שרשור פרק 5!

יש מצב...

רק שהבחור שהיא התמזמזה איתו לא נראה לי כזה מבוגר... מצד שני הראו אותו רק לשניה וחצי, אז אולי זה נכון...

היא קטע שהיא התמזמזה איתו

והוא שאל לגילה ואז התקשר הטלפון והיא אמרה שזאת אמא שלה ודאי אנסה להביא אולי תמונת מסך למרות שכדאי שתצפי בפרק ראשון שהוא מאוד חשוב כמובן לכול העלילה

נכון נכון נזכרתי

היא ישבה איתו בחוץ בחצר שליד הבית, נכון? עד כה צפיתי בכל הפרקים, פשוט לא זכרתי את הקטע הזה...

mavi1

New member
הגברים המדהימים של חטופים

בעיקר ישי גולן שלא מפסיק להדהים אותי . כל שפת הגוף שלו , הטיקים העצבניים בעיניים ובשפתיים, הפגיעות והשבירות לצד החוזק הבלתי נתפס שלו - שחקן מדהים . גם יורם טולדנו הורס אותי עם העיניים הגדולות והעצובות וכמובן גל זייד שאינטנציית הדיבור שלו פשוט הורסת . הנשים חלשות מאוד בסדרה. הסצנה בין מילי אביטל ליעל אבוקסיס הייתה חלשה ואנמית , יעל אבוקסיס באובר אקטיניג ואני לא מאמינה לה . מילי פשוט מחוקה ולא מורגשת . הפרק נפל מידי פעם לקלישאתיות יתר (די כבר עם הבת הצעירה ששוכבת עם מבוגרים כי חסרה לה דמות אב . לא נמאס? . וגם חצב שמבקש מאבא של אורי לאשר אותו בפייסבוק . נו באמת. ) הכי חבל לי שמפרק לפרק מסתבר לי שהנוכחות של אסי כהן דלה עד מעליבה . זה מה שיהיה ? רוח רפאים וכמה פלשבקים ? אנחנו כבר בפרק 5 ומהשחקן הכי מסקרן בסדרה , בתפקיד דרמטי רציני ראשון זה מה שיש בנתיים ? מישהו שם לא סומך עליו ? אולי הוא לא סומך על עצמו? יש לי וויכוח עם החבר שלי שטוען שהוא בכלל חי ויחזור באחד מהפרקים הבאים ... אני מקווה שאכן כך יום טוב ,מחכה לפרק הבא.

ellendili

New member
מסכימה איתך

בקשר לסצנה בין שתי הנשים, היא הייתה משוחקת פשוט גרוע, זה היה מביך לצפות במשחק העלוב והלא אמין בעליל. אני גם חושבת שעמיאל חי... בגלל זה בפרק הקודם אמרו המון פעמים שהייתה בעייה עם זיהוי הגופה... לדעתי זה גם מסביר את מס' הטלפון המסתורי.. נראה לי שאולי עמיאל נשאר בשבי כדי שהערבים יוכלו לסחוט את השניים האחרים ולהכריח אותם לעשות משהו... או שזו סתם ההתמכרות שלי לקונספירציות...

mavi1

New member
גם לי יש בראש תסריט דומה לשלך

יש לי שני תסריטים . אחד באמת כמו שלך , הוא חי , מוחזק אי שם והם יצטרכו לרגל ולהעביר ידיעות כדי לשמור אותו בחיים התסריט השני הוא שהוא חי אך נשאר שם עקב בחירה סטייל " בחירתה של סופי" שנמרוד נאלץ לעשות - לבחור בינו לבין אורי והוא בחר באורי . והוא יחזור באחד מהפרקים הבאים ונמרוד יצטרך להתמודד עם הבחירה שעשה אבל אני בטח סתם מדמיינת . אני מאוד מקווה שמשחק הנשים ישתפר . דרך אגב, עדי עזרוני ממש מפתיעה אותי לטובה והיא בהחלט נקודת אור באפלת המשחק הנשי של הסדרה הזו.

sha na na revol

New member
מסכים לגבי מילי, אבל לא לגבי יעל

יעל 'הרימה' את הסצינה, אם כבר, מבין השתיים. ומסכים גם לגבי הקלישאתיות. ה'רוח' מבחינתי זו אחת הדרכים של הכותבים להגיד שעמיאל בטוח מת. הדרמה אני מניח מתרכזת באחותו, לא בעמיאל עצמו.

למעלה