חברי המשלחת כותבים מפולין

יהודית שילה - גוש ב' - 14/10 0:59

אנחנו עייפים. היה לנו יום מוצלח ומעניין באושוויץ'. יותר מדי לקלוט ולעכל, כך שאני לא באמת יכולה לבטא את התחושות ברגע זה, לאחר יום או שניים. לאחר הביקור באושוויץ' חזרנו למלון וערכנו סעודת חג עם נרות, יין, מפות לבנות ופרחים. במשך כחצי שעה שרנו שירי סוכות. התלמידים נהדרים, משתפים פעולה, וחבל שאיני מצליחה לשלוח תמונות. לילה טוב. אולי אעדכן גם מחר. יהודית - גוש ב'

../images/Emo160.gif עדכון: שעת נחיתה צפויה של המשלחת בארץ

- גוש א' (לאה) - טיסה LO2151 נוחתת בארץ ביום א' (19/10) בשעה 02:40 לפנות בוקר. התלמידים יגיעו לבית הספר עם הסעה מהשדה לקראת 4:00 בבוקר. - גוש ב' (יהודית) - הטיסה יוצאת מוורשה ב-24:30, ותנחת בארץ ביום א' בשעה 04:10 בבוקר. התלמידים יגיעו לבית הספר עם הסעה מהשדה לקראת 5:30 בבוקר. כדאי להתעדכן בשעות הנחיתה הסופיות בלילה שבין שבת לראשון באתר רשות שדות התעופה: http://www.iaa.gov.il/Rashat/he-IL/Airports/BenGurion/InformationforTravelers/OnlineFlights

לא נראה לי שהם הולכים להתעורר בקרוב...

אבל באמת מעניין איך היה להם שם כי חוץ מSMSים לא ממש שמעתי מהם (וגם זה בעיקר מגוש א...)

yul yul

New member
נו.. פולין

מה יכול להיות. היה קשה כשהיה קשה והיה שמח כשהיה שמח

קלופסן

New member
מרוב הכנה שעשו זה כבר הכל היה צפוי?

אולי באמת קצת מגזימים עם ההכנה שעושים למסע הזה?!

66יסט

New member
לא נראה לי שיש יום מדי הכנה... אבל אולי צריך

לחלק את זה ללפני ואחרי המסע כדי להשאיר משהו שהתלמידים יוכלו להתרשם ממנו בעצמם בלי יותר מדי הכנה מוקדמת (כדי שלא הכל יהיה כל כך צפוי כמו שאמרת) ואחרי המסע יהיה להם כבר התרשמות משלהם עבור פעילויות הכנה שיעבירו לאחרי המסע. אולי צריך לנסות את זה טוב...נחכה לשנה הבאה ואז אני אראה בעצמי איך המסע ואיך ההכנות

BETAR777

New member
ההכנה לפולין

תראה..ההכנה לפולין היא ממש טובה וכוללת מספר מגוון של פעילויות(לא מדברים בכל המפגשים על משרפות ותאי גזים..) אבל למרות כל ההכנה, אין לך מושג כמה מיתוסים הולכים להשבר לך במסע הזה, וכמה אתה לא יודע על מה שאתה חושב שאתה יודע כל כך הרבה..

למעלה