"השגריר חמש יבשות" - הגמר

E u r o b o y

New member
../images/Emo104.gif"השגריר חמש יבשות" - הגמר../images/Emo104.gif

הערב תגיע העונה השנייה של "השגריר" לסיומה, וייבחר השגריר הבא שייצג את ישראל בעולם, במסגרת ארגון Israel At Heart. 3 מתמודדים מוכשרים במיוחד הגיעו לגמר הגדול:
אפרת אופנהיימר
נמרוד פרידברג
מלודי סוחרביץ
אך כאמור, רק אחד מהם יזכה הערב בתפקיד "השגריר". מי זה יהיה? כל מה שקשור לגמר "השגריר", שישודר הערב (החל מ-21:00) - שרשרו לכאן בלבד (כל הודעה שלא תשורשר תימחק מיידית, אז הקפידו לשרשר). צפייה נעימה לכולם ו-
למתמודדי הגמר הגדול!

leeo

New member
שלום, שלום ושוב שלום.

זה היו השאלות העיקריות של המנחה בראיונות, זו היה הנושא עליו חוברו הנאומים, ואם היה אותו, למה צריך שגרירים? אגב, אירוני הוא דווקא שהנאום של נמרורד הראה בדיוק ההפך מהגישה שלו.

טלמ

New member
ממש מגעיל מה שעשו להם

במיוחד למלודי ואפרת... זה לא פייר אם מלודי עשתה חלטורות בפרסומות אז היא רוצה רק פרסום? או אם אפרת בכתה פעם אחת מהתפרצות רגשות אז היא רגשנית וחלשה?

leeo

New member
לא היה להם..

כל כך על מה להתפס על מהת לבקר אותם, בניגוד למקרה של נמרוד, ולכן הם חיפשו ב"קטנות", מה שנקרא. גם למהרטה עשו זאת פעם שעברה, אני חושב שהראו קטע מאיזה תוכנית בידור שבה היא השתתפה.

ny22

New member
מנהל
לפי דעתי זה די ברור

שזו תהיה מישהי.. אפילו שאני בעד נימי...

cHoCoLaTe BoY

New member
אפרת לוקחת! נמרוד לא היה אמור להיות

שם בכלל אם אריק היה.. הוא היה לוקח

ny22

New member
מנהל
זה די היה ברור שזה מה שרינה תגיד

כי לא צריך מישהו שהעם יאהב אותו אלא שאר העולם... ידעתי שזה מה שהיא תגיד... למרות שהייתי כ"כ בעדו! כמה חבל

ny22

New member
מנהל
אני מהמר שאפרת לוקחת

אפילו שהשגריר המועדף עלי החזיר את התיק... ואיי אני זוכר את שנה שעברה, איך הייתי בעד איתן ופירסמתי מלא פוסטים בבלוג, כל דקה פוסט שיצביעו לאיתן.. טוב, מי שתזכה, שיהיה לה בהצלחה.

למרות שאני בעד מלודי אני מהמרת

על אפרת.. נראה לי השופטים יותר אוהבים אותה..

אפרת תיבחר

הוא אמר למרות שהחברים שלי לא מסכימים איתי זאת אומרת שני השופטיםן

ny22

New member
מנהל
../images/Emo104.gifהמון הצלחה למלודי!../images/Emo47.gif

למרות שלא הייתי בעדה אני מאחל לה המון הצלחה. ובטוח שהיא תעשה את התפקיד בצורה הכי טובה. מלודי - המון הצלחה!

למעלה