"השגריר חמש יבשות" - הגמר

venose30

New member
בחירה גרועה

היא לא מספיק מכירה את הארץ הזאת אפרת הייתה צריכה להבחר

נירה63

New member
היא יפה אבל זה לא יספיק לה

חסר לה ידע על ישראל, אבל אולי היא תצליח כן, ומכאן אני שולחת למלודי איחולי הצלחה.

Vivi Sparrow

New member
הכל תפאורה.

לדעתי, אפרת הייתה אמורה להבחר. היא פי עשר יותר טובה ממלודי, יש לה את הידע והיכולת לגרום לאנשים להזדהות איתה. מלודי עושה פוזות ויותר מדיי שואו-אוף, IMHO. בכל מקרה, מזל טוב למלודי ושיהיה לה בהצלחה בהמשך דרכה. VS

Gn434

New member
לא נכון, אפרת לא גורמת להזדהות,

לפחות לא בהתחלה. אתם שוכחים שמדוב בסה"כ באדם שנוסע וןמדבר 40 דקות על ישראל, ולכן הסיכוי שיזדהו עם מלודי הוא יותר גבוה.

bulli25

New member
אפרת - את הזוכה האמיתית כולם יודעים

ראינו את משימת ה CNN שהיא המשימה החשובה מכולם, כי בדיוק כך תצטרך מלודי להסביר את מדינת ישראל. ומה היא תאמר שם ? "ישראל רוצה שלום" וואו ממש דברי חכמה! צר לי מאוד מלודי, אבל נבחרת רק בגלל המבטא הרהוט והיופי שלך, כי כפי שאריק אמר וצדק לאורך כל התוכנית, וכפי שאמרה ריטה קוסבי מ CNN - את מסתובבת סביב אבל אין לך באמת מה לאמר! ולאפרת יש! ואני מאוד מאוד מאוכזב שהועדה בחרה במלודי למרות שהם יודעים שזו טעות מרה. אפילו רינה לפני ההכרזה אמרה לגיל "בטוח שלא תשקול שוב את דעתך?" כי היא ידעה שהולכת להיות כאן שערורייה. חבל, לדעתי בשנה הבאה הקהל צריך לבחור, או שישנו את השופטים ואז אולי יבחר שגריר מתאים.

Agnetta

New member
לצערי צפוי מראש../images/Emo31.gif

כל ההפקה כיוונה לזייתה של תלתליה של מלודי. רדידות במעטפת של "פיין" כמו שהתבטאה אפרת שמלודי היא "פיין" אבל זאת רק מעטפת. חבל שלא שלחו את נימרוד שבאמת מביא משהו אחר שונה ולא מלוקק. בשנה שעברה צביקה דויטש לא זכה והשנה נימרוד ניכנס לקטגוריה דומה וגם כן ניפלט. מה שאומר שאין סיכוי לאנשים פחות מעונבים. אני אישית העדפתי את שוורץ שנה שעברה, אבל זה היה בגלל הידע והמקצוענות שלו. ומה מלודי הביאה? ידע - לא, ליטוש של שחקנית - כן. וזהו, חבל מאוד.

POP LEX

New member
הגמר לא היה בשידור חי בכלל.

הגמר צולם ונערך שעתיים לפני,ושודר רק אחר-כך. בגלל זה הבחירה דלפה לאינטרנט שעה לפני הבחירה עצמה. ערוץ 22 רמאים.

כמעט אף תוכנית לאמצולמת בשידור חי

זה ידוע.. גם תוכניות שצריכים להיות מנצחים שהקהל בבית בוחר ונגיד אי אפשר לדעת עד הרגע האחרון במי בחרו אז מצלמים פעם שהראשון זוכה ופעם שהשני זוכה ואז משדרים את מי שניצח.. לפני כמה זמן היתי בתוכנית שהיא כאילו שידור חיי ומצלמים אותה חודש מראש...

למעלה