אין לי ארץ אחרת גם אם אדמתי..

../images/Emo104.gif אין לי ארץ אחרת גם אם אדמתי..

נמאס לי לשבת בבית ולא לעשות כלום די כבר אם הפיגועים מתי אנשים יבינו שלנוער יש כוח והרבה וצריך לעשות מעשה כבר!!!!

iX

New member
מה אתם אומרים..כל הנזק הזה..אולי הם

השתמשו בקמצוץ מחומר הנפץ הפלסטי C-4 (או איך שזה לא נקרא), כמו שהיה בנעליים של האל-קעאידאי ההוא שניסה לפוצץ מטוס..ולא מגלים לנו..

דולעת

New member
אני ממש ממש מסכימה

אבל מה כבר אפשר לעשות? יש לי כמה הצעות, שכן ניתנות למימוש, אבל הן לא כמו באמת לעשות משהו: *לבקר פצועים *לכתוב מיילים לאנשים (לא שהם באמת ישימו עליכם, אבל...) כמו למשל לאריק, לשרים, לח"כים, לנשיא בוש ( [email protected] ) ו..זהו אם יש לכם עוד רעיונות...

iX

New member
אני קיבלתי פעם גלויה מה ../images/Emo108.gif של

קלינטון אחרי ששלחתי לו מייל..עם חתימה והכל, מעטפה של הבית הלבן

דולעת

New member
לפחות זה..

כי כל מה שאני קיבלתי בחזרה היה רק שבגלל שהוא ממש עסוק ובלה בלה אין ברשותו זמן לקרוא את מה שכותבים לו... כמה צפוי

דולעת

New member
יש לי עוד הצעה

אפשר לנצל את האינטרנט ולעשות "הסברה" יישראלית זה אומר לדבר עם חו"לניקים ולהגיד להם מה באמת הולך פה, בניגוד למה שהם יודעים/חושבים....

roncha

New member
לא..

מה שהם חושבים, הרי זה לא בדיוק מה שקורה פה אז אי אפשר להגיד שהם יודעים

אני בעד אחת מהצעותייך

לדעתי לבקר פצועים זה רעיון זהכי יזיז משהו וגם באמת זה כן חשוב לאנשים שנפצע שיראו שתומכים בהם. ונניחז ה שהנשיא או שרים באים לבקר אותם ולהגיד שהכל יהיה בסדר זה טוב ויפה אבל זה הכל מאד סמלי ואם אנשים כמונו יבואו ויראו דאגה ואכפתיות זה יכול להשפיע באותה מידה ואף יותר. שמוצ=עצת תלמידים תארגן משהו.... אני בעד

י´ 7 כבר התארגנה בעצמה...ונדמה לי

שגם כתבו על זה באתר (מדור חדשות אולי?). אבל הם הלכו להדסה הר הצופים, שבניגוד לשערי צדק, אני לא יודע עד כמה פצועי פיגועים יש שם.. חוץ מזה, חייבים להיות עוד רעיונות טובים..

דולעת

New member
ממה ששמעתי

גם הציעו , הציע מישהו לחלק בקניון דגלים למכוניות או משהו כזה אני חושבת שזה רעיון טוב. קצת פטריוטיות לא תזיק לנו

אני אחד שדי סולד מדגל על האוטו...

רגע, שאנחנו נממן להם? מילא סיורים בקסטל שמדריכים תלמידי התיכון או משהו בסגנון, אבל אנחנו לא צריכים לממן לאף אחד דגל. שבין היתר הוא סמלי מדי ולא באמת ישנה משהו למישהו, כך שכל המאמץ מיותר.. אני משוכנע שכל אחד שישב 10 דקות עם אלי יוכל לגבש יחד איתו 4 רעיונות טובים לפחות. רק שמישהו צריך להתחיל עם זה.....

למעלה