שירשור משחקים ושאלונים

MaStuLa76

New member
אני אוהבת [:

איך העולם רואה אותי?ועוד געגוע - לא יודעת מי,אבל כפיר אפשטיין כתב. האם יהיו לי חיים מאושרים?יותר טוב כלום מכמעט - עברי לידר. מה אנשים באמת חושבים עליי?חושך - אביב גפן. האם אנשים חושקים בי בסתר?לא בא לה - שייגעצ. איך אני עם בני\בנות המין השני?גשם חזק - מוניקה סקס. איך אני יכול לעשות את עצמי מאושר?תמיד אהבה - עברי לידר
מה אני צריך לעשות עם חיי?לילות לבנים - אביב גפן. עצה טובה בשבילי:האושר שבפנים - עברי לידר [קוראים לשיר לבד,אבל ככה רשום לי פה P;] העצה שאני מממליץ לחברים?שונה - לינקין פארק. מהו שיר הנושא שלי, לדעתי?ערוץ הילדים - שייגעצ. מהו שיר הנושא שלי לדעת אחרים?כבר לא - הראל מויאל. איזה שיר יתנגן בחתונה שלי?שומקום - אביב גפן. ובהלוויה שלי?אם מתים עדיף למות בסתיו - אביב
ובברית של הבן שלי?מעליות - דודו טסה [
?] איזה שיר אני אקדיש לאהבת חיי?ביום שמש יפה - עברי לידר
איזה סוג גבר/אישה אני אוהב/ת?כבשים - עברי לידר איך יהיה לי מחר?עצוב בלעדייך - אביב גפן ]: למה אני כאן?אין מלאכים בגן-עדן - אביב . איך אנשים מבינים אותי?אחריות - יוני בלוך . מה שאני הכי מצטער עליו?אור הירח - אביב. בתור מה אנשים יזכרו אותי?על קו המים - עברי. איזה שיר יתקע לי בראש מחר?חולצת פסים - עברי. [רק מחר?? כל החיים!] האם יש בחוץ אנשים שבאים לקחת אותי?כל המילים הכי יפות - שייגעצ. איך תהיה השנה הזו?את זונה - מתן דנוש D; מתי אני אשמח?קליפה - איה כורם. איפה אני אחגוג את היום הולדת שלי?אהבנו - אביב גפן. בקיצור, יצא מוזר -_-

:]]]]

איך העולם רואה אותי? .reen Day-Holiday האם יהיו לי חיים מאושרים? שיר ללא שם-שלום חנוך. מה אנשים באמת חושבים עליי? פצעים ונשיקות-מוניקה סקס. האם אנשים חושקים בי בסתר? תן לי סימן-מירי מסיקה. אמג אמג>; מזה עושה פה לעזאזל?!למחוק מהר:| איך אני עם בני\בנות המין השני? ביטלס האגדיים
-all you need is love איך אני יכול לעשות את עצמי מאושר? מסיבת מתגייסים-אביב גפן. מה אני צריך לעשות עם חיי? מתים משעמום-אביב גפן. עצה טובה בשבילי: לחיות את החלום-בן ארצי. העצה שאני מממליץ לחברים? היא לא דומה-ארקדי דוכין. מהו שיר הנושא שלי, לדעתי? יותר טוב כלום מכמעט-עברי לידר. מהו שיר הנושא שלי לדעת אחרים? בוכה על הקבר-אביב גפן. >: איזה שיר יתנגן בחתונה שלי? חיות מחמד-מוניקה סקס
. ובהלוויה שלי? עידן האלוהים-היהודים.O__________O" פאק. ובברית של הבן שלי? חייל של מאה שערים-שייגעצ. איזה שיר אני אקדיש לאהבת חיי? כשתגדל-יהודה פוליקר. איזה סוג גבר/אישה אני אוהב/ת? מלנכוליה אהובתי-חמי רודנר. איך יהיה לי מחר? התחלה חדשה-בנזין. למה אני כאן? מחכה לו-דנה ברגר. איך אנשים מבינים אותי? הוא מאמין-משינה. מה שאני הכי מצטער עליו? סיגפו-בית הבובות. בתור מה אנשים יזכרו אותי? מליארד טועים-אביב גפן. איזה שיר יתקע לי בראש מחר? שלום חנוך ושלמה ארצי-אהבת נעוריי.
האם יש בחוץ אנשים שבאים לקחת אותי? נינה ועברי-הכאב הזה. איך תהיה השנה הזו? אוונסנס-ברינג מי טו לייף.[נו אין לי כוח באנגליתD:] מתי אני אשמח? שלוש לראש-כל המבטים.[איפה נעמה איפה חחחחחחחחחחחח ^^" יואו.] איפה אני אחגוג את היום הולדת שלי? על הריצפה-מוניקה סקס.

../images/Emo210.gif וואו , אני כתבתי את כל התשובות וזה נמחק

|; איך העולם רואה אותי? משה פרץ - את כמו השקט האם יהיו לי חיים מאושרים? הזמנה לחתונה - אורי בנאי מה אנשים באמת חושבים עליי? כל אחד חושב מה בא לו מה אני שמה עליהם . עניתי ככה כי לא היה לי שיר תואם חח D; האם אנשים חושקים בי בסתר? חשמל באויר - ליאור פרחי D: 'חשמל באויר כשאת באה אליי'
איך אני עם בני\בנות המין השני? המכתב הזה - שירה גבריאלוב איך אני יכול לעשות את עצמי מאושר? Mika - Relax, Take It Easy מה אני צריך לעשות עם חיי? Mika - Relax, Take It Easy עצה טובה בשבילי: העצה שאני מממליץ לחברים? Mika - Relax, Take It Easy מהו שיר הנושא שלי, לדעתי? Vanessa Anne Hudgens - Say Ok מהו שיר הנושא שלי לדעת אחרים? עברי לידר - משהו אמיתי , שלמהה ארצי - אמיתי . איזה שיר יתנגן בחתונה שלי? הזמנה לחתונה - אורי בנאי , סרט הודי - עידן & דנה . D; ובהלוויה שלי? חס ושלוםם O; . חחחחח . D= ובברית של הבן שלי? רגב הוד-מהפך איזה שיר אני אקדיש לאהבת חיי? קונצרט חיי - רגב הוד . אהבה ראשונה - דודו אהרון . איזה סוג גבר/אישה אני אוהב/ת? Offer Nissim ft. Maya - In Your Eyes איך יהיה לי מחר? גד אלבז - תפילה , על נהרות בבל - גד אלבז . למה אני כאן? אייל גולן - בזכותך אני קיים איך אנשים מבינים אותי? Offer Nissim ft. Maya - In Your Eyes מה שאני הכי מצטער עליו? אייל גולן - ים של טעויות . בתור מה אנשים יזכרו אותי? את כמו השקט - משה פרץ . איזה שיר יתקע לי בראש מחר? ישי לוי - ריקוד רומנטי האם יש בחוץ אנשים שבאים לקחת אותי? אין לי שיר מתאים D= איך תהיה השנה הזו? ימים טובים - אלון וליאור מיירה :] מתי אני אשמח? הזמנה לחתונה - אורי בנאי . ימים טובים - אלון דה לוקו וליאור מיירה איפה אני אחגוג את היום הולדת שלי? ישי לוי - קפה אצל ברטה חחחחחחחחחחחחח ממש לא
S;

MaStuLa76

New member
למה את עונה ככה?

את לא מתאימה את השירים לתשובות , את עושה את זה בסדר אקראי , והשיר הראשון שיוצא לך , הוא התשובה לשיר הראשון . ואז את לוחצת על החץ שלהעביר שיר , והשיר שזה יוצא ,זו התשובה לשיר השני וכן הלאה..

../images/Emo210.gif וואלה ? ../images/Emo12.gif

אין לי מושג בזה , אז התאמתי , טוב לא נורא ,, אין לי כוח לענות שוב D;

../images/Emo41.gifחגים .

1. איזה חג אתה הכי אוהב? 2. למה? 3. חוגג את חנוכה? 4. חוגג את חג המולד? 5. אוהב סופגניות? 6. ולביבות? 7. מה יותר? 8. מה עם דונאטס? 9. למה חוגגים את חנוכה? 10. חנוכה או פסח? 11. חנוכה או סוכות? 12. פסח או סוכות? 13. מדליק חנוכייה? 14. תולה גרביים ומחכה למתנות מסנטה קלאוס? 15. מה היית מבקש מסנטה קלאוס? 16. חוגג סילבסטר? 17. חוגג רק חגים יהודיים? 18. חוגג את כל החגים היהודיים? 19. לג בעומר או יום העצמאות? 20. בפסח אתה קורא את כל ההגדה? 21. אכלת פעם גפילטע פיש? 22. אוהב מצות? 23. צם ביום כיפור? 24. הולך לבית כנסת? 25. איזה חג אתה הכי שונא? 26. למה? 27. חוגג את שבועות? 28. מכיר שירי חגים? 29: תן שם של שיר לחנוכה: 30. מה הכי כיף בחנוכה?

../images/Emo215.gifעונה . :)

1. איזה חג אתה הכי אוהב? אמ , כל מה שיש בו חופש . :) אבל פסח לא ככ , כי צריך לנקות מלא מלא ואני גם לא אוהבת מצות . |: 2. למה? כי יש בהם חופש . D; 3. חוגג את חנוכה? יאפ . 4. חוגג את חג המולד? לאאאא !!!!!!!11 5. אוהב סופגניות? ספינג'וווווות !!! 3> 6. ולביבות? אמ , 7. מה יותר? ספינג' . 8. מה עם דונאטס? אה ? 9. למה חוגגים את חנוכה? בגלל נס חנוכה . :) 10. חנוכה או פסח? חנוכה . 11. חנוכה או סוכות? אמ , שניהם . :) 12. פסח או סוכות? סוכות , בעצם ג פסח . [: 13. מדליק חנוכייה? בטח . :) 14. תולה גרביים ומחכה למתנות מסנטה קלאוס? לא . XD 15. מה היית מבקש מסנטה קלאוס? לא מבקשת . >< 16. חוגג סילבסטר? לא . 17. חוגג רק חגים יהודיים? כן . :) 18. חוגג את כל החגים היהודיים? בטח . 19. לג בעומר או יום העצמאות? שתיהם אחלה . :) 20. בפסח אתה קורא את כל ההגדה? כן . ^_______^ ושותה את כל ה - 4 כוסות . D = 21. אכלת פעם גפילטע פיש? לא . S; 22. אוהב מצות? לא . S = 23. צם ביום כיפור? ברור . 24. הולך לבית כנסת? לא .
25. איזה חג אתה הכי שונא? לא שונאת , פשוט לא ככ אוהבת . [; 26. למה? כי אוכלים מצות ומנקים המון . 27. חוגג את שבועות? בטח . 28. מכיר שירי חגים? חח כן . :) 29: תן שם של שיר לחנוכה: אני פשוט אשיר כי אני לא יודעת מה השם שלו . D; "חנוכה חנוכה חג יפה ככ... " 30. מה הכי כיף בחנוכה? הסופגי ( ? )

עונה.מתוך שיעמום.דבריי הוצאו מהקשרם חחחחח

. איזה חג אתה הכי אוהב? פורים 2. למה? כי זה מגניב לראות אותכם יותר טיפשים בתחפושת [; 3. חוגג את חנוכה? כה 4. חוגג את חג המולד? מה אני כמוכם :S 5. אוהב סופגניות? לא 6. ולביבות?של סבתא לא יותר 7. מה יותר? לביבות 8. מה עם דונאטס? כן בטח מה זה? 9. למה חוגגים את חנוכה? כי הכד הספיק ל8 ימים במקום 7 , גם כן ישראלים קמצנים על יוום של שמן DDD; 10. חנוכה או פסח? חנוכה 11. חנוכה או סוכות?סוכות 12. פסח או סוכות?פסח 13. מדליק חנוכייה? כה 14. תולה גרביים ומחכה למתנות מסנטה קלאוס? לא 15. מה היית מבקש מסנטה קלאוס? שייכחיד כמה אנשים. 16. חוגג סילבסטר? לפעמים שבא לי 17. חוגג רק חגים יהודיים? הא? 18. חוגג את כל החגים היהודיים? כה 19. לג בעומר או יום העצמאות? ל"ג בעומר 20. בפסח אתה קורא את כל ההגדה? לא , תראו לי אחד שלא קורא אחרי האוכל 21. אכלת פעם גפילטע פיש? לאאאאא :S 22. אוהב מצות? לא מתה על זה 23. צם ביום כיפור? כה 24. הולך לבית כנסת?לפעמים\:: 25. איזה חג אתה הכי שונא? כיפור חח 26. למה? כי משעמם פצצות 27. חוגג את שבועות? כה 28. מכיר שירי חגים? כן. 29: תן שם של שיר לחנוכה: חנוכיה ליש יש,.. ותמשיכו לבד למה אני לא זוכרת. 30. מה הכי כיף בחנוכה? להדליק אש DDDDDD; ;

O דילב O

New member
../images/Emo136.gifעונה.

1. איזה חג אתה הכי אוהב? פסח 2. למה? ככה. 3. חוגג את חנוכה? כן 4. חוגג את חג המולד? לא 5. אוהב סופגניות? מאווווד !!! 6. ולביבות? כן 7. מה יותר? סופגניות. 8. מה עם דונאטס? מה זה ?? 9. למה חוגגים את חנוכה? משהו עם המכבים לא? 10. חנוכה או פסח? פסח. 11. חנוכה או סוכות? חנוכה. 12. פסח או סוכות? פסח. 13. מדליק חנוכייה? כן. 14. תולה גרביים ומחכה למתנות מסנטה קלאוס? לא חח 15. מה היית מבקש מסנטה קלאוס? לפטופ. 16. חוגג סילבסטר? כן. 17. חוגג רק חגים יהודיים? כן 18. חוגג את כל החגים היהודיים? כן 19. לג בעומר או יום העצמאות? יום העצמאות. 20. בפסח אתה קורא את כל ההגדה? משתדלת חח 21. אכלת פעם גפילטע פיש? לא 22. אוהב מצות? מאוד 23. צם ביום כיפור? לא 24. הולך לבית כנסת? כן 25. איזה חג אתה הכי שונא? יום כיפור. 26. למה? כי משעמם בלי טלויזיה. 27. חוגג את שבועות? כן 28. מכיר שירי חגים? כן 29: תן שם של שיר לחנוכה: סביבון סוב סוב סוב חנוכה הוא חג טוב
30. מה הכי כיף בחנוכה? סופגניות.

עונה<:

1. איזה חג אתה הכי אוהב?פסחפסחפסח.:] 2. למה?גם כי יש חופש ארוך ביותר.נאמ, וגם כי כיף בליל הסדר. :] 3. חוגג את חנוכה?וודאי. 4. חוגג את חג המולד?לא. 5. אוהב סופגניות?כן אבל לא הרבה.יעני 2-3 בכל החג וזהו:) 6. ולביבות?כן. 7. מה יותר?לביבות. 8. מה עם דונאטס?זה טעים ככ.
9. למה חוגגים את חנוכה?בגלל נס פך השמן. השמן הספיק ל-8 ימים ולא ל-7 ימים, אז קבעו שמאותו יום כ"ה בכסלו יציינו את המאורע למשך דורות וידליקו 8 נרות בחנוכיה. :) אאל"ט.D: 10. חנוכה או פסח?פסח. 11. חנוכה או סוכות?סוכות. 12. פסח או סוכות?פסח. 13. מדליק חנוכייה?וודאי. 14. תולה גרביים ומחכה למתנות מסנטה קלאוס?לא. 15. מה היית מבקש מסנטה קלאוס?לא יודעת. 16. חוגג סילבסטר?כן. 17. חוגג רק חגים יהודיים?כן. 18. חוגג את כל החגים היהודיים?וודאי. 19. לג בעומר או יום העצמאות?יום העצמאות. 20. בפסח אתה קורא את כל ההגדה?משתדלים אבל זה ארוך..רק סבא נשאר לבדו וממשיך לקרוא עד הסוףD: 21. אכלת פעם גפילטע פיש?לא. 22. אוהב מצות?לא ככ. 23. צם ביום כיפור?כן. 24. הולך לבית כנסת?אם בא לי. 25. איזה חג אתה הכי שונא?פורים! דבילי מאוד. 26. למה?כי הוא מעפן.ולוקח לי מלא זמן לחשוב על תחפושת אם אני מחליטה להתחפש,וגם אם החלטתי אז זה יום לפני ואין זמן להכין הכל ולקנות ואז אני לא מתחפשת:[ 27. חוגג את שבועות?וודאי. 28. מכיר שירי חגים?וודאיD: 29: תן שם של שיר לחנוכה:מעוז צור ישועתי לך נאה לזבח תיכון בית תפילתי בלה בלה בלהD: אה ויש הנרות הללו שאנו מדליקים על הניסים ועל הניפלאות ועל התשועות ועל ה-*לא יודעת* שעשית לאבותינו שעשית לאבותינו בימים ההם,בימים ההם,בימים ההם בזמן הזה. :] ויש את סביבון סוב סוב סוב ו....נר לי נר לי נר לי דקיקD: אה וחנוכייה לי יש דולקת בה האש. זהו אני לא מכירה עודD= 30. מה הכי כיף בחנוכה?כלום..חוץ מהחופשD:

../images/Emo137.gifעונה .

1. איזה חג אתה הכי אוהב? חנוכה 2. למה? מדליקים נרות
אנערף . 3. חוגג את חנוכה? ברור 4. חוגג את חג המולד? לא 5. אוהב סופגניות? מאוד 6. ולביבות?כן 7. מה יותר?סופגניות 8. מה עם דונאטס? לא 9. למה חוגגים את חנוכה? בגלל נס כד השמן אם אני זוכרת נכון
10. חנוכה או פסח?חנוכה 11. חנוכה או סוכות? סוכות 12. פסח או סוכות? סוכות 13. מדליק חנוכייה? כן 14. תולה גרביים ומחכה למתנות מסנטה קלאוס? לא 15. מה היית מבקש מסנטה קלאוס? גיטרה 16. חוגג סילבסטר? לא 17. חוגג רק חגים יהודיים? כן 18. חוגג את כל החגים היהודיים? כן 19. לג בעומר או יום העצמאות? יום העצמאות 20. בפסח אתה קורא את כל ההגדה? הרוב 21. אכלת פעם גפילטע פיש? לא 22. אוהב מצות? כן 23. צם ביום כיפור? כן 24. הולך לבית כנסת? לא 25. איזה חג אתה הכי שונא? פסח 26. למה? צריך לנקות
27. חוגג את שבועות? כם 28. מכיר שירי חגים? כן 29: תן שם של שיר לחנוכה: לא מכירה שמות
30. מה הכי כיף בחנוכה? החופש

lililulu

New member
עונה [:

1. איזה חג אתה הכי אוהב? פורים 2. למה? כי יש הרבה דברים אדירים 3. חוגג את חנוכה? כן 4. חוגג את חג המולד? לא 5. אוהב סופגניות? כן 6. ולביבות? ככה 7. מה יותר? סופגניות, יותר משמין יותר טעים
8. מה עם דונאטס? בחיים לא טעמתי...אבל זה נראה לי מה זה טעים! 9. למה חוגגים את חנוכה? כי המכבים ניצחו את הרומאים לא? איזה כיף לרומאים הם מרומא...בטח כל היום אוכלים פיצה 10. חנוכה או פסח? חנוכה 11. חנוכה או סוכות? חנוכה 12. פסח או סוכות? סוכות 13. מדליק חנוכייה? כן 14. תולה גרביים ומחכה למתנות מסנטה קלאוס? חחחח לא 15. מה היית מבקש מסנטה קלאוס? הרבה אוכל טעים
16. חוגג סילבסטר? כן 17. חוגג רק חגים יהודיים? חוץ מסילבסטר כן 18. חוגג את כל החגים היהודיים? לא...כאילו למי יש כוח לבנות סוכה?! או לא לאכול קמח?! חחח סתם אני מכבדת את אלה שכן שומרים מצוות 19. לג בעומר או יום העצמאות? יום העצמאות 20. בפסח אתה קורא את כל ההגדה? לא רק את החלקים החשובים 21. אכלת פעם גפילטע פיש? איכס לא זה מסריח תמיד אני מעבירה מהר 22. אוהב מצות? כן זה נחמד 23. צם ביום כיפור? לא 24. הולך לבית כנסת? לא 25. איזה חג אתה הכי שונא? לא שונאת שום חג..אולי קצת את ל"ג בעומר כי זה דבילי אבל יש חופש אז למי אכפת.... 26. למה? עמה 27. חוגג את שבועות? לא אבל אחלה חג...נחמד שאפחד לא יודע למה יש את החג הזה אבל כולם חוגגים אותו 28. מכיר שירי חגים? בטח 29: תן שם של שיר לחנוכה: "נר לי נר לי נר לי דקיק בחנוכה נרי אדליק..." 30. מה הכי כיף בחנוכה? סופגניות וחופש

../images/Emo210.gif למיכל משעמם , וגם לי ,, עונה משיעמום D+

1. איזה חג אתה הכי אוהב? כולם :) 2. למה? כי זה הכי כייף . :] 3. חוגג את חנוכה? אכן כך . 4. חוגג את חג המולד? לא O; אני לא נוצריה !!1 5. אוהב סופגניות? מאוווד . וגם -מאוד- משמין ! . 6. ולביבות? יאממי . 7. מה יותר? סופגניה :) 8. מה עם דונאטס? אותו הקלישאה רק באנגלית D= 9. למה חוגגים את חנוכה? זכר לפח השמן הקטן ולהדליק 8 נרות חעחע (= 10. חנוכה או פסח? שניהם . :] 11. חנוכה או סוכות? כנ"ל ^________^ 12. פסח או סוכות? ^^ 13. מדליק חנוכייה? לייק דאא D= 14. תולה גרביים ומחכה למתנות מסנטה קלאוס? לא O+ 15. מה היית מבקש מסנטה קלאוס? חחחחחחחחחחחח לא מבקשת . נחשוב על הזקן ההוא :) 16. חוגג סילבסטר? אחותי >< 17. חוגג רק חגים יהודיים? אכן כן . 18. חוגג את כל החגים היהודיים? כן . רובם . 19. לג בעומר או יום העצמאות? שניהם אותו דבבר [= 20. בפסח אתה קורא את כל ההגדה? קוראת קטע . 21. אכלת פעם גפילטע פיש? לא בעעע ||; 22. אוהב מצות? קצת . 23. צם ביום כיפור? כן 24. הולך לבית כנסת? כן . 25. איזה חג אתה הכי שונא? לא שונאת :) 26. למה? ככה
27. חוגג את שבועות? ככן . :) 28. מכיר שירי חגים? חחח טיפה . 29: תן שם של שיר לחנוכה: סביבון סוב סוב סוב D= , באנו חושך לגרש ... וכד'
30. מה הכי כיף בחנוכה? להדליק ת'נרות ולאכול סופגניווות , הכיי כיייייף ... ^__^

למעלה