שירשור משחקים ושאלונים

../images/Emo103.gif שירשור משחקים ושאלונים ../images/Emo103.gif

הרשתי לעצמי לפתוח , למה בשני כבר לא משתמשים .

../images/Emo215.gifהעתק הדבק . D =

תלחצו על המקש הימני בעכבר ואז על הדבק וזהו . D; * ככה קוראים למשחק הזה ? *

../images/Emo215.gifאני . :)

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

חחחחחח זה מה שאת עושה בשעת לילה מאוחרת D:

אין לי כלום להדביק , עכשיו הדלקתי את המחשב חחחחחחח :]]

MaStuLa76

New member
הנה..

'כשאת אוהבת אותו כשאת אוהבת אותו, נשימתך נעתקת מימך כשאת רואה אותו, כשאת אוהבת אותו, יש לך צמרמורת בכל הגוף כשהוא נוגע בך, כשאת אוהבת אותו, את עוצמת את עינייך ורואה אותו, כשאת אוהבת אותו, כל פרצוף ברחוב ניראה לך כמו הפרצוף שלו, כשאת אוהבת אותו, את רואה אותו בכל מקום, מריחה אותו מכל מקום, מרגישה אותו בכל מקום, כשאת אוהבת אותו, הלב שלך פועם בחוזקה בלי הפסקה, כשאת אוהבת אותו, אתם רבים לפעמים, ואז יורדות לך דמעות, כשאת אוהבת אותו, את מחכה לייד הפלאפון שיתקשר, כשאת אוהבת אותו, לפני שאת הולכת לישון, את עוצמת את עינייך ומדמיינת אותו, כשאת אוהבת אותו, את הכי שברירית בעולם, הכי פגיעה בעולם, כשאת אוהבת אותו, כואב לך שרע לו, כשהוא עייף את רוצה להיות איתו, לחבק אותו, ללטף את פניו, לנשק את מצחו ולדאוג שהוא ישן הכי טוב בעולם, כשאת אוהבת אותו, כואב לך שהוא חולה, כשהוא לא מרגיש טוב את רוצה להיות לידו, להכין לו תה ולדאוג שכל הכאבים יעלמו מימנו... כי כשכואב לו, כואב גם לך, וכשרע לו, רע גם לך. כשאת אוהבת אותו, את רוצה כל הזמן לראות אותו, כשאת אוהבת אותו, את מדברת עליו המון, כשאת אוהבת אותו, את מאושרת כשאת אוהבת אותו, את עצובה כשאת אוהבת אותו, שניכם שוכבים במיטה, הוא מלטף את שיערותייך, את מלטפת את גופו בעדינות... את אוהבת... כשאת אוהבת אותו, את רוצה שהוא יהיה מאושר, את רוצה שהוא יהיה שמח, את רוצה שהוא יצליח בכל דבר, הוא יקבל כל מה שירצה, כשאת אוהבת אותו, את רוצה שהוא ירגיש מושלם עם עצמו, שהוא יהיה שחם עם החיים שלו, גם אם את לא נמצאת שם. האושר שלו כל כך חשוב לך. כשאת אוהבת אותו, את מנסה להבין אותו, למרות שלא תמיד את מצליחה. כשאת אוהבת אותו, את נושקת לשפתיו, מחבקת את מותניו, ולא רוצה שהרגע הזה ייגמר לעולם. כשאת אוהבת אותו, את...את לא רוצה להיות לבד...כי את חושבת עליו ומפחדת שעם כל רגע שעובר אתם מתרחקים יותר ויותר. כשאת אוהבת אותו, את הכי מתאכזבת מימנו בעולם, כי את תמיד סומכת עליו בעיניים עצומות, כשאת אוהבת אותו, את מרגישה שיש אצלו משהו, את רוצה שהוא יגיד, אבל את יודעת שגם אם הוא יגיד את לעולם לא תגידי, כשאת אוהבת אותו, את מתבוננת בתמונתו שעות, מחייכת... כשאת אוהבת אותו, את צוחקת כשהוא צוחק, בוכה כשהוא בוכה. כשאת אוהבת אותו, הוא הבנאדם הראשון שאת מצפה שיהיה איתך כשרע לך, כשאת אוהבת אותו, הוא הבנאדם הראשון שאת מתקשרת אליו כשעצוב לך, או שקרה לך משהו טוב, או שהצלחת במבחן, או שרבת עם החברה הכי טובה. כשאת אוהבת אותו, את יודעת שהוא היחיד בעולם שגורם לך אושר, היחיד בעולם שגורם לך להיות שלמה עם עצמך כשאת אוהבת אותו את יודעת שהוא היחיד בעולם שאת רוצה להיות איתו, כשאת אוהבת אותו, את לא מסתכלת על אחרים, לא בא לך אף אחד, את רואה רק אותו. כשאת אוהבת אותו, את רוצה להרגיש אותו, את רוצה להתמסר לו, את רוצה לתת לו את כל כולך, את רוצה שהוא ירגיש את האהבה שלך. כשאת אוהבת אותו, את רומזת לו בכל דרך אפשרית, אבל הוא לא מבין. כשאת אוהבת אותו, את מפחדת לאמר לו כי את יודעת שתאבדי אותו, כשאת אוהבת אותו... את רוצה לצרוח את זה ואת פשוט לא יכולה. כי את כבר לא קיימת בשבילו.'

../images/Emo210.gif אאממ ...

כי בחיים הכל עובר מטעויות למד והשתפר מה שקולך הפנימי אומר, זו האמת שלך לא, לסלוח זו לא חולשה נצור אהבה בדרכך ודע, את כל הסובב אותך.

../images/Emo41.gifסקר אייקון ../images/Emo136.gif

אוהבים גרביים?
בבית הולכים יחפים/גרביים/נעלי בית?
גרבת פעם גרביונים?
יודעים שגרב זה זכר?
גרביים עם קשקושים או בצבע חלק?
גרביים צבעוניים או לבן/שחור/אפור?
גרביים עם תוספות של פרווה/פפיונים/חרוזים/תחרה או ללא תוספות?
תתארו את הגרביים הכי מגניבים שיש לכם (אפשר לצרף תמונה)?
עשית פעם בובה מגרב?
יש לך משהו להוסיף בנושא?

../images/Emo215.gifעונה . [:

אוהבים גרביים? כן .^_______^ בבית הולכים יחפים/גרביים/נעלי בית? עם גרביים ונעלי בית של אריה האריה , שהו בכלל נמר .
גרבת פעם גרביונים? יאפ . יודעים שגרב זה זכר? באמת ?
תמיד חשבתי שזאת בת . D = רציני . גרביים עם קשקושים או בצבע חלק? לא משנה . :) גרביים צבעוניים או לבן/שחור/אפור? לא משנה . [; גרביים עם תוספות של פרווה/פפיונים/חרוזים/תחרה או ללא תוספות? ללא . זה רק מפריע . תתארו את הגרביים הכי מגניבים שיש לכם (אפשר לצרף תמונה)? חחחחחחחחחחחחח יש לי גרביים כחולות שיש להם כאלה אצבעות . אבל רק זוג אחד והם בכלל לא נוחות . איכ . אף פעם לא שמתי אותם . D; אה ויש לי דרביים כאלה שחורות עם גולגולת .
עשית פעם בובה מגרב? לא נראה לי . יש לך משהו להוסיף בנושא? גרב זה מחמם . :)

אביה פינטו החתיך.../images/Emo99.gif עונה. DD;

אוהבים גרביים? כןןן בבית הולכים יחפים/גרביים/נעלי בית? פעם עם גרבביים,נעלי בית או גרביים גרבת פעם גרביונים? כה יודעים שגרב זה זכר? נו אז מה שקל? גרביים עם קשקושים או בצבע חלק? אם אני מוצאת זוגות תגידו תודה,לא איזה קשקושים או חלק D: גרביים צבעוניים או לבן/שחור/אפור? הכל גרביים עם תוספות של פרווה/פפיונים/חרוזים/תחרה או ללא תוספות? לא לא לא מה תחרה מה אני קווקזית תתארו את הגרביים הכי מגניבים שיש לכם (אפשר לצרף תמונה)? עם האצבעותת וואיי הכי מגניבב עשית פעם בובה מגרב? לא :S יש לך משהו להוסיף בנושא? אתם יותר מדי מחוברים לגגרביים שלכם.

O דילב O

New member
../images/Emo136.gifעונה.

אוהבים גרביים? מאוד. בבית הולכים יחפים/גרביים/נעלי בית? גרביים ונעלי בית. גרבת פעם גרביונים? כן. יודעים שגרב זה זכר? כן. גרביים עם קשקושים או בצבע חלק? עם קשקושים. גרביים צבעוניים או לבן/שחור/אפור? ממש לא משנה לי. גרביים עם תוספות של פרווה/פפיונים/חרוזים/תחרה או ללא תוספות? ללא. תתארו את הגרביים הכי מגניבים שיש לכם (אפשר לצרף תמונה)? איןלי כוח לצלם .. עשית פעם בובה מגרב? לא. יש לך משהו להוסיף בנושא? שאלון אחד הדפוקים.

למיכל משעמם באמצע הלילה:]

DDDDDDD: אוהבים גרביים?כןכן. בבית הולכים יחפים/גרביים/נעלי בית?זה לא כיף להיות יחף.בלאכ>; עם גרביים או נעלי בית. גרבת פעם גרביונים?וודאי יש לי הרבה יודעים שגרב זה זכר?ידעתי את זה חח אבל גרב יפָה נשמע יותר טוב.לא?D: גרביים עם קשקושים או בצבע חלק?גם וגם. גרביים צבעוניים או לבן/שחור/אפור?גם וגםO_O גרביים עם תוספות של פרווה/פפיונים/חרוזים/תחרה או ללא תוספות?בלי. תתארו את הגרביים הכי מגניבים שיש לכם (אפשר לצרף תמונה)?עד הברך שוות כאלה ומצויר עליהם חזירונים מעופפים:]]]] אה ויש לי גרביים של קיטי וארתור:). עשית פעם בובה מגרב?בגן יש לך משהו להוסיף בנושא?מזה השאלון הזהO:

../images/Emo210.gif עונה . :)

אוהבים גרביים? אכן . [: בבית הולכים יחפים/גרביים/נעלי בית? לפעמים גרבת פעם גרביונים? כן . יודעים שגרב זה זכר? ככל הנראה
גרביים עם קשקושים או בצבע חלק? גם וגם גרביים צבעוניים או לבן/שחור/אפור? תלוי . [: גרביים עם תוספות של פרווה/פפיונים/חרוזים/תחרה או ללא תוספות? תחרה זה יפה :] תתארו את הגרביים הכי מגניבים שיש לכם (אפשר לצרף תמונה)? ללעע
עשית פעם בובה מגרב? גם לא D; יש לך משהו להוסיף בנושא? גרב :) , היידעתם שאפשר לעשות מגרביים תאטרון בובות ?? ,, D;

../images/Emo41.gifשאלון פליילסט .

איך העולם רואה אותי? האם יהיו לי חיים מאושרים? מה אנשים באמת חושבים עליי? האם אנשים חושקים בי בסתר? איך אני עם בני\בנות המין השני? איך אני יכול לעשות את עצמי מאושר? מה אני צריך לעשות עם חיי? עצה טובה בשבילי: העצה שאני מממליץ לחברים? מהו שיר הנושא שלי, לדעתי? מהו שיר הנושא שלי לדעת אחרים? איזה שיר יתנגן בחתונה שלי? ובהלוויה שלי? ובברית של הבן שלי? איזה שיר אני אקדיש לאהבת חיי? איזה סוג גבר/אישה אני אוהב/ת? איך יהיה לי מחר? למה אני כאן? איך אנשים מבינים אותי? מה שאני הכי מצטער עליו? בתור מה אנשים יזכרו אותי? איזה שיר יתקע לי בראש מחר? האם יש בחוץ אנשים שבאים לקחת אותי? איך תהיה השנה הזו? מתי אני אשמח? איפה אני אחגוג את היום הולדת שלי?

../images/Emo215.gifאני סתם בוחרת חלק ברשימת ההשמעה . :)

איך העולם רואה אותי? מכל אותם הפיזמונים - אייל גולן . האם יהיו לי חיים מאושרים? לחישה של אהבה - עידן יניב . מה אנשים באמת חושבים עליי? לאן את הולכת - אייל גולן . האם אנשים חושקים בי בסתר? אהבה ראשונה - דודו אהרון . D: איך אני עם בני\בנות המין השני? קחי אותי- אייל גולן . איך אני יכול לעשות את עצמי מאושר? מלאך - אייל גולן . מה אני צריך לעשות עם חיי? זה מוזר - אייל . עצה טובה בשבילי: בואי נעזור - רן ועילי . העצה שאני מממליץ לחברים? סרט הודי - דנה ועידן . D; מהו שיר הנושא שלי, לדעתי? שמועות - אייל . מהו שיר הנושא שלי לדעת אחרים? קונצרט חיי - רגב הוד . איזה שיר יתנגן בחתונה שלי? אבא נשמה - יואב יצחק ובועז טביב . ובהלוויה שלי? האישה של חיי - שלומי שבת ועמיר בניון . ובברית של הבן שלי? הוזה אותך מולי - אייל . איזה שיר אני אקדיש לאהבת חיי? לא מוותר - שמעון בוסקילה . איזה סוג גבר/אישה אני אוהב/ת? את יפה - עידן יניב . P = איך יהיה לי מחר? לוחמת - אייל . למה אני כאן? רוצה אותך - ישי לוי . איך אנשים מבינים אותי? דנה אינטרנשיונל - לאב בוי . מה שאני הכי מצטער עליו? רק איתך - משה פרץ . בתור מה אנשים יזכרו אותי? רוקדת - אילן נורי .
ממש לא !!
איזה שיר יתקע לי בראש מחר? רונית רסטה - הקיץ הבא . איייייייייייייכ . S; האם יש בחוץ אנשים שבאים לקחת אותי? כמה חסר - איציק שמלי . איך תהיה השנה הזו? שריף - נשקיני . מתי אני אשמח? דניאל - אלון דה לוקו . איפה אני אחגוג את היום הולדת שלי? מג'נון - שריף .

למעלה