shronet

New member
דרוש תיאור לטופ מודל../images/Emo11.gif

לא שימלה, משהו קצת יותר מקורי

xxgatxx

New member
אני תמיד יכולה לנסות...

טוב אם את לא רוצה שמלה אז זה מוזר אבל אוקיי. שיער חום חלק עד המרפקים שיהיה מדורג ועם שביל בצד. על הראש כתר [כמובן P=] בצבע כסף. שתי סיכות בצבעים צהוב-ורוד על צד שמאל של הראש. שרשרת עבה וצמודה לצוואר בצבע שחור מקטיפה עם תליון לב שיהיה נוטה קצת לצד ימין. מחרוזת פנינים שתגיע עד מתחת לחזה. גופייה על הצד בצבע ורוד בהיר, ושההבדלים בפלטה יהיו גדולים כדי שזה יראה זוהר שכזה. פסים לבנים או תכלת שיוצאים מהשרוול [כי בצד השני אין] עד לסוף החולצה. זה יוצא כאילו השרוול של הגופיה הוא מרכז השמש וממנו יוצאות "קרניים". כפפות רשת [אבל לא מסוג פיקסל פיקסל, יותר מקורי...] בצבע שחור כשבסיום שלהן [במרפקים] יש תחרה שחורה. אוקיי מכאן אני לא יודעת אם את רוצה חצאית או מכנס אז אני אלך על מכנס בגלל שבקשת לא שמלה וזה מה שהבנתי. מכנס ג'ינס בהיר ונמוך מאוד מאוד. שיגיע כמובן לרצפה. חגורה בצבע ורוד בהיר עם אבזם פירחוני מכסף. בצדדים של המכנס יהיו מן "מחוכים" [יענו איקסים של סרטים] בצבע שחור שיתחילו כמעט מההתחלה של המכנס [נגיד ממתחת לתחת או מהאמצע שלו] ועד לסוף. שהסרטים יהיו על הריצפה לכל צד. נמנמ נעלי שפיץ בצבע שחור שיבצבצו מבעד לג'ינס. אממ בע.

shronet

New member
אע, רק עכשיו קלטתי../images/Emo122.gif

את חזרת רק עכשיו, אז את לא מבינה
זה תחרות בהמשכים כזאת, שכל פעם מישהו עד שנשארת הזוכה וכל פעם יש משימה אחרת.... הפעם המשימה היתה לעשות לדולי מהפך ולעשות אותה עם תיק בגדים מיוחדים וכאלה. אני לא זוכרת בדיוק איך אופיר הגדירה את זה ואני לא יודעת להסביר את עצמי-___- אבל זה לא משנה, התיאור שלך מתאים לי גם ככה
אני רק צריכה לחשוב על תיק. את מוזמנת לעזור ם את רוצה
><

ApharseMon

New member
../images/Emo28.gifתיאור.

אני רוצה תיאור "מחוספס" כזה, כמובן שרק אני מבינה מהזה:p נו מן תיאור לבייס גדול שיהיה עם המון המון המון דברים ולא ממש קשה. ]; לאמשנה.];

ApharseMon

New member
../images/Emo28.gif../images/Emo3.gif *מנסה לנסח טוב.*

תיאור כזה לרחוב אבל לא שיער ורוד וכאלה.P: נמ, תצרפו בייס. ):

Stinki Winki

New member
אין לי בייס אבל מנסה בכל זאת...

שיער
שיער חום-בהיר-כמו-של-אבריל-לאבין, חלק עם קצת שוונצים ארוכים מתנופפים ופרועים. עד אחרי הכתף. עליו, כובע מצחיה רגיל ושחור (של טיולים
) הפוך, שעל הקטע שיהיה על המצח (=על החלק האחורי של הכובע) יש הדפס של NY מחובר כזה (אני אנזה למצוא תמונה
)
חולצה
חולצה קצרה ורחבה (כאילו כמה מידות מעל המידה של הדולי) בצבע שחור, עם הדפס של איזה אייקון מתריס- מוציא לשון או משהו- תהיי מקורית.
מתחת לחולצה הזאת, חולצה ארוכה "דקה" ודי צמודה (אבל לא מאוד צמודה) בצבע לבן, או אוף-ווייט.
מכנסיים
מכנסיים מאוד רחבים (כמו X בוי), בצבע חום-בהיר-יפה-מאגניב כזה, עם שרשראות כסופות שמתחברות לזה של החגורה... בקצה התחתון של אחד המכנסיים את יכולה להוסיף גולגולת שחורה אם בא לך
נעליים
אולסטאר שחורות ופשוטות. מקווה שאהבת
אה, ותשתדלי על בייס גדול עם פוזה מעניינת, לדוגמא שנשען על קיר או משהו

../images/Emo163.gif../images/Emo188.gif ../images/Emo2.gif

אלך תעזבי! למה? גם ככה זה היה כשאני לא הכרתי אף אחת והייתי חדשה לגמריא. תכירי את כל הבנות
ואז יגיבו לך, ולא התעלמו ממך ^^ וחוץ מזה לא מתעלמים

shmeksit

New member
../images/Emo45.gif נכון אל תעזבי

גם לי בהתחלה לא הגיבו אבל לאט לאט משתפרים ומגיבים את לא צריכה לעזוב בגלל זה..

super cat

New member
../images/Emo118.gif../images/Emo115.gifאבל אבל

לא הבנתי את ההקשר:0 היא לא כתבה שהיא רוצה לעזוב.. (אני עושה טיפשה מעצמי אבל האירו את עיני)

../images/Emo163.gif|ברE| זאת אני הטיפשה../images/Emo122.gif

רציתי לשרשר לשם אבל בטעות שירשרתי לבקשת התיאור שלה.. אבל זה היה לה אז אמרתי שלא משנה..

shooroo

New member
דרוש תיאור

חמוד כזה לא בצבעים זוהרים, אבל גם לא סתווי כזה. פשוט שיהיה לו סגנוןXD ושיהיה יפה כזה ומתוק ^^ לא מבטיחה לקחת

Mary00

New member
../images/Emo20.gif../images/Emo54.gifמנסה../images/Emo9.gif

תגידי לי אם תשתמשי^^ שיער- חום בהיר/שטני, מועבר בצורה פקצית ולא מסודרת לאחד הצדדים עם חלק ממש קטן שנשאר בצד השני, במיליפ פשוטות- שביל מאוד בצד. כולו תלתלים מבולגנים כאלו עם גוונים בלונדיניים. טופ- גופיה שנקרשת מאחורי הצוואר ויוצאות ממנה עוד שתי כתפיות שנחות ברפיון על הכתפיים[אם לא הבנת, אני אביא לך קובץ
]. בצבע שחור או ורוד לבחירתך, כל החולצה היא מן עיגולים כאלו, כמו פאייטים ממש ממש גדולים. היא מגיעה עד תחילת החצאית ונהיית רפויה לקראת הסוף. אם את בוחרת ורוד, אז לדעתי הכי טוב יהיה ורוד חיוור. אפשרות נוספת- בחולצה למעלה מן קשירות חומות כאלו, נו חוט כזה שעובר פנימה אל תוך הבד והחוצה ורואים רק חלקים ממנו ברווח מסויים. ורואים את הקשירה הארוה כשהיא גולשת על החולצה עד למטה. בוטום- חצאית ארוכה- ארוכה עד הרצפה, קפלים, בצבע לבן. למעלה החצאית מוחזת ע"י חגורה בצבע כלשהו. החגורה עבה וזה מתחבר כמו גומי לחצאית, אבל זאת חגורה
למטה באחת הקצוות הדפס כזה של עלה שלכת או משהו בסגנון. נעליים- מוסתרות, אבל אם את מתעקשת, עקב מחודד בצבע שחור. סטאף- - סיכה שמחליקה מקצוות השיער [
] - ארנק ורדרד וחמוד ביד. - המון צמידים לבנים על יד אחת והמון צמידים שחורים/ורודים ביד שניה. - שרשרת פנינים רפויה בצבע לבן שמגיעה עד הציצ. - צעיף דקיק ושקוף שקשור ממש צמוד לצוואר ומשתלש עד אמצע חצאית מצד אחד. - איפור עדין מאוד בגווני הורוד בהיר/אפרפר.

xxgatxx

New member
צריכה תיאור רק לשיער... ורצוי קשה

אני לא מדברת על שיער ציבעוני אלא על תסרוקת קשה עם כל מיני אביזרים [רק לא מחושים]. אני צריכה ממש דחוף הדולי כמעט גמורה. הצבע לא חשוב.

למעלה