אם חורגת-פרק 84

mar1shka

New member
ועוד משהו

סרטון נחמד עם ראיון קצרצר עם ססר וויקטוריה אחרי הפרק של היום וקטעים מהסצנה (מתוכנית שמשודרת במקסיקו)

Mastoolit

New member
תודה רבה רבה!!../images/Emo109.gif

מעניין אם גם מזה אני אקרע מצחוק.. אני חולה על הסרטונים של הטלנובלה הזו
תודה רבה

mar1shka

New member
זה סרטון רציני

הם מספרים שם על איך שצילמו את הסצנה אבל גם נחמד

mar1shka

New member
../images/Emo13.gif

תהני אה ושמתי לב ששינית את החתימה לציטוט מהשיר
יפה

Mastoolit

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo109.gif

רציתי להכניס עוד שורות אבל לא היה מקום. שיר מדהים. אין מה להגיד
ואהבתי את הסרטון. ויקטוריה כ"כ יפה
אחד מהרגעים הכי טובים של הטלנובלה
שוב :]

marichula

New member
אהבתי! ../images/Emo51.gif

אני אוהבת את הקטעים שהם מדברים על התפקיד ונותנים לנו פרטים מאחורי הקלעים! מסכנים היה להם קר בגשם...אבל צריך להודות שיצאה להם אחלה סצינה!

mar1shka

New member
בבקשה ../images/Emo13.gif

הסצנה באמת יצאה מאוד יפה- מרגשת ועצובה
. טוב, לא סבלו את הקור לשווא

marichula

New member
../images/Emo127.gifלאונל ואנחל....

אהבתי את הקטעים האלו! איך לךאונל בכה כשאמר שהוא היה רוצה להיות במקומם....הוא כמעט פלט שהיא אמא שלהם..אבל בכללי נראה שהוא גרם להם לחשוב וכולנו יודעים שזו כמעט משימה בלתי אפשרית בשבילם..... להבדיל מהם אנחל פשוט מתוק! איך אלבה לא הצליחה לקלקל אותו? סוף סוף ילד עם עמוד שידרה- איך הוא אמר להם שעליו לא עובדים בקלות...מגיע לו פרס!!!

Mastoolit

New member
צודקת בכל מילה!../images/Emo106.gif../images/Emo109.gif

פשוט צל"ש + גביע + תעודת הוקרה ללאונל ואנחל. גם אני קלטתי שהוא רצה לפלוט שהיא אמא שלהם
אבל זו הייתה טעות. כי כמה שזה היה מקדם אותםף הם היו שונאים אותו שהוא הסתיר את האמת
ומריה ממש לא יכולה להתמודד במצבה עם האמת הזו ועוד לעמוד מול הילדים האמיתיים שלה
אין, היא הרוסה נפשית

perfecta

New member
אוףף../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif

לא ראיתי אתמול את הפרק (הלכתי לדודים שלי בגלל סוכות וזה...יו נואו
) והיום בבוקר התעוררתי בתשע וחצי (מה שאומר שלא הספקתי לראות שידור חוזר) והיום אני שוב לא אראה(
)
עכשיו אני צריכה לחכות עד שבתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתת
א ו ף

ג ב ש ו ש

New member
היה מאוד יפה../images/Emo13.gif../images/Emo88.gif

מסכנה מריה שיואו
מתהלכת ברחובות,קריר וגשום כולם מחפשים אותה ולא מוצאים
הרג אותי הקטע[וזה היה צפוי]שאיפה שמריה הייתה אחרי כמה דק' אסטבן היה
חחחח בכל נובלה זה קורה
אסטרייה
מדהימה שלי היא קצת מתחרטת על המילים שלה
כנ"ל גם הקטור.. אגב הקטור,לך לויויאן ותבקש סליחה
כ"כ מדהימה ויויאןן
אלבה ה
ה הזו אוךך נמאס לי ממנה ומהירידות שלה על כרמלה ומהסכסוכים שלה..תוך שנייה כל ה"חברים" של אסטבן ומריה ידעו שמריה הלכה מהבית
פשוט קסקסה
לאונל כמעט פלט שמריה היא האמא של אסטרייה והקטור
גאדד חבל שלא נפלט לו היה עושה טובה לכולנו... פספסתי את ה-5 דק' אחרונות
חחח תיכף אני אשלים

Mastoolit

New member
../images/Emo4.gif../images/Emo109.gif

הם באמת היו נאחסים אסטרייה והקטור איך בלי לב הם גירשו אותה ככה. וכמו שאמרתי- אותי ממש לא קנו יסוריי המצפון שלהם. בחלום הלילה הם יתעניינו מה קרה לה או יבקשו ממנה סליחה. ילדים רעים
חחחח אני כבר מתחילה לצחוק מאיך שאלבה יורדת על כרמלה חחח וזאתי עם הכינויים שלה כבר הרסה אותי. כרמי. XDD. זהו, גם אני מחכה כבר לקטע שיפסיקו עם השטויות האלה של ויויאן והקטור. שיתאפס כבר
צודק. זה באמת היה צפוי. רק זה נראה מוזר שהם הלכו באותה הדרך ובסוף הגיחו מכיוונים נגדיים. כנראה נכנסה לאיזה שביל צדדי או משהו.
וזה היה מדהים בסוף

זידהלה4

New member
איזה פרק ענק!!

מגיבה בדיליי ענקי בגלל החג.... ראיתי את הפרק הבוקר והייתי ממש מרותקת למסך.... אז קודם כל טיפה סדר: אסטריה והקטור עולים לי על העצבים...עם ילדים כאלה גם אני הייתי מתחילה לבכות... אוף הם כ"כ מעצבנים
למרות שמצא חן בעיני שאח"כ הם התחרטו... לדעתי הם התחרטו בעיקר בגלל התגובה המפחידה של אסטבן ובעיקר בגלל אנחל ולאונל... שני אלה היו היום מדהימים
קודם כל אני חייבת לשבח את אנחליטו שבד"כ עולה לי על העצבים כי הוא כזה למלם!!! היום הוא סוף סוף דיבר כנגד הדודות הנודניקיות שלו ועשה לאסטריה והקטורטיטו החמודים רגשות אשמה כמו שצריך... ואם זה לא מספיק - לאונל החמוד הזה השלים את העסק...הוא נעשה יותר נחמד בלי שפם
כ"כ ריחמתי על מריה
איך היא הלכה ברחוב כולה שרויה במעין אופוריה לא מוסברת... דווקא היום אהבתי שהראו כל מיני קטעים מהויכוחים שלה עם הילדים שלה... בד"כ אני לא אוהבת את זה כי זה נורא חוזר על עצמו אבל היום זה היה במקום...אפילו הצבע של הפלאשבאקים לא הפריע לי היום
למרות זאת, ואני חייבת לצאת רגע מהאוירה הרצינית, נורא צחקתי שנשבר לה העקב
זה דווקא היה נורא במקום כאילו להראות שהדברים הולכים חרא עד הסוף... אבל מה! יש פאק קטן בסידרה - משום מה אח"כ העקב שלה היה בסר והיא הלכה כרגיל.... מאד לא ברור מה הלך שם..... ולבסוף - הסצינה המדהימה בגשם
וואו איזו סצינה
אני חושבת שאחת היפות באם חורגת...אסטבן היה כזה מותק איך שהוא חיבק אותה... והנשיקה
.... ממש לא ראיתי את זה מגיע... מאד אהבתי את הסצינה למרות שהיא קרעה לי את הלב כשהיא אמרה לו שהיא שונאת אותו... מה שמן הסתם ממש לא נכון...אם היא הייתה שונאת אותו זה לא היה כואב לה כ"כ...סצינה מדהימה
ד"א - מסכנים זה בטח היה ממש קר לצלם את זה לא?!
אני מורידה את הסרטונים... תודה!!!

mar1shka

New member
../images/Emo6.gifהבהרה לגבי העקב../images/Emo8.gif

מה שעושים בד"כ כאשר נשברת עקב - שוברים את העקב השני. זה כנראה גם מה שמריה עשתה (למרות שלא הראו את הפרטים) , כי אח"כ שמתי לב שלא היו לה עקבים :)

Mastoolit

New member
מה באמת?!?!../images/Emo109.gif

כאילו חשבתי על זה, אבל לעולם לא ידעתי שזה מה שעושים..חחח כאילו לוקחים ושוברים את זה?! חחח טוווב. למרות שזה כן נראה לי כאילו יש לה רק עקב אחד, היא הלכה עם נעל אחת בצורת סירה כזו

mar1shka

New member
חחחח זו השערה שלי

מנסיון העשיר שיש לי עם התמודדות עם הישברות חלקי הנעליים....

Mastoolit

New member
חחחח../images/Emo109.gif

בגלל זה תמיד טענתי שכדאי ללכת או עם נעלי ספורט או עם פלטפורמה

למעלה