אם חורגת-פרק 84

Mastoolit

New member
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

אלוהים ישמורררררר!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! איזה דבר קרוע!!!!!!!!!!!!!!!!!!! דיי!!!! אני יושבת ורואה את זה כבר פעמיים וכל פעם נקרעת מחדש!!!!!!!!!!! כבר כואבת לי הבטן מצחוק!!!!!!!!!!!! זה שמחקה את אסטבן דומה בהבעות פנים לעוזי כהן חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח אלבה פשוט בול!!!!!!!!!!!! גבוהה כמו תורן עם המגדל על הראש! רק פה היא נורא צעירה הרגה אותי איך היא משכה לכרמלה בחולצה חחחחחחחחחחחחח כרמלה כזו קורעת דייייייייי. היא היא צולעת שם. והקול ממש דומה. חחחחחחחחחחחחח נקרעתי! מה שאסטבן עשה לה שהם צחקו חחחחחחחחחחחחחחחחחח וגם בקליפ פתיחה איך אלבה מורידה את כרמלה גאד!!!!!
איך שחיקו את אסטרייה כ"כ טוב!!!!!!!!!! עם הכובע הזה של המלח על הראש!!!!! עלק "אבל אסטבן אנחנו לא רוצים אם חורגתתתת". חחחחחחחחחח הרגו אותי!! ויויאן עושה ממש את המבטא חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח זה היה טוב
לאונל הרג אותי איך הוא ספר עם האצבעות כמה זה ונטה אניוס
ברונו הורג אותי איך הוא מנסה לחקות את הקול חחחחחחחחחחחח ופביולה חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח הקטור הכי לא דומה. מה שמו שמן נמוך כזה? חחחחחחחחחחחחחחחחחחח אנחל הכי מצחיק חחחחחחחחחחחחחחחחחח תמים עם הכובע והחולצה קשורה חחחחחחחחחחחחחחח ומשתעל חחחחחחחחח איך הוא צרח שכרמלה צבטה לו בתחת חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח אבל אסטבן משחק מה זה טוב חחחחחחחחחחחח ומריה בכלל. זו אחותה נכון?? הן דומות בצורה מפחידה חחחחחחחחחחחחחחח הרגה אותי שם בכלא!!!!!!!!! איך היא סחטה את המטפחת מהדמעות חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח אבל עשו את הקליפ פתיחה כזה טוב חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח איזה כומר שמו שם חחחחחחחחחחחחחחחח ואיך שבסוף סרוונדו נראה לי נתקע בתמונה חחחחחחחחחחחחחחחחחח כאילו שכחו אותו חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח אין!!!!!!!!!!!!!!!!!! גדול, גדול!!!!!!!!!!!!!!!! אני סוגדת למי שעשה את זה!@!!! לשחקנים ששם, לעלילה, לשיר פתיחה החדש ששמו שהאמת לא הבנתי ממנו מילה אבל הוא נשמע מצחיק חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
ומרינה- המון המון המון תודה!!!!!!!!!!!!!!!!

Mastoolit

New member
הכי שווה שהם עשו ../images/Emo109.gif

עם אותם מקומות. כאילו הבית של פביולה וברונו, הספה שהם יושבים, הבית של אסטבן שם בבית הכחול חחחחחחחח התמונה מעל האח, הספה שהם יושבים חחחחחחחחחחחחחחח הדלת שאלבה וכרמלה נכנסות חחחחחחחחחחחחח טוב! זה מצב חירום כבר! אני לא נרגעת מזה! זו ממש תרופה לכל מי שבדיכאון
אי אפשר לא להתפוצץ מצחוק מזה!!!!!!!!!!!

mar1shka

New member
../images/Emo6.gifחחחחחחחח../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

אני שמחה שאהבת גם לי נראה שעבור מכורי "אם חורגת" זו תרופה לא רעה מכל דיכאון :)))))) חבל שלא מראים לנו את כל הפרקים של הפרודיה הזו. יש לי עוד פרקון אחד אבל הוא לא עולה לי משום מה ואני לא יכולה לשים את הלינק :( זה חיקוי של הפרק בו מריה אירגנה את הפגישה הראשונה עם כולם... אנסה לעלות גם אותו בהמשך.

mar1shka

New member
בבקשה../images/Emo24.gif

גם אני ראיתי כבר כמה פעמים ונקרעתי מצחוק
אסתבן באמת דומה לעוזי כהן(וגם סרוונדו איכשהו דומה לו)
בתפקיד מריה -גבי רופו(אחותה של ויקטוריה). הדמיון פשוט מדהים (בעיקר בקטע של שיר הפתיחה).רק הקול לא דומה (כנראה היא לא מעשנת בניגוד לויקטוריה). וויויאן עם המבטא שלה פשוט הרגה אותי
במיוחד כשכאשר מריה אמרה שמחר ימלאו ונטה אניוס...וויויאן אמרה משהו כמו "חשבתי שאת מבוגרת יותר" (או משהו בסגנון)
וגם אהבתי איך הם ירדו על הבכי התמידי של מריה
חחחחחחחח כמו שאמרה לה ויויאן -"את בוכה מהכל : משמחה , מעצב...עד מתי תמשיכי לבכות ? את נהיית דומה לויקטוריה רופו"

Mastoolit

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo109.gif

אי אפשר להרגע מזה!!!!!!!!!! זה מצחיק בטירוף חחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחח סרוונדו לא פעל הפרק, ניחשתי שזה הוא לפי היחיד שזקן שם, איך הוא דחף את הכומר כדי להכנס לשיר פתיחה חחחחחחחחחחחחחחחחחחחח הרג אותי איך הם שינו את זה LA MADRE ESTA חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח נכון, בהתחלה היה באמת קורע עם הפאה..היא באמת לא דומה בקול אבל הרג אותי איך היא סחטה את המטפחת. דיי!!!!!!!!!!!!! אוי ויויאן הייתה מעולה. יצא לה בול אותו מבטא חחחחחחחחחחחחחחחחחח

mar1shka

New member
לויויאן אותו מבטא

אבל אני אהבתי יותר את החיקוי מאשר את המקור
דורשת החלפה חחחחחחחחחחחח

oneheart1

New member
חחחחחחח

זה יותר יפה מהמקור! אהבתי במיוחד את החיקוי למאריה,אסטבן,פביולה,ויויאן,ברונו,אסטריה,אלבה וכרמלהה יואו זה ממש פצצה! אנחל לא דומה לעצמו אבל הקול כן,גם לאונל והקטור!{במראה} 'קה מנטירוסו סויייי' 'טה קז'ס כרמלה!' חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח אני מתההההה!

marichula

New member
הפרודיה ענקית!

ראיתי לפני מס' חודשים את שלושת החלקים שלה והיא כ"כ מצחיקה! עשו כתבה לטלויזיה על הפרודיה וראו את ויקי נפגשת עם אחותה במסדרון של טלויסה. גבי התלוננה שקשה לה לבכות ושהיא נעזרת בטיפות מדמיעות. כפי שאנו יודעים כבר לויקי אין בעיה עם זה חחחחחחחחחחחחח גבי גם התלוננה על האיפור של העיניים וויקי אמרה לה שתרגע כי לה האיפור לוקח כל יום שעתיים....בכללי נראה היה שויקי אהבה את הפרודיה הזו

זידהלה4

New member
חחחחחחחח../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

אוי זה ענק!!!!! כ"כ צחקתי!!! כשראיתי את ויויאן פשוט נשפכתי מצחוק!!!! ואלבה!!!!!!! חחחחחחחחחחחחחחחח היא נראית כאילו גיהצו אותה ושמו לה שערות סבתא על הראש.........חחחחחחחחחחחח זה כ"כ קורע

Mastoolit

New member
שמתם לב שהיום בפרק../images/Emo109.gif

היה רק קטע מיותר אחד?!
כזה שגרם לנו להתחלחל ולנזול אל הרצפה
כזה שגרם לנו לסתום אוזניים לבל נשמע את פניני החוכמה של לופיטה
ולבל נתעוור משיערה הבוהק-מזעזע-חולני-סופני של הדוכסית
אבל תכלס, זה באמת היה הקטע היחיד המיותר בפרק. מה זה שם? קבוצת תמיכה? כל העולם כבר יודע שמריה נעלמה?
לא הגיע לחדשות עדיין?
לפחות יאמר לזכותה של לופיטה שהיא החליפה בגדים. סחטיין עם הגופייה התכלת
ועל הנעלי סירה-בלט הלבנות שלה

mar1shka

New member
חחחח קבוצת תמיכה

אהבתי איך שקראת להם
הדוכסית מזעזעת כל פעם מחדש.....חחחחח כמו שאומרים על ערוץ ויוה "להתאהב כל יום מחדש" אפשר להגיד על הדוכסית "להזדעזע כל יום מחדש"
וחוץ מזה, כל כך אהבתי את הסצנה של מריה ואסתבן בגשם, שאפילו קבוצת התמיכה לא הפריעה לי כלל בפרק הזה

Mastoolit

New member
גם לי היא לא הפריעה../images/Emo2.gif../images/Emo109.gif

האמת, זה עבר מהר חחחחחחחחחחח אבל זה היה סצינה שלא משהו נחוצה. לא מתלוננים- העיקר שאר הפרק היה טוב
אני אהבתי את הפלאשבקים
איך..פעם..חשבתי שאסטרייה חמודה..איך פעם היא חייכה..איך מריה פעם לא בכתה..נוסטלגיות..

זידהלה4

New member
כן לגמרי!!

טוב שלא שלחו ימ"מ וקבוצות חיפוש לחפש את מריה סן רומן האבודה... והגופיה של לופיטה לא הייתה ירוקה? או שאני לא זוכרת נכון?

Mastoolit

New member
../images/Emo2.gif../images/Emo109.gif

אני זוכרת תכלת.
והרגו אותי הנעליים הלבנות שלה כמו רקדנית בלט. נשפכתי!

למעלה