שרשור קניות

ק ר מ י

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

זה היה טוב...איזה פאדיחות
מצחיק אותי שהוא צלצל גם אחרי מה שהמוכרת אמרה לו..לפחות היתה מחייבת אותו בכסף, היית מקבלת אודם

hilala20

New member
חחח אכן פדיחה קטנה ../images/Emo6.gif

ועכשיו המוכרות יזכרו אותך שם על בטוח...
תתחדשי על הכל!

cherry 1

New member
תודה בנות, אני לא מפסיקה לחשוב על

פיגמנט הold gold
ועל סט המברשות לפנים למה לא קניתי אותם אתמול למההההה?! בגללכן התמכרתי ישבתי עם חברות בארומה מקודם ובלבלתי להן את השכל על Mac בלי לקחת נשימה כמעט עד שלא דחפו לי סלט חלומי לפה לא סתמתי
התמכרתי קשות! אכתוב על זה שיר יותר מאוחר... (צפו לשלאגר נוסף ממני) משרי המכורה :/

cherry 1

New member
חח צודקת אני מודה ומתוודה! ../images/Emo11.gif

אני צריכה קבוצה כמו A.A של מכורים אכנס לשם ואציג את עצמי "נעים מאוד אני צ'רי ואני גם מכורה למאק" ואז כל קבוצת התמיכה יחד (שתמנה את כולכן שם) "אוהבים אותך צ'רי" (גם כן אהבה! מושחתות אתן אשמות!
) ואז אחרי שטיפת מוח שיגידו לי כמה שהוצאת הכספים הזו מיותרת ושאיפור הוא מותרות ואין צורך ב45 גוונים של ליפ גלוס אני אסכים, אומר למנחה תודה שפקחה את עייני אכנס לרכב אתניע ואסע לעזריאלי לקנות עוד ליפ גלוס!!!!! אני מקרה אבוד אני :/

לב אביב

New member
טוב, אז גם אני הייתי אתמול בעזריאלי

נרכשו: 2 סטים של מברשות - פנים ועיניים 2 הפיגמנטים החדשים מסדרת הנוקטורנל - subtle ו- Entremauve [ועוד 2 מהם - מתנה לחברה חדשה ומקסימה (והמבינה, תבין...
)]. גלוס Taupe Notch גם כן מאותה הסדרה ואת הפלואידליין frostlit לגבי הסטים של הצלליות - האריזות אמנם מדהימות אבל החלטתי לוותר עליהן הפעם. סה"כ את רוב הצבעים שם יש לי (לאו דווקא כולן של מאק, אבל בכל זאת צריך לדעת לשים את הגבול איפה שהוא...).

hilala20

New member
תתחדשי על הכל! קנית אחלה דברים

ותודה
פעמיים (גם על כל היום המקסים!)

לב אביב

New member
../images/Emo24.gif

עוד מעט אעביר את התמונות מהמצלמה למחשב ואשלח לך. מקווה שהספקת להתאושש...

../images/Emo9.gif

אין לי כוח לפרט מה קניתי אבל... התבאסתי שהשארתי שם כמה דברים מהנוקטורנל כמו הלקים ושאר הצלליות ומהחגים סט אחד של אודמים. אבל...
איך מישהי אמרה כאן? צריך גבול!
השלל והכי חשוב שהקוטור אכן מגיעה לארץ!!! אבל כנראה רק לרמת אביב ואולי לעזריאלי. קצת פחות חשוב שהציעו לי עבודה

tokit

New member
סחתיין על הקניה! תתחדשי!!

אני לא מאמינה, אף אחת מכן לא קנתה את השפתון ואת הגלוס האדום.. אתן פשוט פראייריות.. שני השפתונים שקנית מהנוקטורל מהממים ואני מקווה לטובתך שהסומק זה לא ה-well dressed אלא השני.. ברכותיי על הצעת העבודה ועל ההגעה הצפויה של הקוטור.. תכיני את הארנק..

הייתי כ"כ קרובה לקנות אותם...

השפתון האדום משגע!!! הוא ממש השפתון דובדבן החלומי שכל בחורה מחפשת בנרות. לצערי... לא יכולתי יותר רק שבוע שעבר הוצאתי שם סכום נכבד. שפתון אחד הוא לא מהנוקטורל, למרות שזה נראה ככה, זה הblnkaty שאני זוממת עליו כבר 700 שנה. והסומק זה desirous השני לא דיבר אליי הוא היה "מת" שכזה. תודה תודה לך אני מתחילה לחסוך שקל לשקל.

tokit

New member
לא לא לא!!

הסומק הזה בעצם מאט ויש בו נצנצים, אבל הם מקסימים ועדינים!! בהחלט מאוהבת..

למעלה