שרשור קניות

tokit

New member
על הפנים הם כמעט ולא נראים..

לכן לא מספיק מראה עיניים וצריך ממש להתנסות במוצר..

tokit

New member
הו, blankety אהובי..../images/Emo99.gif

ה-שפתון למראה Nude. אין עליו.. אגב, בנוקטורנל היה שפתון זהה לבלנקטי, רק במרקם ludture. ויפה לך הסומק! השני באמת קצת משעמם. אגב, איזו סדרת שפתונים קנית??

A נ י

New member
זה גוון ששייך לקולקציה הקבועה

שוב עשו לו השקה מחודשת או מה?

ועוד שאלה,אחד הדברים שקניתי

הוא עיפרון שחור מסתובב שהבנתי שהוא מאד חזק ושאפשר לטשטש אותו(מהקולקציה החדשה) קניתי אותט כי הפלואידליין השחור עושה לי רגישות נוראית(כנראה בגלל העדשות) האמת שקניתי את העפרון כי הוא היה מהמם על המאפרת אבל הייתי שם כבר שעה ורבע ולא היה לי כח שהיא תאפר אותי איתו. ידוע לכן משהו עליו?הוא באמת טוב וחזק?

tokit

New member
כן, יש לי אותו

והוא טוב מאוד. אני לא משתמשת בו במעקה העין, כך שאני יכולה להעיד עליו רק בשימוש כתיחום חיצוני.

tokit-על איזה שפתון אדום בדיוק את

מדברת? יש לך תמונה? אני פשוט מחפשת הרבה זמן משהו אדמדם כזה כאילו שהרגע אכלתי ארטיק... רק השבוע הייתי פעמיים במאק והוצאתי 1200 שקל.אין,אני מכורה והכל בגלל מה שאתן כותבות בפורום :)

tokit

New member
במקרה הזה דיברתי על האדום

מהקולקציה החדשה אבל הוא לא ייתן לך את המראה כאילו הרגע אכלת ארטיק. יש להם המון אדומים בהמון מרקמים. פשוט צריך לנסות..

cherry 1

New member
ראשית כל תתחדשי! ושנית שאלה...

מה האודמים המדהימים האלו שיש בצד שמאל למטה מתחת לפגמנטים? הם מדהימים בדיוק גוונים שאני אוהבת . תוכלי לפרט קצת?

hilala20

New member
הציעו לך עבודה?

שם? רגע, מה זה קצת פחות חשוב... זה הכי חשוב! אני דורשת פירוט

חחחחחח.....

זאת לא פעם ראשונה. המוכרת פשוט ביקשה ממני לשלוח קורות חיים, והתחילה לצהול ממוכר למוכרת "איזה כיף אם היא תעבוד פה"
היה מצחיק. כנראה "נמאס" לה לראות אותי פעם בחודש אז היא רוצה כל יום.

hilala20

New member
איזה כיף!

אם רק היו מציעים לי אולי זה היה מחזק לי את הבטחון לשלוח קורות חיים. יאללה שלחי להם!

צונית

New member
יו איזה עבודה חלומית!!!

אני דורשת שתשלחי להם!! תוכלי להיות כל היום באחד המקומות הכי אהובים עלייך (על כולנו בעצם...) וגם תקבלי על זה כסף! וגם תוכלי לעזור לנו כשנבוא לשם

למעלה