שרשור קניות

pie and cactus

New member
הילה,

את מכתוונת ללכת לשם בקרוב? אני רוצה לקנות גם מינרלי, ונראה לי שאני צריכה עוד חוות דעת אם זה מתאים לי מבחינת גוונים (כי אין הרבה) - לבד תהיה לי בעייה להחליט...

hilala20

New member
האמת שבדיוק קבעתי עם חברה

ללכת לשם מחר... לבדוק את המייק אפ בשבילה וגם כי אני רוצה לדעת על מה המהומה... דברי איתי במייל/מסר.

גם אני

ורכשתי את סט המברשות שמברשת המייק אפ כלולה..הנרתיק המפואר המהמם הפך להיות מיד נרתיק למשקפי שמש וקניתי גם עוד שתי צלליות..סה"כ מבלי להכביר פעם שלישית במאק עזריאלי בשבוע האחרון ולא טרחתי לספר לכם אפילו אילו קניות מטורפות עשיתי שם..אוף מחלה קשה המאק..אגב, גיליתי איפוק ולא קניתי את הסטים החדשים של הצלליות..שבנויים באופן כזה שבכל אחד מהסטים, לו היו מחליפים צללית אחת במשו אחר זה היה מושלם...ובגלל שלא ידעתי מה להחליט..לא לקחתי כלום ומדגדג לי לרוץ מחר בבוקר ולרכוש את כולם..אגב המחיר ממש לא יקר 201 ש"ח לשש צלליות..וכשאני חושבת על זה, לי באופן אישי זה פינוק מקסים לקנות את כל הסטים הקטנים של הצלליות וכך אולי לא אצטרך שוב ושוב להפוך את כל התיק כדי לאפר את עצמי..מה יש? לי לא מגיע?

A נ י

New member
היום בבוקר - קניון רמת אביב

10 בבוקר - נתתי קפיצה מהעבודה. מאק יחסית ריק.... אולי 3-4 אנשים... הייתי בטוחה שיהיה המון רב. מסתבר שאני הראשונה שניסיתי את הקולקציות החדשות. נרכשו שני סטים של מברשות - לפנים ולעינים, נרכש סט הצלליות המעושן. לא התלהבתי מהפיגמנטים של הנוקטורנל למעט פגמט אחד יפה בצבע חום-אפור מיוחד. לא קניתי. לא התלהבתי מסט הגבות. הסטים של השפתונים היו נחמדים אבל בינתיים הם יכולים לחכות. אין הנחת מאק פרו על הקולקציה
בכל מקרה אני מתכננת ביקור השלמות בשבוע הבא...

שירה59

New member
בלאגן בלאגן

קפצתי לבלאגן לראות אם התחדש משהו (כבר הייתי באמת קרובה, וגם מצאתי חנייה ממש במרכז העיר אז אמרתי שאין מה להפסידקניתי כמה לקים ושני עפרונות לעינייםבחזרה פתאום ראיתי את החנו של ליידי קייר ונכנסתי. אין ספק שיהא אמוד נעימה ומרווחת, יש תצוגה על קירות מסביב ובמרכז יש את כל האיפורים במעגל ובאמצע עומדת המוכרת כך שזה מאוד נוח ולא צפוף.הצלליות שם אפילו זולות מאלו שבבלאגן ולכן קניתי צללית אבן חומה מאט שתמיד רציתי, צללית אבקה שמנת מבריקה, שלושה בקבוקים למסיר לק\מי פנים וכו' כאלה עם פומפה ב 5 שקלים האחד. ממש שווה!!! כי נורא קשה למצוא אותם ככה סתם (משהו דומה למה שבתמונה). יש שם קופסאות למילוי צלליות ב 1.30 למי שקונה צללית אבקה עם חברה ורוצה להתחלק. יש שם באמת את המברשות שמוכרים גם בבלאגן (באותו מחיר רק שיש יותרמבחר בליידי קייר)קניתי גם מגבונים לחים בריח תפוח מהמם (3 ב -10)

ק ר מ י

New member
אוי אוי, זה כזה שלוחצים עליו

ויוצא חומר?? איך אני רוצה כזה..החנות הזו, היא זו שברחובות?

שירה59

New member
כן. בדיוק כזה!!

החנות הזו היא ברחובות למרות שנראה לי שבטח אפשר להשיג גם במקומות אחרים

pie and cactus

New member
יש כאלה גם בקניון הזהב

בחנות שנקראת ביוטי קולג', וצמודה לביוטי קר. אבל הם יותר יקרים (נדמה לי 10 ש"ח)

pie and cactus

New member
שאלות בקשר ללידי קר

אני אמספר כדי שיהיה לך יותר קל לענות... 1) איזה צלליות יש שם? גם טופ ליידי או משהו אחר? 2) מה מספר צללית השמנת שקנית ומאיזו חברה היא? 3) אילו מברשות יש שם שבבלאגן אין? 4) איך נראות הקופסאות למילוי צלליות? נשמע לי יחסית יקר 1.30. כבר עדיף את הקופסאות שלנו... רמז למי שעוד לא הזמינה

שירה59

New member
תשובות

1. יש להם איפור רק של ליידי קייר (שזה דומה קצת לטופ ליידי). יש להם בעיקר גןןנים בהירים. רציתי ירוק כהה וכחול כהה ולא היה. 2. צללית השמנת היא מספר 13 (של ליידי קייר כמובן) 3. יש שם מברשת אלכסונית לעניניים יותר גדולה מהמברשת שיש בבלאגן וגם מברשות סומק אכסוניות, מברשת ספוג עם ידית ארוכה, מברשת סינטטית לנהחת צללית (טוב לצלליות אבקה שרוצים להשתמש בהן רטובות) 4. הקופסא למילוי היא בערך בגודל של הבאלם של ROOTS, פלסטיק שקוף עם מכסה מתברג. כמעט לקחתי ואז נזכרתי שכבר הזמנתי מלא
יש לי כמה צלליות שאני רוצה להתחלק עם אמא שלי...

אני מצטערת לאכזב אותך,

אבל לנסיעה האחרונה שלי קניתי בקבוקים דומים (רק יותר יפים- יש בצבע ורוד, סגול וכחול) בסופר פארם באותו המחיר. לדעתי, חבל לרוץ עד לחנויות האלה כשיש לך את אותו הדבר (רק יותר יפה חיצונית) ובאותו המחיר מתחת לבית.

שירה59

New member
לא רצתי לחנות

היא ממש מרחק הליכה מהבית. בכל מקרה, את מתכוונת לבקבוק עם משאבה שטוחה? רק לדעת כי אחותי ירושלמית וגם היא רצתה...

כן יש בסופר פארם אחלה בקבוקים

הם שימשו אותי יופי בנסיעה שהייתה לי בקיץ בכל מקרה, לא התכוונתי שאת רצת, פשוט כתבתי את זה לידע כללי לשאחר חברות הפורום שאינן גרות בסמוך לחנות מסוג כזה

pilpelet4u

New member
את מתכוונת לבקבוק עם המשאבה ?

זה שלוחצים עליו ויוצא חומר (בלי להפוך אותו) ?? כמו כזה של אצטון שיש לאלו שעושות ציפורניים ? כי אני מחפשת כבר המון זמן כזה ובסופרפארם אצלינו (בקריות) לא היה כזה בפעם האחרונה ששאלתי ?

cherry 1

New member
הקנייה שלי במאק + פדיחה ../images/Emo100.gif../images/Emo163.gif

סוף סוף מצאתי את הזמן ללכת למאק שוב ומה אני אומר לכן בנות זה נהיה יותר ויותר קשה. ככל שהזמן עובר והשהות שלי בפורום עולה אני נחשפת דרכן לעוד ועוד מוצרים ולהיות שם בפועל זה פשוט לקבל דרייב בעיניים ולרוקן כל סטנד וכל מדף! בקיצ קוצ נטע (המדוברת של הפורום) ניגשה אליי הציעה את עזרתה ומשם זו הייתה חצי שעה או יותר (למי יש תחושת זמן שם בכלל?!) אינטנסבית של התאהבות בפגמנטים, היא הראתה לי שילובים מרהיבים שאני כבר מתה לנסות בעצמי. האמת שהגעתי עם "רשימת מכולת" משלי ודי ידעתי מה אני רוצה והיא הייתה בשוק שנקבתי בשמות המדוויקים של כל מוצר ומוצר ושאלה מהיכן ההתמצאות . (חייכתי בנימוס עניתי "עשיתי שיעורי בית" ומלמלתי משהו על פורום איפור) . ראיתי את קולקצית החגים ואני לא מפסיקה לחשוב על סט המברשות נראה לי שאחזור לשם בשביל זה וזהו!!! אז מה שקניתי אתמול זה בדיוק מה שלשמו הגעתי : סטודיו פיקס פלואיד, PRIP+PRIM, נוזל מנקה המברשות, וספוגית מייק אפ. קיבלתי גם כל מיני דוגמיות של הסטרוב, ואיזו לחות לפנים אנסה אותן ואגיע מוכנה לקנייה הבאה. וכעת הפדיחה הגדולה והלקח שלמדתי!!! אתמול הגעתי לסניף עם החבר ברגע שהוא ראה שאורו עייני בכניסה לחנות הוא ידע מה מצפה לו והבין שהוא איבד את הריכוז שלי לזמן מה וישר הציע שיעסיק את עצמו בקניון ואני כמובן לא סירבתי בכל אופן מידי פעם המדובר היה מגיח לבדוק מה איתי ומה שהיה מוצא זה אותי עם עוד צבע פיגמנט על היד ועוד ליפ גלוס על השפתיים אחרי כמעט שעה ששהיתי בחנות ושהוא למד כבר את כל עזריאלי בע"פ הוא הצטרף אליי ואז!!! שנגשתי לקופה לשלם הוא משעמום פשוט צלצל בפעמון מתכת הגדול הזה שיש שם ומס' פעמים!!! כל החנות הסתכלה מי הלקוח שקנה מוצר שהולך לתרומה כל המוכרות גם כן, ואני במבט מבוויש כמו אם שבנה שבר איזה כד בחנות מסננת לעברו (תניח את זה) ניגשה אליו אחת הדיילות ואמרה לו "פעם הבאה שתצלצל בפעמון אחייב אותך ב89 ש"ח על אודם" והוא בתגובה מה עשה?! שוב צלצל בפעמון! קיבלתי חום במקום ולמדתי לקח שלא הולכים עם החבר למאק יותר! ואם הולכים איתו לקחת לו פאזל שיעסיק אותו ברחבה בחוץ חח . שבת שלום, שרי

tokit

New member
תתחדשי!

לגבי הסטרוב - תשתמשי מהר, כי הוא מתייבש בצ'יק בקופסיות האלה. וברור שלא לוקחים את החבר למאק, אלא אם כן הוא גם משלם..

למעלה