בוקר טוב יקירותיי

Mיקי7

New member

מוכנה לעזור מתי שתרצי!!! עכשיו שיש לי יותר זמן- אני יכולה לפגוש את מי שרק רוצה!!!

את לא מבינה כמה

אני צריכה אותך היום לחצי כמעט נפלה האוזן מרוב שקדחתי לו בטלפון על כל תלאות החידלון ההורי שלי

Mיקי7

New member
ואני רצינית

נקבע יום ושעה- אני כ"כ הרבה יותר פנויה!!!! ואני מתה לכתוב לך עד כמה ההורות שלך מעולה, אבל אני יודעת שזה לא מקובל להגיד...ומה אני מקשקשת לך על הורות מעולה כשהילדים... אוי... אז אני לא אכתוב את זה...

שולה78

New member
מה... זה אומר?

מורידה הילוך? מה הורדת? בכל מקרה, שמחה לשמוע. שתהיה שנה ספורטיבית ופורה

Mיקי7

New member
חוגים...

שנה שעברה היה לי חוג כל ערב... ואני גם מקבלת פרטי + אני צריכה להתקדם עם הסטאז' של מודעות וזוגיות. השנה החלטתי לפתוח פחות חוגים. רציתי ערבים לצאת - ללכת לזומבה, או אפילו סתם להיפגש עם חברות. כבר הרבה זמן רציתי לחזור להתנדב בפינה החמה (בצומת הגוש, מקום חם לחיילים...) ושיהיה לי יום חופשי שבו אני יכולה לקבוע מדי פעם הרצאות (ולא משו קבוע...) אני רוצה כבר מזמן לארגן מפגש של השבט... (כן, כן- זה מבני עקיבא, נפרדנו לפני כמעט 20 שנה- ומאז לא ממש התראנו) ואני כל הזמן דוחה את זה... סוף סוף יצרתי קשר עם עוד 3 חבר'ה ונתחיל לשבת על המפגש... + יש לי בר-מצווה השנה. אז החלטתי להוריד הילוך - שיהיה לי יותר זמן...

Mיקי7

New member
תודה!

ומה שעשיתי בשנה שעברה לא היה חכם... אז זהו- יש לי זמן! אם למישי משעמם - אני מנסה היום בערב שיעור זומבה בירושלים...

shmupie

New member
בשלניות וגם יודעות דבר

רוצה להכין לקטני דייסת קוואקר שתפו אותי במתכון מוצלח זלא מצריך הרבה עבודה...

מתכון קל?

1 כוס חלב 2-3 כפות קווקר 1/2-1 כף סוכר על האש עד רתיחה תוככדי ערבוב וזהו אפשר על בסיס מים להמתיק עם שקדיה/סילאן ולהוסיף תפוח מגורר אפשר לתבל בקינמון, להוסיף קוקוס וכו' אצלנו גרסת הבסיס

יוליה323

New member
מה יהיה בלי מנקה??

רק עכשיו סיימתי לנקות, להחליף מצעים ולסדר חצי בית. מצד אחד כיף לנקות לעצמי כמו ש-אני אוהבת ומצד שני- לא חרם על היום החופשי שלי?? אתמול היינו בחתונה מקסימה ושמחה עם אוכל משובח. וכמובן- עם הבן-זוג שהגיע. היה כיף. חזרנו עייפים ומרוצים... ועכשיו עוברת למטבח- מארחים חברים לערב שבת ועדיין לא התחלתי כלום.

יוליה323

New member
כולם מפונקים כאן

על כל שטות מבקשים כסף מההורים ומקבלים. אז למה לעבוד?! אני בגילאי התיכון ומעלה עבדתי בכל דבר, סרגתי כיפות, מכרתי חוטים לכיפה (כבר בכיתה ז'), בייביסיטר. והדור של היום: מ-פ-ו-נ-ק!

יוליה323

New member
אל תראי אותי ככה. עשיתי משהו יצירתי יותר:

את זוכרת שפעם היה באופנה כיפות אמריקאיות? עם כל הצבעים? אז, יחד עם חברה קנינו את כל החוטים האפשריים, ומכרנו סטים להכנת כיפות אמריקאיות. קפיש?

שולה78

New member
גדול!!!!!!!!

רעיון גאוני ביותר! השבוע ישבתי בהצגה ולפני היה גבר עם כיפה כזו, הזכיר לי את הימים האלה, שהייתי מסתבכת עם כל החוטים בשביל להרוויח עוד איזה 10% על כל כיפה...

כיפה סרוגה

שהדוגמא שלה היתה בד"כ מדרגות בשלל צבעי הקשת מצחיק, גם אני מכרתי חוטים ככה

למעלה