בוקר טוב יקירותיי

שולה78

New member
נראה חמוד ביותר

לא מכירה, אבל אני מניחה שאם היה לי מקום (וכסף בארנק) היתי רוכשת. לא יקר עם המבצע ונראה נחמד (למרות שלא קונה את השטויות על השקע, והמעוצב במיוחד וכו', פוף זה כיף וזהו!)

Mיקי7

New member
לא מכירה

אבל אהבתי את זה שהפוף "מעודד התפתחות שכלית ומוטורית" ועכשיו אני מבינה למה לא יצאתי גאון... נראה לך שאם אני קונה לי פוף זה יכול להיות תחליף לזומבה? הליכה? או לימוד לתואר שני???? הפוף מתוק מאוד- בלי קשר לדרך שבה מנסים למכור לך אותו...

טוב, נו

את השטויות שכותבים אפילו לא קראתי.... וברור שלהתעלף על ספה זה שווה ערך לשעתיים אירובי תראי אותי

o r i t 8 8

New member
אנחנו מתים על פוף!

יש לנו אחד גדול של קאלגו ואחד קטן יותר שקנינו בקופון דומה לזה שעלה 160 שקל (של תינוכיס, במקום 320). פיצפוצית מתה עליהם. לא קונה את העוזר להתפתחות וכו', פשוט יודעת שפיצפוצית אוהבת לשבת עליהם מאוד! לפני כמה שבועות עשיתי בייביסיטר לאחיינית בת החודשיים שלי, לא הסכימה לישון כל הערב, ברגע ששמנו אותה על הפוף נרדמה תוך 10 שניות!!

קשה אך משתלם

וזה נראה לי א. פושט מדי (סטייל "שיוך חפצי ילדים") ב. רק באנגלית אבל חמוד לאללה! כמעט התפתיתי להזמין
(לנעליים....)

shmupie

New member
מה את מסמנת עם זה??

כי אצלנו רושמים על כל הדברים את שם הילד אבל זה לא מבטיח שהדברים באמת יחזרו אלייך...

גואה4

New member
פחחח... ממש.... שניה... כבר.... או ש....

לא ממש! יושבת עכשיו - לראשונה היום (כאילו, כשנהגתי באוטו לא נחשב) יום עמוס מאוד מאוד מחר עוד אחד כזה (ובנוסף גם עומס רגישי) הולכת לישון עוד לא נגעתי בעיניני התוויות... בסדר, יום ראשון - גם יום. תודה לכן על הדאגה והמחקר המעמיק, אתן מותק! לילה טוב:)

למעלה