בוקר טוב יקירותיי

איזה יום!

אתמול בליליה סיימתי. ממש ככה. שלחתי למנחה הערות אחרונות ואז רק לשלם למישהי על תרגום התקציר ו-ז-ה-ו!!!! אני פשוט בהלם. לכבודי, בפינתה של שוקו, איזה יום ואוח- בא לי להקדיש ולהוקיר תודה וזה, אבל זה יהיה מפורסם במלא מקומות ולא יודעת מה נוח לי ומה לא (רק אתמול הרשיתי לעצמי להתחיל לחשוב עד שם)- מה עשית את?

shmupie

New member
אופטימיות הבוקר

היום כבר יום חמישי! צלחנו את השבוע הראשון בבית... עכשיו זה ילך וישתפר נכון?? היום אנחנו הולכות לבדיקת רופא ראשונה ובערב בע"ה אם לא יהיו הפתעות מיוחדות נפגוש את הבעלול אחרי שבוע בלי אפטר... שיהיה יום מצויין!!!

נ ט ש ה

New member
העברתי לפה...

אז כמובן שהזיזו לי את התור לרופאה. פשוט סיוט. היא מדהימה. אני מתה עליה. אבל היא יותר מחוייבת לבית חולים מלקופה מה שאומר שיש לה יומיים החודש בקופה וגם את זה היא עכשיו הזיזה. בא לי לחנוק מישו! הצצנו אתמול על שלוש. הבחור של שרית הוא "במשפחה" אז כשהיא נפגשת עם חברים שלו ראינו כמה גבים של אנשים שאנחנו מכירים. מצחיק נורא! (אני יכולה לגלות לכן שהפלמח הזה קיבל חוזה לתוכנית ריאליטי של השרדות כמו שיש בנשיונל גיאוגרפיק כפרס נחומים..) המון המון עבודה עוד יש לי. אז אני רק קופצת לדקות כל פעם שנמאס לי!

אני חולה

אתמול אחה"צ התחיל כאב גרון ועדיין לא נגמר. מרגישה רע. כשאני חולה ואין עוד מבוגר בבית לטפל בי אני עצבנית, אז הייתי מגעילה אל הילדים, הרגשתי עם זה עוד יותר רע, והמפקד לא היה פנוי לדבר איתי אתמול לפני שנרדמתי, לא טרח להתקשר לברר מה שלומי , וגם הבוקר כשאמרתי לו "אני חולה" אז הוא ענה לי "את תבריאי"!
(היה עסוק בדברים אחרים כמובן כשהתקשרתי) כ"כ רציתי ללכת לשחות היום, וצריך גם לעשות השלמת קניות לשבת (המקרר של העופות והבשרים היה ר-י-ק לגמרי אתמול), ואין לי כוח להזיז את עצמי.

נ ט ש ה

New member
איזה מבאס!!

שולחת לך מרק עוף, תה חם וסוכריות לגרון. הכי מבאס להיות חולה ושאף אחד לא דואג לך!! אז אני דואגת לך. זה עוזר?? תרגישי טוב!!!

Mיקי7

New member
מצטרפת לחיבוק...

הרבה מאוד אדוויל... (למרות שנשמע שאת צריכה אנטיביוטיקה...) תרגישי טוב. מעצבן להיות חולים כשאין מי שיטפל בך...(לפחות שירחם ויעשה קולות של דואג ומלא ברגשות אשמה שהוא לא יכול לדאוג לך... :) )

רחמים עצמיים

זה גם טוב לפעמים (הרגע עשיתי אמבטיה בגיגית מלאה בכאלה) מפה שולחת לך
וחבל שאני לא יכולה יותר. (אולי אנחנו צריכות לעשות מן גמ"ח בייביסיטר)

כמעט טבעתי בהם

ישנתי קצת בבוקר וקמתי עוד יותר סמרטוטה
אני כ"כ מסכנה ד.א למי שמתעניינת- הבעל עדיין לא התקשר אחרי ה "את תבריאי" שלו, למרות שהבטיח. מופתעות?

שולה78

New member
אוייי, איזה באסה!!

ממש לא מתאים. אני בעד ארוחות צמחוניות (או קנויות!) לשבת תנוחי טוב טוב ותרגישי טוב. מקסימום- ופטלגין (אפילו שניים במכה
)

יוליה323

New member
תרגישי טוב.

המצב הכי מבאס שיש. אפילו להיות חולים לא נותנים בבית הזה!

אוף, נשמע מבאס

הכי חשוב שתרגישי טוב, וגם אני כמו שוקו בעד קצת רחמים עצמיים

Mיקי7

New member
בוקר טוב!

התקצרה לי פגישה כך שיש לי כמה דקות בבית לפני שאני שוב צריכה לצאת. השנה החלטתי שאני מורידה הילוך, רוצה יותר זמן... וסוף סוף יש לי זמן לספורט אמיתי - אני מנסה כל מיני סוגים- בעיקר אוהבת את הזומבה ורוצה לנסות להתמיד בשיעורי ספינינג- אבל זה כ"כ כואב! (וזה עוד לפני שאני מתחילה לפדל...) בקיצור- סוג של הקדמה לזה שאני מקווה להיות כאן יותר... שיהיה לכן יום מעולה.

למעלה