בקשות ושאלות (לא הכוונה)

מצב
הנושא נעול.
ברכבת לא מקבלים נייר כאשר עוברים בואלידטורים

לא צריך לרשום. היתרה כתובה בכרטיס
ברכבת לא מקבלים נייר כאשר עוברים בואלידטורים
ולכן יתרה של כרטיס הלוך-חזור או של כרטיסיה אפשר לראות רק במכשירים או בפלט שמבקשים בקופה במיוחד או באתר החדש של הרכבת.

מיכי 10

Member
וכן, ברור שאם היתה אפשרות של שיתוף כלל ארצי

אפשר להטעין ברב-קו עד 8 חוזים שונים
זה מפריע לכולנו, אבל נכון להיום, הערך הצבור אינו כלל-ארצי וכלל-מפעילי.
באגד למשל אפשר להשתמש בערך צבור רק בגוש-דן ובשרון הדרומי אבל אי אפשר לטעון כלל (גם לא בגוש-דן).
בערך הצבור של גוש-דן אפשר להשתמש בחברות דן, אגד, מטרופולין וקווים בגוש-דן ובקווים באזורים לוד-רמלה, מודיעין, נתניה וחדרה.

ולגבי נסיעה באמצעים שונים - את יכולה להשתמש בכרטיס החזור בתאריך שונה מתאריך נסיעת ההלוך כך שזה לא הולך לאיבוד (רק שתצטרכי לזכור אילו נסיעות שלא השתמשת בהן נשארו בכרטיס).
בכל מקרה עדיף לרכוש שתי נסיעות בכרטיס אחד כי זה יותר זול מלרכוש כרטיסים לנסיעות בודדות.
וכמו שהוספת, גם כלל מפעילי, היה לכולנו הרבה הרבה יותר פשוט ונוח. לדעתי גם לחברות עצמן.

הערך צבור הוא כלל ארצי

וכמו שהוספת, גם כלל מפעילי, היה לכולנו הרבה הרבה יותר פשוט ונוח. לדעתי גם לחברות עצמן.
הערך צבור הוא כלל ארצי
ולא גוש דני..

הבעיה שעדיין הוא לא אצל כל המפעיליפ ובכל האשכולות.
זה יגיע בעתיד.

olli3

New member
מנהל
הערך הצבור תקף בכל קווי מטרופולין עד קוד12

אפשר להטעין ברב-קו עד 8 חוזים שונים
זה מפריע לכולנו, אבל נכון להיום, הערך הצבור אינו כלל-ארצי וכלל-מפעילי.
באגד למשל אפשר להשתמש בערך צבור רק בגוש-דן ובשרון הדרומי אבל אי אפשר לטעון כלל (גם לא בגוש-דן).
בערך הצבור של גוש-דן אפשר להשתמש בחברות דן, אגד, מטרופולין וקווים בגוש-דן ובקווים באזורים לוד-רמלה, מודיעין, נתניה וחדרה.

ולגבי נסיעה באמצעים שונים - את יכולה להשתמש בכרטיס החזור בתאריך שונה מתאריך נסיעת ההלוך כך שזה לא הולך לאיבוד (רק שתצטרכי לזכור אילו נסיעות שלא השתמשת בהן נשארו בכרטיס).
בכל מקרה עדיף לרכוש שתי נסיעות בכרטיס אחד כי זה יותר זול מלרכוש כרטיסים לנסיעות בודדות.
הערך הצבור תקף בכל קווי מטרופולין עד קוד12

olli3

New member
מנהל
הרשי לי לעשות לך חיים קלים>>>

תודה עמוד השדרה. :)
בינתיים הנסיעות (המעטות, יחסית) שלי, מרמת גן, הן כאלה:
באוטובוס לירושלים ובתוכה. ועכשיו אולי גם ברכבת הקלה בירושלים.
באוטובוס, לעיתים רחוקות, בתוך רמת גן או לתל אביב.
באוטובוס ו/או ברכבת לבאר שבע.
וכל הנסיעות כמובן, גם בחזרה.

אולי פעם ב-, גם לרחובות באוטובוס. או לבית שמש ברכבת - שעדיין לא ניסיתי.

בתודה מראש,
מיכל.
1. נסיעות לירושלים: נסיעות בקווי אפיקים השונים 400/422/425/427 ונסיעות בקו 402 של אגד - הינן נסיעות עם קוד נסיעה משותף. ניתן לרכוש כרטיסיה של 5 נסיעות במחיר של 4 נסיעות. הכרטיסיה כאמור משמשת לנסיעה בקווים 400/402/422/425/427.

2. עבור נסיעות פנימיות בירושלים (אוטובוסים של אגד והרכבת הקלה) - את רוכשת כרטיסיה של 10 נסיעות במחיר של 8 נסיעות. הכרטיסיות תשמשנה אותך לנסיעות הן ברכבת הקלה והן בקווי אגד בירושלים, כולל מעברים חופשיים למשך 90 דקות בין כל קווי אגד העירוניים בירושלים והרכבת הקלה. כלומר, ניתן לעלות על הרכבת הקלה ולהמשיך לאחר מכן עם אוטובוס אגד וניתן גם להיפך - הכל ב"ניקוב" אחד.

3. באוטובוס בתוך גוש דן - את טוענת ערך צבור בסכום של 30 ש"ח, 50 ש"ח או 100 ש"ח. הערך הצבור תקף בכל רחבי גוש דן והשרון בחברות אגד, דן, מטרופולין וקווים. בנוסף הערך הצבור תקף בכל קווי חברת קווים (בכל הארץ) עד קוד נסיעה 12 ובכל קווי חברת מטרופולין ברחבי הארץ, גם כן עד קוד 12.

4. עבור נסיעות באוטובוס לבאר שבע, את טוענת כרטיסיית שתי נסיעות (מכונה הלוך ושוב במטרופולין), אך לא מגבילה אותך בכיוון הנסיעה, קרי תוכלי לנסוע פעמיים באותו הכיוון, מת"א לבאר שבע. ההנחה המתקבלת כאן היא של 15%. קוד הנסיעה הוא קוד 14 והוא משותף לקווים 370,380 ו669.

5. בין ת"א לבאר שבע ברכבת - את יכולה לקנות גם הלוך ושוב וגם הוא תקף לאיזה כיוון שבא לך ואת יכולה לרכוש גם כרטיסיה של 12 נסיעות.

6. לגבי רחובות, אם זה ממש פעם ב... אולי לא כדאי לרכוש כרטיסיה שייקח לך שנתיים לגמור אותה. ולגבי בית שמש, את רוכשת הלוך ושוב ברכבת. דר"א יש גם קווי אוטובוס לבית שמש מבני ברק וצומת גבעת שמואל כמובן.

אני לא בטוח שערך צבור תקף בקווי "קווים"בעפולה

1. נסיעות לירושלים: נסיעות בקווי אפיקים השונים 400/422/425/427 ונסיעות בקו 402 של אגד - הינן נסיעות עם קוד נסיעה משותף. ניתן לרכוש כרטיסיה של 5 נסיעות במחיר של 4 נסיעות. הכרטיסיה כאמור משמשת לנסיעה בקווים 400/402/422/425/427.

2. עבור נסיעות פנימיות בירושלים (אוטובוסים של אגד והרכבת הקלה) - את רוכשת כרטיסיה של 10 נסיעות במחיר של 8 נסיעות. הכרטיסיות תשמשנה אותך לנסיעות הן ברכבת הקלה והן בקווי אגד בירושלים, כולל מעברים חופשיים למשך 90 דקות בין כל קווי אגד העירוניים בירושלים והרכבת הקלה. כלומר, ניתן לעלות על הרכבת הקלה ולהמשיך לאחר מכן עם אוטובוס אגד וניתן גם להיפך - הכל ב"ניקוב" אחד.

3. באוטובוס בתוך גוש דן - את טוענת ערך צבור בסכום של 30 ש"ח, 50 ש"ח או 100 ש"ח. הערך הצבור תקף בכל רחבי גוש דן והשרון בחברות אגד, דן, מטרופולין וקווים. בנוסף הערך הצבור תקף בכל קווי חברת קווים (בכל הארץ) עד קוד נסיעה 12 ובכל קווי חברת מטרופולין ברחבי הארץ, גם כן עד קוד 12.

4. עבור נסיעות באוטובוס לבאר שבע, את טוענת כרטיסיית שתי נסיעות (מכונה הלוך ושוב במטרופולין), אך לא מגבילה אותך בכיוון הנסיעה, קרי תוכלי לנסוע פעמיים באותו הכיוון, מת"א לבאר שבע. ההנחה המתקבלת כאן היא של 15%. קוד הנסיעה הוא קוד 14 והוא משותף לקווים 370,380 ו669.

5. בין ת"א לבאר שבע ברכבת - את יכולה לקנות גם הלוך ושוב וגם הוא תקף לאיזה כיוון שבא לך ואת יכולה לרכוש גם כרטיסיה של 12 נסיעות.

6. לגבי רחובות, אם זה ממש פעם ב... אולי לא כדאי לרכוש כרטיסיה שייקח לך שנתיים לגמור אותה. ולגבי בית שמש, את רוכשת הלוך ושוב ברכבת. דר"א יש גם קווי אוטובוס לבית שמש מבני ברק וצומת גבעת שמואל כמובן.
אני לא בטוח שערך צבור תקף בקווי "קווים"בעפולה
ובעמק.

השאלה האם החופשי גמיש תקף באזורים אחרים

הם קוראים לזה "חופשי גמיש"' אבל זה ערך צבור
לכל עניין ונושא
ומכובד על ידי מפעילים אחרים והאם הערך הצבור שכן נקרא ערך צבור ונטען באזורים אחרים תקף באזור עפולה והעמק.

בהחלט כן, אי אפשר לטעון שני ארנקים בכרטיס אחד

ומכובד על ידי מפעילים אחרים והאם הערך הצבור שכן נקרא ערך צבור ונטען באזורים אחרים תקף באזור עפולה והעמק.
בהחלט כן, אי אפשר לטעון שני ארנקים בכרטיס אחד
לא משנה איך תקרא לזה, ערך צבור, ארנק, חופשי גמיש, אוזני המן.
זה אותו דבר ותקף בכל חברה שמכבדת אוזני המן בארץ

olli3

New member
מנהל
באתר קווים יש מידע קצת נסתר על כך.

אתה נכנס לאשכול עפולה והעמק ויש לך למעלה מצד שמאל, "כרטיסים", לחיצה שם תציג לך שאין כרטיסיות ושיש טעינת סכום כסף בהנחה. אני לא זוכר את הניסוח המלא ואני לא ליד מחשב, אחרת הייתי נותן את הקישור.

אבל כן, מדובר באותו ערך צבור שמכובד בכל הארץ על ידי כל מי שמכבד ומוכר ערך צבור.

את מה שכתוב באתר קווים אני מכיר

אתה נכנס לאשכול עפולה והעמק ויש לך למעלה מצד שמאל, "כרטיסים", לחיצה שם תציג לך שאין כרטיסיות ושיש טעינת סכום כסף בהנחה. אני לא זוכר את הניסוח המלא ואני לא ליד מחשב, אחרת הייתי נותן את הקישור.

שם מדובר על "חופשי גמיש" ואין אזכור לטעינה בסכומים מסויימים.
אגב, בביתר עילית קווים מוכרת כרטיסיות, האם שם הערך הצבור תקף?

שם מדובר על "חופשי גמיש" ואין אזכור לטעינה בסכומים מסויימים.
אגב, בביתר עילית קווים מוכרת כרטיסיות, האם שם הערך הצבור תקף?

מיכי 10

Member
אין כמוך, מיכאל

אין כמוך, מיכאל

עכשיו לא נותר לי, אלא ללמוד את כל זה...
אבל ראשית חוכמה, אשמור את כל המידע הזה בתיקיית תח"צ על המחשב שלי.

6. לבית שמש - האוטובוס מצומת גבעת שמואל עוצר גם במחלף אלוף שדה? איזה קו זה?
אבל אני לא צריכה את בית שמש עצמה, אלא את רמת בית שמש. לכן חשבתי על הרכבת. גם האוטובוס מגיע לאזור תחנת הרכבת?

האמת שהתשובות האלה לא דחופות לי כרגע, כי עד עתה נסעתי לשם רק ברכב שלי, ולא בתח"צ.

תודה על הכל!

olli3

New member
מנהל
קו 497 של אגד (ישיר) אוסף מהמקומות הבאים:

אין כמוך, מיכאל

עכשיו לא נותר לי, אלא ללמוד את כל זה...
אבל ראשית חוכמה, אשמור את כל המידע הזה בתיקיית תח"צ על המחשב שלי.

6. לבית שמש - האוטובוס מצומת גבעת שמואל עוצר גם במחלף אלוף שדה? איזה קו זה?
אבל אני לא צריכה את בית שמש עצמה, אלא את רמת בית שמש. לכן חשבתי על הרכבת. גם האוטובוס מגיע לאזור תחנת הרכבת?

האמת שהתשובות האלה לא דחופות לי כרגע, כי עד עתה נסעתי לשם רק ברכב שלי, ולא בתח"צ.

תודה על הכל!
הקו יוצא או מאולמי מודיעין בדרך בן גוריון או ממרכז בני ברק. כמו כן יש לו תחנה בצומת גבעת שמואל ובצומת מסובים. משם ישירות לבית שמש.

קו זה מגיע לרמת בית שמש א' ורמת בית שמש ב'.

מיכי 10

Member
זה כשזה לא דחוף...

הקו יוצא או מאולמי מודיעין בדרך בן גוריון או ממרכז בני ברק. כמו כן יש לו תחנה בצומת גבעת שמואל ובצומת מסובים. משם ישירות לבית שמש.

קו זה מגיע לרמת בית שמש א' ורמת בית שמש ב'.
זה כשזה לא דחוף...
ואם הייתי מבקשת תשובה דחופה, היית עונה עוד לפני ששאלתי.
המון המון תודה!!
ארשום לעצמי את מספר הקו הזה, שאינו מוכר לי, ואברר לאיזו רמת בית שמש אני צריכה להגיע באמת.
תודה, מיכאל

olli3

New member
מנהל
מזל טוב :)

מיכאל, מגיע לי מזל-טוב

בהמלצתך החמה מלאתי טופס + תמונה דרך האינטרנט, ושלחתי לרכבת ישראל.
והיום קיבלתי את כרטיס הרב-קו שלי בדואר ישראל

עכשיו נותר לי רק להטעין אותו איפשהו (ברכבת?), ולהתחיל להשתמש בו.

תודה
מזל טוב :)

Ofekalef1

New member
ושוב... התיקונים ברכבת בקריית גת

ושוב... התיקונים ברכבת בקריית גת
הפעם דווקא השאלה הקבועה מלווה בעדכון.
ביום שני נסעתי ברכבת לת"א (ישירה). אחרי שיצאנו מב"ש צפון בדקה עיכוב, האטנו האטה בלתי מוסברת כעשר דקות לפני ההגעה לקריית גת, ואז האצנו חזרה - והאטנו רק קרוב יותר לתחנת הרכבת (נדמה שאחרי המקום שבו בדרך כלל הרכבת האטה בשל התיקונים), הגענו לקריית גת ב-16:25 במקום ב-16:32.
ביום חמישי הייתי ליד ב"ש צפון בסביבות ארבע. הרכבת של 16:04 נכנסה לתחנה והמתינה עד 16:08, נראה היה שבלי סיבה טובה...

אז, האם התיקונים מדרום לקריית גת הסתיימו? ובגלל זה הרכבת שנסעתי בה הקדימה בגלל שבוטלה ההאטה? יכול להיות שההמתנה בב"ש צפון היא בשביל לגרום לרכבת לחכות פחות בקריית גת? סיבה אחרת?

בועז... מחכה לעדכון שלך...

מצב
הנושא נעול.
למעלה