בקשות ושאלות (לא הכוונה)

מצב
הנושא נעול.

Ofekalef1

New member
וכמובן

ושוב... התיקונים ברכבת בקריית גת
הפעם דווקא השאלה הקבועה מלווה בעדכון.
ביום שני נסעתי ברכבת לת"א (ישירה). אחרי שיצאנו מב"ש צפון בדקה עיכוב, האטנו האטה בלתי מוסברת כעשר דקות לפני ההגעה לקריית גת, ואז האצנו חזרה - והאטנו רק קרוב יותר לתחנת הרכבת (נדמה שאחרי המקום שבו בדרך כלל הרכבת האטה בשל התיקונים), הגענו לקריית גת ב-16:25 במקום ב-16:32.
ביום חמישי הייתי ליד ב"ש צפון בסביבות ארבע. הרכבת של 16:04 נכנסה לתחנה והמתינה עד 16:08, נראה היה שבלי סיבה טובה...

אז, האם התיקונים מדרום לקריית גת הסתיימו? ובגלל זה הרכבת שנסעתי בה הקדימה בגלל שבוטלה ההאטה? יכול להיות שההמתנה בב"ש צפון היא בשביל לגרום לרכבת לחכות פחות בקריית גת? סיבה אחרת?

בועז... מחכה לעדכון שלך...
וכמובן
שזו הייתה אמורה להיות תגובה לשרשור הראשי...

בועז ל

New member
רות, קיבלתי ואבדוק.

ושוב... התיקונים ברכבת בקריית גת
הפעם דווקא השאלה הקבועה מלווה בעדכון.
ביום שני נסעתי ברכבת לת"א (ישירה). אחרי שיצאנו מב"ש צפון בדקה עיכוב, האטנו האטה בלתי מוסברת כעשר דקות לפני ההגעה לקריית גת, ואז האצנו חזרה - והאטנו רק קרוב יותר לתחנת הרכבת (נדמה שאחרי המקום שבו בדרך כלל הרכבת האטה בשל התיקונים), הגענו לקריית גת ב-16:25 במקום ב-16:32.
ביום חמישי הייתי ליד ב"ש צפון בסביבות ארבע. הרכבת של 16:04 נכנסה לתחנה והמתינה עד 16:08, נראה היה שבלי סיבה טובה...

אז, האם התיקונים מדרום לקריית גת הסתיימו? ובגלל זה הרכבת שנסעתי בה הקדימה בגלל שבוטלה ההאטה? יכול להיות שההמתנה בב"ש צפון היא בשביל לגרום לרכבת לחכות פחות בקריית גת? סיבה אחרת?

בועז... מחכה לעדכון שלך...
רות, קיבלתי ואבדוק.

בועז ל

New member
אוקיי, בדקתי וזו התשובה שקיבלתי.

בכניסה לקריית גת קיימת הגבלת מהירות של 100 קמ"ש בקטע שאורכו 300 מ'. ככלל, אין הגבלת מהירות בקטע ק.גת-ב"ש וייתכן כי בנסיעתך התקיימה הגבלה נקודתית וארעית.
באשר להמתנה בבאר שבע צפון, מדובר בעיכוב כתוצאה מבעיית דלתות במערך הרכבת ואין קשר בינה לנסיבות ההמתנה בקריית גת.

Ofekalef1

New member
אם כך, זה בין היתר אומר שהתיקונים הסתיימו?

בכניסה לקריית גת קיימת הגבלת מהירות של 100 קמ"ש בקטע שאורכו 300 מ'. ככלל, אין הגבלת מהירות בקטע ק.גת-ב"ש וייתכן כי בנסיעתך התקיימה הגבלה נקודתית וארעית.
באשר להמתנה בבאר שבע צפון, מדובר בעיכוב כתוצאה מבעיית דלתות במערך הרכבת ואין קשר בינה לנסיבות ההמתנה בקריית גת.
ועכשיו יש רק הגבלת מהירות על מנת לוודא שהכל בסדר?
כי הרי במאה קמ"ש אי אפשר לעבור מסילה...
תודה על הבדיקה!

Rubim88

New member
אפשר לעבור מסילה ב100 קמ"ש

ועכשיו יש רק הגבלת מהירות על מנת לוודא שהכל בסדר?
כי הרי במאה קמ"ש אי אפשר לעבור מסילה...
תודה על הבדיקה!
ואף יותר מכך, המהירות תלויה במפלג שעליו עוברים, למעשה 100 קמ"ש בעקלתון זהו המפלג ה"המהיר" ביותר אצל ר"י(והוא מותקן רק במספר קטן של מקומות).

Ofekalef1

New member
אני לא מאמין שזה המצב כאן...

ואף יותר מכך, המהירות תלויה במפלג שעליו עוברים, למעשה 100 קמ"ש בעקלתון זהו המפלג ה"המהיר" ביותר אצל ר"י(והוא מותקן רק במספר קטן של מקומות).
אני לא מאמין שזה המצב כאן...
בייחוד שלדעתי פעם הגבלת המהירות הייתה גדולה יותר.
בקיצור, אני לא ממש מבין מה קורה עם הקטע הזה.
אגב, בנתב"ג עדיין קיימת הגבלת מהירות?

האם חולדאי הסיר התנגדותו למפרקיות?

בקשות ושאלות (לא הכוונה)
בימים ובשבועות האחרונים קו 66 פועל עם הרבה מפרקיות,והיום לא ראיתי אפילו אוטובוס ''רגיל'' אחד על 66.
למישהו יש תשובה לשאלה שבכותרת?

אלון 58

New member
מה יש להתנגד לדבר כזה...?

בימים ובשבועות האחרונים קו 66 פועל עם הרבה מפרקיות,והיום לא ראיתי אפילו אוטובוס ''רגיל'' אחד על 66.
למישהו יש תשובה לשאלה שבכותרת?
מה יש להתנגד לדבר כזה...?
הוא קובע משהו?
ואם הוא כן קובע ומתנגד,למה קו 25 פועל עם מפרקיות?
קו

קווים 40 ו-42?
קו 174?
פה ושם מופעלים כאלה גם בקווים אחרים,אז מה הבעיה?

אלון 58

New member
משהו מלוחות הזמנים של דן בעיקר...,

בקשות ושאלות (לא הכוונה)
כשיש לוח-זמנים בתחנה,יש חלוקה ל"בוקר","יום" ו"לילה".
ממתי עד מתי זה "יום"?
עד מתי זה "בוקר"?
ממתי זה "לילה"?

לאור מקרה שקרה לי השבוע ביום שלישי בערב,כשהמתנתי ברחוב אלנבי בת"א לקו 31,וההמתנה ארכה כ-50 > 55 דקות,או בערך מ-17:45 עד 18:35,אז האם קו 31 נכנס בשעה 18:00 למתכונת "לילה"?
קו שנסיעתו האחרונה היא בין 20:00 ל-20:30 גם יש לו מתכונת "לילה"? השאלה רלבנטית גם לכאלה שמסיימים ב-21:00 או ב-22:00.
מה קורה ב-
-קיץ? הרי שעה 18:00 היא כמו אמצע היום (לפחות בזמן האביב,אפריל,מאי ויוני),אז זה זמן למתכונת "לילה"?
מילא,לגבי קווים מסיימים לפעול מעבר ל-23:00 או אפילו מעבר לחצות.
היה צריך לציין בלו"ז שעות מדויקות מתי משתנה התדירות של קו כזה או אחר,ולא להתיחס לזמני היממה,שבפועל משתנים עם העונות.

לוח זמנים

ממתי עד מתי זה "יום"?
עד מתי זה "בוקר"?
ממתי זה "לילה"?

לאור מקרה שקרה לי השבוע ביום שלישי בערב,כשהמתנתי ברחוב אלנבי בת"א לקו 31,וההמתנה ארכה כ-50 > 55 דקות,או בערך מ-17:45 עד 18:35,אז האם קו 31 נכנס בשעה 18:00 למתכונת "לילה"?
קו שנסיעתו האחרונה היא בין 20:00 ל-20:30 גם יש לו מתכונת "לילה"? השאלה רלבנטית גם לכאלה שמסיימים ב-21:00 או ב-22:00.
מה קורה ב-
-קיץ? הרי שעה 18:00 היא כמו אמצע היום (לפחות בזמן האביב,אפריל,מאי ויוני),אז זה זמן למתכונת "לילה"?
היה צריך לציין בלו"ז שעות מדויקות מתי משתנה התדירות של קו כזה או אחר,ולא להתיחס לזמני היממה,שבפועל משתנים עם העונות.
לוח זמנים
http://www.dan.co.il/search/lines_times.asp?LineNumber=31-_-373143&date2=18/3/2014

olli3

New member
מנהל
אף פעם לא הבנתי מה הכוונה. בצומת גבעת

ממתי עד מתי זה "יום"?
עד מתי זה "בוקר"?
ממתי זה "לילה"?

מה קורה ב-
שמואל בכיוון הנסיעה דרומה יש עדיין מפה של קו 64 עם ציון תדירות הקו. לצידו יש את מפת קו 70 עם ציון תדירות הקו. רק שמאז הרפורמה חלו שינויים בלוז של קו 70...

אלון 58

New member
זה כבר חוסר עדכון שינויים שהיו...,

שמואל בכיוון הנסיעה דרומה יש עדיין מפה של קו 64 עם ציון תדירות הקו. לצידו יש את מפת קו 70 עם ציון תדירות הקו. רק שמאז הרפורמה חלו שינויים בלוז של קו 70...
זה כבר חוסר עדכון שינויים שהיו...,
אבל נראה שעל השאלות שלי לאף אחד אין תשובה,כי אף אחד לא יודע את הגדרות המושגים של "דן" לגבי חלקי היממה.

התדירות של 70 עלתה או ירדה מאז?

התדירות של 70 עלתה או ירדה מאז?

מצב
הנושא נעול.
למעלה