אמהות לקטנים - הפינה לשרותכן

כשאומרים שצריך לשים עליהם 10 עיניים התכוונו גם לשים עלי?

אני כל יום קולטת עוד ועוד עם איזו אחריות אני מתמודדת.
השבוע גזזתי ציפורניים לתינוק (בן 7 חודשים). פספסתי איפשהו וגזזתי קצת יותר. אחחחח איזה צרחות היו בבית, אחחח כמה דם ואני... חשבתי אני מתעלפת מרוב היסטריה. התקשרתי לאחותי כולי בוכה כדי לשאול מה לעשות. מזל שהיא לא ענתה כי גם לא יכולתי לדבר מרוב בכי וגם היא לא הייתה שומעת מרוב שהתינוק צרח.
הגעתי למסקנה שבזמני משבר אני לא מתפקדת. ומדובר הפעם במשברון קטנטן ועדיין איבדת עשתונות.
אומנם לקח לי איזה 3 דקות להתאפס אבל התאפסתי והרגעתי אותו (אין כמו אוכל כדי להרגיע אותו) והרגעתי את עצמי. עזר גם שהדם הפסיק. לדעתי לא היה כ"כ הרבה דם, פשוט זה היה באמבטיה אז המים הלחיצו יותר.
מי היה מאמין שמגזיזת ציפורניים אקבל כזאת בומבה לפרצוף ואבין סוף סוף שהאחריות כה גדולה ורק תלך ותגדל.
המון בריאות לכולם

אמאנחל

Member
מנהל
רק המסקנה שלך לא נכונה

העובדה היא שמצאת את היכולת להתעשת.
אז הפעם זה לקח שלוש דקות, ובפעם הבאה תסמכי על עצמך יותר, ותתאפסי יותר מהר

אנדי75

New member
האחריות עצומה, אבל תאונות קורות

קחי נשימה עמוקה, העיקר שהכל בסדר.
תפקידנו לספק סביבה בטוחה לילדנו, אבל תאונות קורות.
אני כבר די מקצועית בגזירת ציפורניים ועדין לא מרגישה חסינה מטעויות...

אגב, אני למדתי מילדי שאצבעות הן איבר רגיש ביותר. הפציעות הרציניות ביותר אצלנו היו באצבעות.

dafnapo

New member
כן, אחריות גדולה

אבל להתעשת אחרי 3 דקות זה בסדר. זו פעם ראשונה ולא צריך להסיק מזה על כל משבר.
אני מכירה הרבה אימהות שהיו מבועתות מגזירת צפורניים והיו לי חברות (וגם אחותי) שכל פעם שהייתי מגיעה לביקור היו נותנות לי מספריים או קוצץ ומבקשות שאגזור ציפורניים לתינוקות שלהן.
אז מהניסיון שלי גיליתי שקוצץ לתינוקות הוא יותר נוח וגם לא לעשות את זה באמבטיה (אפשר אחרי) כי באמבטיה הצפורניים כ"כ רכות שבאמת אפשר לפספס...
&nbsp
&nbsp

למעלה