לייב שואוז-טופ 12

shaharEB

New member

אין לי כוח לעבור אחד אחד..
אבל מי שתפס אותי הערב היו :

וינו
הופעה ממש ממש טובה שלו

אמבלם 3 - כששמעתי שהם שרים no one, חשבתי שאני לא אוהב את זה.. אבל וואו

הם הפציצו וממש היו כיפיים

ג'נל - זכינו לג'נל של פעם , מעולה ^^

היו עוד טובים אבל לא התלהבתי מהם כמו משלושת העליונים ^

לא אוהבת את פיפט' הרמוני , ליריק 145 אכזבו

למרות שהקבוצה של בריטני ממש טובה מבחינת הרכב, ההופעה של אף אחד לא הייתה מטורפת בעיניי היום.

נחכה למחר

shaharEB

New member
+ היום שמתי לב למה שאמרתם על בריטני..ודמי,

מלבד העובדה שלא אהבתי את איך ששתיהן נראו היום..
בריטני חזרה שוב ושוב על you nailed it ,והדיבור של דמי ממש מעצבן אותי, שימו לך איך היא אומרת voice
השתגעתי מזה היום

andre93

New member
אגב אמבלם 3, יש להם קטעים ביוטיוב שמזכירים

את לינקין פארק
בכלל הסגנון שלהם הוא רוק אלטרנטיבי שזה כבר בונוס!

snirf

Active member
הידרדרות מהשבוע שעבר...

אחרי השיפור שחל בשבוע שעבר שהיו בו כמה וכמה הופעות טובות, השבוע יצאתי מבולבל

משהו לא עובד...מרבית ההופעות הן קיטשיות וגימיקיות(ע"ע ההופעה של סיסי), פחות ניכרת ההשקעה בהופעות השנה, דמי מתבררת כמנטורית גרועה יותר ויותר ככל שהתוכניות מתקדמות...
מרגיש לי יותר כמו אמריקן איידול(ולא במובן החיובי, כי אקס פקטור אמור להיות בומבסטית יותר מבחינת הופעות).

גם אלו שאהבתי שבוע שעבר-ירדו רמה/איכזבו השבוע:
ארין- לא אהבתי את שינוי הכיוון מהשבוע שעבר...כן מתאים לו משהו פאן וכייפי, והשבוע היה פשוט משעמם

ליריק145- לא התעלו על עצמם משבוע שעבר. בשבוע שעבר זה היה גאוני ומקורי, והשבוע...נחמד ותו לא (ושוב I love rock&roll? יש לי כבר בחילה מהשיר הזה)
פייג'- השופטים לגמריי הגזימו...ההופעה הכי טובה שלה? דווקא אהבתי את זו של שבוע שעבר, השבוע פשוט לא הבנתי את זה

דיימונד- ציפיתי ליותר מהשיר הזה. ההתחלה הייתה חלשה(כמו שסיימון אמר-לא הצליחה ללכת ולשיר במקביל), ככל שהשיר התגבר-הביצוע השתפר.

היחידה שבאמת מצילה את העונה זאת קרלי
שגם השבוע לא איכזבה, ונתנה ביצוע מרשים לשיר של טיטניק.

מי עוד?
סיסי-זו שהכי נעשה לה עוול העונה...בגלל הדרכה מוטעית. היו כאלו ציפיות ממנה באודישנים, והיא פשוט לא מצליחה "לקלוע" בלייב-שואוז, באמת שמתסכל לראות את זה...מה שכן, היא נראתה טוב השבוע!
אמבלם3- אני היחיד שהם מעצבנים אותו? האמת שאני לא מבין מה הרעש סביבם...מאוד בונים עליהם בהפקה/בקרב השופטים שהם יהיו ה"בוי-באנד האמריקאיים", אבל וואלה? הם לא משהו
אין שום דבר ייחודי בביצוע שלהם השבוע נגיד...
ביאטריס- ביצוע נחמד לTIME AFTER TIME, שזה שיר שאני די אוהב...אבל כל פעם היא שרה באותו סיגנון
הרמוניה חמישית- פחות טוב משבוע שעבר...לא לגמריי אוהב את הכיוון המונוטוני שסיימון מכוון אותן.

עוד מוקדם להגיד אולי-אבל מבחינתי העונה הראשונה הייתה טובה יותר.

אה וסוף סוף הוסיפו השבוע את הכרוז שמכריז על השמות של המתמודדים...גם זה וגם המעברונים לא משהו העונה

אגב, עוד יומיים X פקטור מסיימת עונה באוסטרליה. הגיעו 2 אקטים מעניינים(השלישי פחות)-סמנת'ה ג'ייד(מעולה!) ולהקת the collective.
ממליץ לראות את הביצועים שלהם מחצי הגמר ובכלל- http://www.youtube.com/user/thexfactoraustralia/videos?view=0

andre93

New member
כשאני חושב על זה, העונה הראשונה באמת היתה

יותר טובה, אבל בעיקר בגלל שלב הלייב שואוס. למרות זאת השנה יש יותר אקטים טובים משנה שעברה.

andre93

New member
והעונה של אקס פקטור האוסטרלי ממש טובה!

סמנת'ה
גם "הקולקטיב" מעולים!

snirf

Active member
זה עצוב שהאמריקאית מדורגת

מבחינתי במקום האחרון...
אני צופה ב-3 גרסאות: האמריקאית(מלא) ובבריטית ובאוסטרלית(רק קטעים ביוטוב).

עצוב ששתיהן מתקרבות לסיום, ואז תישאר רק האמריקאית המאכזבת

ולגבי האוסטרלית-אני מסוקרן לראות מי יזכה! סמנת'ה/דה קולקטיב-מבחינתי היינו הך, העיקר לא המתמודד ה-3(שאני תוהה מה לעזאזל הוא עושה בגמר?!)

למעלה