לייב שואוז-טופ 12

Moses The Fish

New member
לייב שואוז-טופ 12

האמת שמכל המתמודדים הכי עניין אותי לראות מה יהיה עם הקטסטרופה של היאנג אדולטס. לפני יומיים בטוויטר של האקס פקטור צייצו שדמי אמרה לאחת מהבנות בחזרות- i need you to work this like you're a drag queen, ותהיתי למי זה נאמר
אז ראיתי ביוטיוב את ההופעות של ג'נל, סיסי ופייג'.
אחרי שאראה את השאר אגיב באריכות אבל כרגע אני פשוט חייבת להגיד שממש שמחתי, והוקל לי, לראות שדמי לקחה את ההערות של סיימון ויישמה אותן מצויין!

לסיסי היא נתנה בלדה אבל לא עשתה אותה יותר מדי מיושנת (זה לא עוזר כל כך כשסיסי זמרת כל כך גרועה ומזייפת את רוב השיר), יופי של שואו ונקודה לזכותה כמנטורית. חוץ מזה סיסי נראתה מדהים. לא יעזור, היא שוב תהיה בבוטום לדעתי, היא פשוט לא זמרת טובה מספיק.
לפייג' היא עשתה בול מה שסיימון אמר - התחיל בלדה והמשיך לדאנס מלוטש. אני באופן אישי לא יכולה לסבול את פייג', סורי.

וג'נל!!!!!!!!!! איזה שיפור, אלוהים! וזה לא שהיא היתה גרועה עד עכשיו, אבל הנה הפוטנציאל מתחיל להתממש - אולי זה רק כי היא עם תלתלים השבוע, ולא נראית כמו אלמנה שחורה, אבל זה היה פשוט מעולה. אהבתי שדמי אמרה לה במנטורינג סשן שהיא "בת השכן" הרוקרית. מדוייק, וככה היא צריכה להישאר - נגישה, ומתולתלת! וג'נל DELIVERED. אני מקווה שזה ישפר את ההצבעות שלה כי מגיע לה להמשיך עד הסוף.

ואני מקווה שזה ישפר את הפידבק על דמי, הוא היה שלילי בצורה קיצונית אחרי שבוע שעבר, כי אני ממש מחבבת אותה ורוצה שהיא תישאר לעוד עונה.

Moses The Fish

New member
בריטני

אוקיי אז לשאר המתמודדים-רנדומלית

אמבלם3 - ניסיון נואש לשחזר את האימפקט של ההופעה הראשונה. לתת את כל הסולואים לווס זה אחלה. אבל עדיין- זה היה מבולגן והיה חסר ניצוץ, למרות בחירת השיר היפה. אני כן חושבת שזה נכון לחזור לסגנון אחיד בשבילם, אבל הרגאיי דה לה-שמאטע הזה ממש לא עושה לי את זה! סיימון חייב להפוך אותם לקולים עוד פעם.

ביאטריס - אוי. היא פשוט מ-תו-קה, שאין דברים כאלה. למרות הכובע המכוער הזה, נו ב'מת, מה נסגר?! בחירת שיר מעניינת... אני אוהבת אותה, היא כל כך פשוטה ובוגרת בקול שלה, ואז הפרצוף המתוק הזה... אני אהבתי, למרות שזה שיר שיצא מכל החורים. אבל זה היה מבחינתי שיא הערב פשוט בגלל ה"איטס בריטני, ביץ'" מומנט שהיה כאן: "סיימון, יש לה בזרת יותר כישרון מלכל המתמודדים שלך ביחד"
מי אמר שבריטני לא שופטת טובה? מי?!

טייט - רק רציתי לראות אם גם השבוע הוא יהיה מקום ראשון. והתאכזבתי לגלות שיש מצב ענק שכן
זה אשכרה היה מרגש, אוף
וזה סיפק את אחד מרגעי הריקוד האהובים עליי של אל.איי - דה סטינקי, ארוך במיוחד
אני רוצה שהוא יהיה גרוע ויעוף!!!!!!

וינו - זה התחיל ממש ממש טוב ונגמר רע. אני לא אוהבת את שפת הגוף שלו על הבמה.וזה אנדרסטיימנט.

קרלי - איזו בחירת שיר
סיימון בטח השתין במכנסיים מרוב התרגשות. איך אומרים? שי ניילד איט. היה משהו קצת לא מרגש בזה. שבוע שעבר היה הרבה יותר יפה, אולי כי השיר לא היה כל כך...

דאימונד - לא אהבתי. מרגישה שניסו לרגש אותי בכוח. והיא התנשפה יותר מדי.

ליריק 145 - הרצתי אותם. די, מיציתי
אבל הסכמתי עם אל.איי - מה הקשר לקווין? ובתור חולת היפ הופ אני חייבת להגיד שהם מתדרדרים משבוע לשבוע ומאבדים את הקשר הקלוש שהיה להם לז'אנר באופן סופי. הם גימיק ותו לא, ומיצינו. יאללה הביתה

ארין ריי - אוף הוא מהמם
אני ממש אוהבת אותו, זה התחיל ממש יפה. כשהוא נעמד זה הפך להיות מאוד בינוני. בוטום 2 אבל רגע - הוא ונורמני ביחד? חמודים

פיפת' הרמוני - עוד שיר
לא מעניין.
החלק האחרון = קמילה = אחלה
נראה לי שהם עוד פעם יצליחו יותר מאמבלם3

Moses The Fish

New member
ועוד משהו אחד על ליריק

החצופה הזאת פשוט התחילה לדבר לקהל באמצע שדמי נותנת להם ביקורת
מעניין אם היא עשתה את זה בכוונה

תכלס מגיע להם לעוף רק בגלל החוצפה הזאת.

ועוד כמה דברים קטנים-
1. קלואי מתדרדרת משבוע לשבוע. ומריו בכלל בלתי נסבל.
2. אהבתי בביקורת על סיסי שאל.איי אמר לדמי- "יש לך פה גדול, נראה אותך אומרת משהו לבריטני" היא אמרה- nobody talks to the queen like that

3. שסיימון בבקשה יכפתר את החולצה עד למעלה

andre93

New member

ליריק בהחלט לא התייחסה לדמי בכבוד.
ומכמה מילים לגבי הלהקה. הם ממש צריכים לחזור לסגנון ההיפ-הופ שאפיין אותם בשלב בתי השופטים, ולא הדבר הזה שהם שרו שהכל היה שם מבולגן והזוי. איך סיימון לא קולט את זה, אני מתפלא עליו. אלא אם כן הוא מראש קובר את ליריק 145 כדי לקדם את אמבלם 3 ופיפת' הרמוני שזו גם סיבה הגיונית.

andre93

New member
סיכום ההופעות

אני עדיין לא כל כך שיניתי את דעתי לגבי דמי, אבל היא מתקדמת בכיוון הנכון. רואים שהיא לקחה את ההערות של סיימון לתשומת ליבה אבל האקטים שלה עדיין אפורים, למעט ג'יליאן שתמיד אהבתי אותה.
ובריטני, היא מגדירה מחדש את הביטוי "קצר וקולע"

הקבוצות(מהגרועה עד להכי טובה):

הקבוצה של דמי:
ג'אנל גארסייה
- היא חזרה לשיער המטולטל וגם חזרה לזוז ולקפצץ על הבמה. כל זה יצר ביצוע מעולה! פשוט יש לה את זה!
פייג' ת'ומאס- דמי הפכה אותה לדראג קווין
לא אהבתי את הביצוע בכלל. אין לי כוח אליה...
סיסי פריי- הביצוע הזה לא עבד עבורה. הכל הרגיש לי מזוייף ומוגזם. נראה שאי אפשר לתקן אותה, לא משנה מה דמי תעשה. חבל כי סיסי היתה ממש טובה באודישנים.

הקבוצה של אל איי:
וינו אלן
- אהבתי את הביצוע! עשה את זה יפה מאוד עם הקול המיוחד שלו. אבל זה היה קצת איטי והוא צריך שירי רוק.
טייט סטיבנס- סוף סוף ביצוע שלו ששמעתי עד הסוף וגם אהבתי. יש לו בסה"כ קול טוב והוא נתן את כל כולו בשיר הזה וזה עבד מבחינתי.

הקבוצה של סיימן:
ליריק 145
- מה זה היה?! זה היה גרוע במיוחד ואני לא מבין למה הם חייבים לשיר את השטויות האלה! הסיכויים שלהם לעוף גדולים אחרי הביצוע הזה.
אמבלם 3- אהבתי את הכיוון שאליו הם לקחו את השיר הזה. הם נהדרים! אבל הייתי רוצה שיחזרו לסגנון הרוק אלטרנטיבי.
פיפת' הרמוני- ביצוע ממש יפה, קצת קיטשי אבל לא אכפת לי. לקראת הסוף קמילה קצת פיקששה אבל בסה"כ הן שרו נהדר.

הקבוצה של בריטני
ביאטריס מילר
- ביצוע בסדר כזה... לא המריא לשום מקום. אני מצפה מביאטריס ליותר.
קרלי רוס- שוב היא השאירה אותי ללא מילים. אין לי מה להוסיף

ארין ריי- ביצוע מאוד משעמם שלו. יותר מתאים לו לשיר שירים קצביים.
דיאמונד וייט- יש לה קול טוב וכו'... אבל אין מקום בתחרות לשתי זמרות פאוור האוס באותה קבוצה( דיאמונד וקרלי) וחוץ מזה היא הרבה פחות מרשימה מקרלי ונשמעת לא אמינה.

ערב די חלש. קרלי רוס הרשימה, ליריק 145 התפדחו.
על פי הערב הזה אני רוצה שארין ריי יודח. אבל מהמר דווקא על סיסי שתודח אחרי הביצוע הזה.

omer719

New member
תכלס כן,

מבחינת הערב הזה, הוא היה ממש מוצלח אם ארין וליריק145 יעופו.
ואני לא חושב שסיסי הייתה עד כדי כך מחרידה, היה לה זיוף אחד משמעותי, אבל זה היה כיוון טוב לחזרה למוטב, גם מבחינת הביגוד, שזה חשוב

dilan angel

New member
אוקיי סיימתי עכשיו לראות בעבודה חח

(נכון שיש לי את העבודה הכי שווה?)

בכל מקרה-

כרגיל לא איכזבו הערב:

ג'אנל- איו דברים כאלה. סוף סוף חזרה לעצמה. ה-הופעה של הערב!
קרלי - עם כמה שקשה לחבב אותה כמו ביאטריסי למשל, הקול שלה והכישרון שלה לא מהעולם הזה!
פיפת' הרמוני- מקסימות ! נתנו הופעה מעולה! (למרות שקמילה זייפה בטירוף בתחילת הקטע שלה)

התפספס להם וחבל:

ביאטריס- ביצוע משעמם שלא המריא לשום מקום. כ"כ חבל לי עליה כי היא יכולה להרבה הרבה יותר. אני לא מבינה איך בריטני נתנה לה לבצע תשיר הזה (?!?)
ליריק 145 - אכזבה! באמת אהבתי אותם ואני חושבת שיש להם פוטנציאל אבל הקווין הזאת (עם כל הכבוד לכישרון שלה) פשוט יוצרת אנטגוניזם מטורף!
קודם כל עם הזלזול שהיא לא הקשיבה לדמי וצרחה למעריצים באמצע שדמי מדברת אליה (היי קצת כבוד) וגם שהיא לא מפסיקה לצחוק על כל ביקורת שאל איי נותן לה.
ובלי שום קשר הביצוע היה לא קשור וחלש.
סיסי כמה חוזר ביטחון בבחורה אחת (שמהצד נראה שיש לה הכל). הביטחון שלה מורגש על הבמה.
במקום להיות סטארית היא תמיד עם פרצוף מבוהל ומפוחד, רועדת , ולצערי הרב זייפה בטירוף בהופעה האחרונה. ממש הובכתי בשבילה.
חבל מאוד כי באודישנים היא הייתה מדהימה טכן יש לה את הכישרון.

Booooooring

וינו- קול ענק ענק ענק אבל לא מצליחה להחבר אליו.
טייט

דיימונד לא מרגשת. בכל זאת קול אדיר

חייבים לטוס מהתחרות ומהר

פייג' -לא מספיק. לא מתאימה לתחרות, סורי.
ארין- קריוקי סטייל.חובבני, על סף הגרוע.

חוווווווווווצמזה,
דמי הצחיקה אותי כשהיא ענתה לאלאיי שלא מתעסקים עם המלכה בריטני.
תאכלס צודקת.

בריטני שוב מאכזבת עם השיפוט הלא כנה והחסר אופי שלה (חוץ מההתפרצות על סיימון שהעיר שביאטריס משעממת- שגם לא הייתה קשורה למה שהוא אמר כי הוא לא העיר לה על הכישרון! הוא העיר לה על בחירת השיר חחח קצת הבנת הנשמע
)
אבל עדיין היא

אני מחזיקה תצמי חזק לא לקרוא ספויילרים עד שאצפה בפרק הדחה בערב.
מקווה מאוד שארין ופייג.|אמן|

andre93

New member
מסכים עם הרוב

למה בריטני מאכזבת? אני דווקא מסתכל על הצד הטוב של השיפוט שלה, הרי היא מגדירה מחדש את הביטוי "קצר וקולע"

such an angel

New member
חחחח מודה שהצחקת אותי!

הצחקת והעלת חיוך בכל מיני דברים שכתבת פה

וגם אני כתבתי את זה בשרשור אחר שליריק עם כמה שהיא באמת מלהה , אדירה, מוכשרת , פרפורמרית
היא ח ו צ פ נ י ת !!!!
זה באמת מעצבן אותי לראות את הזלזול שלה לL.A שהחא נקקעת מצחוק מהביקורות שלו ו..היא קטעה את דמנ או בריטני באמצע ופשוט אמרה חה Thank You
מה נראה לך מתוקה? את עדיין לא ברמה כזאת שלדבר ככה לאחד מהשופטים ובטח שלא לבריטני (אם זה היה אלייה התגובה הזו)
ההתנהגות שלה ממש מגעילה!
ונראה שהיא אפילו קצת גוררת את הבנים אחרייה בתגובות האלו.

ואני מסכימה איתך בממש חלק קטן מהדברים..
בעיקר אבל במה שאמרת על ארין שיעוף כבר!!!!! וליריק

is00

New member

ג'נל גרסיה - ההופעה הייתה טובה. הביצוע עצמו לא ממש. היא לא ממש הצליחה לשמור על הסולם וגם סבלה מלא מעט זיופים במהלך הביצוע שלה. גם משהו בקול שלה נשמע OFF. ציון: 5.

טייט סטיבנס - הפעם, לשם שינוי, השיר הלם אותו ואת הסגנון שלו. מלבד כמה זיופים פה ושם וכישלונות חוזרים להגיע לתווים הגבוהים זאת הייתה הופעה טובה שלו. ציון: 8.

דיאמונד ווייט - החדשות הטובות: התלבושת שלה הייתה הרבה יותר מוצלחת מזאת של שבוע שעבר, וגם בחירת השיר. אלו סוג השירים שאני רוצה לראות אותה מבצעת. החדשות הרעות: הביצוע לקה בחסר. בהתחלה שמעו בקול שלה שהיא ממש מתוחה. בהמשך זה השתפר. מעבר לזה, לטעמי, החלק הראשון של השיר היה די חלש, בעיקר בגלל שהיא התקשתה קצת בשירה שלה, כך זה נשמע לי. אבל בחלק השני היא הצליחה קצת לגאול את עצמה. והסוף היה מאוד מוצלח. אפילו הצליח לגרום לי לצמרמורת קלה. ציון: 6.

ביאטריס מילר - למה היא החליטה לפנות לרחמים של הצופים עם הסיפור שלה? בחירת השיר, לטעמי, לא הייתה נכונה בשבילה, אבל הביצוע שלה... היה מעולה. היא הצליחה לגרום לו להיות מרגש והקול שלה מאוד החמיא למלודיה והעיבוד של השיר. הוא הצליח לההקרין המון רגשות, לטעמי. בהתחלה היא קצת זייפה ולרגע איבדה את...המיקרופון, אבל היה ביצוע מאוד טוב שלה. אבל הסוף קצת הרס לי. ציון: 8.

ליריק145 - בריטני צודקת – הם קבוצת היפ הופ, למה סיימון מנסה לשנות את זה בכוח? יש מספיק דיוות גם בז'אנר ההיפ הופ שאפשר היה לבחור מהשירים שלהם. זה היה אחד המאש-אפים הכי הזויים שיצא לי לראות. כל כך לא מתאימים ביחד! זה שהם פרפורמרים מעולים לא פיצה על הביצוע הדי עלוב שלהם. כבר הייתי מעדיף שהם יידבקו ב- ET, ויוותרו על קווין. ציון: 4.

ארין ריי - חחח... כבר בבוטקאמפ היה ברור שמשהו ניצת בין נורמני מפיפת' הרמוני וארין, כשהם שרו ביחד בשלב השני של הבוטקמפ. הביצוע עצמו היה יותר מדי רגוע. האמת הוא היה די... משעמם! הוא לא עשה כלום בשביל ארין. אה והסוף... היה כל כך ברור שיתמקדו בנורמאני אחרי שהוא יסיים את הביצוע שלו.
ציון: 3.

פייג' תומאס - דמי חייבת להפסיק לשים כאלה הפקות גדולות מאחורי פייג'. שתיתן לה, פעם אחת, לשיר בלי כל הסחות הדעת האלה מסביב לה. בכל מקרה הביצוע שלה היה די נשכח, לטעמי. ציון: 4.

פיפת' הרמוני - בחירת שיר קלישאתית. הביצוע עצמו היה... הרבה יותר טוב ממה שחשבתי! חוץ מקמילה, שלטעמי, השיר פשוט לא מתאים לגון הקול שלה, כולן היו מעולות. הייתי רוצה עדיין לשמוע יותר הרמוניות מהן ויותר ליווי לחברות שלהן, בסולואים. אני גם שמח שהפעם נתנו לכולן סולואים. אומנם הביצוע היה קצת משעמם, אבל בסה"כ – הופתעתי מאוד לטובה. אה ו...אהבתי את הבגדים הלבנים שהן הופיעו איתם. ציון: 8.

קרלי רוז סננקלר - ברצינות? אחרי שהשבוע ביצעו את זה ב- TV:US החליטו לבצע את השיר גם פה? למה??? הביצוע היה קריוקי מדי. היה מעולה, אבל קריוקי מדי וקרלי עדיין נראית לי יותר מדי מכאנית בהופעות שלה. ציון: 9.

וינו אלאן – אין לי הרבה מה להגיד על ההופעה שלו, אז אני אעשה את זה בקצרה – ההופעה, לדעתי, הייתה די משעממת. ואז מה אם אני נשמע כמו דמי??? זה נכון! ציון: 5.

אמבלם 3 - אם זה היה אמור להיות רגאיי, אז אני רק רוצה להגיד שאני לא חושב שזה ממש הסגנון שלהם, וגם אולי היה עדיף להם להתרחק מזה, כי גם ככה הם נראים די סטלנים, אז אולי עדיף לא להבליט את זה. ההופעה עצמה הייתה בסדר. לא משהו בלתי נשכח, אבל בהחלט אחת היותר מוצלחות של הערב. ציון: 7.

סיסי פריי - אחרי ההופעה הזו, אני חושב שזהו זה. סיסי אבודה. דמי הצליחה להרוס אותה לגמרי. ממש חבל לי עליה. הביצוע היה מאוד בעייתי, והניסיון שלה לעורר סימפטיה אצל הצופים עם כל הסיפור שלה שהיא לבד לגמרי בתחרות, כי ההורים שלה לא יכולים להיות שם בגלל שזה יקר, לא יכול לעזור לה כבר, לצערי. ציון: 4.

מההופעות הערב לטעמי סיסי, ארין ופייג' צריכים להיות בבוטום. אני מהמר שסיסי אכן תהיה שם. גם ארין, אבל אני גם חושש שאת המקום של פייג' ייקחו ליריק 145. מאחר שהולכת להיות הדחה כפולה השבוע, ההימור שלי הוא שהשבוע סיסי תמצא את עצמה מחוץ לתחרות.

התכנית עצמה הייתה שיפור עצום מבחינת הופעות, אבל בסה"כ, אם לא היה לי את כפתור ההרצה קדימה, אני חושש שהייתי נרדם. גם בזכות חלק מההופעות בערב הזה.

omer719

New member
האמת שהפרק לא יצא לי להריץ הרבה

הרצתי רק חלק מטייט, וינו וארין

בסה"כ היה ערב נחמד, לא עד כדי כך נוראי, ואני לא חושב שסיסי אבודה
אם כבר הערב הוכיח שיש עוד סיכוי קל. ברור שהיא לא תנצח, אבל היא יכולה להתקדם עוד קצת...

אבל מסכים לחלוטין על ארין ופייג'

ואגב, תשמור את הציונים גם לביצוע הערב! אני אשמח אם תכתוב גם שם כדי שיהיה מדד כמה שיותר נרחב

MoRoSH11

New member
מסכמת

לפני שאני מגיבה על הביצועים רק משהו אחד קטן-דמי
, אני פשוט מרגישה צורך מטורף לתמוך בה.
בגדול אני אגיד שהייתה תכנית די מאכזבת, ואת רוב בחירות השירים לא אהבתי. וראיתי את התכנית ממש לא מרוכזת, כי נורא קשה לי להתרכז בתכנית כרגע עם כל מה שקורה מסביב, כך שלא הקשבתי לאף מילה של השופטים ׁ(לא שזה רע כ"כ
).

ג'נל- והנה ג'נל כפי שראינו באודישנים , כמה טוב לראות אותה ככה ! אמנם גם בפרקים הקודמים היא הייתה טובה, אבל כמו שהשופטים אמרו לה- היא חזרה ובגדול. איזה שיפור.שרק תמשיך ככה
.

טייט- אני מודה שסביר להניח שמה שהוא לא ישיר הוא יצליח לשעמם אותי ,למרות שאני לא חושבת שהוא גרוע, רק משעמם. מצד שני, מבחינתי משעמם זה לפעמים יותר רע מרק להיות גרוע, כי לא מספיק לי שהם ישירו טוב, אני מחפשת את הדברים שמעבר לביצוע וקול טובים.
ןועכשיו לביצוע עצמו- זה היה אחלה לגמרי, אבל לא עשה לי כלום.

דיאמונד-אני אוהבת את השיר הזה
אבל הוא הרגיש לי יותר מדי גדול עליה. בסה"כ ביצוע טוב שלה, אבל לא כזה שגרם לי לאיזה וואו. והצהוב מאחוריה עיוור אותי
.
אני מאוד מסכימה עם מה שאנדריי אמר עליה
.

ביאטריס
- למה מכל השירים היא בחרה דווקא בשיר הנוראי הזה?! מאכזב נורא. מה שכן, ביאטריס היא מדהימה וגם שירים משעממים ומעצבנים היא עושה הכי טוב בעולם
, למרות שיחסית לביצועים האחרים שלה זה היה ביצוע די חלש שלה.

ליריק 145- אני מתה עליהם, אבל זה היה ביצוע מאכזב למדי, בטח אחרי הביצועים המעולים שלהם החל משלב הבתים.
יותר מדי מבולגן ולא ברור. מיותר, הם יכולים לעשות הרי דברים נפלאים.

ארין-|עייף|. אין לי כוח להגיב לביצוע שלו, תסלחו לי.

פייג'- לא אוהבת אותה ! סתם ביצוע, משעמם נורא. גם לי אין כוח אליה
.

פייפת' הרמוני (שונאת את השם שלהן
) יופי של ביצוע
, נהנתי ממנו (למרות שאני לא אוהבת במיוחד את השיר שהן שרו), בטח שיחסית לביצועים האחרים שהיו עד עכשיו. בכלל, אני לגמרי בעדן, למרות השם הגרוע
.

קרלי המהממת|- בחירה צפויה למדי של שיר בשבילה, למרות שהוא יושב עליה מעולה :). כבר אמרתי שאני חושבת שהיא מדהימה ושאני ממש אוהבת אותה?! אז הנה שוב- היא מדהימה, ומבחינתי זה היה הביצוע הכי טוב בערב !
.

וינו- משהו שם לא עבד לי טוב, לא שזה היה ביצוע רע, אבל משהו בו גרם לי לתחושה לא נוחה בכלל. לא בדיוק הסגנון שלו ומרגישים את זה.

אמבלם 3- הם גרמו לי לזוז קצת
, אחלה ביצוע
והם ממש חמודים...

אני אמשיך להגיב על יתר הביצועים יותר מאוחר :)

andre93

New member
מסכים איתך, מן הסתם כי הסכמת איתי

ויתר הביצועים זה רק ביצוע אחד של סיסי

למעלה