איך הספארי בר"ג ?

איך הספארי בר"ג ?

לא הייתי שם מאז ביהס היסודי, והזכרונות.. די עמומים

חשבתי לעשות לילדון (בן 5) יום כיף, אולי לספארי.
שווה נסיעה מירושלים ?
ואם כן - יש המלצות לאיזור ספציפי בספארי ?
חורף נעים !
 

אמאנחל

Member
מנהל
הספארי נהדר

מאוד כיף וחוויתי לנסוע בין החיות. יש שפע של חיות ותמיד רואים הרבה חיות. אין חשש שלא תראו כלום. אחר כך יש גן חיות באמצע. מחנים את הרכב הולכים ברגל. רואים פילים וג'ירפות. יש מרפסת גישה לגובה ראש הג'ירפות וזאת חוויה נהדרת. יש המון חיות. הן מתגוררות במתחמים שמיועדים להן ולא בכלובים צפופים. ולכן יש תחושה שטוב לחיות שם, והן מתנהגות בצורה שכיף לראות.
אחר כך שוב נוסעים דרך המתחם של האריות. שם לפעמים לא כל כך מרשים, כי האריות רובצים במקומם ולא זזים. וממשיכים דרך מתחם עם עוד עדרים של סוגים שונים של אנטילופות.
 
שמעתי שיש גם סיורי האכלה של החיות. תבדקי באתר שלהם באיזה

שעות בדיוק.
 

s p r i n g1

New member
הנוף שלו הרבה יותר מדהים וגם התצוגות לדעתי

במיוחד אהבנו את התצוגה של הלמורים, אפשר לטייל קרוב אליהם ולהנות מהם מקרוב, הם כל כך סקרניים שניסו לגנוב לי דברים מהתיק וישבו ממש קרוב :)
יש תצוגה מקסימה של "העולם התחתון" של הנבכניות וסוריקטות וגו, מחילות וחלונות הצצה שהילדים זוחלים בפנים מציצים בתוך החצר של בע"ח שזה לא נראה שמפריע להם, הילדים מרגישים כמו בע"ח, יש תצוגה כזאת בספארי אבל בירושליים היא נקיה ופי אלף נחמדה בעיני וכו...
וגם התצוגה של בע"ח המקראיים יפה לדעתי פי כמה מהספארי.
כשמגיעים לשעות האכלה יש גם הסברים, לא יודעת אם תמיד זה אותה אחת אבל זכינו למדריכה מרתקת ומעניינת ביותר, לבדוק האם יש הדרכות נדמה לי שבימים של עומס גדול מידי אולי אין הדרכות.
ביקור אחד לא מספיקים לראות ולחוות הכל, מומלץ מראש לדעת באיזה שעה איזה הדרכה ואיפה וככה לתכנן את הביקור, היינו ביולי ונשארנו עם טעם גדול של עוד פעם..
מי שגר במרכז יכול לשלב נסיעה ברכבת , יש תחנה ליד גן החיות.
 

jiminit2

New member
אני מסכימה..

גרה ליד הספארי ואנחנו מבקרים בו המון אבל התצוגה בירושלים הרבה יותר נעימה ומוצלחת, גן החיות עצמו יפה הרבה יותר ומרווח וגם כשעמוס זה לא מורגש.
 

judith4

New member
מסכימה לגמרי שהתנ"כי עדיף

כירושלמית, שביקרה גם בספארי, אבל היה לנו מינוי לגן הירושלמי. הירושלמי עדיף אלף מונים. אמנם אין את הקטע של הנסיעה ברכב שאתה רואה את החיות בשטח, אבל החלק של גן החיות בספארי בעיניים ירושלמיות הוא מאד ישן וצפוף. אני זוכרת שנדהמתי אי שם בעבר לראות את אחד הנמרים מסתובב בכלוב קטן וצפוף בהשוואה לירושלמי. ילדיי שלי כבר גדולים ולא רוצים כל כך ללכת לגן החיות. אני הייתי מסכימה עוד היום ללכת לשם שוב ושוב.
&nbsp
 
אני חושבת שבשלב זה נשאר בירושלים

הקטנטונת לא בעניין של נסיעות ארוכות
ולפי מה שכתבתן, אפשר לדחות את הספארי עוד קצת :)
תודה, שבוע טוב !
 
למעלה