התייעצות הפעלות בימי הולדת

פוליlcנה

New member
אפשר היה לוותר על הסוגריים בסוף, לא?

עבור מישהי שמנסה לקדם את עצמה ובסופו של דבר את לא מכירה אותה על מנת לכתוב זאת.

Ani15

New member
אפשר היה לוותר על ההטפה, לא?

אני מניחה שמעטות המשתתפות בשרשור הזה שמכירות אותה באופן אשי ויכולות לכתוב משהו מתוך היכרות. כל השאר, כותבות לפי התרשמות ממה שכתבה, ואם כתבתי "נדמה לי" אז אכן כך הוא ולא תיאור המציאות, ואילו המציאות תיקבע רק לפי ההחלטות שלה. מה שנדמה לי, לעומת זאת, נקבע לפי מה שהיא כותבת כאן, וככל כותב ברשת, היא עשויה לקבל תגובות שלא ימצאו חן בעיניה למה שהיא כותבת.

Manty

New member
אז אני ממש שמחה לתקן אותך,

מתוך הכרות!!!
חגית בחורה מקסימה ונעימה שבהחלט באה לכאן בכדי להשכיל.
אני מבטיחה לך שהיא לוקחת את כל התגובות בכובד ראש ומנסה ללמוד ולהטיב את עצמה.
כבת לקלינאית תקשורת, אני לחלוטין מסכימה איתך על החשיבות שבלימוד בשימוש נאות בקול ומצטרפת להמלצתך, אבל אני לא מבינה למה הוספת הערה שיפוטית.. חוץ מהרגשה רעה זה לא ממש תורם שום דבר.

Arfilit

New member
על הגברת "מדונה"

אין לך מה לקפוץ על מי שאומר שלא ישכור - ברור לחלוטין שיש מפעילים עם מערכת מדונה שלא מצווחים, אבל כל הורה יוצר לעצמו כמה כללי אצבע שמתאימים לו ולילדיו - גם אם בסינון נופלים כמה מפעילים שווים, זה שווה את המחיר הזה.

אצלנו - הגדולה שלי היתה ממש נלחצת כפעוטה מההגברות הצווחניות. באופן עקבי היא לא היתה משתתפת בימי הולדת שלמפעיל היתה מערכת הגברה.

ראיתי, והחלטתי שלא משנה מה - אני לא שוכרת עבורה מפעיל עם מערכת הגברה שכזו - שכן המחיר שנשלם אם מפעיל יבטיח שהוא לא צווח ושנגלה בדיעבד שההגדרות שלנו ל"צווח" הן שונות - הוא גבוה ואיני מוכנה לקחת את הסיכון.

אז מצאנו הפעלות בלי - שהיו משובחות ומצויינות.

אולי הפסדנו כאלה שיודעים לעשות זאת מצוין עם הגברה - אבל בכנות - לא אכפת לי. זה לא משהו שאת צריכה לקחת אישית - צריך להבין שהורים לא יכולים ללכת לראות שישה ימי הולדת של שישה מפעילים שונים כדי לעשות החלטות לקראת יומולדת 5... אתה רואה בימי הולדת של אחרים, או שומע המלצות מאנשים שאתה סומך עליהם - ומסנן באמצעות הכללים שמתאימים לך. כך לפחות נראה לי שהדברים נעשים וכך הם נעשים אצלי.

הפעלות

שונאת הפעלות רועשות עם מוסיקה, הכברה, צעקות, בדיחות עלובות
מצפה שהמפעיל ישתלט לרוב בעצמו
שריתק את הילדים
סיפור או המחזה עם הילדים זה נהדר
רצוי בלי הרבה רעש ועזרי רקע, רק תלבושות
זה טוב לדעתי לגילאי 4-7
רצוי במחיר שפוי כי היום זה נהיה מטורף!

גוליגל

New member
שני הגרוש שלי -

לצערי, שעת סיפור היא לא אטרקטיבית בעיני ליום הולדת
. זה דומה מדי לדברים שזמינים לילדים בכל מקרה, ופסיבי מדי לטעמי. בלי להכיר את המוצר שלך שאולי הוא הרבה יותר פעיל.
אם כבר מפעיל אז או שינהל משחקים מגניבים (שאז אני מצפה שמפעיל ידע איזה משחקים מתאימים לגילאים השונים ולמספרי הילדים, ידע לנהל הכל יפה מבחינת טיימינג ואטרקטיביות, ובכלל יהיה בעל נסיון בשכאלה, בשונה ממני שעושה דברים כאלה אולי פעם בשנה), או שייתן תוכן לא שגרתי. ניסויים מדעיים מגניבים הולך יופי (אני תוהה אם כל המפעילים עושים את אותם ניסויים בדיוק עם קרח יבש ועם "דביקי" או שיש רעיונות נוספים), הייתי עכשיו ביומולדת חיות למספר מצומצם של בנים בני 8-9 שהיה נהדר. יכולה להיות הצדקה גם לפעילות שדורשת ציוד וידע מיוחד (חיות, שעשועי מטבח, לקבוצות קטנות עבודה עם חומרי יצירה מיוחדים)
אני אוהבת שמפעיל גורם למעורבות גבוהה של ילדים (ועל כן "מפעיל" ולא "מופיע"). הילדים מספיק יושבים כל היום על התחת ואני מעדיפה לראות אותם מבלים ולא צופים בקוסם / ג'אגלר / הופעה כזו או אחרת גם אם היא מגניבה. יש מפעילים שעושים סוג של גם-וגם ונותנים הופעה ובהמשך מלמדים את הילדים להשתמש בעזרים שלהם (ג'אגלר שלימד כמה דברי קרקס. בשלב הפעילות הם די איבדו את רוב הילדים).
אם אני לוקחת מפעיל אני לחלוטין מצפה שישתלט על הילדים וישאיר לי רק לגדר את השטח ולארגן כיבוד.
מעדיפה שלא תהיה מדונה לקהל קטן, או מוזיקת רקע מיותרת או בכלל אינפלציה של גירויים לא נחוצים (חוץ מהקושי שלי עם האינפלציה הנ"ל, כשאני מארחת יומולדת, גם אם איני מפעילה, אני קצת בלחץ, מוזיקה מנגנת לי על העצבים).
לא אוהבת וולגריות, התחכמויות מעל הראש של הילדים (שלרוב נותרות מתחת לראש של ההורים
), תכנים רומנטיים לילדים קטנים. ועוד דברים שנאמרו כאן ועושים לי חלושעס.
הרבה מפעילים מחלקים בעצמם צ'ופרים קטנים בסוף וזה נחמד מאוד (פוטר את ההורים מלטפל בזה, ומהווה מזכרת רלוונטית. וגם הזדמנות שיווקית, הדיסקים של "קצפת ותות" ומקביליהם נטחנו אצלנו באופן מזעזע).

למעלה