המצעד השנתי תשע"ו של הפורום

לא מתחבר לשיר הזה האמת.

אבל כל הכבוד לזילבר שהגיע כל כך גבוה, לטעמי זה היה גבוה מדי

ForeverMC

New member
שיר טוב למען האמת, למרות שכבר שנים קשה לי

לשמוע וממש להנות מהמוזיקה שלו בגלל ההתבטאויות השונות שלו...יודע שזה לא צריך להיותר קשור, אבל במקרה שלו קשה לי לנתק

אורישקי

New member
מקום 27

תופעת דופלר - נדנדה

32 נק'

עוד הפתעה במצעד - "תופעת דופלר", להקה ותיקה למדי שמוביל היוצר והמוזיקאי ברוך פרידלנד, הוציאה השנה כמה סינגלים, הסינגל "נדנדה" הוא סינגל שמיני מתוך האלבום החמישי שלהם - "בין שמיים וארץ", שנמצא בשלבי סיום.

אורישקי

New member
מקום 26

אברהם טל - הימים עוברים

32 נק'

וכאן אנחנו מגיעים לשיר הראשון שדורג במקום הראשון של אחד המדרגים - שיר השנה של אביעד.
זה שנים שאברהם טל הוא אחד הזמרים הכי מצליחים בארץ, וגם הבלדה השקטה והיפה הזו שלו הצליחה השנה, גם אם לא בלטה במיוחד במצעדי הסיכום השנתיים.

אורישקי

New member
מקום 25

לידוי, אסטמה ושקד פררה - עור ברווז

33 נק'

לידוי, אסטמה ושקד פררה הם למעשה שמות בדויים של הסטנדאפיסטים של "ערוץ הבידור" - שהוציא השנה פארודיה ששברה את הרשת, וצחקה על כל שירי הרגטאון שהגיעו השנה לשיא.
השיר הזה, מלא במשחקי מילים מאד שנונים ("אם בא לך לשחות.. יש לי תפוזים טריים"), הוא גם שיר השנה שלי - והוביל ליצירת שיר המשך שיצא ממש לאחרונה - "ככה זה אצלנו". האם הוא יצליח במצעדים של תשע"ז?

אורישקי

New member
מקום 24

די ג'יי אונלי טליסמאן ועומרי סבח - עד המדבר

34 נק'

"עד המדבר" הוא גם כן אחד מלהיטי הפופ-היפ הופ-מזרחית הגדולים שיצאו השנה, ושהפך לנוכח כמעט בכל מסיבה שיש. באופן אישי אני מאד מאד אוהב את השיר הזה

למעלה