המצעד השנתי תשע"ו של הפורום

feldman89

Well-known member
באמת לא שיר מוצלח- החיים שלנו תותים

השני לא יצא לי לשמוע וטוב שכך

אני חייב להודות, שאני אישית היה לי שיר שבחרתי והורדתי

בהתחלה בחרתי ב #דובי גל, אך החלפתי ל"שורפת ת'רחבה" של שלומי שבת, בידיעה ברורה שהוא לא יזכה, אבל הייתי חייב להצביע לשיר הזה כ"שיר הגרוע", שאולי יוזכר פה. מהסיבה הפשוטה. אפשר לדבר על המלל של השירים האלו, כמו של הסטטיקים למינהם או של איב אנד ליר האלו. אבל לפחות הם לקחו משהו שהם מאמינים בהם, וגם משהו מקורי, משהו שהם אליו מתחברים ורצו אחריהם, וזה הצליח להם בסופו של דבר. אומנם אני לא מתחבר לשירים האלו. אבל לפחות זה מצליח. במקרה של שלומי שבת, הוא לא מתחבר לזה, זאת לא המוזיקה שהוא מאמין בהם. ההשוואה שלי למקרה הזה של שלומי שבת שווה למקרה של אוהד הצלחות בספורט. אתה רואה שזה מצליח, במקום להילחם ולנסות לעשות אלטרנטיבה וללכת לפי שאתה אוהב, לפי איך שהצליח. שלומי שבחר את השיר הזה. ראה שהז'אנר מצליח, והוא חשב שהוא גם יכול לעלות על הגל הזה, וזנח לטובת זה את כל מה שהוא מאמין, את כל המוזיקה שהצליח לו. דווקא בתור אחד שאני מאוד אוהב. זה מאוד הפריע לי הבחירה ללכת אחרי השיר הזה

ולגבי הבחירה הזאת

אני חייב להגיד שאני לא אוהב את הבחירה הזאת. יש כל מיני שירי סטטיקים שגרועים מהשיר הזה, שירים בלי תוכן בניגוד לשיר הזה, שיש בו אמירה

Bar EL

New member
החמישי שלי מתחיללל

החיים שלנו תותים-מעיק ברמות
איב אנד ליר-אין ספק שזה השיר הכי תת רמה שנוצר בזמן האחרון

אורישקי

New member
מקום 30

דנית זמרת החתונות - Denis Denis

30 נק'

אילן פלד, בעיני האדם הכי מצחיק בארץ, שמוכר לציבור בעיקר בתור הדמות האגדית של מירי פסקל - פרץ לחיינו 3 שנים בתור דמות חדשה (שמאד מזכירה את המקור..) - דנית זמרת החתונות, הפרזנטורית של דגני ברנפלקס - שהפכה ללהיט ויראלי.
תלמה לקחו את הדאחקה עד הסוף - ובסוף הקיץ שעבר יצא לאור השיר שהוא בעיקר פארודיה אחת גדולה - Denis Denis. ואין ספק שלאור הבלאגן שעוברת החברה - הם יזדקקו לעוד מערכון כזה בקרוב מאד

וד"א - כדי לפתור את אחת החידות שנשאלתם עליהן בשאלון - השיר הזה הוא השיר היחיד בשפה הלועזית שהגיע למצעד.

ForeverMC

New member
אדיר!!!! האיש, השיר והתופעה

אני חושב שגם התקשר לי יותר לשנה שעברה

אורישקי

New member
מקום 29

חנן בן ארי - החיים שלנו תותים

30 נק'

אמנם בחרתם אותו כשיר הגרוע של השנה - אבל זה לא מנע מחלקכם לאהוב אותו למדי, ואין ספק שמדובר בשיר מעורר מחלוקת. יש שיגידו שהמילים רדודות למדי ויש שיגידו שמדובר בשיר ציני למדי, יש שיגידו שהוא ממש מעצבן ויש שיגידו שממש כיף לרקוד לצליליו - בכל זאת, אין ספק שבתור אחד הלהיטים הגדולים של השנה - את מקומו במצעד הוא הרוויח בגדול.

אורישקי

New member
מקום 28

אריאל זילבר - מישהו

31 נק'

אריאל זילבר, עוד אחד מהאמנים הותיקים והמוערכים בישראל, הפך בשנים האחרונות גם לדמות מעוררת מחלוקת בשל דעותיו הפוליטיות אותן הוא לא שש לפרסם. בשנה האחרונה נדמה שהמוזיקה של זילבר גם כן תפסה מחדש את העין של הציבור - והשיר המקסים "מישהו" הפך ללהיט לא קטן ודי מפתיע.

למעלה