אירוויזיון 2014 - החזרות: יום 05

E u r o b o y

New member
אירוויזיון 2014 - החזרות: יום 05

היום בחזרות: 6 המדינות שיתחרו אוטומטית בגמר בחזרה ראשונה:

גרמניה
בריטניה
צרפת
דנמרק
איטליה
ספרד

החזרה הראשונה תחל בשעה 11:00 שעון ישראל.

לוח החזרות המלא - אירוויזיון 2014:
http://bit.ly/1fR0vlt

סיקור שוטף לכל אורך היום באתר הרשמי - תמונות וסרטונים של החזרות:
www.eurovision.tv

שרשרו לכאן את כל הדיווחים הקשורים לחזרות שייערכו במהלך היום
לכל המשלחות וחוויית חזרות מהנה לכולם

איזה אנטי קליימקס

רק שש מדינות, שוב 35 שניות... מצד שני, וואו, היה סוף שבוע קשה ועמוס...

היה אחלה סופ"ש.

כבר מזמן לא נשאבתי ככה לצפייה בחזרות ובמסיבות עיתונאים. למען האמת אני חושב שלא ראיתי כל כך הרבה מסיבות עיתונאים מאז 2004. אתמול והיום בקושי זזתי מהאתר הרשמי ומהפורום, והיה ממש כיף.
אני שמח שהשנה יש כל כך הרבה שירים טובים, במיוחד אחרי הנפילה של השנה שעברה. השנה יש כמה הופעות של "ווינרים", בשנה שעברה לא היתה אף אחת כזאת. אז אלה בהחלט היו יומיים נהדרים.

L e j l a

New member
זה הולך להיות מעניין

אלא אם שוב מתחילים בסרטונים קצרים ואז נותר רק לחכות לפעם הבאה

אין סיבה שזה יהיה שונה. חזרה ראשונה- 39 שניות

והחזרה השנייה תהיה רק ביום שלישי, אז נוכל לראות את ההופעות המלאות.
אבל אם ללמוד מהחזרות של חצאי הגמר, אז אתרי ההימורים מתעדכנים מיד אחרי החזרה הראשונה, כנראה בזכות אנשים שנוכחים באולם. לדוגמה, ישראל ואוסטריה קפצו למעלה כבר אחרי החזרה הראשונה. לכן אמנם לא נוכל לראות מחר את כל החזרה, אבל כן נוכל להתרשם מהשלכותיה באתרי ההימורים.

kdls

New member
נצל"ש - מה נסגר עם התגובות ביוטיוב?

אני לא כותב כאן בדרך כלל, אבל אחרי שעקבתי בשבוע האחרון בסרטונים ביוטיוב שמתי לב כמה ישראלים יוצרים אנטגוניזם מטורף והייתי חייב לכתוב פה
לא שזה באמת ישפיע, אבל באמת מישהו חושב שזה עוזר?!

בסרטונים של מיי, יש המון תגובות משמות משתמשים ישראלים (בעברית) כמו "ישראל הזוכה 2014!!", "תל אביב 2015", "ירושלים 2015", והכי גרוע\שקוף "12 הנקודות שלי הולכות ל.....ישראל!"\"השיר הזה יקבל את ההצבעה שלי"

כמובן שאותם משתמשים בעברית גם לא חוסכים ירידות בעמודים של זמרים אחרים. לסרטונים של שבדיה אפילו ישראלים מגיבים בירידות על זה שזה משעמם, או "אל תצביעו לשבדיה הם כבר ניצחו, ירושלים 2015!!".

המדינה היחידה שראיתי ככה תוקפת את כל השירים ומקדמת את עצמה זה ישראל. יש לנו אמנם שיר סבבה השנה, אבל לרדת על כל השאר לא באמת יזיז אותנו למעלה בטבלה אתם יודעים...

kdls

New member
התכוונתי לנצל"ש לשרשור שבוע אירוויזיון.

צוות Kuss

New member
אם זה רק 30 שניות מסכנות - לא תודה!

וואי וואי זה הולך להיות שבוע עמוס ועוד עם יום העצמאות באמצע!! שאלוהים יעזור לנו לשרוד אותו בשלום.

Lirronia

New member
האמת היא שעד כה צפיתי רק בחזרה של ישראל

כדי להשאר סקרנית לגבי יתר ההופעות.
אבל אני לא בטוחה שאצליח להתאפק לגבי בריטניה ואיטליה עד יום שבת.

L e j l a

New member
מקסים

היא גרמה לי בפעם הראשונה להקשיב ממש למילים של השיר

צוות Kuss

New member
השיר עצמו פנטסטי אבל ישנן 2 בעיות

1. ללא טרמפולינה, גלגל אוגרים, נדנדה, אורגן מעוגל, לולין או מחליקה על הקרח - אין לשיא הזה סיכוי! 2. אסור להשלים עם תופעת ייצוג של מהגרים. אמנם לורין היא מהגרת פר אקסלנס וניצחה אבל זה היה מקרה יוצא דופן.

Brady

New member
לנה זכתה ללא כל אלה. אולי זה קטע גרמני?

מצד שני, הן לא לנה.

עדיין חושב שהשיר הזה יפתיע את כל מנבאי השחורות. לא ינצח, אבל ייתן פייט, כמו שרק מהגרים יודעים.

למעלה