אירוויזיון 2014 - החזרות: יום 05

Mesi Zagur

New member
שיר טוב אבל לא מחדש כלום! שיר כזה

כבר שמענו כמה פעמים בהסטוריה..משעמם

L e j l a

New member
אני אומר לכם, זאת השנה של בריטניה

שיר קליט בשילוב תמיכת השופטים = טופ חמש. איך בא לי שזה ינצח

L e j l a

New member
אני לא אמרתי שישראל תנצח בשנה שעברה

הימרתי על מקום 6. משם ועד לניצחון יש הבדל של שמיים וארץ

VickyRosti

New member
אני אשמח לניצחון בריטי

מכיוון שיש לי חיבה יתרה לבריטניה, לאנגלית בריטית, לטלוויזיה בריטית, להומור בריטי וכו', ולונדון היא העיר האהובה עליי ביותר בעולם והמקום היחיד מחוץ לישראל שמעורר אפילו בקרב פטריוטית כמוני הרהורי כפירה על הגירה! אני גם חושבת שניצחון בריטי יעשה טוב לתחרות, כשהאירוויזיון יחזור סופסוף למעצמת הפופ מס' 1 של אירופה, ויוכיח גם לבריטים שלא הכל פוליטיקה ושאפילו בעידן חופש השפה הם מסוגלים לנצח!

באשר לשיר עצמו, הוא חביב מאוד, הפזמון ממכר, האינטרו נהדר, אבל משהו בבתים לא מתחבר לי, וחסרה לי בהם מלודיה. לא מובנת לי הסגידה הקולקטיבית לשיר (אם כי אני בהחלט נהנית לשמוע אותו, בניגוד לארמניה למשל שדי משעמם אותי או יוון שחופר לי באוזניים), אבל כפי שאמרתי כבר, אני אשמח מאוד לניצחון בריטי!

maanu

New member
גם אני פחות מתחבר

יש משהו נעים בשיר הזה, אבל אצלי הוא רק בתחתית העשיריה. לא תופס אותי משום מה, אני הרבה יותר מתרגש מהופעה כמו של מיי שממגנטת אותי. אבל ניצחון בריטי טוב לאירו אז אני מפרגן

kira 21

New member
ההפך מגרמניה

גרמניה זה שיר סטודיו מעולה שבלייב נראה סתמי ובריטניה זה שיר נחמד ולא יותר בסטודיו שבלייב מתעורר ונראה מעולה.

וואו!!! נראה ווינר לחלוטין!! אשמח

שנה הבאה אם האירוויזיון יהיה בבריטניה.עם כי,לא חושב שזה השיר הכי יפה,אבל מגיע לה

פיהוק

אני מקווה מאד שזה לא יתברג גבוה. אם צריך להמר על שיר שיהיה פלופ חובבים אז אני אלך על המנון הפדופילים הזה

בעקבות החזרה בריטניה מטפסת בהימורים!

היא כבר החליפה מקומות עם דנמרק, שהספיקה לרדת ביומיים מהמקום השלישי לחמישי. בריטניה במקום הרביעי, ובאתרים רבים בריטניה אפילו עוקפת את אוקראינה ומוצאת את עצמה חזק במקום השלישי.

זיקי

New member
שיר מדהים!

אבל התנועות ידיים של המלווים כה מיושנות!
אם זה היה בא מישראל חחחחחחחחחחחחחחחחחח

Brady

New member
אהההה סופסוף רקע עיוורון

עכשיו זה אירו!

טוב זה מתבלט. אבל:
1-ההופעה לא שוס
2-שופטים

למעלה