אירוויזיון 2014 - החזרות: יום 05

Hadas23091976

New member
כן, דעות כמו של בעלי:)

הוא תמיד אומר שלא משנה מה הם אף פעם לא יזכו יותר במצב הנוכחי בו יש כל כך הרבה הצבעות של אקס יגוסלביות אחת לשניה ואקס בריה"מ אחת לשניה ויוון לקפריסין וקפריסין ליוון וכו'.
בריטניה מקפידה לתת נקודות לאירלנד וזו מקמצת ולא נותנת להם בחזרה כמעט כלום (אולי 3-6 נקודות) גם בשנים שהם שלחו שירים טובים.
אפילו אם הם ישלחו את ויקטוריה בקהאם שתשיר ודייויד יעמוד בצד וינענע את הישבן בתחתונים זה לא יביא להם הצבעות.

אני מעדיפה להיות האופטימית, כמובן בשנים שאכן הם שולחים שירים טובים (כמו בלו למשל וג'ייד אוונס) ומנסה לשכנע אותו שהתגובות בפורומים לשיר הבריטי ממש מצוינות והרבה אוהבים אבל הוא לא מאמין שיזכו ואומר שהכל פוליטי בתחרות (מזכיר מדינה קטנה במזה"ת שתמיד טוענת לאנטישמיות:).

אני מתה לניצחון בריטי והשנה גם אסמס, לא רק כי אני משוחדת בגלל בעלי אלא כי הפעם באמת ששלחו שיר מצוין וכי התחרות בשנה הבאה - שנת ה-60 של האירוויזיון - חייבת להיות בבריטניה (ומצידי שתהיה בברייטון, איסטבורן, פנזאנס או גלאזגו מה זה משנה - ביביסי זה העיקר:).

זה אירוני שלטענות האלה אתה קורא "מטופשות"

(ולדעתי בצדק), בעוד שאתה מטיל ספק ביכולתה של ישראל לנצח בגלל "מעמדה של ישראל".
כשמישהו אחר תולה את כשלונו בבכיינות פוליטית, זה מטופש. אבל כשאנחנו עושים את זה, זה בסדר.

תעשי משאל רחוב בארץ מה חושבים על האירוויזיון

פה, בדגש על ההצבעות. זה בדיוק אבל בדיוק מה שקורה גם בבריטניה.

Princess Lotta

New member
בריטניה ממש לא במעמד של ישראל

לא אומרת שכולם שונאים אותנו וכולם אנטישמים ובלה בלה בלה אבל התקשורת העולמית לרוב מוטה בסיקור שלה כנגד ישראל (בטח לא בעדה) ולא ברור לי על סמך מה הבריטים משמיעים טענה דומה...

אף אחד לא מערער על הריבונות שלהם, דורש מהם להחזיר שטחים, לשחרר מרצחים, מתערב בבוטות בקשרי החוץ שלהם ומבקר אותם השכם והערב.

זה נכון

מה שהם טוענים הוא שכל אירופה מקובצת לגושים ולהם אין אף "חברה" קבועה שתנקד אותם, ואפילו האירים מפזרים להם רק פירורים.
גם אצלנו זה נכון, אבל בנוסף לזה כמו שאמרת אנשים משליכים את המטען הפוליטי-מדיני בנוגע לעניין הפלסטיני (שזו טעות כי לדעתי, 90% ממי שמצביע באירוויזיון מעניין לו את הביצה הסכסוך שלנו).

Princess Lotta

New member
שישלחו שירים טובים, זה גם מה שאנחנו צריכים

לעשות, לא שיט כמו that sounds crap to me או רק בשביל לא.

שישקיעו בהופעות, וגם אנחנו, ואז יבואו בטענות.

לגמרי

במקום להתבכיין, להבין מה עושים לא בסדר. אבל את יודעת שהרבה יותר קל לחפש תירוצים. הישראלים מתים על זה. ומסתבר שגם הבריטים.

Brady

New member
שיר כ"כ אירוויזיוני...

יזכה בשנה הכי לא אירוויזיונית אבר!

יש לי עוד משפטים מפוצצים כאלה אבל אני שומר

uk23

New member

מצד אחד שנה לא אירוויזיונית בעליל (הונגריה, ארמניה, ליטא, פינלנד, יוון ועוד ועוד)

מצד שני, יש לא מעט בלדות מאוד אירוויזיוניות (שבדיה, בלגיה ושות').

אז חצי חצי. אבל שמור את המשפטים. לא בבת אחת

maanu

New member
נו בדיוק

הרי זה שם המשחק. לבוא מכיוון שאחרים לא חשבו עליו. ופה דווקא הפשטות מנצחת.

לא חושב שהבריטים בכלל התכוונו להצליח - פשוט כשהם סופסוף הפסיקו לנסות מדי, יצא להם בטעות משהו נכון.

לפי מה שמולי מספרת, ה-BBC פנו אליה

בתור יוצרת וזמרת, ופשוט ביקשו שהיא תכתוב שיר יפה. לא קבעו לה פורמט ולא נתנו לה הגבלות. וזה מה שיצא.

נטלייי

New member
מעולה

הימרתי שזה ינצח, ולדעתי גם אם לא ינצח זה בהחלט יגיע גבוה מאוד, זה פשוט שיר להופעה.
אגב אחרי כמה שמיעות בסטודיו קצת ירד לי מהשיר, אבל כמו שאמרתי - זה בהחלט שיר להופעה, וזה גם שיר שתופס בשמיעה ראשונה.

uk23

New member
יש לה קול ממש ממש טוב. אני אוהב שהוא לא נקי

אלא מלא שריטות מגניבות שכאלה.
שיר לגמרי סוחף ואני יכול להבין את התעופה עליו.
מצד שני - בספק אם הוא יזכה.

בריטניה אמורה השנה, על הנייר, לקבל את המיקום הכי גבוה שלה מאז 2009. מה יהיה בפועל? אין לדעת.

Tommy Tanision

New member
יכול בהחלט לנצח

אשמח מאוד ללונדון 2015

קצת נמאס לי מהזיקוקים שנופלים מהתקרה, כבר טחנו את זה באירו

Princess Lotta

New member
עדיף שהיא תנצח מאשר ארמניאק. בנאדם שאומר

"I'm looking forward to winning esc" עם שיר אוברייטד ממדינה מעפנה אינו ראוי בעיניי.

Princess Lotta

New member
אין לי שום התנגדות למדינות אחרות שהן לא סקנדי

כמו אירלנד, בריטניה, יוון, ספרד וואטאבר אפילו מדינות בלקן שיהיה בכיף

לא אוהבת את הסובייטיות והמשופמות, על שלטונותיהם הלאומניים -דיקטטוריים, אופיין השמרני ופעמים רבות הומופובי ושפותיהם שאינן נעימות לאזניי. מותר לי?

לא נהרסת על מיקומן הגיאוגראפי והתרבויות שלהן אינן מסקרנות אותי. זכותי?

למעלה