כי אנחנו בנושא הפורום יותר מידי

אני דווקא כן אוהבת אותו

האינסטיקט הראשוני שלו כן היה לקבל את הילד, הוא חיבק אותו ונורא שמח שהוא חזר.
אבל אח"כ כשעולות כל השאלות במיוחד כשהם פתחו את הקבר, מותר לו להיות חשדן.
מה גם שהוא לא חזר בדיוק 100%
דווקא לוסיל נראית לי יותר מוזרה בהתנהגות שלה.

LeAnnDylan

Well-known member
לא יודעת

בהתחלה ג'ייקוב נראה נורמלי לחלוטין וכשאתה מאבד את הילד שלך בגיל צעיר האינסטינקט הראשוני שלך הוא להאמין בכל דבר מאשר לחשוד.
דווקא התגובות של לוסיל נראו לי אמינות יותר. ביחוד לאור העובדה שלא היו להם עוד ילדים אחרים מלבד ג'ייקוב.

Guncrazy

New member
ראיתי את פיילוט

נראה סבבה. לא הדבר הכי טוב שראיתי אבל חביב. קצת מתח, קצת דרמה. וקאסט סבבה.
אמשיך בהזדמנות.

symptoms

New member
אני מעריכה את זה

והדיוידי של ורוניקה שלי הגיע לאחותי ועד שבוע הבא יגיע לידי!
יאיי

רעות

symptoms

New member
לצערי לא,

אבל היות וכבר שזה התחיל תרמתי למאמץ קיבלתי הורדה דיגיטלית ועכשיו כשהדיוידי יצא קיבלתי רק אותו. כרגע הוא אצל אחותי בארה"ב, אבל עד שבוע הבא הוא ימצא את דרכו לארץ.

רעות

אה מגניב

לי לא יצא לראות אותו עדין.
אני מניחה שדי מיותר לשאול אותך אם הוא שווה צפיה

symptoms

New member
זה בערך שווה ערך ללשאול אותי

אם הדיסק של קרי שווה שמיעה.
אבל גם אנשים שאינם אני אומרים שהסרט נחמד, אפילו אחותי חיבבה אותו, והיא לא ראתה את הסדרה.

רעות

חח איך שקראתי את ההודעה, ניחשתי מה יהיה התוכן

אבל את הסדרה ראיתי וחיבבתי אותה בזמנו אז אני חושבת שאוסיף את הסרט לרשימת הצפיה שלי

LeAnnDylan

Well-known member
הלוואי

אולי אם הייתי קוראת אותם יותר היה נמנע ממני ה-28 בבגרות

symptoms

New member
הו לא, אני יודעת שזה משפט שלה,

אבל זה לא משנה, כי אני הספר אלגברה הפתוח בכל מקרה.

רעות

LeAnnDylan

Well-known member
יאיי

לגמרי רשמתי לעצמי איפשהו שאני צריכה לצפות בו מתישהו.
הוא זמין בטורנט הקרוב לביתי באיכות טובה?

LeAnnDylan

Well-known member
האישה הטובה (עד עונה 4)

טוב כבר התמרמרתי על זה בכמה מוקדים אבל למה שלא אעשה את זה גם כאן?
בעיקרון, התחלתי לצפות בסדרה לא מזמן אחרי לחצים מהרבה גורמים שאני לא בהכרח סומכת על טעמי הצפיה שלהם אבל הנחתי לעצמי שאם כולם אוהבים, אולי יש סיכוי שגם אני אוהב.
אז התחלתי לצפות ובהתחלה לא נשאבתי לתוך הסדרה ממש. היא הייתה נחמדה אבל לא היה בה יותר מידי מתח או אקשן כדי שארצה לשבת ולעשות מרתונים ארוכים אל תוך הלילה.
גם בהמשך זה לא בדיוק השתנה והסיבה שהייתי יושבת לצפות ביותר מפרק אחד כל פעם היא שהסוף של כל פרק תמיד הרגיש לי תלוש כזה. זה לא שהוא מסתיים באיזה קלייאמקס או משהו שגורם לי לרצות לרוץ להוריד את הפרק הבא. סתם מן סיום כזה שאני חושבת לעצמי "וואו איזו דרך מטופשת לסיים פרק" אין לי מילה אחרת מעבר לתלוש.

בכל אופן, הדמויות בסדרה נחלקות לשתי קבוצות. או שאני אוהבת אותן או שאני מתעבת אותן. כמעט ואין דמויות שלא משתייכות לשם קבוצה. אבל הייתה אחת שממש אהבתי. לאנה דילייני. סוכנת ה-FBI הלסבית שמנסה לגייס את קלינדה לשורותיה של הסוכנות הפדרלית.
הפרקים איתה היו הכי מעניינים ולמרות שלעיתים התרומה שלה לפרק הסכמה בשורה וחצי, עדין חשבתי שהיא תורמת המון והופכת את הפרקים לשווי צפיה.

ואז הגעתי לכמה פרקים רצופים בלעדיה והתחלתי להתגעגע אז נכנסתי ל-IMDB כדי לראות מתי הפרק הבא שהיא חוזרת לסדרה, רק כדי לגלות שכבר צפיתי בפרק האחרון שהיא השתתפה בו

עכשיו נותרת לי עונה וחצי לצפות בלעדיה. זה ממש מבאס אותי ומוריד לי את החשק להמשיך לצפות.
נכנסתי שוב ל-IMDB שלה וגיליתי שהיא משתתפת בסדרה שנקראת "רופא להשכיר" (Royal Pains) ושם היא מופיעה בקרדיטים של כל הפרקים והחלטתי שזה מספיק טוב בשבילי.
אז הורדתי את הפרק הראשון שאורכו יותר משעה! רק כדי לגלות שגם שם התפקיד שלה הסתכם בדקה וחצי בערך.
היה קצת מבאס אבל היא הייתה נפלאה גם בדקה וחצי הזו.
מה שכן שמחתי לגלות שבעית השיניים שלה בפרק הזו תיפטר בעתיד (באישה הטובה לא הייתה הבעיה הזו כך שככל הנראה היא סודרה...)

בקיצור, עצומה להשבת לאנה דילייני להאישה הטובה תיפתח בקרוב.

למעלה