כי אנחנו בנושא הפורום יותר מידי

כי אנחנו בנושא הפורום יותר מידי

נידבתי לרעות את השרשור הזה והחל מהפעם הבאה היא נדרשת לפתוח אותו, אבל בנתיים כדי לאפשר לה להסתגל, אני אפתח אותו.
אז, קודם כל, חג שמח לכולם

איך חגגתן?
משהו חדש ששמעתן/ראיתן/קניתן שבא לכן לחלוק איתנו?

מישהו רואה Resurrection?

התחלתי לצפות השבוע, זו סדרה חדשה אז אין יותר מידי פרקים להשלים. ראיתי בינתיים 3 פרקים אבל זה נראה נחמד.
עוד מישהו צופה?

symptoms

New member
על מה זה?

לא שיש לי זמן, וזמני טלויזיה שלי כעת הולכים על צפייה חוזרת בבאפי ועל שובר שורות, אבל אם זה ישמע מעניין אולי אשים את זה ברשימת המתנה.

רעות

בדיוק כמו השם שלו - על תחיית המתים

בפרק הראשון רואים איזה ילד בן 8 מתעורר באמצע שדה נטוש בסין ואח"כ מסתבר שזה ילד שמת לפני 32 שנים בעירת ארקדיה במיזורי.
במהלך הפרקים שראיתי נראה שחוץ ממנו, חוזרים לחיים עוד כמה תושבים של העיירה. והפואנטה של העונה היא לפענח איך הם חזרו, למה ומה הם רוצים.

הקאסט עצמו חביב ומלא בשחקני "היי-אני-מכירה-אותו-איפה-הוא-שיחק?!"

LeAnnDylan

Well-known member
אז יאללה

עכשיו זה לא מצריך מחויבות גדולה, אאל"ט שודרו רק 8 פרקים סו פאר.

symptoms

New member
אבל אין לי זמן, ואני

גם שונאת לראות שיש מעט פרקים.
אני הכי אוהבת להשלים סדות אחרי שהן כבר הסתיימו.
אז מצד אחד זה קצת מעצבן כי אין כל כך למי לחפור, מצד שני, זה ממש כיף שלא צריך לחכות אלפי זמנים ולשכוח מה קרה.

רעות

LeAnnDylan

Well-known member
אה, סליחה

לצפות בסדרה שמתה לפני שנים בשידור חוזר לא נחשב כמחסור בזמן

LeAnnDylan

Well-known member
כבודה במקומה מונח

אבל לצפות בה בפעם המי יודע כמה לא יכול להיחשב כמחסור בזמן.

symptoms

New member
רק שניה,

אם מחשיבים את כל הפרקים. יש פרקים שראיתי יותר פעמים, אבל את כל הסדרה ברצף ראיתי רק כשהיא שודרה וזה היה במקטעים גדולים.

רעות

LeAnnDylan

Well-known member
אז בסדר

למרות שאני לא מבינה גם צפיה שניה.
אם כי במקרה של האלצהיימר המתקדם שלי צפיה שניה בסדרה בדר"כ שווה ערך לצפיה בפעם הראשונה כי אני לא זוכרת כלום.
אבל אני יוצאת מנקודת הנחה שאת לא סובלת מאלצהיימר.

symptoms

New member
זה עדיין כיף,

כי אני זוכרת מה קורה בכללי, אבל לא את הפרטים הקטנים, וגם נחמד לראות מה היה בהתחלה כשאת יודעת מה קורה בסוף.

רעות

LeAnnDylan

Well-known member
יצא לי לפני כמה זמן לראות איזה פרק ביס של

מחשבות פליליות. מסתבר שזה היה פרק סיום של עונה 6, עכשיו משודרת עונה 9.
הפרק היה באמצע כשזיפזפתי אז צפיתי וחיכיתי לרגע שבו אני אומר לעצמי "אההה הפרק הזה" או שאזהה חלק מהעלילה. שמשהו יראה לי מוכר. ושום דבר לא נראה לי מוכר.
העונה הסתיימה בקטע שבאותו הזמן שראיתי את העונה ממש התלהבתי ממנו, איזו דמות שהייתה מאוד מרכזית בסדרה ועזבה חזרה פתאום ואז הסצינה האחרונה הייתה שמראים כאילו את הרגליים שלה כשהיא נכנסת למשרד ורואים אותה הולכת כזה לפני שהזום מגיע לפנים שלה ואז אני זוכרת שכשראיתי שום את הסצינה הזו לא מזמן אני מנסה להיזכר מי זו ואפילו שזו הייתה סצינה כזו גדולה ומשמחת, ממש לא הצלחתי להיזכר מי זו עד שהראו אותה.
שום דבר בעלילה של הפרק הזה לא היה זכור לי.
מסתבר ש-3 שנים זה הרבה יותר מידי זמן בשבילי...
מצד אחד זה נחמד. ככה סדרות שמבטלים לי זוכות כל הזמן ל"עונות חדשות" מצד שני, זה קצת מטריד. לא?

LeAnnDylan

Well-known member
רק אם זו אמיליה שפרד

אגב איזה אושר שהיא עשתה גיחה לאנטומיה!
למרות שהפרק הראשון שהביאו אותה היה די מטופש. עלק הביאו אותה לשמור על הילדים המעיקים של מרדר.
היא פאקינג מנתחת מוח! תנו לה להיות באדאס!
הפרק השני כבר היה יותר טוב

היא מלכה!
צריכים להביא את הדמות שלה באופן קבוע.

Guncrazy

New member
פרק 20 בהחלט היה זלזול ביכולות שלה

והיא גם חזרה זקנה באיזה עשור או שזו רק אני?

LeAnnDylan

Well-known member
האמת שכן, היא נראית הרבה יותר זקנה מאשר ב-PP

מה הבדל של שנה-שנתיים עושה לבן אדם...
אבל היא עדין מהממת

למעלה