זימונים, מיונים ומה שביניהם

anonymoussss

New member
רפואת שיניים ת"א

היי,
רציתי לשאול אם מישהו נרשם לרפואת שיניים בת"א באופציה שנייה וקיבל כבר זימון למו"ר ?
ואם אתם יודעים מה היה שנה שעברה ההפרש בסכם לקבלת זימון למו"ר בין האופציה הראשונה לשנייה?

fenrirto

New member
אני ב 24.6 מו"ר רוצה להתחלף עם מישהו ב-26.6

שלום,

אני מעוניין להתחלף עם מישהו בתאריך 26.6 או27.6 אני ב-24.6 וממש ממש לא יכול לעשות את המבחן בתאריך זה או לפני ...

alisah

New member
אני נרשמתי ולא קיבלתי עדיין...

הם אמרו שזה ייקח זמן

Koszonom

New member
זימונים, מיונים ומה שביניהם

כל מה שקשור למבחני המיון השונים (מו"ר, מרק"ם, ראיונות בן גוריון בנושאים כמו זימונים, הכנה, הגעה, החלפת תאריכים ועוד) לשנת הלימודים הקרובה נא לכתוב בתגובה להודעה זו.

eli1986

New member
שנה שעברה- סביבות ה-713.

לא כל כך ברור מה יהיה עם הסכם בגלל כל שינויי החישוב וגם העובדה שאי אפשר לעשות מור ומירקם ביחד, ההגיון אומר שאם יש אותו מספר עושי מו"ר ומירקם השנה לעומת שנה שעברה- הסכם יירד (אם 600 איש עושים מור ו-600 איש עושים מירקם אז יש לנו 1200 מתמיינים שונים, לעומת שנה שעברה שבשל הכפילויות, סה"כ המתמיינים היה 1000, נניח), אך אם צימצמו את הזימונים, הסכם עשוי גם לעלות..

chenraviv

New member
סף

השאלונים זה ביום שישי, לפי היגיון שלי רק עד אז יכול לרדת הסכם...

נדב196

New member
ראיונות לרפואת שיניים באוניברסיטה העברית

אהלן,
מישהו יודע מתי אמורים להתחיל לזמן לראיונות האישיים?

רימא9

New member
אם יהיה כמו השנה שעברה, נתחיל לקבל תשובות

סוף שבוע זה או בתחילת השבוע הבא...

(שנה שעברה עשינו את השאלונים ב 27.5 והתחילו להתקשר ב17.6 משהו כזה .. )

ענבלטל

New member
שאלה כללית על אופן מילוי השאלון הביוגרפי

סוגיה שרציתי להתייעץ לגביה -
שמתי לב שהרבה מהשאלות אפשר לקחת לכמה כיוונים מבחינת החוויות וההתנסויות שלנו, ומכיוון שאנחנו לא יודעים אילו שאלות יעלו בגורלנו - אולי עדיף לתכנן את האופן בו נמלא את השאלות (איזה סיפור נקשר לאיזה שאלה..) כדי לוודא שאנחנו לא 'מבזבזים' התנסות שלנו על שאלה שמופיעה בהתחלה, כשבהמשך השאלון תהיה שאלה 'מתאימה' יותר עבורנו למקרה שכבר תיארנו.

אז מישהו יודע כמה באמת השאלון לחוץ בזמן? האם כדאי להקצות מין זמן רפרוף כזה בתחילת השאלון בו רק מעיינים בשאלות ומתכננים או שחבל על הזמן?
ולמישהו יש מושג אם אפשר לכתוב בעפרון או שממש עדיף עט..?

מלא מלא תודה!

דחווווווווווווווווווווווווףף!!!!!!!!הצילו

האם לעוד מישהו פתאום במידע האישי באתר של אנויברסיטת בן גוריון נעלם הזימון לראיון וגם רשום בהחלטות לגבי רפואה דחייה?
זה יכול להיות אחרי שקיבלתי כבר זימון לראיון גם בדואר וגם הופיע במידע האישי , שפתאום זה מבוטל???
התקשרתי והם לא יודעים מה להגיד רק מחר שהרכזת תהיה???

ברוך ה'!!!זה יסתדר..בדקתי שוב במידע האישי

והסטטוס חזר לבטיפול ויש חלונית זימון לראיון!!! ישתבח שמו לעד של מלך מלכי המחכים הקב"ה!!!!

למעלה