שרשור חדשות ועדכונים

1Shir

New member
אני לא בטוחה שזה סותר

אני חושבת שאפשר להסתכל על הדברים גם ככה וגם ככה וכמו שאמרת מבחינה רגשית היה שם לפחות איזה שבריר שניה או שניים בכל הסיפור הזה שבו היתה אהבה אמיתית משני הצדדים
השאלה על מה שמים את הדגש
הסדרה אכן לא שמה שם דגש אבל הגרעין הזה כן היה שם לכמה רגעים

אני גם חושב שזה לא סותר, לא צריך לסווג כל מערכת יחסית

ל-"סיפור אהבה גדול מהחיים" או לחילופין לאיזושהי מערכת יחסים עלובה, פגומה ותלותית. יש גם מערכות יחסים נורמליות, עם כל הירידות והעליות שלהם. מערכת היחסים של ביצ'ר וקלר היא לא "נורמלית" מבחינת הנסיבות החיצוניות ומקרי הקיצון שהיא נגררת אליהן, אבל מבחינה רגשית דווקא יכול להיות שהיא נורמלית לגמרי, שיש שם בחוץ הרבה "ביצ'רים" והרבה "קלרים" והרבה מערכות יחסים ביניהם.

twisted nerve1

New member
אני מסכימה

יש פה אהבה וקשר של נסיבות ותלותיות גבוהה. אני כן חושבת שהם אהבו אחד את השני ברמה מסויימת, כמובן אהבה לא בריאה, כל אחד מהצד שלו, ואין לי ספק שאם שניהם לא היו נמצאים בסיטואציה הזאת אלא נפגשים בצורה אחרת הם לא היו נאהבים. זה סוג של קשר ששניהם היו צריכים מסיבות שונות- אתה צודק לגבי טובי (אם כי לא הייתי מגדירה אותו מבחינת נטייה מינית ודווקא שמחתי שהיוצרים לא עשו את זה. הומו הוא כנראה לא, אבל בי? פאן? אולי. ואולי לא.) הוא כן מודה שהוא התאהב בקלר- וזה נכון שזה בגלל שקלר הראה לו חמלה וקבלה בתקופה מאוד קשה בשבילו אז אני לחלוטין מבינה איך בן אדם עם האופי של ביצ'ר ישאב למערכת יחסים כזאת עם קלר.
קלר מצידו- גם התאהב בביצ'ר, אבל בגלל שהוא פסיכופת זו אהבה לא בריאה. הוא אומר בצורה מפורשת לסיסטר פיט שהוא חושב על עצמו שהוא חתיכת חלאה ומספר על האקסית שלו בוני- הוא אומר "ידעתי שיהיה קל לגרום לה להתאהב בי, אבל מה שלא ידעתי זה אם היא תמשיך לאהוב אותי אחרי שאני אשבור לה את הלב, שמישהו יאהב אותי ככה" אני כן חושבת שדינימקה דומה הוא ניהל עם ביצ'ר, הוא רצה לגרום לו להתאהב, אבל הוא רצה מאוד מבחינה פסיכולוגית שביצ'ר ימשיך לאהוב אותו כדי להרגיש שהוא אוהב אותו בלי תנאים. זה דיי פאקט אפ.
מצרפת את הסרטון שקלר מדבר על היחסים עם בוני ואיך זה מתקשר לקלר (דקה 1:30 בערך בסרטון).

אגב סניר, יצא לך לראות Wentworth? זו סדרה אוסטרלית על כלא נשים.

twisted nerve1

New member
ראיתי 3 עונות ראשונות

לעונה הראשונה לקח זמן לתפוס תאוצה, אבל לקראת הסוף היא נהייתה מעולה. עונה 2 הייתה מדהימה, מעונה 3 טיפונת התאכזבתי וככה יצא שלא חזרתי לסדרה אם כי אני רוצה לחזור לראות אותה, פשוט יש כ"כ הרבה דברים לראות

הלדיל

New member
לדעתי

אני מודה שחשבתי שזה היה קטע קומי מוצלח ב-"עמוק באדמה" שהציגו את מערכת היחסים של טובי וקלר כמערכת יחסים רומנטית מטלנובלה. אותי בכל מקרה זה... הצחיק. מערכת היחסים של טובי וקלר הייתה מערכת יחסים שנולדה בגיהינום של אוז ולשם הייתה שייכת. קלר הוא דמון בצלם אדם ולא פחות מזה. לגבי טובי, אאז"נ,הוא הודה בפני הוריו שהופתע מכך שהוא נמשך לגברים. שילינגר הוא זה שלא היה ממש סגור על מיניותו. הייתה לו מערכת יחסים קודמת עם קלר לפני שזה פגש את טובי.

כמוך ראיתי את אוז פעמיים וגם בצפייה שנייה היא לא אכזבה

אני כן רוצה להסתייג מהאמירה לגבי "מרחב סגור". אוז הופקה כידוע קצת לפני תחילת עידן צילומי החוץ שנובע ההתפתחות הטכנולוגית של מצלמות וידאו דיגיטליות קלות וזולות שמאפשרות לכל אחד לצלם צילומי חוץ באיכות גבוהה. במסגרת התקופה שלה, היא הייתה סדרת אולפן סטנדרטית לגמרי שמתרחשת במספר מצומצם של לוקיישנים אולפניים, מה שנקרא "תיאטרון מצולם". וכמובן שבית הסוהר באוז הוא מתחם ענק, סוג של עיר קטנה שיש בה הכל (מגורים, ספרייה, חדר אוכל, מטבח, חדר כושר, מרפאה, משרדים ועוד). וכמובן שיש עוד הרבה סדרות מצויינות מהעידן ההוא שרבים אוהבים וכולן צולמו באולפן (למשל, "כן, אדוני השר").
&nbsp
זה באמת שונה ממקרים שהזכרת של סרט שלם שמצולם באותו חדר (אם כי לגבי האוטובוס צריך לקחת בחשבון צילומי חוץ) ששם האתגר האמנותי הוא יותר גדול.

snier 1991

New member
אבל הם לא באמת הסתדרו

השיא היצירתי לפי מרבית הביקורות נמצא בארבע העונות הראשונות
ובעונות בלעדיהם הייתה צלילה ברייטינג
&nbsp
כשאני חושב על זה חבל שוואלרי לא נמצאת בקאמבק הזה, דווקא היא יכלה להתפתח מעניין בגיל מבוגר (מה שאני לא יכול לייחס לאנדראה צוקרמן שמידת העניין שלי בה מעולם לא הייתה קיימת)

עניתי על זה והתשובה נעלמה אחרי הsend אז אם מישהו מוצא אותה

בשרשור אחר, נא להחזיר את האבדה

בקצרה מה שכתבתי (שוב
) זה שהם המשיכו עד איזה עונה 9 או 10 אז הם דווקא כן הסתדרו
אני חושבת שצלילת הרייטינג הגיעה אחרי שברנדון עזב ואז הם ניסו להחזיר את לוק פרי אבל הסיפור כבר לא עבד. ברנדון היה השריד האחרון לסיפור שסביבו נבנתה הסדרה, הוא היה התאום שנשאר והאחרון לבית וולש - ולכן כשגם הוא עזב, כל הנרטיב התמוטט. גם אם אני כצופה יותר מחוברת לדילן, הסדרה יכולה להמשיך מבחינה מבנית בלעדיו ובלי ברנדון, לא. כי סביב הבית הזה הסיפור קורה. בית וולש חיבר את כל הסיפורים יחד ולכן לדעתי הוא היה הקש ששבר את גב הגמל.

1Shir

New member
אם נחזור למה שהתחיל את השרשור הזה
בונוס עבור כריכרכה

1. היום שמעתי קטע על אופציית החייאת בברלי הילס (מצ"ב קישור) ואפילו היתה שם וואחד הרמה להנחתה עבור כריכרכה בנושא ה...(תנחשו)

https://103fm.maariv.co.il/programs/media.aspx?ZrqvnVq=HHKLLF&c41t4nzVQ=M

2. מצ"ב תמונה של שאנון דוהרטי בתור פרו בפרק גב' הלפייר של מכושפות ע"ג קלטת וידאו ישנה שלי עליה הוקלט הפרק הנ"ל...

Reutk

Active member
הווידיאו הייתה המצאה נהדרת שחבל שהיא הוכחדה מעולם

בזמנו, שגיליתי את אופציית הקלטה הכפולה זה היה היילייט של חיי. קונים קלטת של 4 שעות ואפשר להקליט 8 שעות
וואט דה פאק! זה היה עצום
.

limors2

Active member
שלי עדיין חי וקיים!

וטוב שכך, כי עוד לא לקחתי את הקלטות שלי שמכילות עשרות שעות ופרקים של "רק בישראל" להמרה.

כדאי למהר. מספר מכשירי הווידאו בעולם הולך וצונח, וגם האיכות

של תוכן מוקלט הולכת ומידרדרת עם השנים.

1Shir

New member
אין כזה מכשיר משולב וידאו / DVD ?

אז אתה האחד שמעולם לא ראה פרק של בברלי?

&nbsp
כן, היה שוויון בין גברים לנשים
גם במלרוז פלייס ניסו לעשות ככה בהתחלה
האמת שזה נושא מעניין לחשוב עליו
המגדר הדומיננטי בכל סדרה וכו'

ב-DVD אין מספיק מקום כדי להקליט הרבה שעות HD

תיאורטית היה אפשר לייצר מכשירים כאלה עבור Blu ray אבל לא מצאתי, ואני מניח שגם אם כן הם יהיו יקרים מאוד.
&nbsp
אני בזבזתי את מיטב שנותי על היפים והאמיצים וכל ילדי.

1Shir

New member
את הסדרות שציינת *אני* מעולם לא ראיתי

אני לא בטוחה אם הבנת אותי או שאני לא הבנתי אותך
התכוונתי מכשיר שאפשר לראות בו גם קלטות וגם דיסקים
עוזבת רגע את הקטע של להקליט
הרי מה שחשוב זה לראות

למעלה