ות

evilplate

New member
זה יכול להיות מוד נחמד

אבל בסופו של דבר אחי אני חושב שאנשים רוצים בסינגל מכות שלהם עלילה וקטעי מעבר ולא ליצור דמות של עצמך וקריינות, אבל אולי זה משהו שיכול להיות יותר רלוונטי ככל שהשגעון של ה E-Sport יתחזק.
&nbsp
מה שכן אפשר אולי עדיין להכניס את ה ״AI״ בסגנון של שחקנים מקצוענים למצב הקמפיין, כמובן לא תחת הדמויות שלהם אלא שפשוט הבוס האחרון יהיה נגיד דמות שקשורה לעלילה והוא יהיה מעוצב לפי איך שקאפקום ירצו רק שיהיה לו את הסגנון לחימה של דאייגו נגיד. זה יכול להיות מגניב.

אני מסכים איתך אבל את העלילה אתה מסיים תוך שעתיים.

ואז מה נשאר לעשות עם המשחק? (לשחקני סינגל פלייר הכוונה) הנה לטקן 7 יש למשל סיפור מושקע אבל הארקייד מוד שלו מעפן עם איזה 5-6 קרבות לכל דמות.
(כן הזוי) ואנשים יורידים על הסיינגל פלייר שהוא מציע לא פחות מSF5.

זה ממש מצחיק אבל SF5 בסוף הולך להציע הכי הרבה תוכן סינגל פלייר מכל משחקי המכות שקיימים בשוק.כבר עכשיו יש לו "סטורי מוד" מושקע עם מלא סרטוני עלילה.

ה"לייג מודהוא רק אחד המודים שלדעתי קפקום צריכה להביא.

אולי להכליל גם קמפיין beat em up בגרפיקה מודרנית עם עלילה שאפשר לשחק בco op ושכל שלב מסתיים בקרב 1 על 1
2 על 2. ובמצב הזה להכניס סרטוני מעבר ופיתוח דמויות.

הראיה שלי היא לא שקפקום צריכה להביא מוד אחד וגמרנו, אם הם רוצים שסטריט פייטר באמת יהיה ה"משחק שירות"שלהם (והוא הכי מתאים לזה מכל המותגים שלהם)

אז הוא צריך כמה שיותר מצבי סינגל, מצבי הארקייד האלה זה צעד בכיוון הנכון.

קפקום צריכים לחשוב על הבן אדם שיגיד "אני משלם על סטירט 60 דולר בהשקה בשביל סינגל"

ולתת לשחקן הזה מספיק מצבים לשחק שהוא ירגיש שהמשחק לא נופל מאף משחק סינגל אחר בכמות התוכן.

יש לסטריט פייטר אפילו סדרת ספין אוף בסגנון טטריס "puyo puyo"
אפילו מצב כזה הייתי מביא לSF5 בתור unlockable למי שמסיים את כל תוכן הסינגל פלייר.

evilplate

New member
בטקנים הישנים היה הרבה תוכן סינגל שנפתח לך

כמו כדור עף או באולינג ואפילו מצב של beat em up ארקיידי כמו שאמרת שאתה הולך ברחוב ומרביץ לבריונים.
&nbsp
כמובן שהמודים האלו לא היו מושקעים ברמה של משחק ייעודי אבל הם כן היו חביבים ויכלת לשרוף עוד כמה שעות על השטויות האלה, אני מתאר לעצמי שכן יש להם אפיל ללא מעט שחקנים שמחפשים תוכן סינגל.
&nbsp
חבל שקאפקום פישלו עם ההשקה של סטריט, זה רק מראה עד כמה חשוב לא להזניח את הסינגל בהשקה, מסכים איתך גם שהם יכולים להוסיף עם הזמן עוד תכנים ליחיד אבל המינימום זה שהמשחק יגיע עם קמפיין. זה סטנדרט שמורטל קומבאט קבע עוד בדור הקודם ואני בטוח שזו אחת מהסיבות המרכזיות שהסדרה הזו היא היום הפייטר הכי נמכר בעולם, היא מציעה הרבה תוכן סינגל איכותי.

לדעתי גם מורטאל קומבאט לוקה בחסר מבחינת תוכן אחי וגם טקן.

אני מסכים איתך שבדור הPS1-PS2 ואפילו הפס3 טקן הציע הרבה תוכן סינגל
אבל בדור הזה? לא כל כך.

מצב ארקייד עם 6 קרבות.
סטורי מוד עלילתי של איזה שעתיים.
קרבות איינסופים בשביל לקבל בגדים וחפצים
אונליין.

גם מורטאל קומבאט לדעתי לא כזה בשמים מבחינת תוכן.
סטורי מוד- עלילתי לא משהו של כמה שעות אפשר לראות ביוטיוב.
ארקייד מוד
קרבות מול המחשב עם כל מיני מודיפקציות לזירה ותנאים משתנים.
מולטיפלייר.

לדעתי כל משחקי המכות לוקים בחסר בסינגל פלייר מעניין.

ואני אגיד לך מה הבעיה לדעתי אחי. זה לא שאין מה להציע בסינגל פלייר למשחקי מכות, יש הרבה דברים מגניבים לעשות ומפתחות שונות עשו את זה במשך השנים.

הבעיה היא? עד היום אין משחק מכות דפינטיבי שלקח את כל הרעיונות סינגל פלייר האלה והציע את כולם בחבילה אחת טובה ואף אחד ממצבי הסינגל לא הפכו לסטנדרט (חוץ מהמצב עלילה של מורטאל קומבאט זאת אומרת)

נגיד קח את הBeat em up הארקידי של טקן. למה זה לא הפך לסטנדרט?
אני שם לך פה משחק מכות אולטרא ישן של סקוור מהפס1 הוא דור ראשון אז הוא נראה זוועת עולם.

הקטע? זה משחק מכות לכל דבר, שיש לו "קווסט מוד" שזה מצב הייברידי של RPG וBeat em up עם מבוכים וכו'.

תאר לך קמפיין כזה היום במורטאל קומבאט או טקן או SF ואפשר למלא את המבוכים האלה בפאזלים QTE סרטוני עלילה ולעשות קמפיין ממש נחמד.

אנחנו במצב שפיפא ומשחקי הספורט אשכרה מכניסים עלילות למצבי הקריירה שלהם, למה משחקי המכות לא עושים משהו דומה עם הEVO והליגות האחרות?

למה אין אף משחק מכות שלוקח מלא קונספטים מגניבים והופך הכל לסטנדט.
תאר לך את SF6 יוצא עם המצבים הבאים.
ארקייד מוד.
סטורי מוד (עלילתי)
אליפות העולם (evo capcom cup וכו')
קווסט מוד- כמו שסקוור עשו אבל הרבה יותר מודרני עם דברים שהזכרתי.
מצב קריירה- דומה למצב הליגה שהזכרתי, רק שהפעם אנחנו משחקים דמות מוכרת מהטרונירים כמו טוקידו דייאגו וכו' ועוקבים אחרי סיפור החיים שלהם בעלילה.

יש לדאיגו קומיקס ביפן שמבוסס עליו והוא כתב ספר אז יש אנשים שיהיו מעונינים במצב עלילתי כזה :)
משחקון סטיל כדור עף או באולינג.

כל תוכן סינגל פלייר כזה שהזכרתי יכול להיות שבפני עצמו הוא לא יהיה סיבה מספיק טובה לקנות את המשחק לאנשים שאוהבים סינגל, אבל שאתה מביא את כולם ביחד, ודורש מהשחקן לסיים כל מצב כדי לפתוח את המצב השני?

נראה לי שמשחק שיציע חבילה כזו יכול לשנות את איך שהגיימרים רואים את הז'אנר.

כרגע רוב התוכן סינגל הוא לא יותר מנחמד, צריך משהו הרבה יותר רציני מזה.

לא נראה לי שקפקום במצבם הנוכחי יכולים להרים הפקה כמו שציינתי
אבל וורנר או נאמקו או אפילו קפקום כשיבואו ימים טובים יותר עליהם.

לפעמים אני בהלם איך אפילו חברה איומה כמו EA מבינה את הגיימרים ואת השוק יותר טוב מהחברות האלה של משחקי המכות. שמציעים כבר פאקינג 30 שנה פחות או יותר את אותה משחקיות בסינגל פלייר.

evilplate

New member
אין לי הרבה מה להוסיף

אתה צודק לגמרי שאפשר עוד לשפר בהרבה את התוכן סינגל, כמו שמורטל קומבט קבע סטנדרט עם קמפיין יחסית נורמלי במשחקי מכות ככה גם חברה אחרת יכולה לקבוע סטנדרט בתוכן סינגל נוסף ועשיר כמו שהצעת.
&nbsp
לא ברור לי למה יש ירידה ברמה ביחס לדור הפס1 ו 2 מהבחינה הזו אחרי שטקן למשל באמת היה מפנק בהרבה תוכן. אולי המפתחות מאמינות שהפוקוס היום הוא באונליין ולכן לא צריך להשקיע יותר מדי בתחום הזה, אולי הן גם צודקות ברמה מסויימת והקהל בעיקר מצפה לקמפיין שלו אחרי ש MK הכניס את זה ולא הרבה יותר מזה.
&nbsp
אני לא הכי מסכים עם מה שאמרת על הקמפיינים של NL, כל משחק אפשר לראות ביוטיוב אבל הם באמת מפיקים קמפיינים מגניבים וברמת איכות גבוהה מאוד לז׳אנר.
&nbsp
ואהבתי מאוד את הסרטון שצירפת מ Tobal 2, נראה מוד ממש מגניב ומושקע :)

Ghost Recon: Wildlands יהיה שחיק בחינם בסופש.

יובי שוב מאפשרת לשחק בחינם במשחק, אפשר יהיה לשחק במשחק החל מיום חמישי עד יום ראשון, כולל את הסינגל ומצב המולטי החדש.
בקונסולות ובמחשב.
בנוסף המשחק יקבל הנחה של חצי מחיר לכל משך סוף השבוע.
מי שהולך לסבול שיספר איך היה.

amithas190

New member
ניסיתי קצת את הדמו לפני שבועיים

פספוס של משחק ,עולם גדול מידי ,מכניקות רכבים כמו שהיו בGTA 4 עם הצ'יט של מכוניות מעופפות, משימות לא מעניינות..
&nbsp
חבל ...

evilplate

New member
לא הולך לטרוח גם בפעם השנייה

אבל אני מעודד יוזמות כאלו, אם לאורך שנים תמיד היה ויכוח עד כמה דמו תורם למכירות לפני שמשחק יוצא, לפחות עם הגישה הזו של לשחרר דמו או לתת לאנשים להתנסות עם המשחק אחרי כמה חודשים כשכבר סחט עד כמה שאפשר את החלק הקריטי של המכירות, אני חושב שלא אמורה להיות בעיה.
&nbsp
אין ליובי ממש מה להפסיד במקרה הזה, מי שהיה בהייפ לגבי המשחק כבר קנה אותו במחיר מלא ומי שלא ממש היה מעוניין או שהתלבט יוכל כבר לנסות אותו עכשיו ואולי הוא ישתכנע. זה win win לכולם.

כן, זה טיפה ממלא את המקום של הפלוס.

(למרות שהפלוס משתפר כמו שאמרנו) בעבר קיבלנו בפלוס כל מיני משחקי AAA שאני לא יודע מה עם אחרים אני לא הייתי תמיד משקיע בהם את כל זמני
(ואני מדבר רק על אלה שלא היה לי כבר)

הייתי מעביר איזה כמה שעות ופורש ושמח על זה שיצא לי לנסות איזה AAA בחינם.

זה מה שכל הדמואים האלה ממלאים לי בדור הנוכחי.
הם מספיק גדולים שאפשר להבין מי נגד מי במשחק וחוסכים לנו קנייה שרוב הסיכוים שהיינו מתבאסים עליה.

evilplate

New member
נכון. זה כיף לראות יותר ויותר דמואים יוצאים

בתחילת הדור לא היה כמעט כלום לשחק וזה נראה שעכשיו לא מעט מפתחות מוציאות דמו מאוחר לפחות, למרות שכמובן הרוב הגדול לא מקבל שום דמו זו עדיין התקדמות לעומת מה שהיה בשנים הראשונות לדור.
&nbsp
למי שבאמת יש פלוס בנוסף לזה אז יוצא לו כבר לדגום ביחד עם הדמואים שיוצאים לא מעט משחקי AAA בחינם בחודשים האחרונים.

נאמקו: תהיה בטא פתוחה לדרגון בול Z.

טוב, זה היה ברור אבל נאמקו מאשרים שוב את העובדה שתהיה למשחק בטא פתוחה (אבל לא נותנים תאריך)

במקום זה יש לנו גיימפלי חדש של מקיטה וגוקו שהם סופר סייאן בלו (אין מילים לתאר כמה טוב זה נראה)

אפשר לראות כמה בעצם גוקו ומקיטה סופר סייאן בלו הן דמויות שונות בתכלית
מגוקו ומקיטה הרגילים (ומקיטה הרבה יותר מגניב כסופר סייאן בלו לדעתי, מאשר הגרסה הרגילה שלו)

היה קצת פחד בהתחלה שאלה סה'כ יהיו גוקו ומקיטה שצבעו להם את השיער
אבל יצא להם משהו שמזכיר את ההבדלים בין איוול ריו לריו הרגיל, שזה מעולה.
http://www.saiyanisland.com/2017/09/dragon-ball-fighterz-a-new-beta-an-open-beta-announced/

חחחחח הכל בשביל להרוס לקפקום את המסיבה.

אני מקווה שאתה הולך לקנות את המשחק הזה בהשקה, אני בונה עליך.

evilplate

New member
מגניב אפילו אני אנסה את זה

למרות שאין לי ממש נגיעה, לא לז׳אנר הזה ולא למותג אבל יהיה מגניב לראות אנימה שאפשר לשלוט בה בזמן אמת על הקונסולה שלי :)

ומי יודע אולי זה יהיה המשחק שלך בז'אנר הוא מאוד נגיש.

אני יודע שאנימה ואתה זה לא הולך ביחד אחי, אבל כמו שאמרת הפעם זה לא משהו שמתקרב לאנימה זה ממש האנימה וזה באמת מיוחד.

אנשים ששיחקו אמרו שהמשחק ידידותי ביותר לשחקנים חדשים.
יש המון קומבואים קלים להתחיל איתם.

אני יודע שזה לא בשבילך להילחם עם זרים ושאין לך ממש כוח לזה, אבל מי יודע :)

אני מאוד אשמח אם אתה ומישהו 2 תהיו ברשימה של האנשים שאני יכול לשחק במשחק הזה איתם אפילו פעם בחודש.

אז אם תהיה בעניין, כייף גדול :)

evilplate

New member
אתה יודע כבר שאין ממש סיכוי אבל ניסיון יפה

פשוט אין לי ממש את העניין התחרותי לא משנה עד כמה המשחק באמת ידידותי למתחילים. זה גם לא מותג שאני נמשך אליו מלחתכילה אז חוץ מגראפיקה יפה אין לי הרבה מה לחפש שם :)

כן, אני מבין אותך זה כמו שחברים לא מצליחים לשכנע אותי

לשחק פיפא או פרו, זה לא רק שהם קורעים אותי, אפילו לנסות להשתפר במשחק נראה לי כמו בזבוז זמן רצחני שאפשר לראות בו איזה סרט טוב או לשחק במשהו אחר או לקרוא משהו.

מבטיח לך שאפילו שלא שיחקת בפרו או פיפא מלא זמן, אתה תעשה לי איזה 20-0 במשחקי הכדורגל האלה.

זה גם לא שנכנסתי לטקן או למורטאל קומבאט או סמאש, אני בתכלס אוהב באמת רק סטריט פייטר,בכל המשחקים התחרותים, למשחק הספציפי הזה אני נותן צאנס רק בגלל שזה דרגון בול. ובתכלס, זה לא רק דרגון בול, זה סטריט פייטר עם סקין של דרגון בול :)

evilplate

New member
בדיוק. למרות שאני ממש גרוע בפרו

זה משחק שבחיים לא באמת טרחתי להכנס אליו ברצינות, שיחקתי פשוט ביחד עם החברים שיותר השקיעו בו, הם היו אפילו עושים לי חילופים ומסדרים לי מערכים (שזה די מצחיק שאני משחק נגד חבר והוא זה שמסדר לי את המערך וההרכב למשחק מולו חחחח) מרוב שלא היה לי זין לזה. סתם שיחקתי נטו לשטות ופאן ואני בטוח שאתה צ׳יק צ׳אק סוגר מולי את הפער ונותן לי פייט טוב ואף מנצח לעיתים תכופות.

חחחחח גם אצלי החברים היו מסדרים לי מערכים

איזה סוגר את הפער מולך אחי, המחשב עושה לי איזה 4:0 המחשב.
הפיפא האחרונה שהבנתי בה מה אני עושה היתה 2002 או משהו כזה.
היה ארקידי טוב וקל וגם אז שיחקתי את זה על רמה בינונית :)

אבל לפחות זה היה מהנה ויכולת לדמיין לעצמך שאתה איזה פאקינג רוברטו קארלוס.
(איזה עתיק אני אבל זה מה שהיה אז חח)

היום, לא רק שהמשחקים של היום לא נותנים לך להרגיש מסי, אתה לא יכול לדמיין לעצמך שאתה בניון אפילו.

למעלה