ות

evilplate

New member
לא ידעתי, טוב לדעת! :)

רק שמייק לא תקנה בלעדיות או משהו כי המשחק הזה הוא הצלחה היסטרית וכבר עבר את המיליון יחידות אז סיכוי טוב שמייק תרצה לנכס אותו לגמרי.
&nbsp
אבל אני לא כזה חושש כי שטב, מתישהו נוכל לשחק בו על המחשב למקרה שלא תהיה ברירה, זה לא נעלם כמו בלעדי אמיתי של קונסולה מסויימת שאתה יודע שאם פספסת אז יש מצב שלעולם כבר לא תשחק בו.
&nbsp
אחי ה 4K אבל כן עבד בהתחלה טוב ואחרי זה פתאום יום בהיר אני מפעיל את המחשב וזה מקרטע, לא ברור מה קרה שם ואין לי כח להבין. גם המשחק שלא עבד הוא אפילו לא הביא לי הודעה של מה הבעיה, פשוט התרסק וזהו ללא הסבר :/ איזה חרא בלבן זה PC, מצטער זו החוויה שלי מהטיפה שהתנסתי ולא תגיד שקניתי זבל, אומנם זה לא המחשב הכי עוצמתי (עדיין יותר חזק מהפס4 על הנייר כן?) אבל זה PC שהורכב לי מאפס לפי רכיבים שאנשים שאני סומך עליהם כמבינים בפורום מסויים המליצו לי. אין פה תירוצים.

פאק אל תתן להם רעיונות אחי.

אנחנו פורום נידח והכל אבל בדוק יש להם קוראי עברית למייקרוסופט.

האמת לצערי זה לא מן הנמנע שמייקרוסופט יירצו בלעדיות להמשך אבל שני דברים מעודדים אותי שזה לא יקרה.

במקרה של Ori שבאמת הפך לבלעדי של מייק שים לב שמייקרוסופט הפיצה את ORI מה שמרמז שהיתה להם מעורבות יותר גדולה בו מאשר בcuphead.
cuphead עדיין מופץ עצמאית גם על הOne וגם על המחשב.

ודבר שני אם המפתחים היו מרגישם שבלעדיות נצחית של מייק זה על הפרק הם בטח היו נמנעים מלתת רמזים כאלה על ההמשך.

ודבר שלישי, כמו שאמרת זה מכר מליון עותקים אחי שזה נעול על הפלטפורמות של מייקרוסופט.

תאר לך כמה זה היה מוכר אם זה היה עכשיו על הPS4 והסוויץ.

על הPS4 זה היה עושה לכל הפחות חצי מליון, אם הוא עשה ככה על הוואן והמחשב אין סיבה שהוא לא יעשה את זה על הPS4.

על הסוויץ? על הסוויץ יש מצב לא רע שהסוויץ היה מוכר יותר מכל הפלטפורמות האחרות, לא ביחד אבל בנפרד.

תשלב את היובש הרצחני שעל הסוויץ, עם האהבה של הקהל הנינטנדואי לפלטפורמרים צבעונים, וזה שזה משחק שתפור על קונסולה ניידת, וזה שסוניק מאניה כבר איזה חודשיים בטופ המכירות של הסוויץ

לא היה מפתיע אותי אם המשחק היה עושה מעל 2.5M כמולטיפלטפורום.

אם הייתי המפתחים לא הייתי מוותר על פוטנציאל מכירות כזה להמשך.

עזוב המחשב הזה זה למשועממים שהמשחק האהוב עליהם זה לגרום למשחק לעבוד ולרוץ. הם אוהבים לתקן את המחשב ולהרכיב מחשבים יותר ממה שהם

אוהבים לשחק ולראיה עובדה שהתנדבו להרכיב לך מחשב זה הכייף של הגיימרים האלה :)

בדור הבא נראה 4K בנטפליקס על הPS5.

evilplate

New member
מה שאתה אומר נשמע הגיוני מאוד

באמת אין להם סיבה אחרי ההצלחה הזו לוותר על מולטי פלטפורם, הם יכולים למכור עוד בטונות אבל לפעמים מפתחים יכולים לעשות מהלכים מטומטמים בשביל כסף בטוח, אפילו חברת ענק כמו סקוור התפתתה לזה עם טומב ריידר שזו סדרה שבכלל ״גדלה״ ומוכרת הכי טוב על הפלייסטיישן אז לך תבין, אם הם עשו שטות שכזו אז בטח שחברת אינדי קטנה יכולה גם.
&nbsp
אבל נקווה שאתה צודק ונקבל את ההמשך לפחות.
&nbsp
חחחח ואהבתי את התיאור שלך לשחקני פיסי, זה תיאור מוגזם מן הסתם אבל הוא מצחיק

evilplate

New member
ביקורת ראשונה למריו אודיסי ממגזין EDGE

מריו קיבל 10 מושלם מהמגזין הקשוח והותיק EDGE!
&nbsp
ציון מדהים שמבשר על כך שכנראה מדובר במשחק מריו אגדי בדיוק כמו שהיה נראה עד כה מהטריילרים.
&nbsp
משחקי מריו האחרים שזכו ל 10 מ EDGE הם מריו 64, מריו גלאקסי 1 ו 2 ועכשיו מריו אודיסי. רשימה מכובדת מאוד.
&nbsp
זהו המשחק ה 20 שזוכה לציון 10 אצלם מאז 1996 כשמריו 64 זכה לזה. זהו העשר השני השנה מטעם המגזין כשזלדה BOTW היה המשחק הקודם שזכה לכבוד הזה. הישג מדהים עבור נינטנדו שבשנה אחת מצליחה להוציא מה שמסתמן כשני קלאסיקות גדולות שיכנסו להסטוריה של התעשייה הזו.
&nbsp
הנה הרשימה המלאה של כל העשיריות של EDGE:
&nbsp
EDGE 10/10 Games so far.
&nbsp
Super Mario 64 (1996)
Gran Turismo (1997)
The Legend of Zelda: Ocarina of Time (1998)
Halo: Combat Evolved (2001)
Half-Life 2 (2004)
Halo 3 (2007)
The Orange Box (2007)
Super Mario Galaxy (2007)
Grand Theft Auto IV (2008)
LittleBigPlanet (2008)
Bayonetta (2009)
Super Mario Galaxy 2 (2010)
Rock Band 3 (2010)
The Legend of Zelda: Skyward Sword (2011)
The Last of Us (2013)
Grand Theft Auto V (2013)
Bayonetta 2 (2014)
Bloodborne (2015)
The Legend of Zelda: Breath of the Wild (2017)
Super Mario Odyssey (2017)
&nbsp

וכן גם הם נתנו 10 ל GTA4 בזמנו

הולי שייט!!!@#$%$#@!!

קשה להתווכח איתם זה נראה המשחק שהכי ראוי ל10/10 בנתיים בדור הזה.
הם גם מקבלים אמינות עם הציון כי נגיד למאריו סאנשיין הם לא נתנו 10 על עיוור.
וגם לא ל3D World.אז אי אפשר להגיד שמריו מקבל אצלם עשיריות על אוטומט.

גם אם רשימת העשיריות שלהם לא לטעמי.
(מהרשימה שלהם הייתי נותן עשיריות רק למריו גלקסי 1+2 וTLOU )

עדיין עם מריו עצמו הם אובייקטיבים ככל שאפשר.

בוא נגיד ככה, קשה קשה להתעלם מהסוויץ, הקונסולה הזו לא צריכה להיות שאלה של "אם נקנה" לאף אחד אלא רק מתי נקנה.אני לפחות על סף שבירה :)

evilplate

New member
גם אני לא מסכים עם לא מעט מהעשיריות שלהם

אבל כל המשחקי מריו שקיבלו אצלם 10 הם לגמרי מוצדקים לפי האהבה שרוחשים להם עד היום ולפי ההשפעה שלהם על הז׳אנר אז סיכוי טוב שאכן מדובר בעוג מריו אגדי שמצטרף לרשימה.
&nbsp
אין מה לאמר עם הסוויץ׳, למרות שהחומרה די מאכזבת (אבל עדיין לפחות חזקה יותר מדור קודם משמעותית, גם זה לא תמיד מובן מאליו עם נינטנדו) ביחס למה שקיווינו גם מקונסולה היברידית, נינטנדו פשוט הפציצה עם השנה הראשונה של הקונסולה, גם מה שמסתמן כשני קלאסיקות ענק שיתחרו על ה GOTY (ועדיין זלדה יקח) וגם לא מעט משחקים אחרים מצויינים שיצאו בין לבין כמו ספלאטון 2, מריו Xcom, מריו קארט המשופר, וגם Xenoblade 2 שעוד צפוי לצאת בהמשך השנה), ככה צריך להשיק קונסולה. בתכלס בשנה הראשונה שלה יש יותר דברים לשחק על הסוויץ׳ מכל השנתיים וחצי הראשונות והיבשות של ה PS4/XB1 וזה למרות שהם זכו לתמיכת צד ג׳ מלאה.

אחי בנתיים אומרים שהמשחק הזה מנפץ את כל הציפיות.

כאילו שהוא עושה דברים שאנשים אף פעם לא חשבו שמריו צריך בכלל לעשות כמו "לספר סיפור" וכל מיני אלמנטים כאלה שאנשים לא חשבו שיכנסו לסדרה ואומרים שהוא עושה את זה טוב שהסיפור מעניין.

בטח משהו דיסני/פיקסאר שכזה, אבל זה לא רע למריו לנסות קצת משהו חדש.

אני נשמע כמו תקליט שבור אבל אם לא היה לי כבר ערמה של משחקים בפס4 הייתי משחק החודש במריו.

לא יכול להצדיק רכישה לצערי הרב עם בקלוג שכזה.

סוני ונינטנדו הפכים, נינטנדו לרוב דואגת לפתיחה חזקה.
זכור את הWII, עם מריו גלקסי מטרויד וכמובן זלדה, או את הקיוב עם מטרויד וזלדה.

אבל אחר כך המצב על הפנים, וסוני מתחילה בדרך כלל את הדור על הפנים אבל סוגרת אותו בקלאסה.

TLOU 1
god of war ascension
beyond two souls
ואחרים, כולם היו גורמים לפס4 להיראות סבבה מצד א' אם היו יוצאים אליו במקום לפס3.

בדיוק כמו שאם מריו אודיסי וזלדה היו יוצאים לWII U במקום לסוויץ הם היו גורמים לה להיראות אמנם קונסולה כושלת אבל כזו שנתנה למעריצים בדיוק מה שהם רצו.

אבל וואלה כל מה שאמרתי לא גורע דבר ממה שאמרת על ההשקעה של נינטנדו
ואני בטוח שזו תהיה קונסולה מעולה לצד הפס4 שלי.

הן קונסולות שממש משלימות אחת את השניה שבמציאות אידיאלית היו קונסולה אחת.

evilplate

New member
אומרים שהסיפור של מריו החדש מעניין? חחחח

וכן אתה צודק שנינטנדו ידועה לשמצה בתקופות היובש הארוכות ארוכות שלה, בניגוד לסוני שפותחת חלש בכל דור אבל ברגע שמחממת מנועים הזרם של המשחקים לא נגמר אפילו כשכבר מוכרזת ויוצאת הקונסולה הבאה (כולם זוכרים עוד בזמנו את GOW2 יוצא לו כמה חודשים טובים אחרי שהפס3 הושקה), אצל נינטנדו הרבה פעמים דורות נפתחים בסערה אבל מהר מאוד אנשים מרגישים שקנו קונסולה מתה עם משחק גדול שיוצא פעם בשנה.
&nbsp
מה שכן עם הווי-יו נינטנדו אפילו לא הצליחה לעשות את זה וההשקה היתה די מבאסת אז לפחות עם הסוויץ׳ הם חוזרים לכושר הרגיל שלהם של פתיחות דור חזקות.
&nbsp
אני מקווה שהפעם הם ישמרו על הקצב לאורך זמן, רג׳י או אחד מהראשים הרציניים אמר שהם מודעים לבעיות היובש שיש לנינטנדו בכל דור והם מקווים לספק זרם משחקים שוטף לאורך השנה עם הסוויץ׳.
&nbsp
קונסולה אחת שהיא פס4 + סוויץ׳ זה באמת הדבר הכי מושלם שיכול להיות בדור הזה, זו קונסולה שיכלה בקלות להתמודד לתואר הקונסולה הכי טובה אי פעם, או לפחות השנייה הכי טובה אחרי הפס2 הבלתי מנוצחת ;)

כן כולם שם אמרו את זה על הסוויץ אפילו איווטה ז'ל

רג'י גם באמת אמר את זה וגם עוד אחד ביל משהו שכחתי איך קוראים לו.
אני גם מקווה שיהיה בסדר אבל יובש נשמע בלתי נמנע שנתיים וחצי מעכשיו.

לדעתי נינטנדו יכולה להיות אחת מהמרוויחות הגדולות של "משחקי שירות"
בגלל היובש הזה שתמיד יש להם.

נגיד Splatoon 2 כבר הולך בכיוון הזה של מפות ונשקים חדשים כל הזמן ותמיכה מתמשכת.

אבל גם אם נגיד יפתחו שלבים חדשים למריו אודיסי אחרי הקמפיין.כאלה שאתה יכול לפתוח או בגריינד של שלבים ישנים או בכסף...

אני לא מעריץ גדול של הפרקטיקה החדשה הזו של תוכן אינסופי למשחק אחד, אבל לנינטנדו זה הכי מתאים,כי לפתח כל הזמן משחקים חדשים לוקח המון זמן
ויוצא שאין מה לשחק אצלם.

אם הגרפיקה נשארת אותו דבר וזה אותו מנוע, אני מניח שהפיתוח של שלבים חדשים ותוכן חדש יהיה מהיר בהרבה.

evilplate

New member
כן אחי אבל זה לא שלפתח שלבים ותוכן כל הזמן זה בחינם

זה אומר שאתה צריך להגדיל את הצוות כדי שחלק ימשיך לעשות את זה בעוד שהחלק האחר עובד על ההמשך...
&nbsp
אבל כן זה באמת פורמט שמתאים להם בסכ״ה, הרי ברור שבמוקדם או במאוחר היובש יבוא כולנו יודעים את זה, אי אפשר להמנע מתקופות יובש ללא צד ג׳ גם אם במקרה יש לך את הצד א׳ הכי טוב בעולם.

אתה צודק, אבל זה עדיין נראה כמו פחות עבודה ממנוע חדש

מערכות גיימפלי חדשות וכו' אולי אני טועה אבל נשמע הגיוני שלהשתמש בנכסים ומנוע קיימים יהיה יותר זול.

יש גם את הקטע של הattach rate ואת העובדה שלרוב המשכים הרבה פעמים מאבדים חצי מהקהל של המשחק המקורי,זה קורה אפילו אצל נינטנדו שיש למשחקים שלה attach rate גבוה מהממוצע.עדיין יש ירידה חדה גם אצלם.

נראה לי שלהמשיך ליצור תוכן למשחקים הקיימים שלהם ולמכור את התוכן החדש במחיר מופחת של 20-30 $ דולר(או כסף וירטואלי לחלק מהתוכן בנוסף)

יעבוד יותר טוב במקרה שלהם אחי.

למעלה