הקרדיטים שלנווו

ייששש!! לגבי הטבעות..

הן נקנו בעפולה, בחנות שמשפחתי קונה ממנה זה שנים. "תכשיטי שלום". הטבעת שלי היתה צריכה הקטנה ושלו היתה צריכה הגדלה. לאחר התיקון הטבעת שלי היתה צריכה גם איזה חידוש בעיטורים שהיו מעט לא ברורים ומטושטשים, וגם התיקון הזה נעשה ללא בעיה מצידם. (תיקון שכלל הכנת טבעת חדשה).

כניסה לחופה + שירים

מצורפת תמונה מהכניסה לחופה.. רגע ספונטני..

ולשירים:
שיר כניסה לחופה.. שנשמר בסוד מדינה עד לרגע האמת (והשתדלנו מאוד להיות מקוריים). שיר שאני מאוד אוהבת.. וחיבור בין הטעם שלי לבין הטעם של שי
"לו יהיה"- יוסי פרץ תנו שמיעה, השם של הזמר מטעה!
[URL]http://www.youtube.com/watch?v=H2McORZ0o34[/URL]

שיר שבירת הכוס: לא מקורי בעליל אבל משעשע ביותר "אם זה טוב ואם זה רע אין כבר דרך חזרה"

שיר סלואו: אהבתיה- שלמה ארצי אבל ללא מילים, בניגון סקסופון- יצא מדהים..

שושביניםם

אחותי.. ואח של שי! שניהם בני אותו הגיל. אחותי פיזרה עלי וורדים מבד. ואח של שי. החזיר את כרית הטבעות. כרית שעליה רקומים שמותינו ותאריך החתונה.

הרב

ברוך ברנר- אליו הגענו דרך אמא של שי. שראתה אותו באחת מהחתונות שהייתה בהם, ומאז חלמה שיחתן גם אותנו. ברוך הוא בן אדם מיוחד. רב אורטודוקסי עם אישור מהרבנות לחתן והכל.. הוא הפך את החתונה שלנו לרוחנית וגרם לכל הקהל להזדהות. הוא שר והביא איתו לחפה גיטרה. הקול שלו והנגינה שלו היו משהו מיוחד.. באמת הרגשנו הרגשת קדושה.
קראתי עליו במיט מיט ובעוד אתרים ויש עליו המון בירוקות טובות.. הוא קליל ובכלל למד משחק ואפילו שיחק בכמה סרטים ישראליים.

הוא אומנם לוקח יקר (2000 שח- מגיע מירושליים). אבל קיבלנו "אותו" במתנה מהוריו של שי.

בכל אופן קיבלנו מלא תגובות מאנשים- שחופה כזו הם עוד לא ראו. ושהיה ממש מרגש וקוסמי.

ממליצה בחום, אם לא בא לכם חופה רגילה של "חתן וברח".

הסלואו שלנו

טוב אז כמו שאמרתי קודם זה היה אהבתיה, בביצוע סקסופוניסט!
הסקסופוניסט הוא חבר טוב של שי, הוא ניגן לנו את כל הסלואו.

מצורפת תמונה שלנו ושלו מנגן.. זה היה פשוט חלומי!!

דיג'י

הדי ג'י שלנו היה ניר גולדמן המ ל ך !!! נפגשנו איתו כמה פעמים והוא ממש קרא אותנו ואת טעם המוזיקה שלנו כמו קוראת בכף היד!!
הוא זרם איתנו על הרבה שטויות כמו "ברבאבא" ו"שיר הטרטע" של קמודי סטור ועוד.. הרחבה היתה מלאה עד- 2:30 בלילה!!

היה ממש כיף.. ואפילו ניר אמר שהיתה לנו "החתונה הכייפית שלו להחודש" חחח....
מצורפת תמונה מהרחבה..

שטויות לרחבה

טוב אז קנינו המון שטויות לרחבה.
גיטרות מתנפחות, כתרים של נסיכות, חצוצרות מפלסטיק, שרשראות הוואי, שרשראות ניילון, שרשראות מנצנצות, כתרי סטיק לייט, מחושים, משקפים מפוספסים, בועות סבון ובטוח יש עוד דברים שאני לא זוכרת.

כולם התלהבו מזה נורא. ההורים שלי אמרו שהם ראו אנשים יוצאים עם שקיות מלאות בקשקושים הביתה.

חולקו גם ארטיקים שהיו ממש במקום ומרעננים.

הכנתי גם סלסלאות לשירותים. לא הספקתי לצלם =( אבל באמת שקיבלתי המון מחמאות על החשיבה ווהרעיון המוצלח. כמובן שבסוך הערב הן חוסלו ולא נשאר דבר. =)

בתור מתנות לאורחים היו מגנטים. אנשים אוהבים את זה אין מה לעשות, זו מזכרת יפה ופשוטה!

אז ככה:

בסלסלה של הבנים לא היה יותר מידי: פלסטרים, דאודורנטים, מנטוס, מסטיקים ומגבונים

בסלסילה של הבנות: פלסטרים, מקלות אוזניים, מגבונים, דאודורנטים, סיכות לראש משני הסוגים, גומיות לשיער, פדים, עיפרון שחור לעיניים, ליפ גלוס בשתי גוונים, רימל, מנטוס, מסטיקים ויכול להיות שעוד שכחתי...

את הקישקושים לרחבה, קניתי בחנות - בעצם זו רשת שמפוזרת בארץ בשם "משו" כל דבר בשקל כל פעם קניתי מעט יש בעפולה ואני יודעת שיש גם ברמלה ליד השוק. גיטרות מתנפחות, שרשראות זוהרות, חצוצרות, כתרים, משקפיים וכו...

למעלה