הקרדיטים שלנווו

הקרדיטים שלנווו

טוב ההחלטה לפרסם אותם ברגע זה היא ספונטנית מקווה שלא אשכח כלום... ושהכל יהיה לפי סדר הגיוני. =)

תהנו =)

מי אנחנו??

טוב אז אני שירן והוא שי שנינו ילידי 86. הכרנו לפני שמונה שנים, כאן בתפוז!! בפורום שמיניסטים. היינו חברה מאוד מגובשים בפורום ונהגנו להיפגש הרבה בחופשות מהלימודים..
גם שי הצטרף לפורום.. ושם הכרנו במפגשים בגני יהושוע
(גם החברה מהפורום היו בחתונה
)
אנחנו גרים בעמק יזרעאל. ושנינו עובדים בחינוך הבלתי פורמלי.

אנחנו אוהבים מאוד לטייל, מוזיקה ישראלית וסרטים מצויירים!!

Pixelss

New member
ואוו איזה מרגש

זה מקסים שבחתונה שלכם היו חברה מהפורום שבו הכרתם לפני שמונה שנים!

אגב גם לי בחתונה יהיו כמה חברה שהכרתי דרך תפוז

ה ה צ ע ה

טוב, אז יש לנו קטע כזה שאנחנו מגיעים למקום עם הרבה חנויות אנחנו מתפצלים ומחלטים מראש שכל אחד קונה לשני X הפתעות (בדגש על הפתעות פיציפקסים כאלה) ואז בערב יושבים ביחד ומוצאים דבר דבר, אם קרה ששנינו קנינו אחד לשניה דבר זהה אז שותים צייסר! טוב נו מן קטע כזה..
היינו בבית מלון ויצאנו בערב והחלטנו לעשות את זה..
רק שהפעם שי רימה ובסוף הוציא הפתעה אחת יותר ממה שקבענו (שמסתבר שהביא מבעוד מועד).

את הטבעת הוא בחר ביחד עם אחי, יש לציין שקלעו לטעם ולמידה המדוייקת!!

ההזמנות

היה לי ברור שאת ההזמנה שלי אני מעצבת לבד!! אני חולה על הדברים האלה.. וכל כך חיכיתי לזה.. התחלתי לשוטט ברשת ובאתרים של הזמנות כדי לקבל רעיונות..
עד שנכנסתי ל"טרנדי דיזיין" ופשוט נמסתי! אהבה ממבט ראשון! החלטתי ישר שאני לא מנסה לעשות משהו כמו ושאני הולכת על זה!!
אומנם המחיר מעט יקר יותר מהשאר אבל באמת ששווה!! קיבלתי מלא מחמאות על ההזמנה שהיא יפה מאוד ומיוחדת..

והנה היא כאן לפניכם..

nino15

New member
הזמנות מהממות!

רק מציעה לך לצנזר טלפונים ושמות משפחה...

elin86

New member
מהממם!!! אתה לא מבינה

ראיתי את ההזמנה הזאת בשיטוטים שלי.. ושמרתי אותה.. לצערי כשהגיע הזמן לבחור לא הצלחתי להבין מאיפה היא הגיעה ודי התבאסתי..
איזה יפה זה.. והטקסטורה גם מיודת נכון?

כן יש לנו כל מיני סוגי נייר.

בחרנו נייר נטול עץ שהפך את זה למיוחד יותר =)

למעלה