הקרדיטים שלנווו

איפור ושיער

טוב אז אל המאפרת ומעצבת השיער שלי הגעתי דרך סלון הכלות, הכלל כלול בעסקת חבילה. דבר שלא הצריך ממני חיפושים מיותרים.
מאפרת : נופר דדון מעצבת שיער: נופר דדון כן כן אותה אחת מוכשרת בטירוף, שהפכה אותי לערב אחד קסום .. לנסיכה מהאגדות (לפחות בעיני שי
)

ה ש מ ל ה!

את סלון הכלות שלי בחרתי בהמלצת חברה שהתחתנה חצי שנה לפני. "דפנה ליהוד" בעפולה. הגעתי לסלון אחרי שקבעתי פגישה כמובן. דפנה החלה להציג בפני שמלות..
סגנון השמלה הראשונה שהיא בחרה עבורי.. הוא הסגנון שאותו בחרתי בסופו של דבר, היא קלעה בדיוק וידעה להתאים לי את השמלה הכי יפה והכי מחמיאה.
יהיו עוד תמונות של השמלה תוך כדי..

ד.א
גם את התכשיטים קיבלתי מהסלון =) (גם את הזר, קישוט רכב, ציפורניים, חליפת חתן, שמלה לשושבינה, ואיפור תסרוקת ושמלה לאמא)

hp1986

New member
את נראית מקסים~

רואים את ההתרגשות בהבעת פנים שלך :)

elin86

New member
מה היא עשתה לך בשיער? זה תוספת

החלק העליון?פיזרת בהמשך?

כן היו לי מעט תוספות..

התסרוקת נשארה כמו שהיא... לא פיזרתי.. זה החזיק מעמד כל הערב.. =)

חתניקו

כאמור גם את חליפת החתן קיבלנו בעסקה של סלון הכלות. בחרנו את הבד, הצבע, המידה היה הכל מהכל, ומה שלא היה היא הזמינה עבורנו

המפגששששש

אני לא יודעת אם זה נהוג בדרך כלל, אבל המפגש היה ממש מרגש. החתן ירד וחיכה לי למטה עם אחי. ואני הייתי מאחורי ווילון לבן.
דפנה שמה ברקע שיר חמוד שלא הכרתי לפני ("להינשא הלילה" נדמה לי של חגית יאסו מכוכב נולד). ואז ברגע מסויים בשיר היא קראה לי לצאת..
לא יודעת אם השיר הזה היה מרגש אותי אם הייתי שומעת אותו סתם ככה, אבל באותה סיטואציה, והציפיה למפגש הזה איתו.. זה היה ממש מרגש.. ואפילו שייקה שלי הזיל דמעה.

hp1986

New member
וואו!! איזה מתוקים

ממש מרגש

שיהיה לכם המון בהצלחה :)
הסיפור שלכם מקסים!

למעלה