מה החלק האהוב עליכם ביותר בהכנת הקוספליי?

מה החלק האהוב עליכם ביותר בהכנת הקוספליי?

ומה החלק השנוא ביותר?

(פורים מתקרב, ואני בטוחה שכל מי שעובד על קוספליי נזכר בדיוק כמה הוא אוהב/שונא קטעים מסויימים בהכנת הקוספליי
)

Winged Serpent

New member
זה די קל

האהוב? העבודה עצמה. כל הגזירה/חיתוך/שיוף/ניסור/קידוח/הדבקה/הלחמה/צביעה האלה הם עבודה די כיפית.

השנוא? להכריח את עצמי להתחיל לעבוד ;_;
זה בעיקר כשאני יודע שיש לי עוד *טונה* עבודה לפני, אז לא משנה כמה מגניבה תהיה התוצאה, ממש קשה לי לגרום לעצמי להתחיל. זה גרם לי פעם להפסיק קוספליי אחרי האמצע ולחזור אליו רק אחרי שלוש שנים :x

innocence

New member
הלבישה - נחשב?

מה גם שלא תמיד.
אלוהים יודע למה אני ממשיכה עם התחביב הזה כי אני לא נהנית באף אחד מחלקי ההכנה, ולפעמים אפילו ללבוש אותם זה סיוט @_#

הממ

חלק אהוב: להכין פרופסים שאין להם מדריכים באינטרנט. לאלתר, לנסות לחשוב באיזה חומר זמין אפשר להשתמש. מתה על זה.

חלק שנוא: חשבתי להגיד שלתפור, אבל חשבתי על זה וזה לא מדוייק. לתפור אני אוהבת. מה שאני שונאת זה כשצריך לעשות החלטות בתפירה. איפה לחתוך את הבד, באיזה אורך לסיים את החולצה, להוסיף פסים/ציורים/אבנים/ווטאבר שאם תדביק עקום הלך עליך...
פיכסה.

WayToDawn

New member
שיואו גם אני

נתחיל מהשנוא כי וואלה בא לי.

חלק שנוא?ואוו. כנראה שלתפור. לא יודעת, יש משהו בקאט הזה של להעביר בד במכונה, או לשרטט גזרות שלרוב ממש מעייף אותי ופשוט אין לי כוח אליו.
אני גם נקרעת בין אהבה לשנאה לפרטים קטנים. מצד שני ממש מושך לי ובא לי לעשות דברים עם פרטים קטנים, מצד שני זה סיוט לעבוד עליהם.
אה ואני גם לא מחבבת להיזכר רטרואקטיבית בכל הדברים שיכולתי לעשות יותר טוב.

חלק אהוב
-לעצב פאות! [פאקינג כיף!]
-כשחלקים שאני עובדת עליהם מתחילים ללבוש צורה, להיראות כמו שהם צריכים וכמו שאני רוצה אותם ומתקדמים יפה.
-לא באמת, יש משהו מאוד מרגש וילדותי בלראות את הבגדים של דמות שאתה אוהב פתאום שוכבים לך ככה בבית. ומשהו הרבה יותר כשאתה מבין שוואלה אתה הכנת אותם.
-להתרוצץ בקוספליי ולעשות כיף [לפחות כשהוא מאפשר לך. כשזה לא כיף זה לא כיף]
-התמונות. אלוהים. התמונות האלה שיוצאות יפות ונהדרות ולרגע הכל בקוספליי נראה טוב.
-להוריד את הקוספליי בסוף היום. אין דבר מרגש יותר מהיכולת הפתאומית הזאת לשבת\להתכופף\ללכת נורמאלי\לנשום\להשתין\לאכול. יש בזה משהו ממש ממש נהדר.

Serf SaN

New member
החלק האהוב:

הציפייה עם חברים,
התכנון עם חברים,
התמונות.

החלק השנוא:
כמעט הכל בערך....

Stuchi

New member
פשיי, במיוחד בשבילי (NOT)

חלק אהוב: פרופס! או וואנבי פרופס, זה לגמרי ריפוי בעיסוק בשבילי.
וגם להכין נעליים! רק שאני צריכה להשתפר בזה ;w;...
וכמובן ללבוש הכל (אפילו שזה לוחץ\מכאיב\לא מאפשר לפעול נורמלי) ולהנות מהתמונות אח"כ כמו שני D:!

חלק שנוא: כשלא יוצא לי כמו שאני רוצה. זה משגע אותי ממש. נכון להרגע זה בתפירה, מאשימה גם את זה שאני עדיין חדשה בזה ומצפה מעצמי ליותר מידי |: .. מקווה שיישתנה בעתיד \:

למעלה