שרשור הכרות

sheffys1

New member
שרשור הכרות

נשמח להכיר אתכן (ואתכם) יותר טוב

ספרו לנו מעט עליכן או פשוט תשלימו (קחו את זה כהמלצה. ממש לא חובה לענות על כל הסעיפים):

שם?
מאיפה?
מה עושה?
גיל?
מתי התחלת לקנות ברשת?
למי קונה ברשת (לך, לבן/בת הזוג, לילדים, לחיית המחמד המשפחתית)?
אתרים אהובים? כל המרבה בלינקים, הרי זה משובח
כמה (בערך) מכלל קניות האופנה שלך מתבצע ברשת?
טיפ חשוב למתחילים?
קניות מוצלחות במיוחד שהיו לך? אפשר לצרף תמונה או לינק

רכישה גרועה שהיתה לך? גם כאן, תמונה זה מעולה...
פייפאל או כרטיס אשראי?

sheffys1

New member
יאללה, נצא לדרך

שם? שרון
מאיפה? גבעתיים
מה עושה? כותבת תזה לתואר דוקטור ומחפשת עבודה
גיל? 35
מתי התחלת לקנות ברשת? לפני 3 או 4 שנים. לא זוכרת. כשהתחלתי לכתוב באופן קבוע ב"אפנת נשים"
למי קונה ברשת (לך, לבן/בת הזוג, לילדים, לחיית המחמד המשפחתית)? בינתיים לעצמי ולילדים. מנסה לגרור גם את בעלי
הכלב זכה במעיל גשם מהרשת. מעבר לזה הוא לא ממש צרכן אופנה.

אתרים אהובים? אסוס, נקסט, שלומית אופיר
כמה (בערך) מכלל קניות האופנה שלך מתבצע ברשת? בערך חצי
טיפ חשוב למתחילים? לא לפחד. להתחיל מאתרים גדולים ואמינים. לקנות משהו קטן. תופרת זו לא מילה גסה - תיקונים קטנים כמו הצרה קטנה או קיצור זה מחיר קטן לשלם על פריט טוב. לא להסס להחזיר!!!
קניות מוצלחות במיוחד שהיו לך? אפשר לצרף תמונה או לינק המון חצאיות צבעוניות מאסוס. מכנסיים בצבע בורדו שנהיו הצלחה היסטרית (מצרפת קישור)
רכישה גרועה שהיתה לך? גם כאן, תמונה זה מעולה... שמלת ג'ינס שנורא רציתי, היתה חסרה במלאי, ארבתי למידתי, ואז גיליתי שכל קשר בין המידה למציאות הוא מקרי בהחלט. הייתי צריכה לפחות 2 מידות יותר
פייפאל או כרטיס אשראי? פייפאל היכן שניתן, כמובן

הנני

שם?
קרן

מאיפה?
גבעתיים

מה עושה?
הייטק וזה.

גיל?
43

מתי התחלת לקנות ברשת?
2010. קניתי לבת שלי תלבושת הראג'וקו מהממת. כבתולת קניות עשיתי כל טעות אפשרית כולל להזמין מידה לא נכונה מה שגרר התכתבות עניפה עם מוכר סיני שגרם לי לתלוש את שערות הראש בסירוב שלו להבין מה אני רוצה ממנו. אבל סוף טוב הכל טוב, הגיעה התלבושת (במידה המתאימה! מה שלחלוטין גובל בנס אלוהי) ושאר עלילותי מאז כתובות בספר דברי הימים של חברת האשראי.

למי קונה ברשת (לך, לבן/בת הזוג, לילדים, לחיית המחמד המשפחתית)?
לי בעיקר. מעט לגדולה - כשאני מוצאת פריט שהוא לגמרי "היא". מעט יותר לקטנה (=אם אני מוצאת פריט שיש עליו הדפס של סוס).

אתרים אהובים? כל המרבה בלינקים, הרי זה משובח
מודקלות'. ללא כל עוררין. אני ממש מחכה לשבע בערב (שעוננו) כדי שסקציית new arrivals תתעדכן.
מדי כמה ימים בודקת את אסוס ואת המוכרים המועדיפים עליי באיביי.

100%. איבדתי את הסבלנות לחנויות פיזיות.

טיפ חשוב למתחילים?
לא להתיאש. זה לוקח זמן ללמוד לקנות על "עיוור". להתמקד באתרים שמדיניות ההחזרה שלהם פשוטה וברורה.

קניות מוצלחות במיוחד שהיו לך? אפשר לצרף תמונה או לינק

פייפאל או כרטיס אשראי?
מעדיפה פייפאל אבל לא נבהלת משימוש באשראי.

מאוד מזדהה עם אובדן הסבלנות

תמיד צפוף, חם ולא נעים לי בתאי המדידה, אני מרגישה שאני קונה בלחץ, אני עייפה, וחבל לי על הזמן...

דרדסית85

New member
גם אני

שם? אורטל
מאיפה? באר שבע
מה עושה? מהנדסת כימית
גיל? 29
מתי התחלת לקנות ברשת? באפריל לפני שנתיים (לא שאני סופרת
)
למי קונה ברשת (לך, לבן/בת הזוג, לילדים, לחיית המחמד המשפחתית)? 99% לי-אופנה וטיפוח,לבן זוג מידי פעם חלקי רכב שונים ומשונים
אתרים אהובים? כל המרבה בלינקים, הרי זה משובח- איביי בריטניה-אני שבוייה של טופשופ,זה כמו קסטרו אצלם,כל כך זול. אני בדר"כ קונה ממוכרות "פרטיות",כלומר בגדי יד שניה שהן לא רוצות יותר,מרגיש לי אקולוגי,ומשכנעת אותן ברוב חן לשלוח לישראל.למי שרוצה פרטים,אמסור בשמחה.
כמה (בערך) מכלל קניות האופנה שלך מתבצע ברשת? כמעט הכל.אני לא זוכרת מתי הפעם האחרונה שקניתי משהו בלייב. מאז שגיליתי את הקניות ברשת,כבר לא כ"כ כיף לי לבקר בקניון כמו פעם.
בנוסף אני גם מוכרת בעצמי

טיפ חשוב למתחילים? להבין שתמיד קיים סיכון,ושיהיו פריטים שתתאכזבו מהם.זה משתפר עם הזמן,כשמפתחים אינטואיציה ונסיון
קניות מוצלחות במיוחד שהיו לך? אפשר לצרף תמונה או לינק שמלת כלה! באיביי! 640 ש"ח כולל משלוח
פייפאל או כרטיס אשראי? פייפאל בלבד.

sheffys1

New member
שמלת כלה באיביי זה וואחד סיכון

רוצה להרחיב קצת? להביא בתמונה אולי?

יעלעל

New member
שלום שלום

איזה כיף להכיר. היום בדיוק התקבלו אצלי חבילות של דברים שרכשתי מארה"ב ואני מרגישה כאילו סנטה קלאוס הגיע (כן, יודעת שזו לא העונה וגם לא בדיוק הדת הנכונה אבל ככה הרגיש לי). קיבלתי בגדים שניקנו באולד נייבי, תחתונים מוויקטוריה ומוצרים למטבח מאמזון. כיף גדול.
שם - יעל
מאיפה - מהדרום
מה עושה - עצמאית, מגדלת ילדים
גיל - 49
מתי התחלת לקנות ברשת - אה... לא זוכרת.
למי קונה ברשת (לך, לבן/בת הזוג, לילדים, לחיית המחמד המשפחתית) - לכל מי שצריך ורוצה. עכשיו הקניה למשל הייתה בעיקר לבן הזוג, קצת לילדים וקצת לי. מוצרי המטבח לי. (וניל, מייפל, פירות מיובשים בהקפאה)
אתרים אהובים? כל המרבה בלינקים, הרי זה משובח - אי ביי, אולד נייבי, מייסיס, אמזון. אלה האתרים בהם אני בעיקר רוכשת אבל עכשיו דרככם גיליתי עוד כמה.
טיפ חשוב למתחילים?
קניות מוצלחות במיוחד שהיו לך? אפשר לצרף תמונה או לינק - חולצות פולו לבן הזוג. ממש יפות.
רכישה גרועה שהיתה לך - מסגרת למשקפיים. האמת שידעתי שהיא לא תהיה מוצלחת ועלתה ממש פרוטות אבל קצת התאכזבתי שאכן לא טובה לי.
פייפאל או כרטיס אשראי- מעדיפה פייפאל אבל גם כרטיס האשראי עובד.

תודה על המידע. כיף

דרדסית85

New member
מאיפה באמת בטוח לרכוש מוצרי אוכל?

אני חולמת על תמצית ווניל ממש טובה,תבלינים מיוחדים,אבל חוששת לרכוש מאיביי.יש אתרים מומלצים?

יעלעל

New member
אפשר

אני רכשתי באמזון ובעבר ב IHERB
אבל אני קונה ושולחת לכתובת בארה"ב ומשם שולחים לי לארץ. זאת בחורה ממש נחמדה והיא שולחת לי במשלוח יחסית לא יקר.
יש להם גם מדי פעם משלוחים ימיים שאז המחירים יותר זולים משמעותית - כדאי למי ששולח דברים כבדים.
יתרון נוסף לשלוח דרכם, לדעתי, לא לוקחים מראש מיסים. ואז או שתופסים את המשלוח שלך או שלא. חנויות בדרך כלל משקללות את המיסים מראש.
המייל שלהם הוא זה
[email protected]
שולחים אליהם מייל, הם שולחים את פרטי ההתקשרות במייל. בכל פעם שאני מזמינה, אני שולחת את מייל האישור אליהם, כשהדברים מגיעים הם אורזים מחדש, מציעים הצעות למשלוח, אני משלמת להם בפייפאל וזהו. אחלה דבר.
אגב, אם מישהו מחליט לעבוד איתם, אשמח אם תגידו שקיבלתם את המייל ממני, כך אקבל 20% הנחה על המשלוח הבא שלי. אבל כמובן שלא חייבים... סתם יהיה נחמד.
נזכרתי עכשיו שגם קניתי דברים בטארגט ושלחתי דרכה, זה הגיע מעולה.

אני קונה vitacost.com

כיוון שאני שומרת כשרות, ויש להם מגוון מוצרים עם כשרות! כיף גדול!

אני קונה שם אבקת אפיה ללא אלומיניום ברבע מחיר מאשר פה בארץ, ויש גם תמצית וניל.

הו! איך תמצית הוניל?

גם לי יש קצת מחסום נפשי לגבי קניית מזון אונליין, אבל נורא מתחשק לי להזמין דברים איכותיים מפנקים כאלה (חובבת אפייה).

את תמצית הווניל טרם ניסיתי,

אבל את אבקת האפיה כן - אותה חברה שמוכרים בניצת הדובדבן - ממש אחלה!
http://www.vitacost.com/rumford-baking-powder-canisters

עוד דברי מאכל שקניתי לילדים, סוכריות אורגניות:
http://www.vitacost.com/yummy-earth-organic-lollipops-assorted-3-oz
הם גם טעימים!

קניתי גם תוספי מזון לי ולבעלי (Q10, ויטמין B12 לבליעה, ויטמין D שאני נותנת לכולם מהקטן עד לגדולה),
בסל הקניות שלי מחכה גם חמאת גי לבתי שלא יכולה לעכל לקטוז (זו חמאה ללא לקטוז) אז מאוד סקרנית לנסות,
המשלוח מגיע יחסית מהר אז אני לא חוששת לאכול, מצד שני אני לא ארביץ שם קניה :)

רוב הקניות שלי אחרי המלצות בקבוצת הפייסבוק, יש שם ממש אחוות קונות:
https://www.facebook.com/groups/vita.iherb.israel/

יעלעל

New member
בלי לקטוז

אפשר להשתמש בשמן קוקוס שהוא גם בריא מאוד. אפשר כמובן לקנות גם בארץ. אני משתמשת הרבה בשמן קוקוס להכנת מאכלים לבני נטול הלקטוז וגם כשצריך מאכלים פרווה - לא אוהבת להשתמש במרגרינה.

יעלעל

New member
שומרת בחוץ ובמקרר

בחוץ שומרת את הרוב, גם אם זה נוזל, זה עדין שמן במקום חמאה (אגב, יש עוגות שאפשר גם להחליף בסתם שמן ויש מקרים שאפשר להחליף את רוב השומן ברסק תפוחים). ניסיתי להשתמש בשמן קוקוס למשל בעוגיות שוקולד צ'יפס, (שמתי 80% מהכמות שצריך) ויצא ממש טעים. מבחינת מרקם - אותו הדבר. אני מניחה שבעוגיות פריכות שהבסיס שלהן חמאה זה שונה (לא ניסיתי) אבל גם גי יהיה שונה ולהבנתי גי הרבה פחות בריא משמן קוקוס.
שומרת קצת שמן קוקוס במקרר למקרים של כוויות, של רצון לשמן את הידיים או הפנים במשהו דמוי קרם לחות, כשזה קר, זה ממש אחלה.

vg04285

New member
זה מאוד תלוי בסוג הכבישה וכל מיני עיבודים

של השמן ועוד כל מיני דברים. בדקתי על הנושא, אבל רוב המידע נשכח.
בכל מקרה יש שמני קוקוס עם טמפ' התכה שקרובה לטמפ' החדר. אז מחוץ למקרר הם עלולים להיות משחתיים, נוזליים או מוצקים, ולפעמים חלק מוצק וחלק נוזלי. כנראה תלוי בהבדלים של מעלות בודדות.

זה דווקא די חמאתי להפוך לנוזל בטמפ חדר בקיץ.

למעלה