שרשור היכרות

Karma Police3

New member

שם טל
גיל 17
קוראת כרגע קריאה שניה של כל הסדרה - הגעתי לFSF
הגעתי לפה מ מהדיבורים בפורום דמדומים על הנושא. אני גאה לומר שהייתי שפנת הנסיונות של הפורום בקריאת הסדרה הזאת

כריסטיאן גריי מיי מאסטר אוף דה יוניברס - כן / לא / בארוררר הממממ כן.. למרות שאני חייבת להתוודות שבקריאה שניה לעיתים רחוקות הוא קצת מעצבן אותי.. כאילו תפסיק להגיד לה "come" כל הזמן היא תבין לבד שהיא צריכה להתלוות אלייך לאנשהו... אבל אולי זה היופי שבדמות שלו - הניגודים. כאילו זה מה שהופך אותה למציאותית יותר, כי אין אף בנאדם שאתה תסכים עם כל מה שהוא עושה אומר וחושב..
האם היית מכניסה בדסמ למערכת היחסים שלך? ועד לאיזו רמה נראה לי שכן.. אבל אולי בעתיד הקצת יותר רחוק חח [ראה ערך גיל: 17]
וגם אם כן אז רק קשירות למינהן ואולי קצת ספנקינג.
הארד לימיט (מה לא היית מוכנה לעשות) גאגינג הארד לימיטטט
SAFE WORD (איזה סייף וורד היית בוחרת? בעברית) פאקתעצורמהנראהלךשאתהעושהטמבל
שחקן לכריסטיאן מאט בומר
שחקנית לאנה לוסי גריפיתס
מצאתי סוף סוף שחקנית לאנה !!!!!!! היא בול לתפקיד!! היא משתתפת עכשיו בעונה החדשה של דם אמיתי ופתאום נזכרתי בה ושהיא מתאימה חח
אני אצרף תמונות שלה בהודעה מתחת
תמונה לבחירתך לא יודעת אם אתן מכירות את הקטע הזה עם השיר הזה אבל כל האינטרנט צוחק על זה...

TheSnowQueen

New member
ואווו יפה! אני בקרוב אעביר לפה גם את

השרשור הצעת שחקנים ותוכלי להוסיף אותה.. נמשיך בבחירת שחקנים

וחחחחחחחחחחחחח אהבתי את הסייף וורד

עונה נה נה ועפה ללמוד

שם דנה

גיל 24
קוראת כרגע סיימתי כבר הכל
מתכננת קריאה שניה אחרי המבחנים
בינתיים מתענגת לי פה ושם על פרק רנדומלי...

הגעתי לפה מ הקומונה

כריסטיאן גריי מיי מאסטר אוף דה יוניברס - כן / לא / בארוררר לא... נו מה נראה לכם?!?!

האם היית מכניסה בדסמ למערכת היחסים שלך? ועד לאיזו רמה היתי מכניסה קצת, זה סקסי בעיניי... אבל עדין לא עד רמה
של פליירום וכל זה... קצת קשירות פה ושם, אביזרים, משחקי תפקידים... לא יזיק

הארד לימיט (מה לא היית מוכנה לעשות) הבאט פלאג כמובן
ותכלס גם gagging.. לא בשבילי

SAFE WORD (איזה סייף וורד היית בוחרת? בעברית) פיפטיייייייי
למרות שזה לא בעברית חחחח...
שחקן לכריסטיאן אני היחידה פה שחושבת שאיאן ממש לא מתאים???? מה יש לכן ממנו אוףףףף.... הכריסטיאן שלי-
למרות שאין ממש כזה אבל אם כבר הכי קרוב לדמיון שלי- הוא צ'ייס קרופורד יאייייי

תמונה 1 שלו- http://images2.fanpop.com/images/photos/7900000/Chace-Crawford-chace-crawford-7987618-1280-1024.jpg
תמונה 2 אהאהאהאהא עיניים אפורות.. שיער בצבע "נחושת" כמו בתיאור בספר- http://topnews.in/light/files/Chace-Crawford-03.jpg
שחקנית לאנה אין לי ממש שחקנית שדומה לדמיון שלי
נלך על אלקסנדרה מהלוגו...
תמונה לבחירתך

deathly hallows

New member
עונה נה נה נה

שם דיאנה.
גיל 30 :/
קוראת כרגע את הספר השני עמוד 300
הגעתי לפה מ- פורום דמדומים/ קומונה
כריסטיאן גריי מיי מאסטר אוף דה יוניברס - כן / לא / בארוררר - המממ האמת? לא, לא SMITTEN BY HIM מחבבת אותו בהחלט אבל מאסטר אוף דה יוניברס? עדיין אדוארד... סורי...
האם היית מכניסה בדסמ למערכת היחסים שלך? ועד לאיזו רמה. ואי ברמה הבסיסית ביותר משחקי תפקידים קשירה וזהו נראה לי. חחח
הארד לימיט (מה לא היית מוכנה לעשות) כל מה שקשור לבאט פלאג ולאיזור הזה חחח.
SAFE WORD (איזה סייף וורד היית בוחרת? בעברית) די!!!!!!!!!!
שחקן לכריסטיאן- איאן איאן איאן איאן!!!!!
שחקנית לאנה- אלכסיס בלדל (רורי מגילמור גירלס)
תמונה לבחירתך -חחחחחחחחחחחח

** ניתן להדגיש את השאלות באתר http://on.liorshemesh.com/mo/2.0/ העתקה לשם ולחיצה על האח הגדול **

TheSnowQueen

New member
יאיי אהבתי את התמונה! *נשמר*

ואממ אני מוכנה לקבל את זה שאת טים אדוארד...
הרי משם באנו

אבל אני לנצח טים גריי

הוו שאלון מעולה!! היוש ושלום לכולן!

שם: דניאל

קוראת כרגע: FSD, אתמול סיימתי את פרק 11
הגעתי לפה מ: פורום דמדומים שגידל את המנהלת והאדמדמות כאן

כריסטיאן גריי מיי מאסטר אוף דה יוניברס - כן / לא / בארוררר גרררר. לגמרי בארור.
האם היית מכניסה בדסמ למערכת היחסים שלך? ועד לאיזו רמה ברמה מאוד נמוכה אולי... יש לי סף כאב ממש ממש נמוך

הארד לימיט (מה לא היית מוכנה לעשות) אני חושבת שהייתי זורמת עם אנה, כל עניין הפיסטינג והמצבטי פטמות ואיברי מין נשמע לי מזוויע. אבל אני מודה שיש כמה דברים שהיא הסכימה לעשות שאני לא הייתי זורמת עליהם

SAFE WORD (איזה סייף וורד היית בוחרת? בעברית) קוגל. זה מרגיש לי מאוד בטוח, ולא סביר שזה יעלה סתם ככה בלי קשר

שחקן לכריסטיאן אני ממש מתקשה עם זה!! אני מדינה את המשיכה של כולן לאיאן כי הוא נוטף מין, אבל בדמיון שלי, כריסטיאן דווקא נראה יותר כמו השחקן של קלאוס מיומני הערפד, ג'וסף מורגן.
שחקנית לאנה: אפילו יותר קשה. אני קצת מדמיינת את קירסטן סטיוארט שם... או אמה סטון עם שיער חום...לא יודעת. בכל מקרה, אני עדיין מתקשה להבין איך יצלמו את זה כסרט שהוא לא פורנו... ונראה לי שיהיה ממש טוב אם בני זוג אמיתייים יגלמו אותם. יש שם כמה דבריםשיהיו הרבה יותר מוצלחים אם אנשים שמקיימים יחסי מין במציאות יגלמו אותם

תמונה לבחירתך ג'וזף מורגן בתמונה מאוד כריסטיאנית
לא מצאתי תמונה טובה שלי בלי חולצה, אבל הוא סקסי אש.

ורדונה2

New member
באמת??

בתור מישהי שראתה TVD- הוא יותר מדי "קלאוס" בראש שלי כבר... לא מתלבש לי על איאן. למרות שכביכול הוא "באד בוי עם צד רך"... עדיין הוא לא יושב לי עליו (אשכנזי מדי, נראה לי...)

Karma Police3

New member
הדבר היחיד שאולי מפריע לי לדמיין אותו

ככריסטיאן זה המבטא הבריטי הכבד שלו מTVD...

איאן מדליק אותי פי אלף...

אבל ג'וסף הרבה יותר עושה לי וייב של כריסטיאן

הוווו תודה לאל!!! סוף סוך מישהי שלא ישר

קופצת וצורחת איאן!!!!! you go girlllllll

ואהבתי את הכריסטיאן שלך
אבל את צ'ייס שלי יותר

TheSnowQueen

New member
ואווו עכשיו שאת אומרת... הוא לא רע ..

אינ לא חושבת שהוא היה הבחירה הראשונה שלי.. אבל בהחלט יכול להתאים.
ואמה סטון
לא יודעת אם לתפקיד הזה.. אבל בהחלט הייתי דוחפת אותה לסרט.. אפילו בתור עציץ

דמייני אותה עם שיער חום, אני לגמרי רואה את זה

באופי היא לגמרי יכולה to pull it off...

TheSnowQueen

New member
*מדמיינת* לא יודעת...

היא מהממת! אבל אני לא בטוחה שהיא תגרום לי להאמין בקטעים הדרמטיים.. או שפשוט לא ככה דמיינתי אותה...

D e l i l a h

New member
היי..

אני קוראת סמויה . אבל החלטתי לענות בכל זאת.

שם : טל
קוראת כרגע: סיימתי הרגע את הראשון
הגעתי לפה מ: הפרסומת של תפוז בפורום יומני הערפד
כריסטיאן גריי מיי מאסטר אוף דה יוניברס - כן / לא / בארוררר אוי, ברור שכן.
האם היית מכניסה בדסמ למערכת היחסים שלך? ועד לאיזו רמה: אולי, טיפה, ברמה ממש ממש נמוכה.. סף הכאב שלי נמוך ביותר
הארד לימיט (מה לא היית מוכנה לעשות): כאב חחחחח
SAFE WORD (איזה סייף וורד היית בוחרת? בעברית) די?
שחקן לכריסטיאן: איאן. ככל אני חושבת על זה יותר, ככה יותר מתאים לו. עם השיער הזה.. והפנים האלה.. והעיניים [האומנם לא אפורום אבל מהפנטות במיוחד] והחיוך. טוב בקיצור איאן. למרות שמאט בומר גם, אבל איאן יותר.
שחקנית לאנה: קשה לי למצוא.. ניסיתי לחשוב על זה ואולי אנ קנדריק? לא יודעת למה היא עלתה לי אבל היא נראית לי מתאימה. ביישנית ועדינה כזאת, ויפה בצורה פשוטה כזאת
תמונה לבחירתך : אם היה לי כח, אז איאן

למעלה