קצרים

Macphista

New member
אנחנו לא יודעים כל כך הרבה על האחרים

יש כמה תיאוריות שמבוססות על סיפורים ואגדות שסופרו לילדים עליהם, אבל אין באמת מידע קונקרטי.

אני חושבת שההודעה שלך קצת נעלמה כאן למטה אז אשרשר אותה לשרשור שעדיין קופץ ואולי מומחי התיאוריות יוכלו לעזור.

CallMeCavanaugh

New member
מה שנראה לי

בעיקרון ההלכים הלבנים הם אינטליגנטיים בזמן שהגופות שהוחיו מחדש הם סוג של זומבים. אני מעריך שהשלדים גם הם זומבים כאלה רק שהם מספיק עתיקים כדי שכל מה שיישאר הן עצמות.

אני יכול להרחיב טיפה בנושא על סמך דברים שנכתבו בספרים אבל לא הופיעו בסדרה אם את רוצה. זה לא הרבה מידע אבל זה בהחלט עלול להיות מידע קריטי כך שאולי עדיף שלא אספר ותהיה לך הפתעה בעוד 2-3 עונות. מצד שני, יכול להיות שגם לא תהיה הפתעה.

jess r

New member
ספיילר להנאתך

גם ככה ספיילרתי לעצמי חצי מהספרים (קשה לגלוש פה ולא להתפתות
).

CallMeCavanaugh

New member
אז ככה

בספרים סם וגילי לא מגיעים לחומה בכוחות עצמם ובראן לא מגיע למערה בכוחות עצמו. יש מישהו, לא ברור מי זה, שזוכה לכינוי Coldhands שמלווה אותם. לא רואים את העיניים שלו כך שלא ניתן לדעת בוודאות שהוא מהלך לבן, אבל הוא בהחלט עושה רושם כזה. כשהוא מביא אותם למערה הוא עוזב אותם כי בדיוק כמו השלדים שרדפו אחריהם, גם הוא לא יכול להיכנס פנימה.

נראה, אם כך, שההלכים הלבנים הם לא מכונות רצח חסרות בינה, והם אפילו לא רעים בהכרח. הרבה אנשים מאמינים שבעקבות העובדה שהסדרה הזאת היא ממש לא סדרת פנטזיה סטנדרטית, גם לא יהיה לה סוף סטנדרטי של הטובים מנצחים את הרעים אלא איזשהו סוג של שלום או הבנה בין ההלכים הלבנים ובני האדם.

ציון 91

New member
דעתי לגבי השלדים...

השלדים, או כפי שהם נקראים באגדות סקילטים/סקילטונים, הם פשוט סוג של זן נוסף מ"משפחת המתים".

כמו שלמשל במשחקי "הירוס OMM", יש שלד, זומבי (מקביל למהלך לבן), מומיה, דרקון-שלד, ערפד וכד', ככה גם לדעתי במשחכס.
הם פשוט עוד סוג של כוח אפל ב"טבע".
זה לאו דווקא אומר שהם כפופים למהלכים או אפילו שיש להם אינטרקציות כלשהן עימם.
וכמובן שהם לא מסוגלים להחיות אנשים.
יכול להיות שהם פשוט לא יכולים למות לגמרי, והם קמים לתחייה גם אם הרגו אותם מס' פעמים אחרי זמן מה.

CallMeCavanaugh

New member
לא רק תינוקות שהוקרבו

יש להלכים הלבנים דרכים להפוך בני אדם להלכים לבנים. למשל, יש אגדה על אדם שהתאהב בהלכת לבנה ואחרי ששכבו הוא הפך להלך לבן בעצמו.

אתה מדבר על מלך הלילה

ואם אני זוכר נכון, זה מוזכר כשבראן מהרהר בהיסטוריה המצמררת של מבצר הלילה. אבל לא זכור לי שהוא הפך לאחר.
אז הלכתי ובדקתי בספר. מופיע שם ש"כשנתן לה את זרעו, הוא נתן לה גם את נשמתו". שאני רואה בזה משהו דומה לביטוי "מכר את נשמתו לשטן". הוא לא הפך שד, הוא פשוט הצטרף למטרה שלה.
לאחר שהפילו אותו, התגלה ברשומות שהוא העלה קורבנות לאחרים. אם היה אחר, היה מעלה קורבנות לעצמו, ולא לאחרים אחרים (חביב, אה?).

וסתם שאלה... מה המקור לכך שההלכים הלבנים נוצרים מילדים שמקריבים להם? ואם ככה איך נוצר האחר הראשון? ולמה מליסנדרה אומרת שהם עשויים מקרח ושלג וקור?
אם המידע הזה מופיע בפרקים שפורסמו מתוך רוחות החורף, אני מעדיף שלא לקבל ספוילרים. אם זה מתוך מידע צדדי שמרטין נתן בבלוג שלו או משהו כזה, אשמח לקבל תשובה.

Macphista

New member
המידע מהסדרה...

בסוף הפרק השלישי או הרביעי של העונה האחרונה הייתה סצנה שזעזעה את כל הקוראים כי היא עוד לא התרחשה בספרים והיא נוגעת לאחרים.

היי!
יש לי שאלה בקשר לג'יימי וסרסיי...

עוד לא קראתי את הספרים, רק עכשיו הזמנתי אותם באנגלית אז כנראה שגם ייקח לי איזה 9 שנים לקרוא אותם
אז יש לי שאלה -
בספרים כתוב משהו על *איך* הם נהיו יחד? כי רוב האחים לא קמים בבוקר, מתאהבים ועושים סקס... חייב להיות איזשהו משהו, לא?
תודה!

israelmiv

New member
כן, מה שאני זוכר (אבל תזכור שאתה ביקשת)

כתוב שבתור ילדים כבר הם ראו את חייות המשק מזדווגות ומזה הם לקחו השראה.

מבחינה פסיכולוגית הם היו מאוד קשורים מאז שהם היו ילדים. ממש כמו בן אדם אחד.

למעלה