קצרים

שאלה בקשר לריקוד (עם
כמובן)

נזכרתי פתאום בפרק בו טיריון וחבורתו של אאגון מותקפים על ידי קבוצה של אנשים עם גרייסקייל. הם עוברים מתחת לגשר מסויים וניצלים ואז עוברים עוד פעם מתחת לאותו גשר בדיוק ומותקפים... מה הקטע?

jess r

New member
שאלה

השלדים שתוקפים את בראן וחבורתו אלו מהלכים לבנים?
ואם כבר אני פה - יש סוגים שונים של מהלכים לבנים? נניח כאלו שהומרו לאחר מותם וכאלו שהומרו בעודם בחיים, כמו התינוקות של קראסטר? יש ביניהם הבדל?

loveava

New member
שלום אכן עונה מדהימה נגמרה אבל שאלה חשובה

שימו לב לכתבה הבאה :
http://www.mako.co.il/culture-tv/wo...41006.htm?sCh=3d385dd2dd5d4110&pId=1758979194

בסוף הכתבה יש משה מוזר:
תכנית ההתנתקות
אחרי ארבע עונות והייפ שהצליח להגיע לרמות שאפילו ב-HBO לא הכירו, מגיעה "משחקי הכס" לתקופה קריטית. כשתשוב לעונה החמישית בעוד משהו כמו עשרה חודשים, החומרים הכתובים של ג'ורג' מרטין כבר לא יכתיבו את העניינים. אלא אם כן הספר השישי ימצא בדרך פלא את דרכו לחנויות במהלך התקופה הזו, אנחנו נכנסים לעידן שבו "משחקי הכס" הסדרה מנתקת את עצמה מ"משחקי הכס" הסיפור ויוצאת לסוג של דרך עצמאית. זה אומר שמעכשיו אף אחד כבר לא יוכל להסתכל עליכם בבוז ולחייך בממזריות כשתגידו משהו כמו: "נראה לי שרוב יהיה המלך בסוף", אבל גם שיוצרי הסדרה יצטרכו לעמוד בסטנדרטים הגבוהים שהעמידו הספרים. הנה טיפ קטן עלינו: כמה שיותר טיריון, יותר טוב.

למיטב ידיעתי הספר הרביעי לא הועבר במלואו לסדרה ובטח של החמשי, אז ככה שיש זמן לעבד את הספרים לסדרה עד שהספר השישי יצא ב-2015...ולאחר מכן עיבוד אליו, ולבסוף הספר השביעי.

השאלה היא הא זה נכ מה שכתבו בקישור ששלחתי כי לפי מה שנכתב כאן בפורום יש עוד שני ספרים לעבד, ראיתי חלק מהניתוח המעניין של hotspot 2010 וזה נשמע נהדר ומיוחד , אני מקווה שבאמת הם ילכו על מה שנאמר כאן בפורום ולא על מה שנאמר בכתבה ששלחתי, ויכול להיות בכלל שבכתבה ששלחתי לא מדייקים אפילו טועים.

אשמח לתשובה ותודה רבה!

CnY2

New member
ריקון סטארק? (נראה לי לא ספויילר)

פעם ראשונה שאני כותבת כאן, אז היי לכולם קודם כל

אני לא קוראת את הספרים (עדיין), רק צופה בסדרה
בפרק האחרון של עונה 4 פתאום שמתי לב שריקון לא קיים יותר
ולא זכור לי מה קרה לו
מישהו יכול להסביר לאן הוא נעלם?
וגם מתי הג'וג'ן הזה הצטרף לחבורה פתאום?
בכלל כל העלילה של בראן לא ברורה לי בכלל. נראה לי שחוץ מבראן והודור כל השחקנים שמסביבם הוחלפו 70 פעם.

Macphista

New member
בסדרה

ריקון ובראן נשארו הסטארקים היחידים בווינטרפל.
הודור נשא את בראן לכל מקום, אושה הפראית הייתה אסירה של הסטארקים שם אבל מהר מאוד הורידו לה את השלשלאות והיא הפכה למעין מטפלת של הילדים.
ת'יאון כבש את ווינטרפל ואושה הבריחה עם הודור את הילדים והזאבים שלהם.
הם התכוונו לברוח לחומה לג'ון סנואו.
בדרך הם נפגשו בג'וג'ן ומירה ריד.
בית ריד הוא בית נאמן לבית סטארק.
ג'וג'ן ראה בחזיונות שלו שהוא צריך לפגוש את בראן ולהוביל אותו לעורב עם שלוש העיניים שנמצא מעבר לחומה.
אושה לא הסכימה להמשיך מעבר לחומה והיא המשיכה רק עם ריקון לבית אומבר (אאל"ט) שגם הוא בית נאמן לסטארקים שם ריקון יוכל להתחבא.

וברוכה הבאה

CnY2

New member
תודה

את יודעת באיזה פרקים אני יכולה לראות את הקטע שהם פוגשים את מירה וג'וג'ן ואת הקטע שאושה וריקון מתפצלים מבראן ?

Macphista

New member
בגדול- מאקו טועים, חברי הפורום צודקים.

יש עוד הרבה מאוד חומר מהספרים עבור העונה הבאה, אבל פה ושם בטח יהיו חריגות.

israelmiv

New member
איך אפשר לטעות בדבר כזה?

אני לא מוצא מילה יותר טובה מ"נלעג".

SiriusBlack

New member
ריקון
בערך

פשוט נהפך לאחת הדמויות שמוזכרות מאשר נצפות.
הוא לא דמות POV, וגם אושה לא, לכן אלא אם הם נתקלים בדמות אחרת שיש לה POV לא נצפה בהם. ויש הרבה דמויות כאלה.

לשמוע עליהם זה משהו אחר...

ציון 91

New member
בלי להכיר טוב את הספרים ובלי לקרוא אותם..

אני כמעט בטוח שאפשר ליצור עוד לפחות 3-4 עונות איכותיות
מבלי להזדקק לספר השישי.

ובקשר לטיריון - אתה חושב שחוץ אולי מדאיינריז הוא הדמות
שקיבלה הכי יותר מידי זמן מסך? בסדרה שמתיימרת לרוץ
בלי הפסקה בלי להעניק טקסטים גם לדמויות הראויות להם
ביותר?

מתי עוד במהלך 4 העונות גם יחד קיבלנו מונולוג משעמם
שלא מוביל לכלום מדמות כלשהי על מישהו שאוהב לרצוח
חרקים עם אבן?

אבל

למה זה היה צריך לקרות פעמיים?
הם עברו מתחת לגשר פעם אחת. זה לא מספיק בשביל להראות את זה?

CallMeCavanaugh

New member
זה היה בערפל

היה מאוד לא ברור מה הולך שם. אולי זה היה קסם, אולי סתם שני גשרים דומים, אולי איזו מלכודת מתוחכמת.

Macphista

New member
ובכן, נושא מורכב

האחרים/white walkers נוצרים על ידי הקרבת התינוקות והפיכתם לכאלה.
כל האנשים שמתים והמהלכים הלבנים מעירים אותם כדי להצטרף אליהם ולהרוג עוד אנשים חיים (הם בעצם שפוטים שלהם בדיוק כמו הסוסים שהם מקימים לחיים) נקראים wights.
למיטב זכרוני בסדרה לא עמדו על ההבדל בצורה מפורשת.

jess r

New member
תודה

ומה ההבדל? ל"מקוריים" יש איזה רצון חופשי והשפוטים הם פשוט... שפוטים?

והשלדים שתקפו את בראן זה גם סוג של אחרים או זן שלישי כלשהו?

למעלה