שרשור בוקר ליום ה-19 בעיר 2025 |כסף

לטעמי אם הודיה לא בקטע של סיגל

קצת לא יפה כל ההתמרחות הזאת עליה..
היא יודעת שהיא גורמת לה לרצות אותה ולא תעשה שום צעד כלפיה

מורבידי

New member
נכון.. זה קצת טיזינג. ברור שזה חברי,

הודיה גם מאוד פלרטטנית בקטע נחמד והכל... ואוהבת את המגע והכל.. אבל כן , מהצד של סיגי זה בעייתי.. היא הייתה עליה ככה איזה 5 דקות

תכלס יש ביניהן חברות יפה. עם כל זה שאני רואה על סיגל שהיא בת זוג לא קלה, קנאית עצבנית , לא תמיד תנתח דברים נכון ותעלב מבת הזוג שלה הרבה.

queenjane

New member
אני מתחילה לחשוד שהודייה בעצמה קצת בי קיורייס זאת לא ממש התנ

התנהגות חרית הודייה יותר רגישה להתנהגות של סיגל וכשסיגל לא מתייחסת אליה היא נפגת אני חושבת שהודייה היא בי סקסואלית לרמה מסויימת

מורבידי

New member
ממ..לדעתי זה היה ברור בהתחלה שהודיה היא בי קיוריוס ומניח שהי

שהיו לה מפגשים עם אנשים מכל הסוגים גם בקטע חברתי וגם רומנטי. מתאימה לי לטייפ ולמה שהיא משדרת.

Glossy2

New member
נהיה מעניין פה

הכי מצחיק אם בסוף יתברר שנטע לא העבירה כסף לאף אחד.

מורבידי

New member
לגמרי. נטע הכי פוקר פייס. זה גאוני שבסוף הכל נהיה תלוי בה

אני עדיין מנסה לברר אם יש איזו שיחה שניתן להבין אם נתנה או לא .
תקשיבו יש מצב, אם היא לא הוציאה שקל, ונתנה לכולם להזיע ולהוציא 4000-5000 שקל על חברים שלהם... חח. היא יצאה גדולה. הגבירה עוד את הפער בינה לבינם. אבל זה לא מתאים לה, זה לא נטע.

לי יש תחושה שהיא נתנה 4,000 ש"ח לרומי

והעלתה אותה לסביבות ה-18,000 ובגלל זה כולם לחוצים כי הם חושבים שנתנה לסייף 7,000 ש"ח והעלתה אותו ל-18,000? קשה לי להאמין שהיא הוציאה 7,000 ש"ח בשביל להציל מישהו שהיא מכירה בקושי שבוע. יש כאן איזה תרגיל.
היא ממש פוקר פייס ואי אפשר לדעת מה היא באמת עשתה.
היא הרבה יותר חכמה ואסטרטגית ממה שהיא משדרת. כלפי חוץ היא משדרת
שבריריות ופגיעות (בוכה הרבה) וכאילו שיש לה בראש רק אהבה ופרחים וחברים,
אבל מתחת לכל זה מסתתרת בחורה מאוד מחושבת שיודעת טוב מאוד מה היא רוצה. כלפי חוץ משדרת מבולבלת, אבל בבפנוכו שלה מאוד מסודרת.

מורבידי

New member
תראי היא דיברה עם סייף על זה , הם התלבטו אתמול ותוך כדי

השיחה היא הבינה, זה נאמר בגלוי שאם היא נותנת לסייף , יש מצב שדודו הולך הבייתה. מה שנראה שהדליק אותה עוד יותר לתת לסייף. מצד שני סייף היה נאמן בקטע הזה ולא פיתח את השיחה, לא דחף אותה להפיל את דודו. לא אמר מילה בנושא.

Glossy2

New member
מהר מאוד תתחיל שם מלחמת השרדות

הם יתחילו להבין שצריך להוריד את המובילים מראש הטבלה וכולם יתחילו למסות את העשירים ככה שנטע תתחיל לחטוף.

מורבידי

New member
נטע, מהקבוצות כבר לא תקבל יותר במשימות את המקסימום

לא בקרוב. רק מהקהל בבית

tg151

Well-known member
היא אף פעם לא קיבלה סכומים גבוהים במשימות

הכי הרבה שהיא קיבלה הייתה פעם אחת 3,000. בשתי המשימות האחרות היא קיבלה 1,500

מורבידי

New member
נכון.. לגמרי. כוונתי הייתה שכעת בכלל אף אחד לא יעיז לתת לה

12 אלף גם כשיגיע לה...
הם לא רוצים שוב לראות את נטע בעמדת כוח כזו

Glossy2

New member
היא לא קיבלה את המקסימום במשימות

היא אפילו התלוננה על זה שבגלל שהיא בראש הטבלה, לא נותנים לה מספיק כסף במשימות. מה שהכי ישפיע על הטבלה זה המיסוי והתושבים יתחילו להשתמש בכלי הזה בכדי לנצח במשחק. עד עכשיו הם בחרו לפי מי שהם לא אוהבים אבל בוודאות זה יתחיל להשתנות מה שיגרום ליותר מתחים ושנאה בינהם. הרי אם נטע או הודיה פתאום ימוסו על ידי כמה תושבים, הן יכנסו לסרטים וינסו לנחש מי מיסה אותן. הפרנויה בעיר תעלה ויהיו המון מתחים. עכשיו הם עדיין בשלב ירח הדבש אבל המשחק יתחיל להיות מאוד אכזרי בקרוב.

מורבידי

New member
לדעתי היא בראש כי היא קיבלה 3 פעמים רצוף מהקהל

ולא מיסו אותה הרבה או בכלל וכו'.

tg151

Well-known member
אני רוצה שתיכנס/ייכנס מישהו שיהיה נגד לימור ודודו

אבל בפנים. שייצא עליהם ויפתח לכולם את העיניים לגבי מה שלימור עושה. אבל כמובן שההפקה תכניס מישהי/מישהו שיצטרף למחנה דודו.

מורבידי

New member
בול מה שרשמתי אתמול. זה יהיה הכי משמעותי, אם נכנס

מישהו שראה את התוכנית ונגד דודו.. אבל להפקה יש פה שיקולים, כרגע לאיזון אי אפשר להכניס עוד אחד נגד דודו.
מצד שני - משיקולי קהל זה יהיה פיצוץ . תרתי משמע.

למעלה