שרשור בוקר ליום ה-19 בעיר 2025 |כסף

לטובת מי שלא מעודכן - הנה עדכון חדש ליום ה-19 בעיר

https://www.mako.co.il/tv-2025/seas...3961006.htm?sCh=5938c0f6f1f88610&pId=25483675

"היום המתוח הביא איתו גם לא מעט מריבות ודרמות לעיר. לימור ניסתה לשבת לשיחה אישית עם שרי כדי לשפר את היחסים, אבל גילתה שמנואל הצטרפה ללא הזמנה. מהר מאוד השיחה הפכה לריב סוער בין לימור ומנואל, והצעקות הגיעו עד לבית הקפה. גם היחסים בין דודו ורומי לא בדיוק הסתדרו בימים האחרונים, והיא מרגישה מתסוכלת: "איך גבר בן 42 יכול להתייחס ככה לילדה בת 20? אני אענה לו בקול רם שכולם ישמעו"."

כן, ביום ה-19 יש סיכום של היום שעבר... לא יכול להיות סיכום

של היום כי הוא עדיין לא הסתיים.

tg151

Well-known member
מדהים איזה הבדלים בימים

כנראה שזה באמת התכנית שלא מושכת צופים. כי אתמול ארץ נהדרת מקבלת 18.9% רייטינג בעוד האח הגדול עם משדר הדחה כפול מקבל רק 15.9%. זה באמת אומר שהבעיה היא 2025 ולא מה משודר נגדה שיותר חזק ממנה. זה פשוט 2025 שלא מושך צופים. מה יהיה? מעניין אם היום הם יודיעו על איזשהו שינוי בתכנית או הוספה של משהו חדש... קראתי שהם מחפשים להכניס מפורסמים לתכנית.

זה ברור שזה בגלל התוכנית עצמה ולא בגלל מי שעומד מולה

כנראה שהיא לא זכתה לחשיפה גדולה, או מה שנחשב כבאזזז גדול, לא היה כזה גדול, כי אני לא מכירה אף אחד בסביבתי הקרובה שיודע משהו על 2025 מלבד האיש שלי שעשה לי טובה וצפה איתי בפרק הפתיחה ודווקא התלהב, אך לא המשיך לצפות בה יותר.
אי אפשר להשוות תוכניות שרצות שנים רבות כמו האח הגדול וארץ נהדרת עם תוכנית חדשה שאפשר לומר שהיא ממש בהרצה, כמו 2025.
2025 היא תכנית ריאליטי שזקוקה לזמן. היא זקוקה להיכרות ולכן היא בהרצה עכשיו וזה לא פייר להשוות אותה או לעמת אותה עם תוכניות שרצות במשך שנים רבות.

בגלל זה אסור להם היה לקחת את הלייב ובנוסף לחייב אנשים לשלם

אני יודעת מה זה עשה לי אחרי שרכשתי את ערוץ 22 התנתקתי
ואני מכורה לריאלטי . למרות זאת התחברתי מחדש רק לערוץ 22
אבל לדעתי הם ירו לעצמם כדור
אני יודעת מאנשים שקרובים אלי שהרבה מאד התנתקו בגלל לקיחת הלייב
לפני זוכרת גם הרייטיניג היה יותר גבוה אחר כך הדרדר
אבל שוב לדעתי 2025 הרבה יותר מעניינת מהאח הגדול זאת ובאם ישמרו על החוקים שהם בעצמם אמרו , כלומר אם היום אחרי כל הבלאגן של אתמול יאשרו את העברות הכספים ואני אומרת כאן את דעתי בלבד אני אראה את עצמי כבר לא שייכת למשחק
משום שאז אני אדע בוודאות שלהפקה יש עניין במתמודד כזה או אחר אבל לא על חשבון חוקיות המשחק ושוב שהם בעצמם אמרו .
זה מבחיניתי זלזול בקהל הצופה.
רשמתי גם לפני אין לי בעיה שיריצו ויתמכו במתמודד אבל לפחות אל תראו לנו שאתם מסכימים להעלים עין מעברות שאתם בעצמכם מראים לצופים ואז לתת לאובייקט שלכם את המקום והזכות להשאר מה הטעם בלראות את מה שאתה יודע שיקרה .

tg151

Well-known member
הם לא יבטלו אף העברה

כמו שבאח הם הענישו רק פעם אחת בעונה הראשונה את עינב בובליל ואשר (הדתי) על תיאומי הדחה, מאז לא היה שום הענשה על תיאומי הדחה

מורבידי

New member
ואגב , ארץ נהדרת,

ראיתי ברשת אח"כ , לא סיימתי את הפרק , היה פרק גרוע ועדיין רואים את העונה.
החיקויים העונה כל כך גרועים. פעם היית מזהה דמות רק על סמך הדמות, היום אייל קיציס צריך להציג את שירי מיימון כדי שנדע שזו שירי מיימון.
או את בנאל תבורי כדי שנדע שזה הוא.. החיקויים פשוט לא מזכירים . עונה גרועה ועדיין מדורת השבט. מעניין מה שרשמתם על הרייטינג.
כלל תוכנית סאטירה של חיקויים לרוב פונה לקהל רחב יותר שמחפש תוכנית כזו פעם בשבוע שיוכל לדבר על החיקויים והמערכונים למחרת בשיחות ברזייה, מאשר תוכנית ריאיליטי שזה יותר נישתי.

דודו גאון מערבב לסיגל את המוח עם כפית

תאכלס ניתח את מצב המשחק כאילו הוא רואה מהבית

Psy Bear

Well-known member
אין לדודו שום סיכוי לנצח במשחק הזה

אלא אם כן ישנו את החוקים.
&nbsp
במצב הנוכחי הוא אף פעם לא יסיים שבוע בראש הטבלה.

רינתי77

Active member
אני חושבת שברור לו שהוא לא ינצח. מלכתחילה הוא נהג

בפזרנות ולא עשה חשבון לכלום. כנראה שמבחינתו ההישארות במשחק היא הניצחון. הכניסה לתודעה של הצופים ויותר חשוב, "התעשיה", זאת המטרה שלו.

רינתי77

Active member
ממש לא מפתיע. דודו מחוייב רק לדודו ומי שחושב אחרת טועה

טעות מרה.

tg151

Well-known member
בהחלט. ממש לא מפתיע דודו מתאים את עצמו לכל אחד מהם

הוא משחק בהם. אנחנו הצופים שופטים אותם ובוחרים אם לאהוב את זה או לא. אבל דודו בהחלט אדם לעצמו. הוא יזרוק כל אחד הצידה כדי לקדם את עצמו, וזה לגיטימי ובסדר בתכנית הזאת.

tg151

Well-known member
אהבתי מוניק!! בוא נקרא לה ככה מעכשיו

GינGית

New member
חחח לא בא לי השם נו ועל מי הן מדברות?

הן רוצות לפרוש נכון לרגע זה
&nbsp
בטח ליטוף מדומיניק ירגיע אותן

נחמד מוניק... מתגלגל יותר טוב על הלשון

ואין לי מושג על מה דיברו, בדיוק שאבתי שטיחים

דודו מקשקש עם גולדי...