שרשור רפואי

Tangled

New member

לא חושבת שאפשר להקליל בחום הזה. הבכור שלי נולד בסוף אוגוסט וההריון איתו היה הכי קשה לי פיזית למרות שהייתי צעירה ונטולת ילדים.
מה כן אפשר לעשות?
להנמיך קצת ציפיות מעצמך. זה בסדר לשבת עם הילדים ליד השולחן או על הספה בסלון למשך כמה חודשים, לא חייבים לשבת על הרצפה. לא להתאמץ ולא לצפות מעצמך להיות פעילה. חם בחוץ, את גדולה והגיוני שקשה לך. שיעבור כמה שיותר בקלות, תדליקי הרבה מזגן

תודה
דווקא החום פחות מפריע

אני חושבת

כי אני מאלו שתמיד קר להם.
אני מנמיכה ציפיות, אפילו שזה מבאס. הילדים מגלים הבנה ומתחשבים, יודעים שעכשיו אני לחיבוקים וכירבולים ופחות לפיזוזים

חשבתי לנסות יוגה או פלדנקרייז.
חושבת שזה יעזור?

דיקור או

ופלדנקרייז רק אצל אלופות ברמה של פרומית פלדנקרייז מירושלים
היא אלופה שאין דברים כאלה
שווה לברר איתה אולי מכירה מישהי בדרום
עוד המלצה חמה
בגת את אסנת פבזנר 050-7465242 רפלקסולוגיה,תנועה ואבי גרינברג

נרי כ

New member
עושים פחות.

קצת יותר בשביל עצמך (אם את מצליחה לארגן לעצמך מסאז' במים לסוגיו - נשמע לי אידיאלי), וקצת פחות בשביל כל השאר. לדעת - לדעת! - שלהמשיך לשאת בעול ככה עלול להסב לך עוד נזקים, ע"ע הרניה, ולמצוא דרכים, כולל בקשת עזרה, כולל שכירת עזרה, כדי להקל על עצמך.

אני זוכרת את התחושה המפליאה הזאת בהריונות, שכאילו איך ייתכן שפתאום אני מוגבלת כל כך - עייפה, הייתי גם חולה הרבה, חלשה, כואבת באיזורים שונים ומתחלפים. אבל פשוט ככה זה, וכל מי שהכניס לנו לראש שהריון זה לא מחלה, כנראה מעולם לא היה בהריון. הריון הוא לא מחלה, הוא אוסף תסמינים, חלקם מדהימים, כמו שיער שופע (כך אומרים, לא זוכרת) ועור קורן, ובעיקר התזוזות המדהימות האלה בבטן, וציצים - מי שבעניין, אבל כל כך הרבה תסמינים שמקשים על החיים.
אני חושבת שצריך קודם כל לקבל את זה, שככה זה, ולהפסיק לנגוש בעצמך על החולשה הזאת, או הפינוק, עאלק. ואחר כך להתחיל להקל. לא להקליל, להקל.

תודה, אני בהחלט מנסה

להקל על עצמי, לדרוש מעצמי פחות. זה נורא שדברים קטנים ופשוטים הופכים ל"משימות", כמו לבשל משהו מורכב יותר מחביתה, או לתלות כביסה.
אני באמת גם חולה יותר.
הנקודה של תפיסת עצמי כחלשה, כתלויה באחרים, זה מה שהכי קשה לי. אני רגילה להיות עצמאית ומסתדרת, זה ממש מדכא

לי עוזר כמה דברים

קניתי לי כרית הריון. לקח לי הרבה זמן להסכים להוצאה הזו כי זה היה ניראה לי בזבוז כסף משווע אבל מאז שהיא הגיע אני ישנה הרבה יותר טוב ואיכות החיים שלי עלתה.
יוגה להריון עוזר עם כל הכאבים בעצמות (לי יש בגב התחתון).
אם יש לך תקציב לטיפול אלטרנטיבי זה גם יכול לעזור. בהריון הקודם הייתה לי מדקרת מופלאה שעזרה לכאבים.
לתחושת הנפיחות בבטן עוזר לי תה צמחים (אני שותה קר) שהתמכרתי אליו לגמרי. מכינה בגלונים ולוקחת איתי בבקבוק נירוסטה ששומר עליו קר. השילוב של קמומיל עם כל מיני צמחים אחרים ולימון נגד הבחילה התמידית שלי עוזר כמו גם ללעוס קצת שבבי קרח שאני שמה לי.
תרגישי טוב!

תודה על הטיפים!

איזה סוג של כרית הריון קנית?
ותה הצמחים - תוכלי לפרט את המרכיבים?
את התקציב לטיפול האלטרנטיבי אני אגייס, זו שעת חירום

משוש30

New member
אוי ההריון השלישי הוא פשוט קשה

זוכרת כמה קשה זה היה ואני מניחה שלהגיד שזה יעבור בקרוב לא ממש עוזר. לי בכל מקרה זה לא עזר. חודשיים וחצי נראו כמו נצח.
מה שכן עזר לי היה לעשות וואטסו אצל מישהי שעושה את זה בהריון. (אשמח לתת פרטים אם תרצי). זה ממש מקל על הגוף ועל הכאבים. פרגני לעצמך מדי פעם כשזה נהיה בלתי נסבל.

נכון, הזמן פשוט לא זז!

לצערי גם תאריך ההתעברות שלי לא ברור (מי זוכר ווסת אחרונה מי??) ככה שמזיזים לי כל הזמן את התל"מ לפה ולשם, זה מטריף אותי

וואטסו נראה לי נורא אינטימי... הערסול הזה בזרועות מישהי זרה, קצת מוזר. לא?

משוש30

New member
זה כיף. תשחררי את עצמך ואל תחשבי על כלום

תרגישי כמו תינוקת שחוזרת אל הרחם, תרגישי קלילה וזורמת והעיקר-זה החזיק לי כמה ימים מבחינת הקלה בכאבים ובתחושה הכללית. תפרגני לעצמך כמה כאלה עד הלידה. תאמיני לי

בּלו

New member
מחבקת ומזדהה

איתך באותה הסירה, רק כמה שבועות קדימה.
כבד לי, יש לי גלי חום מטורפים, סימפיוליזיס שמוציא אותי מדעתי ועייפות כללית.
אבל למרות כל זה היתרון הגדול של הריון שלישי הוא שהוא עובר מהר!
אני מוותרת לעצמי חופשי. הילדים יודעים שאמא שלהם נהייתה עגלה ושאי אפשר לעשות איתה כמעט כלום חוץ מלחכות כשהיא מדדה כמו ברווז צולע.
יעבור לנו

Tangled

New member
כאב ראש

כבר שלושה ימים שפשוט כואב לי הראש. לפעמים זו מיגרנה ממש עם הקאות ולפעמים הכאב עמום יותר אך מורגש ומפריע. אני מקפידה על שתייה ולוקחת כל כמה שעות אופטלגין/אדוויל/אקמול וזה פשוט לא עוזב אותי

כשאני ממש חייבת לתפקד (בראיון עבודה למשל
) אני לוקחת קוקטייל של אופטלגין ואדוויל ושורדת איכשהו. לא יכולה לקחת רוקסט כי זה מייבש לי את החלב. לחץ הדם תקין. איך גורמים לזה ללכת?

לו אני במקומך הייתי לוקחת את עצמי לרופא.

אם במשך 3 ימים את סובלת, כולל הקאות - לכי לרופא ואל תערבבי קוקטלים.

washi tashi

New member
יש לי נסיון עם דלקת קרום המוח

שהתחילה בדיוק כך. רוצי לרופא.

Tangled

New member
איזה סוג של רופא? יש לך מושג מה הוא בודק?

אני ממש בסדר חוץ מהכאב ראש וההקאות מדי פעם.

רופא משפחה

הכי זמין, מהיר והכתובת הראשונה לכל מה שלא יודעים למי לפנות (ולרב לא צריך יותר ממנו אם הוא טוב- ויש הרבה טובים)

Tangled

New member
רופא משפחה אין לי במשפחה המיידית

ורציתי לפי התשובות לדעת למי אני מתקשרת.

washi tashi

New member
הלכתי לרופא עיניים

כי היה לי לחץ בעיניים והקאות וחשבתי שזה בגלל שעלה לי המספר. הוא ראה אותי והעיף אותי למיון
דיקור מותני
אשפוז במחלקה נוירולוגית.

הייתי מתחילה מרופא משפחה, כי נשמע שאצלך זה לא חמור כמו שהיה אצלי.
תרגישי טוב!

Tangled

New member
תודה! אני אבדק, לפחות טלפונית

אם יהיה צורך גם אישית.

למעלה