Funky ..אני מקנא.. B-)

*pank

New member
אנייד אותך ברצון רק תגיד לאיפה..

פעם היית דווקא קוץ די חמוד, אז למה להיות קוץ ב...

כי,כי,כי, B-)

אני תמיד חמוד אבל-רק למי שחמוד איתי ואם את קמה בבוקר וזורקת חנופות לנפילה מהר שהוא מקור בעיות הפורום הזה נכון לכרגע.. אז-אני נהיה קוץ בתחת מרק.

*pank

New member
מחמת טעמי המשובח...

לכבוש את ההר, בחוכמתו וחריפות מוחו, אותי מיד כבש.. אבל חושבת שאתה חמוד.

אוקיי פאק,בחירה שלך B-)

סרת-טעם כעמדותיך הפוליטיות אבל,עוד יש תקווה ברוך מביא מזור לנטולי-תקווה.. מרק.

*pank

New member
קוץ בצידי דרכים!

אנשים כמו לכבוש את ההר, נותנים טעם לחיים. עדיין חושבת שאתה חמוד, ואחרי שנחזק את ההברגות, אולי יהיו לך גם כמה הברקות.

*pank

New member
מילים הן אך כלים ...

ובחובן הן טומנות טיפשות או חוכמת חיים. של לכבוש את ההר הן היכל אוצרות אבל טחו עיניך מאמת לראות. וגם אוזניך הערלות למציאות לא שועות.

די שהעם בציון הקשיב לשטויות

פעמיים-ונכווה.. תמיד חומד-אנחנו מצילים אתכם השמאלנים מעצמכם.. וכך גם יהיה הפעם עוד טיפה סבלנות הפור נפל.. מרק.

*pank

New member
מי יצילנו מהמציל???

ומי יציל את המדינה? פאנק עלמה במצוקה. אבל עדיין חושבת שאתה חמוד.

*pank

New member
בבכי היסטרי מלווה בדמעות תנין!

הצילו אותי ואת המדינה מהימין הקיצוני. עדיין חושבת שאתה חמוד.

hreuven2

New member
לא צריך להציל אותך מהימין

רק הימין יציל אותך ממכאוביך והשמאל כאימרתו של ראסל הם אותה קבוצת אנשים שאינם יכולים להיות מאושרים מבלי לשנוא מישהו ואנו משיבים להם כגמולם, תוך מכות קלות אבל רבות עוצמה בישבנם

*pank

New member
אתה רוצה להציל אותי ממכאובי!

אז קדימה ראובן בלי להתחשבן, אחת ולתמיד פרט לנו את יתרונות המלחמה. כי אנחנו ששים אלי קרב בצעדי ענק.

hreuven2

New member
אנחנו כבר במלחמה ועיניך עצומות

המלחמה מתוקה רק למי שלא חווה אותה, ואני חוויתי אותה על בשרי ולא אפרט יותר. עצימת העינים לא מונעת מלחמה כי אלה הם אויבנו הרוצחים בנו יום יום. אמר כבר מקיאבלי: איך להפעיל כח בצורה נכונה? זו בעיה טכנית הנלמדת מהכרת הנשלטים. קומי עורי-רק הימין יפקח את עיניך

*pank

New member
נכון, אנחנו בתוך טרום מלחמה...

אבל יש לנו עוד הרבה מה להפסיד ולשלם מחיר נורא, אם אכן המצב ימשיך להדרדר. העינים שלי פקוחות אינך יודע עד כמה, אבל אני מסתכלת על תמונה מאוד רחבה, ובתמונה הזו מלחמה היא הברירה האחרונה. גם תתפלא שאני יודעת מאיפה אתה בא, בדעותיך גם אבי ימני. לו עיניך לא היו הזויות הייתי מבין עד כמה מסוכן המצב בו אנחנו נמצאים, אנחנו ניצבים עלי פי תהום, ולפני שנרגיש עלול לבעור כל המזרח התיכון. פחות ארץ ישראל השלמה יותר ארץ ישראל הבריאה.

*pank

New member
אפרופו הצלה! איפה לכבוש את ההר

שיבוא להציל אותי מהטרוף של הקצוות השרופות.

למעלה