FLY ME TO THE MOON

aviadbns2

New member
FLY ME TO THE MOON

זוג לקראת חתונה מעוניין לבצע ריקוד של שיר זה. מעוניין לדעת את סגנון הריקוד ובתי ספר באיזור ת"א המלמדים סגנון זה. קישורים לווידאו בנושא יתקבלו בברכה

הריקוד הוא

סלואו או רומבה סיגנון השיר ומילותיו מרמזים על תרגילי הרמה רבים, וזה המסר שרציתם אולי להעביר בבחירת השיר. המשך הדיון על בתי ספר אפשרי במסרים.

טעות קשה. הריקוד הוא פוקסטרוט

וזהו הריקוד הקשה ביותר ללמוד בריקודים הסלוניים. אלא אם תמצאו כוריאוגרף שיבנה לכם סתם ריקוד.

Fly me to the moon

בוקר טוב נחמד לחזור אחרי חופשת סוכות הארוכה הריקוד הוא אכן פוקסטרוט ואכן לא פשוט לביצוע (כפוקסטרוט) ישנו גם ביצוע של וואלס אנגלי לשיר הזה. ביצוע איטי וקשה אף הוא. אולם, ניתן לבנות כוריאוגרפיה לריקוד חתונה שאינה בהכרח פוקסטרוט תחרותי אלא כ show dance מה שיכול להקל על הביצוע בכל מקרה שיר יפהפה וקצב מדהים שאני באופן אישי אוהב מאוד אז המון המון מזל טוב וברכות לחתונה אסף

אנה055

New member
מחפשת בן זוג לריקודים סלוניים

שמי אנה אני בת 17 וחצי מחפשת בן זוג רציני רוצה להשתתף בתחרויות יש לי פוטנציאל גדול בריקוד אשמח שיצטרף אליי בן זוג עם פוטנציאל מחפשת מישהו שרקד שרוקד או שאף פעם לא רקד אבל עם פוטנציאל=] [email protected]

בן זוג לריקודים סלונים

אנה שלום את יכולה למסור יותר פרטים כמו סגנון שבו את רוצה להתחרות מקום מגורים רקדת/רוקדת וכו'.. את יכולה לענות לי למייל ששלחתי לך או לעהתקשר אלינו ונשמח לעזור לך בעיניין אסף

אנה055

New member
בן זוג לריקודיים סלוניים לתחרויות

אני בת 17 וחצי , ואני מחדרה אני מאד אוהבת לירקוד. התנסתי פעם בריקודים סלוניים אבל לא משו רציני , וזה היה לפני 10 שנים אני זוכרת צעדים בסיסיים. לפני שנתיים רקדתי ז'אז מודרני אני מאד גמישה ויש לי פוטנציאל ענק שהייתי רוצה לממש אותו בריקודים סלוניים לטיניים. למרות שלא רקדתי הרבה שנים ועוד ריקודים סלוניים , אני לומדת מהר ושואפת להיות הכי טובה ואני יודעת לזוז יפה=].אני מאד אשמח עם תעזרו לי למצוא בן זוג גם עם הוא כבר עבר את השלב של המתחילים

tigerm

New member
fly me to the moon

אכן בגירסה המקורית של פרנק סינטרה מדובר בפוקסטרוט אך ניתן למצוא גירסאות נוספות של השיר ובהן הקצב הוא של ואלס או קוויק-סטפ. כמו כן לא חובה שזה יהיה ריקוד סלוני אלא ניתן גם ליצור ריקוד פרי סטייל. בכל מקרה,דוגמה לריקוד חתונה עם השיר הנ"ל מצורפת כאן .

../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gifאני יכול לירקוד וולס אנגלי

על פי המוזיקה של "הבה נגילה" או של "לדוד משה היתה פרה" אם לזה קוראים ריקוד

למעלה