f*uck

f*uck

עוד סרט שנגנב ממני. כבר כמה זמן יש לי אובססיה לכתוב תסריט על ניל"י ושרה אהרונסון, אפילו התחלתי לשוטט באתרי היסטוריה באינטרנט כדי לקרוא על התקופה. יש לי כבר חצי סרט בראש ומה אני קוראת עכשיו? שהולכים לעשות את זה f*ck! f*ck! f*ck! http://e.walla.co.il/?w=/6/1080010

aviah

New member
אלה אירועים מלפני תשעים שנה

ו"שרה גיבורת נילי" הוא ספר חובה באיזור כיתה ו'. היה ברור שיעשו על זה סרט מתישהו. תעשי על דברים אחרים שלא נגעו בהם: כל מיני פרשיות מתקופת המחתרות, ומלחמת העצמאות. יש היום טרנד ביקורת נגד צה"ל, בטח יהיה מי שיממן את הסרט שלך.

בגלל שזה מלפני 90 שנה

אסור לי לפנטז על זה? עובדה שלקח 90 שנה לעשות על זה סרט הסיפור הזה דיבר אלי, אז מה אם כולם מכירים אותו זה אומר שאסור לחלום? אם אני יום אחד אתקל בסיפור שאף אחד לא מכיר וידבר אלי ויעניין אותי תאמיני לי שאני אכתוב אותו ציפיתי לקצת הבנה פה התקשרתי לאבא שלי ואמרתי לו שהולכים לעשות סרט על ניל"י והוא אמר "אבל את רצית לעשות את זה!" הוא הבין

aviah

New member
מה באמת מדבר אליך בו?

הבנה זה סבבה... אבל קולנוע זה תחום קצת תחרותי, את יודעת.

וואלה לא ידעתי

גילית לי את אמריקה עכשיו! סליחה על החוצפה שלי אבל ההודעה שלי היתה למטרה מסויימת, זה לא פעם ראשונה שקורה לי כזה דבר. בסך הכל רציתי קצת הבנה פה, שאני משערת שעוד תגיע. נכון שזה תחרותי, אז? זה אומר שאני צריכה לנסות לעשות אך ורק דברים שאף אחד אחר לא ירצה או מכיר כדי שאני אצליח לעשות משהו. If you're gonna be thinking anyway, think big מישהו אמר את זה פעם, נראה לי מתאים מה דיבר אלי? דיבר אלי שבהתחשב בתקופה היא היתה חתיכת גיבורה עם ביצים שהיום אין לרב הגברים

אז?

אני אהבתי אותה ממש לא מעניין אותי לעשות סרט היסטורי, גם לא מעניין אותי לעשות משהו ביקורתי מילחמתי. אהבתי את הסיפור הזה וזהו

lollapalooza

New member
קודם כל,

את מה זה לא צריכה לצנזר את עצמך
. עכשיו תראי, זה מבאס, אבל אף אחד לא אומר שאת לא יכולה לעשות את הסרט שלך בגלל זה. בדיוק השבוע למדתי שלסיפור של ז'אן ד'ארק יש יותר מ- 40 גרסאות קולנועיות... השאלה היא לא על מה את עושה את הסרט, אלא איך את עושה אותו. מה את אומרת באמצעותו. זה הרי לא שתשחזרי את מה שקרה וזהו, את גם רוצה להגיד בו משהו, אני מניחה, ופה טמון ההבדל.

../images/Emo6.gif להבא אני אקלל חופשי

ותודה, וסך הכל נכון במקרה הכי גרוע נעשה את הגרסא ההוליוודית

dean gold

New member
נצל"ש, קלמנטינה...

בתור אחת שלפי מה שהבנתי הפסיקה עם הלימודי קולנוע, די עניין אותי לדעת... לאן את לוקחת את עצמך עכשיו? זאת אומרת, את עובדת על תסריט לסרט? עם אולפני טלוויזיה? מה עושים אחרי לימודי קולנוע?

הרחבה

כמו שציינת הפסקתי עם הלימודים לא סיימתי אותם. למרות שלא נראה לי משנה במיוחד בשביל להשיג עבודה. כרגע אני לא עושה כלום. עובדת בסתם עבודה ומפנטזת על קולנוע, בקרוב אני אצא מזה ואתחיל לקחת את עצמי בידיים אבל עוד לא הגעתי לשם מה עושים אחרי לימודי קולנוע? נהפכים לקרציות, ברצינות מוחלטת. צריך שיהיו מרפקים וצריך להתחיל לנדנד. לשלוח קורות חיים או תסריטים, לפנות לאולפנים, למפיקים, לערוצים, לחברות הפקה, לכל מי שמצליחים לחשוב עליו שאיכשהו קשור לעסק ולנסות למצוא עבודה ומשם כבר לראות מה קורה ולהתקדם הלאה. אני לא עושה את זה, אין לי ממש תשובה למה, אבל נראה לי שזה מה שצריך לעשות. אם מוצאים קשרים זה בכלל נהדר לא כזה רחב כמו שחשבתי...

זה באסה אבל לא אבוד.

הרעיון הזה עלה גם אצלי פעם, אבל רק כמחשבה על זה שזה יהיה נחמד.. אני חושב שפעם עשו סרט כזה כבר.. (של כמה דק', לילדים שבאים למוזיאון
) והדס צודקת. כל סיפור אפשר לספר בעשרות גרסאות שונות. The name is Sarah. Sarah Aaronsohn. You killed Avshalom, prepare to die. וזה בלי לכלול את תעשיית הפורנו.

rajnesh

New member
../images/Emo2.gifרגע, אני מקווה שזה לא הסרט שאת

חושבת עליו מגיל 13, כמו שכתבת בתרד של אנונימי "שאלה למומחי הפורום" ("ברור לחלוטין שזה פיצ'ר מסויים") Is it?

למעלה