DPDT stomp switch....

KaPuStA

New member
DPDT stomp switch....

איפה אני יכול להשיג אחד בארצנו ????

Ultra Spidey

New member
אם אתה רוצה,

אפשר לבקש מא.א. אלקטרוניקה בת"א להזמין. הבעיה היא שהמינימום הזמנה הוא 10 חתיכות.. אני צריך למצוא עוד אנשים שרוצים ולהזמין כמה שיותר, זה יצא יותר זול לכולנו :)

Ultra Spidey

New member
גם אני

רשמו כמה אתם מזמינים. אני אברר עם אריה כמה יעלה להזמין. אני אנסה לבקש ממנו להזמין כסטוק ולא כחד-פעמי בשבילי, כי אז אני לא אצטרך להתמודד עם בעיות של אנשים שהזמינו ולא משלמים וכדומה, ולא אתקע עם עודפים.

Ultra Spidey

New member
../images/Emo41.gifהזמנה מרוכזת סוויצ'י DPDT../images/Emo41.gif

אנא רשמו כאן את כמות הסוויצ'ים שתרצו להזמין אני אנסה לדבר עם אריה (או עם כל חנות אחרת לצורך העניין) ולראות אם הוא יוכל להזמין אליו את הכמות הזו (או גדולה יותר) שתהיה לו בסטוק.. במקרה הכי גרוע אני אאלץ לבקש מכם לשלם מראש ואז פשוט לשלוח לכולם את הסוויצ'ים, אבל באמת שאני מנסה להמנע מהמצב הבעייתי הזה. לפי מה שאני הבנתי מהמוכר השני, אפשר לעשות הזמנה מ10 יחידות ומעלה, כשיש עדיפות לכפולות של 5. ברגע שאדע כמה רוצים, אשאל אותו לגבי מחיר. אפשרות אחרת (ויותר סימפטית לדעתי) היא שמישהו פרטי מהפורום יזמין מSmallBear לכולם ונשלם לו. המשלוח של X סוויצ'ים בחבילה אחת יהיה יותר זול מאשר X חבילות של סוויצ'ים, וכולנו נרוויח מזה.

Vintage

New member
יש לך הערכה כללית כמה יעלה כל מתג?

בכל מקרה, אם תרצה מישהו שירכז הזמנה מחו"ל דבר איתי במסרים ונראה איך מתקדמים.

Vintage

New member
זה סוג של מתג

Double Pole Double Throw מתייחס לכמה רגליים ומצבים יש למתג, stomp - מיועד לדריכה.

למעלה