All in the game, yo פברואר 2023 – סיכום חודש 🧶🐊🌳🌛⛈️🍚🚙💘🕑

lemon lyman

Well-known member
את כל אלה אני זוכרת את התפקידים שלהם בשתי הסדרות
אני לא זוכרת מה הוגו ואבא של פני שיחקו בעד העצם היום הזה
, חוץ מרג'ינה שלא זכרתי שהייתה באבודים 8-* מה היה התפקיד שלה שם? אה,
לא מפתיע אותי שאת לא זוכרת אותה כי היא הופיעה ממש קצת
בכל אופן מדובר בקו העלילה די ידוע מהסדרה אם לא הכי ידוע
בדיוק אתמול שמתי קטע ממנו בחתימה שלי

אם זה לא עוזר לך להיזכר
אני רק אכתוב
not penny's boat
אני פתאום קולטת שלא בדיוק הסברתי מה היא שיחקה אז היא אחת מהאחרים
היא הייתה בבונקר שבים
ואיך לא שמו פה בתמונה את ג'ולייט. היה לה תפקיד דיי גדול בעונה 4 של וואנס.
הנה היא
בכל אופן לי באמת לא ברור למה לא לשים תמונה של כולם ביחד
אגב אין לי מושג במה שיחקו כל אנשים שמופיעים בתמונות 2 ו3 בעד עצם היום הזה
1680100392304.png 1680100604938.png 1680100658427.png
את תכתבי על זה? אני שוקלת אולי לראות את זה -את once כמו שאמרתי, רק 3 עונות, ולא בא לי לכתוב אם אף אחד לא יקרא, אבל את גם תצפי יחד איתי ותקראי יש סיכוי שאני אכתוב, כי אני באמת חושבת שלושת העונות הראשונות מאוד טובות וראיתי אותה מספיק מזמן כדי שצפיה שניה לא תשעמם אותי, אבל גם יהיה לי יותר קל להתרכז כי הרבה דברים אני אדע. אני גם חושבת אולי לחכות שהצפייה בבאפי תסתיים כדי אולי לשכנע עוד אנשים לראות וזה יהיה קשה כשכבר יש צפייה משותפת אחת בפורום.. מצד שני אני חושבת שבכל מקרה יהיה קשה לשכנע אנשים לראות רק 3 עונות של סדרה בידיעה שיש לה עוד עונות. טוב לא החלטתי מה אני אעשה בקשר לזה.
רגע את מתכוונת לראות רק את 3 עונות הראשונות ?
כי אני בעצם לא סיימתי לראות את הסדרה אני הפסקתי באמצע עונה 5
ואחת מהסיבות שאני שקלתי לחזור לראות זה כי התחלתי להיתקל בהרבה גיפים של אמה ואת יודעת מי וחשבתי שאני בעצם לא יודעת איך הסתיים הסיפור מבחינתם
לא שמפריע לי שתראי רק את 3 עונות הראשונות
בקשר לקרוא אני בטוחה אקרא
אני קוראת בפורום כמעט הכל נגיד אני קוראת על באפי ויש לי גם דברים להגיד בעקבות מה שכותבים שלא קשורים לסדרה עצמה אבל מאז שראיתי שזה מפריע למישהו אז אני משתדלת להימנע מלהגיב
לי לא אכפת לצפות גם עכשיו (טכנית לא עכשיו עכשיו כי אני באמצע סדרה שלא נשארו לי הרבה בפרקים ממנה ) וגם אחרי שצפייה באפי תסתיים איתך אם תחליטי לחכות עם הצפייה
(אלא אם כן אני אגלה בצפייה הנוכחית שאני כבר לא מסוגלת לראות את הסדרה )

(על הספוילר של וואנס שכתבתי) 8-*. מבחינתי זה אחד הרגעים הכי זכירים בסדרה שממש גרם לי לפעור את הפה בתדהמה, וגם קצת לא להבין את עצמי איך לא חשבתי על זה בעצמי. (סביר להניח כי ראיתי את הסדרה בבינג' ממש רציני, אז לא כ"כ עצרתי לחשוב על תיאוריות).
אני ממש לא זוכרת כלום מהסדרה
הנה עוד משהו קטן שלא זכרתי
f492f19645b56d08bd19bc32fe996bec.jpg
אני בשוק כמה את וניקי זוכרים מאבודים
את גם לא ראית אבודים מאז ששודר הפרק האחרון נכון ?

על אבודים אני אגיב בהודעה הבאה .ואני מקווה שלא אכפת לראות הודעה עם מלא קישורים

קבצים מצורפים

• 1680100568428.png
    1680100568428.png
    KB 353.5 · צפיות: 3
  • 1680100894911.png
    1680100894911.png
    KB 75.4 · צפיות: 2
נערך לאחרונה ב:

lemon lyman

Well-known member
תראי, אני אגיד לך את האמת, אני לא זוכרת עד כמה הוא חשב שהאחרים מסוכנים בשלב הזה. אני גם לא זוכרת למה העיסקה שהוא עשה איתם בסוף התבטלה ואיך הוא וקייט חזרו למחנה. אם הוא באמת חשב שהאחרים יפגעו בה, אני מסכימה איתך שזה לא בסדר, כי אפילו שהוא אולי פגוע, הוא לא צריך להעמיד אותה בסכנה, זה שונה מסתם לא להיות נחמד אליה.
העסקה התבטלת כי ג'ון לוק שבא יחד עם קייט להציל את ג'ק פוצץ את צוללת שבה ג'ק היה אמור לעזוב
אז בסוף האחרים השאירו אותו ועזבו בלעדיו
|לב||חיבוק|
אני אגיד שבאופן כללי, דיי קל לי לא להתרגש בשום מקרה שג'ק או סויר לא נחמדים לקייט (לפחות עד עונה 3 נראה לי, עד שהרגע שהם עוזבים את האי), כי זה כ"כ שקוף ששניהם מאוהבים בה ואם הם לא נחמדים אליה זה מקנאה לאדם השני, אז בגלל שאני לגמרי רואה דרך הזיוף הזה הם לא באמת מעצבנים אותי. זה באופן כללי. לגבי מקרים ספציפיים אני אוכל לסנגר רק במידה ואני אזכור, וגם אחשוב שיש סיבה לסנגר, שזה לא בהכרח יהיה תמיד. למשל במקרה שהוא אמר לה לא לבוא ליער ואז היא באה בכל מקרה והאחרים תפסו אותה וזה פיקשש להם את התוכניות-המקרה שהם רפרפו אליו יותר מאוחר בתמונה ששמת- שם אני לא חושבת שג'ק היה בסדר. זה ברור לי שהוא אמר לה לא לבוא כי הוא רצה להגן עליה, אבל זה לא החלטה שלו וכאילו מי שמו לקחת את האייג'נסי שלה ולהחליט מי בא לדבר הזה ומי לא. וגם הוא עיצבן אותי שהוא כעס עליה אחר כך על זה שהיא כן באה. אז פה אני מסכימה שהוא היה מעצבן.
אז ככה מהפרק הראשון שהיא רצתה לבוא איתו לראות איפה חלק הקדמי של מטוס
הוא לא רצה שהיא תבוא אבל הוא עוד הגיב בסדר
פעם נוספת היה לו תירוץ שהיא לא יכולה לבוא כי אין לה אקדח
אני לא מול מחשב אז אני לא יכולה לתן קישור לקטע בסרטון אבל זה מדקה 1:30
הקטע שסוייר מביא לה את האקדח אחר שלו כזה חמוד למרות שנראה שזה רק בשביל להרגיז את ג'ק:-D
ועכשיו הגענו לסצנה שאנחנו מדברות עליה
ולפני אני אשים את הקטע הבא
אז מה שמעצבן אותי גם שהוא צועק עליה לעומת איך שהוא לא רוצה שהיא תבוא במקרים הראשונים וגם שהוא אומר שהיא צריכה להישאר בשביל לחוץ על הכפתור במקום שסויר ישאר ללחוץ עליו כי הוא בדיוק אחרי פציעה (בסרטון הראשון ששמתי קייט והוא מגיע לבונקר בשביל שג'ק יחליף לו את התחבושות )
או למה פשוט הוא לא אמר לה שהוא דואג לה ובגלל זה הוא לא רוצה שהיא תבוא
גם סויר שואל אותו למה הוא התעצבן עליה כי הוא חושב שזה בגלל משהו. תאמת גם אני ניסיתי לחשוב אם פספסתי איזה משהו כי הוא ממש כועס עליה אבל לא נראה לי
https://youtu.be/9EjG0BUi6H0
עכשיו סוייר
בסרטון הראשון מעצבן אותי שהוא לא משתף אותה במה שעובר עליו כיאלו זה זכותו והכל אבל הייתי שמחה אם הוא כן היה משתף אותה כי זאת היא וגם שמתי את הסרטון בגלל הסוף שלו שאני אדבר על זה בהמשך
https://youtu.be/99HbcbcKFcs
ופה הוא לא רוצה שהיא תבוא וגם צעק עליה לא כמו ג'ק אבל עדיין
https://youtu.be/BtLOw52Aq5c
וראית איך הוא הגיב למצבים שג'ק לא רצה שהיא תבוא
אז ממש עיצבן אותי שהוא גם התחיל להגיב כמו ג'ק גם כי לא ברור מאיפה זה הגיע
וגם אם נגיד שג'ק לא רצה שהיא תבוא בגלל שהוא מאוהב אבל אם נגיד הוא היה מאוהב בסויר אז הוא לא היה מונע ממנו לבוא כי הוא גבר אז יש את עניין שזה בגלל קייט אישה
בגלל זה גם הערכתי מאוד את סויר שלא היה אכפת לו שהיא תבוא בפעמים שג'ק לא רצה שהיא תבוא ושהוא לא התייחס למגדר שלה אלא למי שהיא
לפחות ככה אני ראיתי את הדברים
עריכה עכשיו שסיימתי לכתוב את כל זה אני קולטת שאת בעצם הסכמת איתי שבעצם הייתי צריכה לציין את המקרים האחרים שדברתי עליהם |פנים|

מסכימה ומסכימה (y) תודה שהבאת את הקטעים, אפילו שזכרתי כייף לראות!
חחחח
אני צריכה להודות לך שיש לי הזדמנות לשים את הסרטונים אלו|חיבוק|
לא זכרתי שזה היה בפרק אחד כל הקטעים האלה, כולל הפרידה. זה באמת מבאס אם כל זה היה בפרק אחד ואז פירקו לנו אותם באותו פרק. אני מניחה שבזמן אמת גם התעצבנתי על זה. כאילו מה כואב לכם להשאיר אותם חמודים וביחד ליותר מפרק אחד?! :-[ במיוחד אחרי 3 עונות של בניית מתח מיני. אני גם חושבת שהפרידה שלהם הייתה מטופשת ועל כלום. הריב הזה היה יכול להיפתר בכמה שיחות. אבל אני מרגישה שהרבה פעמים יוצרים מפרידים זוג והסיבה לא הגיונית, רק כי הם רוצים בשביל הסיפור שהם לא יהיו ביחד ואני שונאת שעושים את זה.
תאמת הייתי צריכה לבדוק שהכל קרה באותו פרק ושהגבתי לך אתמול בדקתי
הכל היה בפרק 10 של עונה 4
לי הפריע שהם לא חזרו להיות בקשר חמוד של התחלה כי מילא תפרידו כי זה מה שעושים בסדרות בשביל עניין למרות שנראה לי שיש איזה סדרה אחת שאני לא רואה שאין לי כוח לסמן בספוילר שהזוג בה היה ביחד כל הסדרה (לפחות זה מה שהבנתי מהדיבורים עליה פה) אבל למה לא להחזיר את ג'ק וקייט לקשר החמוד שלפני עזיבה של האי
אגב. עוד הקבלה לוואנס: זה שאמרת לי שכל הקשר שלהם היה ביום אחד, הזכיר לי שגם את כל הקשר עם ניל ואמה ראינו בפלשבקים בפרק אחד. וזה גם ביאס אותי ממש. כי בפרק הזה גם הכרנו נדמה לי לראשונה את ניל, גם ראינו איך הם נפגשו והתאהבו, וגם איך זה נגמר בזה שהוא נוטש אותה בכלא. ולמרות שאנחנו מבינים בשלב מסויים למה הוא עשה את זה, עדיין הרגשתי בגידה נוראית שלו בה, מהצד שלה
טוב ברור לך שגם את זה לא זכרתי
אבל עכשיו שאת אומרת את זה .זה נשמע לי מוכר כי זכור לי שהיה משהו שהפריע לי עם עלילה הזאת אז כנראה מה שאת כותבת פה
וואלה! איזה קטע 8-*. יש סיכוי שלילד האמיתי ששיחק באבודים קראו אואן ולכן הוא קרא לו ככה בטעות, אבל אם לא זה באמת מעניין אם זה בגלל שולחן.
לא קוראים לו אואן
אוי זה גדול! לא זכרתי את זה! אותו כנ"ל- גם מצחיק וגם חמוד כ"כ.. נראה לי ש"גברים חתיכים קוראים/חמודים לילדים" זה בשבילי מה ש"גברים חתיכים משחקים עם כלבים/חתולים חיות" בשביל אנשים אחרים (במובן שזה ממיס אותי גברים חתיכים חמודים ומטפלים בילדים קטנים, אבל הקטע עם החיות לא עושה לי את זה).
לא יודעת אם בדיוק לזה התכוונת אבל הזכרת לי שיש לסויר קטעים אומנם ממש קטנים עם אהרון שאני אוהבת
במיוחד שאת מצפה שהוא יגיב אליו/עליו כמו בשני קטעים הבאים

אז הקטעים שאני אוהבת הם
הראשון זה קטע שאין לי קישור אליו
אבל זה קטע שהם פוגשים לראשונה את אהרון אחרי שהוא נולד
אז אני ממש אוהבת את המבט של סויר שהוא מסתכל עליו וממש מעצבן אותי שאין לי גיף של זה
אם זה משהו שמעניין אותך למרות שאני חייבת להגיד שזה רק איזה שנייה אני יכולה להגיד לך באיזה דקה של הפרק זה
הקטע נוסף שאני אוהבת זה שקלייר נותנת לו להחזיק את אהרון ושוב המבט הזה שלו

אגב אני לא יודעת אם את זוכרת אבל יש קטע שהוא קלייר אהרון ומיילס חוזרים ביחד לחוף
רק שקלייר נעלמת להם באמצע הלילה בלי אהרון ואז סויר מוצא את אהרון בוכה באמצע היער ולוקח אותו ואז הפרק נגמר ופרק הבא שרואים אותם הם כבר חוברים לקייט וג'ק אז אנחנו לא רואים איך סוויר היה עם אהרון בכל הזמן הזה
ואני הייתי שמחה לראות פרק שלם שבו סויר דואג לאהרון
אני לא בטוחה שהוא יתן לשלוח הכל אז אני מעדיפה לשלוח ולהגיב על המשך בהודעה אחרת
וכנראה שאם שמים הרבה קישורים אז חלק לא מופיעים ישר וזה מפריע לי שזה ככה

נערך לאחרונה ב:

didalf

Well-known member
אני קוראת בפורום כמעט הכל נגיד אני קוראת על באפי ויש לי גם דברים להגיד בעקבות מה שכותבים שלא קשורים לסדרה עצמה אבל מאז שראיתי שזה מפריע למישהו אז אני משתדלת להימנע מלהגיב
מה?8-* אם יש לך מה להגיד על באפי וזה לא ספוילר להמשך אז תגידי. למה שזה יפריע לנו?

lemon lyman

Well-known member
מה?8-* אם יש לך מה להגיד על באפי וזה לא ספוילר להמשך אז תגידי. למה שזה יפריע לנו
כתבתי שזה לא דברים על הסדרה עצמה זה על הדברים שדיבורים שלכם מזכירים לי
וזה מפריע לנדירליאל

טוני החתול

Well-known member
מנהל
מצטרף לעדי בעניין הזה.
אם יש לך מה להגיב אין שום בעיה שתגיבי.
*כמובן עם אזהרות ספויילר איפה שצריך.

וזה מפריע לנדירליאל
זה לא צריך למנוע ממך.
הנה ראית איך אני ועדי (כן זה גם אשמתך) התחלנו לברבר על גורילות שם.

didalf

Well-known member
וזה מפריע לנדירליאל
שיתמודד. אני רוצה לדעת מה יש לך להגיד.

זה לא צריך למנוע ממך.
|כן|
הנה ראית איך אני ועדי (כן זה גם אשמתך) התחלנו לברבר על גורילות שם.
הכל אשמתך תמיד.

LeAnnDyIan

Well-known member
וזה מפריע לנדירליאל
ניק הוא המטריל מספר אחת פה. אם הוא יכול לדבר על שטויות בכל שרשור קיים, גם את יכולה.
אבל אם את באמת לא מרגישה בנוח לחפור על דברים לא קשורים בשרשור של סדרה פשוט תעתיקי את התגובה שאת רוצה להגיב לה ותדביקי בשרשור אוף ותגיבי שם.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
ניק הוא המטריל מספר אחת פה. אם הוא יכול לדבר על שטויות בכל שרשור קיים, גם את יכולה.
אבל אם את באמת לא מרגישה בנוח לחפור על דברים לא קשורים בשרשור של סדרה פשוט תעתיקי את התגובה שאת רוצה להגיב לה ותדביקי בשרשור אוף ותגיבי שם.
זה באמת רעיון טוב (מפתיע) כלומר אם ממש לא בא לך להגיב בשרשור עצמו.
כי באמת זה ממש לא בעיה.

keren or5

Well-known member
אני לא זוכרת מה הוגו ואבא של פני שיחקו בעד העצם היום הזה
הוגו נדמה לי שיחק רק בכמה פרקים בוואנס.. אם אני לא טועה הוא היה הענק מהסיפור ג'ק והאפונים אבל זה פשוט שחקן שכל פעם שהוא יופיע במשהו קל לזכור אותו, אז ישר שהוא הופיע בוואנס אמרתי- זה הוגו מאבודים.
אבא שלי פני אני גם לא זוכרת ממש טוב (גם לא זוכרת את התפקיד באבודים שלו כל כך כי זה כבר היה בעונות שלא אהבתי), אבל נדמה לי שבוואנס הוא היה קשור לצ'ארמינג איכשהו? אולי אבא שלו אני גם זוכרת משהו ממש במעורפל שלצ'ארמינג היה אח תאום שגדל באיזה אסם קטן כזה עם ההורים שלו, שהיו אמורים לגדל את שניהם תאומים, ובעצם המלך לקח את צ'ארמינג כשהוא היה תינוק- להיות מלך, אני לא זוכרת בדיוק מה הייתה הסיבה, ואז באיזה שלב הוא פוגש את האח התאום שלו והמשפחה שלו האמיתית. נדמה לי שאבא של פני היה המלך שלקח אותו כשהוא היה תינוק, אבל אני לא בטוחה.
אני פתאום קולטת שלא בדיוק הסברתי מה היא שיחקה אז היא אחת מהאחרים
היא הייתה בבונקר שבים
כן. עכשיו נזכרתי באמת תפקיד פצפון והיא לא נראיתה שם בכלל כמו רג'ינה.
רגע את מתכוונת לראות רק את 3 עונות הראשונות ?
אם אני אראה את זה שוב אז כן, רק 3 עונות ראשונות, כי אני ממש חשבתי שזה היה צריך להיגמר שם ולא להמשיך. לא אהבתי את שאר העונות (ולמרות זאת ראיתי כמעט עד הסוף של הסדרה). ואני רוצה מצד אחד לראות ומצד שני לא יודעת אם יש לי כוח, אבל באמת זוכרת שהעונות הראשונות היו טובות. יכול להיות שאני אראה ואכתוב על הפרקים בשרשורים של הצפייה, לא החלטתי עדיין.
ואחת מהסיבות שאני שקלתי לחזור לראות זה כי התחלתי להיתקל בהרבה גיפים של אמה ואת יודעת מי וחשבתי שאני בעצם לא יודעת איך הסתיים הסיפור מבחינתם
את מתכוונת להוק? אם את רוצה אני יכולה להגיד לך איך זה נגמר (ממה שאני זוכרת). אבל אולי את רוצה לראות בעצמך.
אני לא יודעת את הפרטים, אבל מצטרפת לאחרים שאל תחששי לכתוב דברים שאת רוצה בשרשורים של באפי, או באמת לעשות את מה שדילן אמרה.
לי לא אכפת לצפות גם עכשיו (טכנית לא עכשיו עכשיו כי אני באמצע סדרה שלא נשארו לי הרבה בפרקים ממנה ) וגם אחרי שצפייה באפי תסתיים איתך אם תחליטי לחכות עם הצפייה
(אלא אם כן אני אגלה בצפייה הנוכחית שאני כבר לא מסוגלת לראות את הסדרה )
האמת אני נוטה לפעמים להתלהב ולהצהיר שאני אצפה במשהו ואחר כך אני כזה- "אני לא יודעת בעצם", אז עכשיו אני לא בטוחה אם אראה שוב, אז אל תנסי לסנכרן את הצפייה שלך לשלי (אם את רוצה נגיד להתחיל עכשיו אל תחכי לי), נראה לי אני אראה לפי מצב הרוח שלי וזה לא משנה מה, אולי אני אכתוב אם יהיה בא לי באמת, אבל אני מפחדת להתחייב. יכול להיות שאני לא אראה בכלל, אבל אם אני אראה, אני אשתדל לכתוב. זאת סדרה שראיתי פעם אחת, ובמיוחד בעונות הראשונות יש הרבה המשכיות ומעניין לי קצת לראות איך זה מרגיש לראות בפעם השניה. אבל בכל מקרה אם אני אראה אז כן, רק עד עונה 3.
אני בשוק כמה את וניקי זוכרים מאבודים
ניקי = ניק? אני משערת שאולי כמו שאני ראיתי ממש בזמן אמת ועשיתי צפיות חוזרות לפעמים לקראת עונה חדשה, היו הרבה דברים שיותר נחרטו לי בראש, ואולי זה היה המצב גם איתו. גם אם לא עושים צפיות חוזרות, אני זוכרת יותר מסדרות שראיתי בזמן אמת משבוע לשבוע, מאשר סדרות שראיתי בבינג'ים נורא מהירים.
על אבודים אני אגיב בהודעה הבאה .ואני מקווה שלא אכפת לראות הודעה עם מלא קישורים
ברור שאכפת לי! במובן החיובי שאני אוהבת :-]! אני תכף אעבור על ההודעה שלך עם אבודים.

keren or5

Well-known member
העסקה התבטלת כי ג'ון לוק שבא יחד עם קייט להציל את ג'ק פוצץ את צוללת שבה ג'ק היה אמור לעזוב
אז בסוף האחרים השאירו אותו ועזבו בלעדיו
אוי חיפשתי את הקטע הזה הרבה. היה לי זיכרון של קייט וג'ק מדברים במסדרון וקייט בוכה כי חשבה שהיא הרסה לו משהו ;-(. אבל מה זה אשמתה שהאחרים ביטלו את הדיל שלהם איתו? זה לא צריך להיות קשור אליה. בכל מקרה סצנה עצובה :-(. אבל בגלל זה אני יותר אוהבת שהוא אומר לה בסופו של דבר (לא בסצנה הזאת) שהוא באמת אמר לה לא לחזור כדי להגן עליה, כי זה מה שהיא חשבה בהתחלה ובסצנה הזאת היא באמת חושבת שהיא טעתה והרסה לו!
פעם נוספת היה לו תירוץ שהיא לא יכולה לבוא כי אין לה אקדח
אני לא מול מחשב אז אני לא יכולה לתן קישור לקטע בסרטון אבל זה מדקה 1:30
הקטע שסוייר מביא לה את האקדח אחר שלו כזה חמוד למרות שנראה שזה רק בשביל להרגיז את ג'ק:-D
אוי נכון! באמת קטע חמוד שסויר נותן לה אקדח (אפילו אם זה בשביל באמת לעצבן את ג'ק כמו שנראה).
אז מה שמעצבן אותי גם שהוא צועק עליה לעומת איך שהוא לא רוצה שהיא תבוא במקרים הראשונים וגם שהוא אומר שהיא צריכה להישאר בשביל לחוץ על הכפתור במקום שסויר ישאר ללחוץ עליו כי הוא בדיוק אחרי פציעה (בסרטון הראשון ששמתי קייט והוא מגיע לבונקר בשביל שג'ק יחליף לו את התחבושות )
או למה פשוט הוא לא אמר לה שהוא דואג לה ובגלל זה הוא לא רוצה שהיא תבוא
גם סויר שואל אותו למה הוא התעצבן עליה כי הוא חושב שזה בגלל משהו. תאמת גם אני ניסיתי לחשוב אם פספסתי איזה משהו כי הוא ממש כועס עליה אבל לא נראה לי
אוקי. כן. מסכימה איתך שזה מעצבן הקטע הזה כי הוא באמת סתם צועק ומגעיל אליה. (ואני מסכימה שיותר הגיוני שסויר היה נשאר כי הוא כבר פצוע). נראה לי פה הוא מתנהג מקנאה כי הוא חושב שיש משהו בינה לבין סויר. כמו שהוא עוקץ אותו: "למה שלא תלך ותבדוק אם פגעתי ברגשות שלה". זה לא תירוץ אבל, זה באמת התנהגות מעצבנת אני מסכימה.
וראית איך הוא הגיב למצבים שג'ק לא רצה שהיא תבוא
אז ממש עיצבן אותי שהוא גם התחיל להגיב כמו ג'ק גם כי לא ברור מאיפה זה הגיע
זה לא היה אחרי שהוא גילה את כל הקטע שמי שהרג את ההורים שלו היה אבא של לוק? נראה לי שהוא היה ממש נסער מזה, אבל ברור שזה עדיין מגעיל להתייחס אליה ככה. לפחות סויר נותן איזשהו הסבר - שהוא לא רוצה ללכת ספציפית איתה (למרות שהוא לא מסביר למה), איכשהו אני מעדיפה את הישירות הזאת (אפילו אם זה דושי מצידו להגיד) מג'ק שסתם אומר לה לא לבוא לדברים ולא נותן סיבה.
וגם אם נגיד שג'ק לא רצה שהיא תבוא בגלל שהוא מאוהב אבל אם נגיד הוא היה מאוהב בסויר אז הוא לא היה מונע ממנו לבוא כי הוא גבר אז יש את עניין שזה בגלל קייט אישה
אני מסכימה איתך שיש גם הרגשה שוביניסטית כזאת שכאילו הגברים מחליטים לקייט אם לבוא או לא, שזה בד"כ קשור למצב רוח שלהם ולא אליה בכלל, אבל הם עצבניים אז הם רוצים להוציא את זה על מישהו והיא מטרה קלה. במיוחד שהיה לה רקע בגששות וכל מיני דברים אחרים והיא יכולה להסתדר בדיוק כמו הגברים. אבל את צודקת, זה באמת לא מרגיש לי קשור אליה או רצון להגן עליה, כמו שזזה פשוט השלכה של מה שהם מרגישים באותו רגע- אם הם בטוב הם נותנים לה לבוא, ואם הם עצבניים מאיזה סיבה אז הם אומרים לה לא לבוא סתם כדי להוציא עצבים על מישהו. זה באמת מעצבן! שכנעת אותי
לא יודעת אם בדיוק לזה התכוונת אבל הזכרת לי שיש לסויר קטעים אומנם ממש קטנים עם אהרון שאני אוהבת
במיוחד שאת מצפה שהוא יגיב אליו/עליו כמו בשני קטעים הבאים
הקטע שהוא צועק על התינוק וזה מה שמשתיק אותו באמת מצחיק.
ואני הייתי שמחה לראות פרק שלם שבו סויר דואג לאהרון
זה באמת היה יכול להיות מעניין!

LeAnnDyIan

Well-known member
הוגו נדמה לי שיחק רק בכמה פרקים בוואנס.. אם אני לא טועה הוא היה הענק מהסיפור ג'ק והאפונים אבל זה פשוט שחקן שכל פעם שהוא יופיע במשהו קל לזכור אותו, אז ישר שהוא הופיע בוואנס אמרתי- זה הוגו מאבודים.
אבא שלי פני אני גם לא זוכרת ממש טוב (גם לא זוכרת את התפקיד באבודים שלו כל כך כי זה כבר היה בעונות שלא אהבתי), אבל נדמה לי שבוואנס הוא היה קשור לצ'ארמינג איכשהו? אולי אבא שלו אני גם זוכרת משהו ממש במעורפל שלצ'ארמינג היה אח תאום שגדל באיזה אסם קטן כזה עם ההורים שלו, שהיו אמורים לגדל את שניהם תאומים, ובעצם המלך לקח את צ'ארמינג כשהוא היה תינוק- להיות מלך, אני לא זוכרת בדיוק מה הייתה הסיבה, ואז באיזה שלב הוא פוגש את האח התאום שלו והמשפחה שלו האמיתית. נדמה לי שאבא של פני היה המלך שלקח אותו כשהוא היה תינוק, אבל אני לא בטוחה.
עד כמה שזכור לי [וואנס]
לקחו את אח של צ׳ארמינג להיות מלך ואז הוא נהרג ואז לקחו את צ׳ארמינג במקומו כי אח שלו היה אמור להילחם באיזה מישהו או משהו אבל צ׳ארמינג לא ידע להילחם או וואטאבר כי הוא עד אותו זמן רק עבד באסם. לגבי הסיבה אני לא הכי זוכרת את העלילה אבל כמובן שזה היה קשור באיזה עסקה של ראמפל😅 אוף עכשיו גם לי בא לצפות בזה שוב☹️

It's Always Sunny

Well-known member
בכל אופן עכשיו החלטתי שאני כן אעשה צפייה חוזרת לעד עצם היום הזה (מיד אחרי הבינג' הנוכחי)
את תכתבי על זה? אני שוקלת אולי לראות את זה -את once כמו שאמרתי, רק 3 עונות, ולא בא לי לכתוב אם אף אחד לא יקרא, אבל את גם תצפי יחד איתי ותקראי יש סיכוי שאני אכתוב, כי אני באמת חושבת שלושת העונות הראשונות מאוד טובות וראיתי אותה מספיק מזמן כדי שצפיה שניה לא תשעמם אותי, אבל גם יהיה לי יותר קל להתרכז כי הרבה דברים אני אדע. אני גם חושבת אולי לחכות שהצפייה בבאפי תסתיים כדי אולי לשכנע עוד אנשים לראות וזה יהיה קשה כשכבר יש צפייה משותפת אחת בפורום.. מצד שני אני חושבת שבכל מקרה יהיה קשה לשכנע אנשים לראות רק 3 עונות של סדרה בידיעה שיש לה עוד עונות. טוב לא החלטתי מה אני אעשה בקשר לזה.
אוף עכשיו גם לי בא לצפות בזה שוב☹️
זה קצת הצחיק אותי לראות את התגובות האלה אחת אחרי השנייה, אבל ברצינות אני בעד שתצפו בסדרה פעם נוספת, אני לא מתכוונת לצפות בה שוב (לפחות לא בשנים הקרובות :-D) יהיה לי מאוד מעניין לקרוא מה אחרים חושבים על הסדרה, בפעם היחידה שצפיתי בסדרה לא יצא לי לשמוע דעות של אחרים.

נערך לאחרונה ב:

lemon lyman

Well-known member
זה נשמע לי מוכר
אגב השחקן שמשחק את הוגו שיחק באיזה פרק של תרגיע ולפי הפרק הזה הוא התקבל לאבודים
את לא ראית תרגיע נכון ?
עד כמה שזכור לי [וואנס]
לקחו את אח של צ׳ארמינג להיות מלך ואז הוא נהרג ואז לקחו את צ׳ארמינג במקומו כי אח שלו היה אמור להילחם באיזה מישהו או משהו אבל צ׳ארמינג לא ידע להילחם או וואטאבר כי הוא עד אותו זמן רק עבד באסם. לגבי הסיבה אני לא הכי זוכרת את העלילה אבל כמובן שזה היה קשור באיזה עסקה של ראמפל😅 אוף עכשיו גם לי בא לצפות בזה שוב☹️

וואו לגמרי לא זכרתי .למרות שאני אוהבת תאומים/תאומות זהים יש בזה משהו מגניב |זורו|
אגב משום מה אני זוכרת שאח של צ'ארמינג היה אח היותר חמוד :LOL:
כן. עכשיו נזכרתי באמת תפקיד פצפון והיא לא נראיתה שם בכלל כמו רג'ינה.
מסכימה
אם אני אראה את זה שוב אז כן, רק 3 עונות ראשונות, כי אני ממש חשבתי שזה היה צריך להיגמר שם ולא להמשיך. לא אהבתי את שאר העונות (ולמרות זאת ראיתי כמעט עד הסוף של הסדרה). ואני רוצה מצד אחד לראות ומצד שני לא יודעת אם יש לי כוח, אבל באמת זוכרת שהעונות הראשונות היו טובות. יכול להיות שאני אראה ואכתוב על הפרקים בשרשורים של הצפייה, לא החלטתי עדיין.
מעניין מה שאת אומרת
כי כמו שמת לב אני בקושי זוכרת משהו מהסדרה
אבל העונות זכורות לי באותה רמה פחות או יותר
כיאלו כמובן ברוב סדרות העונות מתקדמות פחות טובות מהעונות הראשונות
אבל לפי מה שאת כותבת נראה שהיה פער רציני
תזכירי לי מה לא אהבת בעונות אלו
את מתכוונת להוק? אם את רוצה אני יכולה להגיד לך איך זה נגמר (ממה שאני זוכרת). אבל אולי את רוצה לראות בעצמך.
את יכולה להגיד לי
זה לא מפריע לי לדעת
האמת אני נוטה לפעמים להתלהב ולהצהיר שאני אצפה במשהו ואחר כך אני כזה- "אני לא יודעת בעצם", אז עכשיו אני לא בטוחה אם אראה שוב, אז אל תנסי לסנכרן את הצפייה שלך לשלי (אם את רוצה נגיד להתחיל עכשיו אל תחכי לי),
לא התכוונתי לחכות לך :-P:
כי פשוט לי אין בעיה בסדרות שכבר ראיתי לראות גם לבד וגם עם אחרים
גם אם זה אומר לצפות בעונות שונות של אותה סדרה בו זמנית
נראה לי אני אראה לפי מצב הרוח שלי וזה לא משנה מה, אולי אני אכתוב אם יהיה בא לי באמת, אבל אני מפחדת להתחייב. יכול להיות שאני לא אראה בכלל, אבל אם אני אראה, אני אשתדל לכתוב. זאת סדרה שראיתי פעם אחת, ובמיוחד בעונות הראשונות יש הרבה המשכיות ומעניין לי קצת לראות איך זה מרגיש לראות בפעם השניה. אבל בכל מקרה אם אני אראה אז כן, רק עד עונה 3.
גם אני לפעמים מחליטה לראות משהו ואחרי זה משנה את דעתי
או שאני לוקחת את הזמן
את יודעת כמה זמן לקח לי לראות שולחן לחמישה עד שהתחלתי לראות אותה בצפייה החוזרת

היית מבקשת ממני:-]
היה לי זיכרון של קייט וג'ק מדברים במסדרון וקייט בוכה כי חשבה שהיא הרסה לו משהו
אני תמיד חושבת בקטע הזה שהיא גם מתנצלת על זה שהיא הייתה עם סוייר
בין הקטע הזה לקטע שמקביל לסצנה מהמאה
יש את הקטע שג'ולייט מספרת לה שג'ק ראה אותם
כיאלו לא שהיא חייבת לו התנצלות על זה אבל הפריע לה שהוא נפגע ממנה
אבל מה זה אשמתה שהאחרים ביטלו את הדיל שלהם איתו? זה לא צריך להיות קשור אליה.
אבל זה כן באיזה מקום באשמתה
אני לא יודעת אם הבנת אבל זה לא שאחרים ביטלו את הדיל כי ג'ון פוצץ את הצוללת
הצוללת הזאת הייתה הדרך היחידה שלהם לעזוב את האי אז ברגע שהיא התפוצצה אז אין לג'ק איך לעזוב
בגלל שג'ון בא לשם רק בגללה אז אני יכולה להבין למה היא מרגישה אשמה
כן אני תמיד מעבירה אותה
בגלל זה רק עכשיו אחרי ששמתי לך אותה וצפיתי בה לראות שזאת הסצנה שחשבתי עליה
שמתי לב שיש קצת דמיון בינה לבין הסצנה הזאת שלה עם סוייר
זה לא היה אחרי שהוא גילה את כל הקטע שמי שהרג את ההורים שלו היה אבא של לוק? נראה לי שהוא היה ממש נסער מזה
כן זה היה אחרי הקטע הזה
תראי אני בכל מצב הייתי רוצה שהוא יספר לה
אבל במיוחד שהיא כבר יודעת על העבר שלו אז לא שהוא צריך להתוודות על משהו שלא יהיה לה מושג בקשר עליו או שזה יפתיע אותה לרעה
מה שגם כנראה יש לי ממנו ובכלל מהדמויות שאני אוהבת דרישות יותר מדי גדולות B-|;-#
( אני עוד צריכה להגיב לך על מה שכתבת עליו בקשר לI'll keep you safe)

אגב נזכרתי במשהו לא קשור
לפני עונה 6 שאלו את השחקנים מהם יקחו למזכרת אז השחקנית של קייט אמרה שהיא כבר גנבה אחרי העונה הראשונה את המכתב סויר היקר אבל כעבור זמן הוא נשרף
בזמנו הכנתי מהסיפור שלה גיף כי הפרצופים שלהם חמודים :LOL: :love:
6wqmwr.gif
במיוחד שהם עצמם לא טובים בזה
מה שמזכיר לי שני ציטוטים שממש מצחיקים אותי

ג'ון לג'ק אחרי שהוא מוצא אותו ביער אחרי שג'יק הלך לבד למצוא את קלייר
LOCKE: Jack. Jack. It's a good thing you were going in a circle. Not much of a search grid, but we never would have found you otherwise

וזה על סויר
Kate: It's simple. You can't track that boar without my help. Over the last few hours you have managed to follow the tracks of humans, birds, a rock slide, yourself, basically everything except boar. You have no idea what you're doing.
אגב זה הפרק שאני הכי אוהבת בסדרה

נערך לאחרונה ב:

LeAnnDyIan

Well-known member
וואו לגמרי לא זכרתי .למרות שאני אוהבת תאומים/תאומות זהים יש בזה משהו מגניב |זורו|
אגבך משום מה אני זוכרת שאח של צ'ארמינג היה אח היותר חמוד :LOL:
האמת שנראה לי שזה הפוך (וואנס)
אח שלו היה דוש
אבל באמת שאני לא זוכרת כזה טוב. אולי אני אתחיל לראות קצת ויחזור לי חח

lemon lyman

Well-known member
של לזלי גור. שכמובן גם היא מעולה, אבל אני ממש אוהבת את שילוב הקולות של קריסטין ואריאנה.
היום בדיוק שמעתי אותו ברדיו
אז אני מסכימה איתך שהגרסה של קריסטין ואריאנה יפה יותר ממנו
הן הכירו כששתיהן שיחקו באיזו סדרה נידחת בשנת 2000 שנקראת Higher Ground ומאז הן חברות הכי טובות.
|כן|
זה נכון שלא צפיתי בשום סדרה מאלה שציינת פה אבל בעיקרון רוב הסדרותש אני רואה הן כאלה עם תעלומות משטרתיות AKA סדרות שלונה שונאת.
אז איזה סדרות משטרה מז'אנר הזה את כן ראית ?
אני רשמתי את זה?|תוהה|
כאילו כן, אני אוהבת אותה. אבל זה מצחיק כי אני לא באמת מבדילה בינה לבין לורה דרן (שגם אותה אני אוהבת) ז"א, הן לא באמת דומות או משהו אבל משום מה כל פעם שמישהו מזכיר שם של אחת מהן כל הפילמוגרפיה של שתיהן מתערבבת לי ביחד|חבול|:-D
סליחה את כתבת שאת תראי איזה סדרה בגללה ולא שאת אוהבת אותה
את לורה דרן אני לא אוהבת כי החצופה לא רצתה להתארח בפודקאסט של הבית הלבן |שפם|
אני כבר לא אוהבת אותה|שפם| ברנדי קרלייל
מה היא עשתה ?:-0:-0:-0:-0
ממ יש ויש. אוהדים שיכורים הם גרועים בכל מקום וגם מיד יש סרטונים של אוהדים חארות.
אבל באופן כללי נראה לי שהאוהדים כאן עדיפים כי נגיד פה את קונה כרטיס למשחק ויכולה לשבת איפה שאת רוצה, אין חשש כזה של לשבת באמצע של חבורת אוהדים של הקבוצה השניה ולפחד שיעשו לך משהו. מקסימום יצחקו עליך כל המשחק.
בארץ זה לא היה עובר בשלום
זה מזכיר לי שהיום הייתי לי איזו לקוחה שהטלפון שלה צלצל באמצע הטיפול אז היא אמרה לי שהיא תכבה אותו וכשהיא קמה לכבות את הטלפון ראיתי את המסך שלה והתמונת רקע שלה הייתה הלוגו של הקאובויז ואני כזה "אוי לא, אל תגידי לי שאת אוהדת של הקאובויז... בדיוק כשהתחלתי לחבב אותך ;-#" והיא כזה "די נו, אנחנו עדין יכולות להיות חברות" אז זהו שלא..😤
חחחחחחח
לא.
בתאכלס השחקן האהוב עליי זה טיילר לוקט. אבל בתמונה ששמתי זה בובי וואגנר שגם הוא האהוב עליי. טיילר זה בהתקפה ובובי זה בהגנה.
ואגב עכשיו זה סיבה למסיבה כי בובי חזר לשחק בסיאטל🥳🥳🥳🥳
אז שני השחקנים האהובים עליי שוב ביחד😍😍
עשיתי גוגל וראית שהם צעירים יותר מראסל אז אני מניחה שהכרת אותו קודם
אז הם שחקנים יותר טובים ממנו או שזה הקטע של הגיל ? כי בכל זאת הגיל עושה את שלו
(אני מתכוונת שהוא בטח לא משחק כמו בעבר )
רשמת שלקח לך זמן להבין אז אני לא יודעת אם בסוף הבנת או לא.[רפרנס לראסל ]
ברור שהבנתי בגלל זה פירט לך את המצב של אותה דמות
פשוט פעם ממש מזמן עשיתי עליו גוגל אז תוך צפייה שאני מנסה להבין מה אותה דמות רוצה עם איזכור הזה נזכרתי שקראתי עליו את הפרט הזה [היה פער של כמה שנים טובות בין מתי שקראתי למתי שראיתי את הפרק ]
אגב ברור לך שרק בגללך עשיתי עליו גוגל בכלל :-D
אבל בעיקרון אישתו של ראסל זו סיארה (הזמרת) ויש לה ילד משותף עם הראפר פיוצ׳ר (Future) אבל ראסל מגדל את הילד הזה כשלו והילד בתאכלס קורא לראסל אבא. אפילו שטכנית פיוצ׳ר עדין בחיים של הילד, הוא מתפקד על תקן אבא בערך 5% מהזמן.
והיה איזה קטע לפני כמה שנים שהיה יומולדת לילד וראסל כתב איזה פוסט ארוך מרגש ומשתפך על כמה שהוא אוהב אותו ושהוא שמח שהוא חלק מהחיים שלו ובסוף הוא חתם ב״אבא אוהב אותך״ ואז אנשים חיכו לראות מה פיוצ׳ר ירשום והוא כתב רק איזה שורה אחת בסגנון של ״מזל טוב בן״
יאי איזה לא נעים :-/:-/:-/:-/
במיוחד שאנשים לא תמיד יודעים מה באמת קורה אצל אנשים אחרים
בתור אחת שלא עונה על שאלות אין לך זכות להתעצבן שאחרים לא עונים גם. אין מה לעשות אלו החוקים.
אין לי בעיה שלא עונים .מה שמפריע לי זה שלא מוחקים את השאלות שלא עונים עליהן כי במבט ראשון נראה שיש הרבה מה לקרוא ואז מבינים שלא
ברור שכן.
ריבולבר זה האקדח הכי פשוט שיש (או במונחים שלנו - אקדח קפצונים:-D)
הא כן ברור שאני מכירה
לא חשבתי על זה שאין בו מחסנית

לא אבל שיהיה. ויתרתי עליך. את מאלה שמתים בפיילוט ואף אחד לא זוכר שהיו שם בכלל. כמו השנים האלה מהמאה שמתו עוד לפני שהם נחתו בכוד הארץ בכלל:-D
למה לא ?
ברור שאם השאלה היא איזה כוח אני רוצה אז זה בטח לא לקרוא אנשים.
תראי מצד אחד ברור שעדיף כוח יותר שווה
אבל זה לא כמו שאני רוצה לדעת מתי אנשים משקרים כמו שאני רוצה שאנשים בכלל לא ישקרו כי לא יהיה להם טעם לשקר כי ישר ידעו שהם משקרים
אני לא מתכוונת שחשוב לי אישית שלא ישקרו לי אלא יותר במצבים שמשפיעים/יכולים להשפיע על כולנו
אבל בכלל מקרה לא ראיתי פוקר פייס אז אין לי מה להשוות בין שתי הסדרות.
אני יכולה להגיד לך מה מפריע לי בפוקר פייס
זה ספוילר די כללי שמפרק 2 מבינים שזה הקטע
בכל פרק יש מקרה של רצח /עוול שונה ואנחנו רואים מי עשה מה למי ולמה ואחרי זה מראים לנו איך הגיבורה הראשית מבינה מה היה .ואני מעדיפה להבין יחד איתה ולא הרבה לפניה בגלל זה הסדרה שקר לי יותר יפה בעיני למרות שהם משגעים לי את המוח עם כל הניתוחים שלהם של המבטים השונים |פנים|

נערך לאחרונה ב:

LeAnnDylan

Well-known member
היום בדיוק שמעתי אותו ברדיו
אז אני מסכימה איתך שהגרסה של קריסטין ואריאנה יפה יותר ממנו
יופי.
אז איזה סדרות משטרה מז'אנר הזה את כן ראית ?
מה הכוונה מהז'אנר הזה? אני לא מכירה את הסדרות שציינת כדי לדעת מה המכנה המשותף שלהן. אם פשוט התכוונת לסדרות שהגיבור/ים הראשיים הם בלשים/חוקרים/סוכנים וכאלה או שכל פרק יש תעלומה אז יש די הרבה סדרות ואני בטוח לא אזכור את כולן, אבל כמה שעולות לי לראש: חוק וסדר SVU, בלאקליסט, פרשיות סמויות, המפענחת, צווארון לבן, באדי אוף פרוף, מדיום, מחשבות פליליות, פשע מן העבר, קוונטיקו, בליינד ספוט, ביג סקיי.
סליחה את כתבת שאת תראי איזה סדרה בגללה ולא שאת אוהבת אותה
את לורה דרן אני לא אוהבת כי החצופה לא רצתה להתארח בפודקאסט של הבית הלבן |שפם|
סיבה לגיטימית 😂
מה היא עשתה ?:-0:-0:-0:-0
אין לי כל כך כוח להיכנס לזה אבל בגדול היא פיטרה כל מיני אנשים שעזרו לה להתקדם בקריירה וסיימה איתם בצורה לא יפה.
ואגב קוראים לה ברנדי קלארק. ברנדי קרלייל זו מישהי אחרת. אומנם שתיהן ברנדי, שתיהן נולדו בוושינגטון ושתיהן לסביות אבל זו לא אותה אחת:-P:
מה שמצחיק זה שברנדי [קלארק] משחררת עכשיו אלבום חדש שברנדי [קרלייל] מפיקה. אבל אפילו לא בא לי להאזין לו:-/
עשיתי גוגל וראית שהם צעירים יותר מראסל אז אני מניחה שהכרת אותו קודם
לא, כשהתחלתי לאהוב את הסיהוקס, שלושתם שיחקו שם ביחד.
אז הם שחקנים יותר טובים ממנו או שזה הקטע של הגיל ? כי בכל זאת הגיל עושה את שלו
(אני מתכוונת שהוא בטח לא משחק כמו בעבר )
זה בגלל שהוא עזב את הסיהוקס בעיקר. אבל גם בגלל שתמיד הייתה לו תדמית כזאת של מלאך ושל teammate מושלם. ואז כשהוא עזב פתאום התברר שכמעט אף אחד בקבוצה לא החזיק ממנו יותר מידי וזה שהוא עזב היה בערך הדבר הכי טוב שקרה לקבוצה. גם לקראת סוף הקריירה שלו עם הסיהוקס הוא זרק כל מיני shades עדינים כאלה על ההתנהלות של הקבוצה וההנהלה ובעצם רמז שהסיבה שהוא עוזב זה כי הקבוצה לא מוכנה להשקיע כסף בקו התקפי חזק שיגן עליו טוב יותר. אבל הוא שכח גם שהוא תופס את רוב הקאפ הקבוצתי (תקרת שכר) ולכן אין הרבה סיכוי להחתים שחקנים ברמה גבוהה. ויש דרכים לעקוף את זה אם הוא מוכן להתגמש עם החוזה שלו (לא שהוא יקבל פחות כסף אלא שיפרסו לו את החוזה על יותר מעונה) אבל הוא לא היה מוכן. הוא חתם על חוזה מפלצתי שלא איפשר לקבוצה להתקדם וגם אילץ אותם לשחרר שחקנים ותיקים וטובים אחרים כי לא יכלו לשלם יותר מידי משכורות עתק ואז הוא התלונן. כל הזמן היה מקשקש על זה שהוא רוצה קריירה ארוכה כמו טום בריידי, ובנתונים יבשים הוא לא פחות טוב מבריידי, אבל הסיבה שבריידי הצליח כל כך זה לא כי הוא שחקן על, אלא כי הוא חכם- הוא בחר לקחת משכורת נמוכה בהרבה ממה שמגיע לשחקן ברמה שלו כדי שהקבוצה תוכל להמשיך לשלם לשחקנים הכי טובים בכל עמדה. וכשיש לו קבוצה שכל שחקן בה הוא pro-bowler הסיכוי שלו לזכות בסופרבול הרבה יותר גדול (וגם כשקבוצה מגיעה לפלייאוף, כל השחקנים מקבלים יותר כסף, עם כל ניצחון בפלייאוף הם מקבלים עוד תוספת שכר של כמה מאות אלפי דולרים, ככה שכשהוא זוכה בסופרבול הוא בעצם מקבל בחזרה את כל הכסף שהוא כביכול "הפסיד" כשבחר לקחת משכורת נמוכה יותר. וכולם יודעים שזו הטקטיקה שלו, אבל כולם גם כאלה גרידיים שברגע שיש להם אפשרות לחתום על חוזים מפלצתיים, הם לא חושבים פעמיים וטובת הקבוצה לא מעניינת אותם.
תראי מצד אחד ברור שעדיף כוח יותר שווה
אבל זה לא כמו שאני רוצה לדעת מתי אנשים משקרים כמו שאני רוצה שאנשים בכלל לא ישקרו כי לא יהיה להם טעם לשקר כי ישר ידעו שהם משקרים
אני לא מתכוונת שחשוב לי אישית שלא ישקרו לי אלא יותר במצבים שמשפיעים/יכולים להשפיע על כולנו
אה, ממש לא אכפת לי מזה. אני פשוט יוצאת מנקודת הנחה שכולם שקרנים וזהו.
אני יכולה להגיד לך מה מפריע לי בפוקר פייס
זה ספוילר די כללי שמפרק 2 מבינים שזה הקטע
בכל פרק יש מקרה של רצח /עוול שונה ואנחנו רואים מי עשה מה למי ולמה ואחרי זה מראים לנו איך הגיבורה הראשית מבינה מה היה .ואני מעדיפה להבין יחד איתה ולא הרבה לפניה בגלל זה הסדרה שקר לי יותר יפה בעיני למרות שהם משגעים לי את המוח עם כל הניתוחים שלהם של המבטים השונים |פנים|
חח מה שמעצבן אותך בשקר לי זה בדיוק הדבר שאני הכי אוהבת בה:-D

keren or5

Well-known member
זה נשמע לי מוכר
אגב השחקן שמשחק את הוגו שיחק באיזה פרק של תרגיע ולפי הפרק הזה הוא התקבל לאבודים
את לא ראית תרגיע נכון ?
לא ראיתי תרגיע, כי אני לא מתחברת להומור של לארי דייוויד. אבל השחקן גם עשה הופעת אורח ב-HIMYM, עם רפרנס לאבודים:

The numbers are bad :-D , אני זוכרת שהוא אמר זה אבל זה לא בסרטון שהבאתי ולא מצאתי תיעוד לזה אבל אני נשבעת שהוא אמר את זה

זה מצחיק שאת לא זכרת שהיה לו אח, אבל ישר את אומרת-
אגב משום מה אני זוכרת שאח של צ'ארמינג היה אח היותר חמוד :LOL:
אני חושבת שדילן צודקת במה שהיא כתבה שקרה עם משפחת צ'ארמינג. אחרי שהיא כתבה זה התחבר לי. וכן ממה שאני זוכרת אז באמת - האח היה הדוש. בגלל שמגיל תינוק הוא גדל במשפחת המלוכה - אז תמיד הייתה לו את החוויה של להיות מלך ולא הייתה לו ענווה אה-לה- משה שגדל אצל פרעה ולא הבין בהתחלה את הסבל של היהודים כי הוא לא חווה את זה בעצמו.
מעניין מה שאת אומרת
כי כמו שמת לב אני בקושי זוכרת משהו מהסדרה
אבל העונות זכורות לי באותה רמה פחות או יותר
כיאלו כמובן ברוב סדרות העונות מתקדמות פחות טובות מהעונות הראשונות
אבל לפי מה שאת כותבת נראה שהיה פער רציני
תזכירי לי מה לא אהבת בעונות אלו
אז מה שהיה יפה בוואנס בעונות הראשונות זה שהם לא לקחו דמויות ספציפיות של דיסני ועשו עליהם סדרה, אלא לקחו דמויות מאגדות באופן כללי ונתנו להם טוויסט. נכון שחלק מהדמויות האלה (כמו שילגיה) היו גם בסרטים של דיסני, אבל הם לא לקחו את הדמויות הסציפיות מהסרטים של דיסני- לדוגמא שילגיה, צ'ארמינג, המלכה הרעה, בל, פיטר פן, הוק- כולם דמויות שהם נתנו להם פרשנות לגמרי אחרת ממה שהם ידועים בסיפורים המקוריים וגם פרשנות אחרת ממה שהם היו בסרטים של דיסני. בנוסף הם הכניסו דמויות שהם לא עשו עליהם סרטים כמו כיפה אדומה ועוצליגוצלי. עוד דבר שאהבתי שחלק מהדמויות היו מתאימות לכמה דמויות- למשל רמאפל היה גם עוצליגוצלי, אבל גם במובן מסויים החיה מהיפה והחיה. ואני זוכרת שהיו עוד דוגמאות. נכון הם הכניסו איסטר אגס מהסרטים של דיסני (היחידי שזכור לי שלבל היה כוס קטנה עם שבר קטן כמו הכוס צ'יפ מהסרט היפה והחיה והספל בסדרה אפילו לא היה חי), ואני נשבעת שאני זוכרת שהיו עוד רק לא מה הם היו. אבל איסטר אגס זה סבבה, זה גם לא מאוד הורס למי שלא מבין אותם. מה שהם עשו החל מעונה 4 זה פשוט להביא דמויות שמזוהות הארד קור עם סרטי דיסני ולנסות לעשות איתם עלילות. זה הרגיש לי משעמם כי לרוב גם הרגשתי שהם לא משקיעים בדמויות ושבשלב הזה לא אכפת להם יותר מהסדרה, הם רק מנסים למשוך אותה ולקחת דמויות מסרטים של דיסני כבייט. למשל בעונה ה-4 הם הביאו את הדמויות מפרוזן (אני זוכרת שהביאו את אנה ואלזה והחבר של אנה שכחתי את שמו), עכשיו פרוזן הוא לא סיפור אגדה, הוא סרט מאוד ידוע של דיסני שמבוסס באופן מאוד קלוש על הסיפור "מלכת הקרח" של האנס כריסטיאן אנדרסון. אז אם הם היו עושים טוויסט על הסיפור המקורי ומכניסים איסטר אגס מפרוז זה משהו אחר, אבל להביא את אנה ואלזה זה להביא דמויות מהסרט כבר (שראה לי שלא היו השמות של הדמויות בכלל בסיפור המקורי). אותו דבר עם דמויות שהביאו כמו אלאדין ויסמין, מרידה מ-אמיצה (שהיה בכלל סרט מקורי שלא מבוסס על אגדה ככל הזכור לי), האדס אבל בול בגירסה שהוא היה בסרט הרקולס עם השיער הכחול, ועוד. וגם הכתיבה ממש ממש התדרדרה. אז זה למה אני לא אוהבת את הסדרה אחרי עונה 3.
אגב אם אני מדברת כבר על הסדרה, אז ראיתי את הפרק הראשון לא מזמן, והבנתי שיהיה לי קשה מאוד לצלוח את העונה הראשונה כי אני יודעת שאני אמורה להאמין להנרי שהם כולם תחת כישוף ואמה היא הסייבר וכו', וכאילו ברור שהבנתי שזה יהיה נכון גם בצפייה ראשונה כי היו פלשבקים כבר בפרק הראשון לעולם של האגדות, אבל ברצינות איך אני לא יכולה לא לחשוב כמו אמה או שאר האנשים שהוא פשוט ילד משוגע בהזיות?

את יכולה להגיד לי
זה לא מפריע לי לדעת [על מה קורה עם אמה והוק]
אז החל מעונה 4 הם ביחד אבל כמובן שכל הזמן עושים ריבים לא הגיוניים ביניהם סתם כדי ליצור עיניין, ריבים שלרוב נגרמים מאי הבנות, שברור שהם יפתרו בסוף. פלוס הוק מת בשלב מסויים, אבל אז הוא חוזר לחיים כי... "קסם". זה כ"כ מגוחך. כאילו אני מבינה שזאת סדרה שהכל בה קסם, אבל עוד משהו שנזכרתי עכשיו בעונות הראשונות שאהבתי, שהיו חוקים לקסמים, והרבה פעמים כשהוא עושים קסם זה בא עם השלכות כלשהם, וזה משהו שממש אהבתי. לרוב אם מישהו היה רוצה לעשות קסם הוא היה צריך להקריב משהו שחשוב לו או דברים כאלה. אחרי עונה 3 זה נגמר, ודברים קורים סתם כי "קסם" אבל אין את ההשלכות שעשו את תחילת הסדרה מעניינת. ואז בעונה לפני אחרונה הוק ואמה מתחתנים. ועונה אחר כך היה סוג של ריבוט לסדרה, אבל נתנו שני פרקים להבין מה קורה לדמויות הישנות, אז ראיתי רק אותם, ובייסקלי אמה והוק הלכו לעשות תינוק ולחיות יחד בעושר ואושר, כמה לא צפוי

נערך לאחרונה ב:

keren or5

Well-known member
היית מבקשת ממני:-]
יש לך באמת יכולת על טבעיות למצוא קטעים מאוד ספציפים מאבודים ביוטיוב.
אני תמיד חושבת בקטע הזה שהיא גם מתנצלת על זה שהיא הייתה עם סוייר
נכון. אני חושבת שהיא מרגישה אשמה על זה.
יש את הקטע שג'ולייט מספרת לה שג'ק ראה אותם
אני זוכרת את זה! אוף תמיד עצוב לי כשקייט עצובה ממשהו :-( המבט של קייט כש'ולייט אומרת לה שהיא שברה לג'ק את הלב |לב-ש|. אבל אני שוב אולי חוזרת לסיבה למה אהבתי את הסצנה שג'ק אומר לה שהוא אוהב אותה כי הוא מבהיר לה בסצנה הזאת מה שהיא חשבה מההתחלה- שהוא אמר לה לא לבוא כדי להגן עליה, לא בגלל הדיל, ולא בגלל שהיא קינא בסויר.ואפילו אם זה לא נכון- אני ממש אוהבת את זה שהוא אומר לה את זה כי היא הרגישה ממש רע שהיא חזרה והרסה לו ואני כ"כ אוהבת שהוא מנסה לגרום לה להרגיש טוב בעיניין ושהיא צדקה מההתחלה (למרות שלקח לו זמן! |שפם|

אבל זה כן באיזה מקום באשמתה
אני לא יודעת אם הבנת אבל זה לא שאחרים ביטלו את הדיל כי ג'ון פוצץ את הצוללת
הצוללת הזאת הייתה הדרך היחידה שלהם לעזוב את האי אז ברגע שהיא התפוצצה אז אין לג'ק איך לעזוב
בגלל שג'ון בא לשם רק בגללה אז אני יכולה להבין למה היא מרגישה אשמה
אה, כן עכשיו הבנתי יותר טוב. אז רגע, לאן הלכו האחרים אחרי שהצוללת התפוצצה? + נכון שזו אשמתה טכנית כי היא הביאה את לוק, אבל זה לא שהיא ידעה שהוא יעשה את זה נכון? וזה לא שהיא ניסתה לחבל לג'ק באיזו צורה אחרי שהיא שמעה את הדיל נכון? (אני שואלת כי אני לא זוכרת ממש). הייתי גם שואלת למה ג'ון פוצץ את הצוללת, אבל אני מניחה שזה בגלל שהוא חשב שאסור לג'ק לעזוב את האי כי זה הייעוד שלו או משהו כזה? אוף איזה פסיכי מטורלל הוא.
בגלל זה רק עכשיו אחרי ששמתי לך אותה וצפיתי בה לראות שזאת הסצנה שחשבתי עליה
שמתי לב שיש קצת דמיון בינה לבין הסצנה הזאת שלה עם סוייר
אוי נכון! אני תמיד השוותי את שתי הסצנות בראש שלי, כי בשניהם היא מרגישה ממש אשמה על משהו שנגרם לאחד משני הבחורים שהיא אוהבת שהיא חושבת שזה אשמתה, ובשני הקטעים היא בוכה בצורה כזאת שגורמת לי לרצות לבכות גם ;-(
כן זה היה אחרי הקטע הזה
תראי אני בכל מצב הייתי רוצה שהוא יספר לה
אבל במיוחד שהיא כבר יודעת על העבר שלו אז לא שהוא צריך להתוודות על משהו שלא יהיה לה מושג בקשר עליו או שזה יפתיע אותה לרעה
מה שגם כנראה יש לי ממנו ובכלל מהדמויות שאני אוהבת דרישות יותר מדי גדולות B-|;-#
כן, כאילו אני מבינה מה את אומרת, אבל אני מרגישה שההתנהגות שלו אחרי שהוא גילה את זה היא גם בספקטרום ההתנהגויות המובנות מאנשים אפילו אם הוא קצת דוש לקייט, שכמו שאמרת, אולי כי את אוהבת אותו את מפה ממנו ליותר. אבל אצלי, הדמויות שאני אוהבת בסדרה הזאת (ובכל סדרה באופן כללי), הם לרוב הדמויות שהם אנושיות ופגומות ולא באמת מתנהגים בצורה המושלמת (שוב, ברמת הסביר כן?). מאוד קשה לי להתחבר לדמויות "מרי סו" כאלה שתמיד עושות את הדבר הנכון. מה זה להיות אנושי אם לא להגיב מהבטן ולעשות מלא טעויות?
( אני עוד צריכה להגיב לך על מה שכתבת עליו בקשר לI'll keep you safe)
נכון! מעניין אותי מה את חושבת על זה.
אגב נזכרתי במשהו לא קשור
לפני עונה 6 שאלו את השחקנים מהם יקחו למזכרת אז השחקנית של קייט אמרה שהיא כבר גנבה אחרי העונה הראשונה את המכתב סויר היקר אבל כעבור זמן הוא נשרף
בזמנו הכנתי מהסיפור שלה גיף כי הפרצופים שלהם חמודים :LOL: :love:
6wqmwr.gif
נדמה לי ששמעתי את זה כבר (שהיא לקחה את המכתב של סויר), אבל תמיד טוב להיזכר. וזה באמת חמוד שהיא לקחה את זה. אני חושבת שבגדול הרגע שמגלים שלא קוראים לו באמת סוייר אלא לאיש שהוא שונא, והמכתב לא נכתב אליו אלא על ידו לאיש שהרג את ההורים שלו, והוא לקח את השם בקטע אירוני שכזה הוא אחד הרגעים הטובים בסדרה. טוויסט משובח!

Kate: It's simple. You can't track that boar without my help. Over the last few hours you have managed to follow the tracks of humans, birds, a rock slide, yourself, basically everything except boar. You have no idea what you're doing
סנאפ!

Lhuna3

Well-known member
אז מה שהיה יפה בוואנס בעונות הראשונות זה שהם לא לקחו דמויות ספציפיות של דיסני ועשו עליהם סדרה, אלא לקחו דמויות מאגדות באופן כללי ונתנו להם טוויסט. נכון שחלק מהדמויות האלה (כמו שילגיה) היו גם בסרטים של דיסני, אבל הם לא לקחו את הדמויות הסציפיות מהסרטים של דיסני- לדוגמא שילגיה, צ'ארמינג, המלכה הרעה, בל, פיטר פן, הוק- כולם דמויות שהם נתנו להם פרשנות לגמרי אחרת ממה שהם ידועים בסיפורים המקוריים וגם פרשנות אחרת ממה שהם היו בסרטים של דיסני. בנוסף הם הכניסו דמויות שהם לא עשו עליהם סרטים כמו כיפה אדומה ועוצליגוצלי. עוד דבר שאהבתי שחלק מהדמויות היו מתאימות לכמה דמויות- למשל רמאפל היה גם עוצליגוצלי, אבל גם במובן מסויים החיה מהיפה והחיה. ואני זוכרת שהיו עוד דוגמאות. נכון הם הכניסו איסטר אגס מהסרטים של דיסני (היחידי שזכור לי שלבל היה כוס קטנה עם שבר קטן כמו הכוס צ'יפ מהסרט היפה והחיה והספל בסדרה אפילו לא היה חי), ואני נשבעת שאני זוכרת שהיו עוד רק לא מה הם היו. אבל איסטר אגס זה סבבה, זה גם לא מאוד הורס למי שלא מבין אותם. מה שהם עשו החל מעונה 4 זה פשוט להביא דמויות שמזוהות הארד קור עם סרטי דיסני ולנסות לעשות איתם עלילות. זה הרגיש לי משעמם כי לרוב גם הרגשתי שהם לא משקיעים בדמויות ושבשלב הזה לא אכפת להם יותר מהסדרה, הם רק מנסים למשוך אותה ולקחת דמויות מסרטים של דיסני כבייט. למשל בעונה ה-4 הם הביאו את הדמויות מפרוזן (אני זוכרת שהביאו את אנה ואלזה והחבר של אנה שכחתי את שמו), עכשיו פרוזן הוא לא סיפור אגדה, הוא סרט מאוד ידוע של דיסני שמבוסס באופן מאוד קלוש על הסיפור "מלכת הקרח" של האנס כריסטיאן אנדרסון. אז אם הם היו עושים טוויסט על הסיפור המקורי ומכניסים איסטר אגס מפרוז זה משהו אחר, אבל להביא את אנה ואלזה זה להביא דמויות מהסרט כבר (שראה לי שלא היו השמות של הדמויות בכלל בסיפור המקורי). אותו דבר עם דמויות שהביאו כמו אלאדין ויסמין, מרידה מ-אמיצה (שהיה בכלל סרט מקורי שלא מבוסס על אגדה ככל הזכור לי), האדס אבל בול בגירסה שהוא היה בסרט הרקולס עם השיער הכחול, ועוד. וגם הכתיבה ממש ממש התדרדרה. אז זה למה אני לא אוהבת את הסדרה אחרי עונה 3.
|כן| מסכימה עם כל מילה!
כאילו אני מבינה שזאת סדרה שהכל בה קסם, אבל עוד משהו שנזכרתי עכשיו בעונות הראשונות שאהבתי, שהיו חוקים לקסמים, והרבה פעמים כשהוא עושים קסם זה בא עם השלכות כלשהם, וזה משהו שממש אהבתי. לרוב אם מישהו היה רוצה לעשות קסם הוא היה צריך להקריב משהו שחשוב לו או דברים כאלה. אחרי עונה 3 זה נגמר, ודברים קורים סתם כי "קסם" אבל אין את ההשלכות שעשו את תחילת הסדרה מעניינת.
|כן| גם עם זה.

למעלה